GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 335
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ha a CB-t és a S-t meg tudjuk cserélni, akkor nekem OK.
somoskovig
Empty a QB, RB, S trióra mondta, hogy ezeket tudja vinni, a cornereket én se akarom, szóval akkor lehet kelleni fog egy negyedik ember a CB-khez. Valaki?
vassadi
Én is jelentkeztem korábban, viszem a CB-ket, meg mást is ha esetleg sok valakinek a poszt.
Igor
Tight endeket még átadhatom, ha gondolod.
vassadi
Ok, akkor viszem ezt a kettőt.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
A Ramsnél friss a keres-kínál, 1\9-ről trédelnék lefelé, legfeljebb 1\21ig.

több mint 6 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 581
Ha a CB-t és a S-t meg tudjuk cserélni, akkor nekem OK.
somoskovig
Empty a QB, RB, S trióra mondta, hogy ezeket tudja vinni, a cornereket én se akarom, szóval akkor lehet kelleni fog egy negyedik ember a CB-khez. Valaki?
vassadi
Én is jelentkeztem korábban, viszem a CB-ket, meg mást is ha esetleg sok valakinek a poszt.
Igor
Tight endeket még átadhatom, ha gondolod.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ha a CB-t és a S-t meg tudjuk cserélni, akkor nekem OK.
somoskovig
Empty a QB, RB, S trióra mondta, hogy ezeket tudja vinni, a cornereket én se akarom, szóval akkor lehet kelleni fog egy negyedik ember a CB-khez. Valaki?
vassadi
Én is jelentkeztem korábban, viszem a CB-ket, meg mást is ha esetleg sok valakinek a poszt.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 581
Ha a CB-t és a S-t meg tudjuk cserélni, akkor nekem OK.
somoskovig
Empty a QB, RB, S trióra mondta, hogy ezeket tudja vinni, a cornereket én se akarom, szóval akkor lehet kelleni fog egy negyedik ember a CB-khez. Valaki?
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 771 — 49ers GM
Ha a CB-t és a S-t meg tudjuk cserélni, akkor nekem OK.

több mint 6 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 581
Az első FA-kör játékosainak előzetes listája:
Quarterback: Blake Bortles, Case Keenum, Sam Bradford - empty taxi
Running back: Carlos Hyde, Devonta Freeman, Isaiah Crowell, Jerick McKinnon - empty taxi
Wide receiver: DeSean Jackson, Jordy Nelson, Kelvin Benjamin, Larry Fitzgerald, Randall Cobb, Sammy Watkins - vassadi
Tight end: Delanie Walker, Jason Witten, Trey Burton - vassadi
Offensive lineman: Andrew Whitworth, Trai Turner, Matt Paradis, Weston Richburg - vassadi
Defensive interior: Linval Joseph, Stephon Tuitt - somos
Edge rusher: Calais Campbell, Carlos Dunlap - vassadi
Linebacker: Alec Ogletree, Avery Williamson, Anthony Hitchens, Deone Bucannon, Preston Brown - somos
Cornerback: Bradley Roby, Chris Harris, Joe Haden, Malcolm Butler, Xavier Rhodes - somos
Safety: Andrew Sendejo, George Iloka, Ricardo Allen - empty taxi

Ez a lista nem végleges, még lehet javaslatokat tenni, hogy ki kerüljön be/ki.

@empty taxi @somoskovig Nektek így megfelel az adminisztráció beosztása?
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 075 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ha valakinek safety needje lenne, Earl Thomas-szal megoldhatja 😊
dankodavid
Devin McCourty-val úgyszintén.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 164
Ha valakinek safety needje lenne, Earl Thomas-szal megoldhatja 😊

Pulvis et umbra sumus.
több mint 6 éve
Rajna Tennessee Titans 7 830 — Nega Scott
Cam Jordan DE
2018: 7,000,000
2019: 9,000,000
2020: 15,000,000
2021: 16,000,000
Rajna
A roster fájl szerint Jordannek még két évig élő szerződése van, szóval ha az ott helyes, akkor vele idén még nem hosszabbíthatsz.
vassadi
Én kettőre emlékeztem, no de sebaj. Akkor marad az eredeti szerződés.

több mint 6 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 581
Kérdés:
Szerződés átstrukturálásnál figyelembe kell venni az éves min./max. fizetésekre vonatkozó szabályt, vagy jó ez így?

Eagles

George Iloka, safety

2018: 7250000
2019: 7250000

Új szerződés:
2018: 5800000
2019: 9207500 =7250000+290000+217500

Rataxes
"Az átstrukturált szerződésnek a módosított formában is eleget kell tennie a változó összegű szerződésekre vonatkozó általános szabályoknak (I pont)."

Tehát ez így nem jó.
több mint 6 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 581
Cam Jordan DE
2018: 7,000,000
2019: 9,000,000
2020: 15,000,000
2021: 16,000,000
Rajna
A roster fájl szerint Jordannek még két évig élő szerződése van, szóval ha az ott helyes, akkor vele idén még nem hosszabbíthatsz.
több mint 6 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Kérdés:
Szerződés átstrukturálásnál figyelembe kell venni az éves min./max. fizetésekre vonatkozó szabályt, vagy jó ez így?

Eagles

George Iloka, safety

2018: 7250000
2019: 7250000

Új szerződés:
2018: 5800000
2019: 9207500 =7250000+290000+217500


Szemléltetve a problémát:

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 6 éve
DeSean Philadelphia Eagles 423 — Drunk Goose
LOL, Patrick Robinson nem sokkal többért írt alá, mint amit ajánlottam érte és el lett utasítva. Bár nem bánom, mert már így is lassan olyan kevés salary capem van, mint IRL a Jaguarsnak (köszi Coughlin, hogy megint belelépsz ugyanabba a folyóba kétszer), de azért vicces. 😊
iktriad
És DJ Hayden? 😛
Igor
Ne is emlegesd se őt, se Moncriefet. 😊
iktriad
Mi a bajod Moncireffel? 1 meccset játszik 3at sérült....
Farky
Csak, hogy itt szólaljak fel. Az én játékosom (volt) Moncrief. Nem akarok az égvilágon senkit bántani, de a közepes, átlagosabb játékosok szerintem rendesen túl vannak árazva. Moncrief, aki 4 szezon alatt hozott össze 1800 yardot, de cserébe 2 meccset nem tud egymás után lejátszani, 5 millió körüli összeget kért. Ez csak egy példa volt, lehet hogy valakinek ér ennyit, de nagy átlagban szerintem sokkal nehezebb itt megtartani egy átlagos játékost, mint IRL.
Ez lehetne még egy dolog amire a jövőben figyelni lehetne. A bizottság bővítése ebből a szempontból jó lehet és hogy ne csak a szám járjon, amennyiben lehetséges, jelentkeznék én is a jövő évi árazók közé!😊
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 195 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
LOL, Patrick Robinson nem sokkal többért írt alá, mint amit ajánlottam érte és el lett utasítva. Bár nem bánom, mert már így is lassan olyan kevés salary capem van, mint IRL a Jaguarsnak (köszi Coughlin, hogy megint belelépsz ugyanabba a folyóba kétszer), de azért vicces. 😊
iktriad
És DJ Hayden? 😛
Igor
Ne is emlegesd se őt, se Moncriefet. 😊
iktriad
Mi a bajod Moncireffel? 1 meccset játszik 3at sérült....
Farky
És 10 milliót keres idén nálunk...
több mint 6 éve
Farky Indianapolis Colts 8 296 — ℧
LOL, Patrick Robinson nem sokkal többért írt alá, mint amit ajánlottam érte és el lett utasítva. Bár nem bánom, mert már így is lassan olyan kevés salary capem van, mint IRL a Jaguarsnak (köszi Coughlin, hogy megint belelépsz ugyanabba a folyóba kétszer), de azért vicces. 😊
iktriad
És DJ Hayden? 😛
Igor
Ne is emlegesd se őt, se Moncriefet. 😊
iktriad
Mi a bajod Moncireffel? 1 meccset játszik 3at sérült....

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 806 — Keep pounding
Ugye korábban jeleztem, hogy a caaryover nálam nem okés, ami a tavalyi PS emberek fizetése miatt van. A hosszú hétvégén igyekszem átnézni akiét csak tudom, van-e másnál is ilyen gond, hogy tudjuk javítani.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 195 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
LOL, Patrick Robinson nem sokkal többért írt alá, mint amit ajánlottam érte és el lett utasítva. Bár nem bánom, mert már így is lassan olyan kevés salary capem van, mint IRL a Jaguarsnak (köszi Coughlin, hogy megint belelépsz ugyanabba a folyóba kétszer), de azért vicces. 😊
iktriad
És DJ Hayden? 😛
Igor
Ne is emlegesd se őt, se Moncriefet. 😊
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
LOL, Patrick Robinson nem sokkal többért írt alá, mint amit ajánlottam érte és el lett utasítva. Bár nem bánom, mert már így is lassan olyan kevés salary capem van, mint IRL a Jaguarsnak (köszi Coughlin, hogy megint belelépsz ugyanabba a folyóba kétszer), de azért vicces. 😊
iktriad
És DJ Hayden? 😛

Van amikor IRL alulfizetnek valakit..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 195 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
LOL, Patrick Robinson nem sokkal többért írt alá, mint amit ajánlottam érte és el lett utasítva. Bár nem bánom, mert már így is lassan olyan kevés salary capem van, mint IRL a Jaguarsnak (köszi Coughlin, hogy megint belelépsz ugyanabba a folyóba kétszer), de azért vicces. 😊
több mint 6 éve
Egon bá New England Patriots 1 113 — Saints GM
Gondolom felmerül majd a kérdés, úgyhogy már most jelzem, hogy igen, ezzel a szerződéssel kell cutolni, és jár a kétszeres cut büntetés. Ugyanaz az eset, mint tavaly Romo. Sőt, míg Romónál eléggé váratlanul, mondhatni a semmiből jött a visszavonulás, addig Thomasról köztudott volt, hogy komolyan fontolgatja a visszavonulást. A GM tisztában lehetett az ezzel járó kockázattal, vállalta ezt a kockázatot, nem jött be.
vassadi
Amit leírtál azzal kapcsolatban nem merült fel bennem kérdés egy pillanatra sem, csak az, hogy mi a k......... kellett eddig halogatnia, miért nem jelentette be két hete???

Nem baj, jövőre így legalább összejöhet az 1/1 is...

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ettől még el lehet cserélni és mondjuk a másik szerződtetheti 100%-on, amit a rózik megállapítottak? (ötletelek csak...)
Igor
Akkor megint jönne a felháborodás, teszem hozzá jogosan, hogy szabályoktól eltérően játszunk, kivételezés, stb. Másrészt akkor bárki megcsinálhatná azt, hogy elad franchise tagelve egy olyan játékost, akivel nem sikerült hosszabbítania, hisz így legalább biztos ellenértéket kap érte (a kompenzációs pick úgyis legfeljebb harmadik kör végi lehet, meg az FA-tevékenység függvényében lehet, hogy abból nem is látna semmit), és vevő is nyilván lenne az ilyen játékosokra, mivel úgy hozhatná őket a GM, hogy biztosan hosszútávra magához tudja láncolni, elvégre csak eleget kell tennie a rózik által meghatározott fizetési igénynek.

Ezt én szúrtam el, nem kellett volna még közzétenni a rózi táblázatot, amiért már elnézést is kértem.
vassadi
Fair enough.. igazad van így belegondolva.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 581
Saints:

Joe Thomas, OT (11 000 000 - 2 év)
2018: 13 200 000
2019: 8 800 000
Egon
Ajajj... 😕
Igor
Gondolom felmerül majd a kérdés, úgyhogy már most jelzem, hogy igen, ezzel a szerződéssel kell cutolni, és jár a kétszeres cut büntetés. Ugyanaz az eset, mint tavaly Romo. Sőt, míg Romónál eléggé váratlanul, mondhatni a semmiből jött a visszavonulás, addig Thomasról köztudott volt, hogy komolyan fontolgatja a visszavonulást. A GM tisztában lehetett az ezzel járó kockázattal, vállalta ezt a kockázatot, nem jött be.
több mint 6 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 581
Ettől még el lehet cserélni és mondjuk a másik szerződtetheti 100%-on, amit a rózik megállapítottak? (ötletelek csak...)
Igor
Akkor megint jönne a felháborodás, teszem hozzá jogosan, hogy szabályoktól eltérően játszunk, kivételezés, stb. Másrészt akkor bárki megcsinálhatná azt, hogy elad franchise tagelve egy olyan játékost, akivel nem sikerült hosszabbítania, hisz így legalább biztos ellenértéket kap érte (a kompenzációs pick úgyis legfeljebb harmadik kör végi lehet, meg az FA-tevékenység függvényében lehet, hogy abból nem is látna semmit), és vevő is nyilván lenne az ilyen játékosokra, mivel úgy hozhatná őket a GM, hogy biztosan hosszútávra magához tudja láncolni, elvégre csak eleget kell tennie a rózik által meghatározott fizetési igénynek.

Ezt én szúrtam el, nem kellett volna még közzétenni a rózi táblázatot, amiért már elnézést is kértem.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ettől még el lehet cserélni és mondjuk a másik szerződtetheti 100%-on, amit a rózik megállapítottak? (ötletelek csak...)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)