GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 281
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Szerintem meg el kell fogadni, hogy emberek vagyunk.
Ráadásul a legnagyobb/legkisebb kiesik, szóval van balance is, ennél jobbat én nem tudok.
Lehet ezt próbálni igazságosabbá tenni, ahhoz nyilván több Rózi kell. Sőt, a legjobb az lenne, ha lenne benne több, vagy neadjisten csak olyan emberekből állna, akik nem érintettek, és nem játszanak.

De szerintem kurvára felesleges így fakkolni alatriste, mert ez minden, csak nem konstruktív kritika.
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Tudom, hogy a társaság töki ki van vele de gyerekek ez megint mi?

- Gabe Jackson 6.650.000-ért aláír 4évre
- TJ Lang 7.175.000-ért NEM????

Gabe 26éves, Lang 30

Mind ketten 2017ben írtak alá IRL, és most mivel jöttök? Egy a poszt, az egyik a legjobb korban, és mindkettő top10 G.

IRL:
Gabe: 5év 55M ~évi 11M
Lang: 3év 28.5M ~évi 9.5M

Egy 4 évvel idősebb G mi a tökömért kap valszeg 2!!!!!! millióval nagyobb igényt mint a vele egy szintű fiatalabb? Miközben IRL is 1.5 millióval Gabe volt a drágább???

EZ HOGY A PÖCSBE JÖTT KI?
alatriste
Jövőre csináld Te. Tényleg. A faszom tele van a CAPS LOCK anyázással.
somoskovig
Sorry, ha nézem a ligába mi történik. Ha igenis megkérdezem mi volt a mögöttes tartalom 1-2 esetben, amitől a szemem kidűled.
Hogy lehet már egy 26éves G ilyen mértékben (kb 2M-val olcsóbb) egy 30évesnél?? Amikor IRL is másféllel kap többet????
Nyilván az nem fontos, azt nem kell figyelembe venni.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Tudom, hogy a társaság töki ki van vele de gyerekek ez megint mi?

- Gabe Jackson 6.650.000-ért aláír 4évre
- TJ Lang 7.175.000-ért NEM????

Gabe 26éves, Lang 30

Mind ketten 2017ben írtak alá IRL, és most mivel jöttök? Egy a poszt, az egyik a legjobb korban, és mindkettő top10 G.

IRL:
Gabe: 5év 55M ~évi 11M
Lang: 3év 28.5M ~évi 9.5M

Egy 4 évvel idősebb G mi a tökömért kap valszeg 2!!!!!! millióval nagyobb igényt mint a vele egy szintű fiatalabb? Miközben IRL is 1.5 millióval Gabe volt a drágább???

EZ HOGY A PÖCSBE JÖTT KI?
alatriste
Lang jobb játékos
braxa88
Értem.
Akkor Ádi, Lang-et cserélném Gabe-ért. 1v1-be, jobban jársz!
alatriste
Csakhogy tudd, nálam ez volt a guard sorrend

Martin/Yanda
Lang
Norwell
Bitonio/Sitton
Iupati
Jackson

Mondtam már, hogy (elsősorban) nem (csak) az IRL fizuk alapján árazok.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Tudom, hogy a társaság töki ki van vele de gyerekek ez megint mi?

- Gabe Jackson 6.650.000-ért aláír 4évre
- TJ Lang 7.175.000-ért NEM????

Gabe 26éves, Lang 30

Mind ketten 2017ben írtak alá IRL, és most mivel jöttök? Egy a poszt, az egyik a legjobb korban, és mindkettő top10 G.

IRL:
Gabe: 5év 55M ~évi 11M
Lang: 3év 28.5M ~évi 9.5M

Egy 4 évvel idősebb G mi a tökömért kap valszeg 2!!!!!! millióval nagyobb igényt mint a vele egy szintű fiatalabb? Miközben IRL is 1.5 millióval Gabe volt a drágább???

EZ HOGY A PÖCSBE JÖTT KI?
alatriste
Lang jobb játékos
braxa88
Értem.
Akkor Ádi, Lang-et cserélném Gabe-ért. 1v1-be, jobban jársz!
alatriste
Mi csak árat szabunk, éveket nem, igy lefosom ki hány éves, ls így hány évre ír alá. Nem is tudhatjuk
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Tudom, hogy a társaság töki ki van vele de gyerekek ez megint mi?

- Gabe Jackson 6.650.000-ért aláír 4évre
- TJ Lang 7.175.000-ért NEM????

Gabe 26éves, Lang 30

Mind ketten 2017ben írtak alá IRL, és most mivel jöttök? Egy a poszt, az egyik a legjobb korban, és mindkettő top10 G.

IRL:
Gabe: 5év 55M ~évi 11M
Lang: 3év 28.5M ~évi 9.5M

Egy 4 évvel idősebb G mi a tökömért kap valszeg 2!!!!!! millióval nagyobb igényt mint a vele egy szintű fiatalabb? Miközben IRL is 1.5 millióval Gabe volt a drágább???

EZ HOGY A PÖCSBE JÖTT KI?
alatriste
Lang jobb játékos
braxa88
Értem.
Akkor Ádi, Lang-et cserélném Gabe-ért. 1v1-be, jobban jársz!


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Tudom, hogy a társaság töki ki van vele de gyerekek ez megint mi?

- Gabe Jackson 6.650.000-ért aláír 4évre
- TJ Lang 7.175.000-ért NEM????

Gabe 26éves, Lang 30

Mind ketten 2017ben írtak alá IRL, és most mivel jöttök? Egy a poszt, az egyik a legjobb korban, és mindkettő top10 G.

IRL:
Gabe: 5év 55M ~évi 11M
Lang: 3év 28.5M ~évi 9.5M

Egy 4 évvel idősebb G mi a tökömért kap valszeg 2!!!!!! millióval nagyobb igényt mint a vele egy szintű fiatalabb? Miközben IRL is 1.5 millióval Gabe volt a drágább???

EZ HOGY A PÖCSBE JÖTT KI?
alatriste
Lang jobb játékos
Jackson nálam nem top15 og

Szerkesztette: braxa88
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Tudom, hogy a társaság töki ki van vele de gyerekek ez megint mi?

- Gabe Jackson 6.650.000-ért aláír 4évre
- TJ Lang 7.175.000-ért NEM????

Gabe 26éves, Lang 30

Mind ketten 2017ben írtak alá IRL, és most mivel jöttök? Egy a poszt, az egyik a legjobb korban, és mindkettő top10 G.

IRL:
Gabe: 5év 55M ~évi 11M
Lang: 3év 28.5M ~évi 9.5M

Egy 4 évvel idősebb G mi a tökömért kap valszeg 2!!!!!! millióval nagyobb igényt mint a vele egy szintű fiatalabb? Miközben IRL is 1.5 millióval Gabe volt a drágább???

EZ HOGY A PÖCSBE JÖTT KI?
alatriste
Jövőre csináld Te. Tényleg. A faszom tele van a CAPS LOCK anyázással.

több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Tudom, hogy a társaság töki ki van vele de gyerekek ez megint mi?

- Gabe Jackson 6.650.000-ért aláír 4évre
- TJ Lang 7.175.000-ért NEM????

Gabe 26éves, Lang 30

Mind ketten 2017ben írtak alá IRL, és most mivel jöttök? Egy a poszt, az egyik a legjobb korban, és mindkettő top10 G.

IRL:
Gabe: 5év 55M ~évi 11M
Lang: 3év 28.5M ~évi 9.5M

Egy 4 évvel idősebb G mi a tökömért kap valszeg 2!!!!!! millióval nagyobb igényt mint a vele egy szintű fiatalabb? Miközben IRL is 1.5 millióval Gabe volt a drágább???

EZ HOGY A PÖCSBE JÖTT KI?


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 569
Beírtam a Google doc-os draft trackerbe a kompenzációs pickeket, ezek is tradelhetők ugyebár.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
 bowl.hu/forum/manager-jatek/keres-kinal/1747467

hosszabb lista a vihető játékosaimról, de bárki másért is kereshettek.
csak légyszi ne annyit írjatok, hogy XY-ért mit kérek, inkább konkrét ajánlattal kezdjünk, aztán elindulhatunk valamerre.
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ha lentről számolsz, akkor 1,25-tel kell szoroznod, hogy 80%-ból 100 legyen. Azaz a 100% nálad 7 750 000. Ennek az összegnek a 80%-a a 6 200 000
Spigo
Oh yeah! Elkurrantottam a számolást.
No sebaj, víg lesz 2 Tag alatti OL ember... 😀


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Spigo New England Patriots 1 103 — Patriots GM
Ha lentről számolsz, akkor 1,25-tel kell szoroznod, hogy 80%-ból 100 legyen. Azaz a 100% nálad 7 750 000. Ennek az összegnek a 80%-a a 6 200 000
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Csak egy kérdés.
Ha az elso ajanlatom:
Lang
6.200.000 volt és mehettem 2.körre. Tehát 80% felett voltam.
Második ajánlatom:
7.175.000 volt.

95% kell elérni hogy aláírjon.
Mi a hiba?

A 7.157.000 / 6.200.000 = 1.157 tehat az elsőhöz képest 15+%ot emeltem. Ha az első ajanlatom eppen csak karcolta a 80%át az igenynek is 95 felé kellett volna mennem. Hisz az elsőhöz képest emeltem 15+%-ot.

Elso (6.2m)*1.2 = 7.44m (A max igénye, feltételezve, hogy az első offerem épp csak 80% volt).

7.44m*0.95 = 7.068m (Ez a max igény 95%a ami felett alá kellene írnia.)

Na most a 7.068 maxigeny 95%hoz képest én többet adtam (7.175m)

Hogy nem lett resign?


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 569
Nyilván könnyebb lesz, ha már megvan az érintett játékosok névsora, de már most is lehet jelentkezni a free agency első körének adminisztrációjához, ha valaki már tudja, hogy adott poszton biztosan nem akar top FA-re licitálni.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 761 — Keep pounding
Amúgy a második körös eredményhirdetés mehetne folyamatosan, hiszen itt már előnyre nem nagyon lehet szert tenni, hiszen lehet számolni az első ajánlatból.
gabokocka
én ezt már szombaton felvetettem, de nem lett belőle semmi.
braxa88
Van ám életem, de mindjárt elkezdem. 😊
somoskovig
Menj a budira oszt gyerünk 😊

Troll off

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Amúgy Mike Evans azért nem állt velem szoba 9 millaert / év, mert 9,4 az opciós éve vagy szimplán 11 milliós igényei vannak?😀
adam8
Antonio Brown tavaly 12M-ért írt alá. 11M-ós igény az gáz? oké...
nézzetek szét mielőtt szidjátok a rózibizottságot...
braxa88
Chill.
Nem szidtam senkit, egyáltalán nem volt ilyen célom, remelem nem vette senki magára. nyilván tudom hogy jó játékos azért akartam neki 9-et adni. Szimplán kivancsi voltam. Egyébként ajánlhattam volna kevesebbet az idei évi fizetesenel (az átlag kevesebb), vagy eleve hülyeség volt?😀
adam8
Nem hülyeség.. lehet kevesebbet adni, én is azért küldtem Yandának hosszabbítást h ne kelljen 10.5-et fizetni.. csak 8.5-et 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Amúgy a második körös eredményhirdetés mehetne folyamatosan, hiszen itt már előnyre nem nagyon lehet szert tenni, hiszen lehet számolni az első ajánlatból.
gabokocka
én ezt már szombaton felvetettem, de nem lett belőle semmi.
braxa88
Van ám életem, de mindjárt elkezdem. 😊

több mint 6 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Amúgy Mike Evans azért nem állt velem szoba 9 millaert / év, mert 9,4 az opciós éve vagy szimplán 11 milliós igényei vannak?😀
adam8
Antonio Brown tavaly 12M-ért írt alá. 11M-ós igény az gáz? oké...
nézzetek szét mielőtt szidjátok a rózibizottságot...
braxa88
Chill.
Nem szidtam senkit, egyáltalán nem volt ilyen célom, remelem nem vette senki magára. nyilván tudom hogy jó játékos azért akartam neki 9-et adni. Szimplán kivancsi voltam. Egyébként ajánlhattam volna kevesebbet az idei évi fizetesenel (az átlag kevesebb), vagy eleve hülyeség volt?😀

több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Amúgy a második körös eredményhirdetés mehetne folyamatosan, hiszen itt már előnyre nem nagyon lehet szert tenni, hiszen lehet számolni az első ajánlatból.
gabokocka
én ezt már szombaton felvetettem, de nem lett belőle semmi.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Szerintem is mehet a 3. kör folyamatosan (amikor somosnak megfele ugye), hogy haladjunk a dolgokkal.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 761 — Keep pounding
Sztem az egész sztorit sikerült túlságosan felfújni. Egyfelől hat nevet leadni tényleg nem a világvége, hiszen akkor még qrvára nem kell hosszabbítani senkivel, és random hat név is jobb, mintha senkit sem adsz meg. Másfelől az is érthető, hogy nem esik jól, hogyha valaki kért halasztást de nem kapott, míg aztán a többiek pedig igen. Mindegy, elmúlt, megtörtént, attól hogy itt megy az anyázás előrébb nem leszünk és nem ér annyit az egész.

Amúgy a második körös eredményhirdetés mehetne folyamatosan, hiszen itt már előnyre nem nagyon lehet szert tenni, hiszen lehet számolni az első ajánlatból.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
1. Mi az hogy vegyek vissza? Ki vagy Te? Egy rossz szót nem írtam rád.

2. az alapproblémát nem érzitek. Van, aki jelezte, hogy nem fog menni, elutasították. Ezzel nincs baj, teljesen rendben van. Egy rossz szó nem hagyta el a számat. De aki trehány volt, annak miért is járt akár csak 1 óra engedmény is? A kettő együtt nem fér meg. Ez a qrva gáz. (Bár nincs min csodálkozni, az egész ország, így működik, semmi meglepő nincs abban, hogy ma már ebben semmi kivetnivalót nem látnák egyesek.)

3. nem, nem volt rá időm, mert én vmit vagy (jól) csinálok, vagy sehogy. Én olyan 1-6 nevet adok le, akivel hosszabbítani akarok. Ehhez pedig néhány teljesítménynek utána kell nézni, meg kiszámolni, hogy mi fér(het) bele, mi nem. Ez nem 5 perc. (Főleg nem úgy, hogy előtte nem foglalkoztam vele, mivel akkor indult be a játék, amikor már kint voltam.)

4. abba pedig nem megyek bele, hogy nem tudjátok, milyen az én munkám egy olimpia alatt. Nekem pl szarni se mindig volt időm, ha már somos a szarás közben megcsinálta volna.

De az egész lényege a 2-es pont. A többi azzal foglalkozik, hogy Ti szerintetek nekem mire van vagy kéne hogy időm legyen, vagy hogy szerintetek mi mennyi idő számomra, hogy megcsináljam, ami hát elég vicces. (Ráadásul ezek az érvek a határidőt lekéső trehányokra is ugyanúgy igazak...) Szóval az alapkérdés, hogy a trehányoknak miért is járt engedmény? Aki pedig legalább előre jelezte, hogy nem fog menni, az meg sz.pjon. Ez a kontraszt, ami nagyon gáz.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Szerintem a szopjon lovat és a qrva gáz kifejezések használata sokkal inkább qrva gáz, mint ez az egész téma.

Te nem egy napot kértél pluszban, annyit mindig meg szoktunk adni. Plusz nem a két kezed tört el, hanem egy olyan dolog jött be, amit kb. fél éve tudtál, hogy mész, pont ugyanúgy, mint ahogy azt is fél éve tudtad, hogy kik lesznek FA-k idén a csapatodból. Ha egy kicsit is team player vagy, akkor mondjuk ahelyett, hogy a topicban kifejted, hogy miért nem tudod tartani a határidőt, simán elküldtél volna 6 nevet Ádinak még az utazásod előtt, de valamiért az kevésbé volt opció, mint most szidni mindenkit habzó szájjal.
somoskovig
Először is. Nehogy már Te oszd be az én időmet, hogy mire van, és mire nincs úgy, hogy napi 4 órákat alszom a világ másik végén, miközben az anyámmal nem tudok beszélni. (Mellesleg ez nem 5 perc, mert számolni kell, mi fér bele, mi nem, nekem pedig erre nem volt időm, sem energiám)

Másodszor a határidők úgy lettek kihirdetve, hogy már kint voltam. Ezért is jeleztem, hogy mivel nincs időm a játékkal foglalkozni, ezért kérek engedményt.

Harmadszor egy rossz szót nem szóltam, hogy Ádi elutasította. Tudomásul vettem. De amikor arra jössz haza, hogy mások trehányságát 24 óra kitolással jutalmazzák, na az qrva gáz ezek után. Ha Te ezt nem így érzed, azon nem csodálkozom...
Soldados
Kicsit vegyél vissza. Senki nem akarta beosztani az idődet, 6 darab nevet kellett volna leadni. Én 2 fantasy draftot csináltam végig szeptemberben Kambodzsából, helyi idő szerint éjjel 1-kor és 2-kor kezdve, úgy, hogy az időeltolódás miatt két hétig én is 3-4-5 órákat aludtam. Meg lehet oldani, ha akar valamit az ember.

Egyébként meg KLaci tök jól megmondta, semmit nem kellett számolnod, 6 db nevet kellett elküldeni. Erre kértél plusz 10 napot. Ha ránézek a rosteredre szarás közben a telefonról, ezt akkor is megoldom 3 perc alatt.

több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 281
Soldi, én tökéletesen megértem a problémád, de kicsit túlzásba viszed. Ha csak leadod a 6 nevet 1 évvel ezelőtt már akkor is megvagy. Nem tudom hogy összesen hány FA esetében lett volna sansz a hosszabbításra, de annak azért elég kicsi a valószínűsége, hogy a 6 nevet ne tudjad előre. Az pedig, hogy mi fér bele és mi nem bőven ráért volna. Lehet a végén úgy dönteni, hogy csak kettőnek ajánlasz szerződést és nem történik semmi 😊
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Szerintem a szopjon lovat és a qrva gáz kifejezések használata sokkal inkább qrva gáz, mint ez az egész téma.

Te nem egy napot kértél pluszban, annyit mindig meg szoktunk adni. Plusz nem a két kezed tört el, hanem egy olyan dolog jött be, amit kb. fél éve tudtál, hogy mész, pont ugyanúgy, mint ahogy azt is fél éve tudtad, hogy kik lesznek FA-k idén a csapatodból. Ha egy kicsit is team player vagy, akkor mondjuk ahelyett, hogy a topicban kifejted, hogy miért nem tudod tartani a határidőt, simán elküldtél volna 6 nevet Ádinak még az utazásod előtt, de valamiért az kevésbé volt opció, mint most szidni mindenkit habzó szájjal.
somoskovig
Először is. Nehogy már Te oszd be az én időmet, hogy mire van, és mire nincs úgy, hogy napi 4 órákat alszom a világ másik végén, miközben az anyámmal nem tudok beszélni. (Mellesleg ez nem 5 perc, mert számolni kell, mi fér bele, mi nem, nekem pedig erre nem volt időm, sem energiám)

Másodszor a határidők úgy lettek kihirdetve, hogy már kint voltam. Ezért is jeleztem, hogy mivel nincs időm a játékkal foglalkozni, ezért kérek engedményt.

Harmadszor egy rossz szót nem szóltam, hogy Ádi elutasította. Tudomásul vettem. De amikor arra jössz haza, hogy mások trehányságát 24 óra kitolással jutalmazzák, na az qrva gáz ezek után. Ha Te ezt nem így érzed, azon nem csodálkozom...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!