GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 276
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Mik a hírek a hosszabbításokkal? Az első kör eredményei ma meglesznek?
alatriste
Én nem tudom, de az biztos, hogy az újoncok/visszatérők hibája 😀
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Mik a hírek a hosszabbításokkal? Az első kör eredményei ma meglesznek?


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Megvannak a komp pickek, 12 csapat osztozik rajtuk.. viszont utoljára még egyszer átnézem az egészet, mert egyelőre az jött ki hogy nem lesz túl sok 3/4. körös, de ma éjjel/holnap felrakom a listát.

Így nagy reményeket senki ne tápláljon... de lesznek olyan csapatok, akik a 7. körben tarolhatnak majd 😉

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Azért a Landry trade IRL 😀
Egon
Nem tudom kinél van itt, de én is adok Landryért egy puntert +7.kört 😊 (Anno a Browns a 4. körét punterért kapta asszem) De végső esetben 4+7 is mehet, ha nem jó a punter 😀
Chargers LT
Nálam van, de én próbálok vele hosszabbítani. Ha nem sikerül lehet hogy elérhető lesz tag + trade keretében. | persze értelmes áron, nem ilyem 4/punter + 7-ért |
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 606 — Jedi Master
Azért a Landry trade IRL 😀
Egon
Nem tudom kinél van itt, de én is adok Landryért egy puntert +7.kört 😊 (Anno a Browns a 4. körét punterért kapta asszem) De végső esetben 4+7 is mehet, ha nem jó a punter 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Egon bá New England Patriots 1 107 — Saints GM
Azért a Landry trade IRL 😀

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 6 éve
DeSean Philadelphia Eagles 423 — Drunk Goose
Megújult egy kicsit a Ke-Ki Green Bayben.
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Keres-Kínál - Manager játék | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala
több mint 6 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Visszautasítom a jogtalan bújtatott kritikát, a határidő az hataridő nem? 😊 Vagy esetleg a draft választottjaim ne jelentsem be a draft előtt egy nappal?

Szerkesztette: pgabtb

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 6 éve
dawe092 Philadelphia Eagles 140 — Vikings GM
Már csak 3, Bills, Eagles, Vikings GM-ek jelentkezését várják éhes játékosaik.
somoskovig
jó látni, hogy ilyen lelkesek az újoncok/visszatérők 😀
kristof
Jó volt látni, hogy korábban mindenki időben elküldte a listát, hogy kikkel szeretnének hosszabbítani és nem kellett kitolni a határidőt 1 nappal 😊
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Oh, fuck... damn you Browns...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
A GM listát lehetne updatelni, hogy ne küldjek rossz embereknek PM-et :S

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Nyugi, jövök 😀 Nem kell elsietni, azért van a határidő 😀
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Már csak 3, Bills, Eagles, Vikings GM-ek jelentkezését várják éhes játékosaik.
somoskovig
jó látni, hogy ilyen lelkesek az újoncok/visszatérők 😀
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Már csak 3, Bills, Eagles, Vikings GM-ek jelentkezését várják éhes játékosaik.

több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Még 8 csapat hiányzik. 😊

több mint 6 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
úgy látom Snead is nézi az itteni eseményeket! 😀


JT Daniels fan
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 761 — Keep pounding
Én szinte csak olyannal (nem) akarok hosszabbítani, akinek idén még van szerződése 😊
Ma este küldöm is őket elvileg 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
én ma este tudom küldeni, de ismerve magamat a fele megy FA-ra 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Ne felejtsétek, holnap este 20:00 a határidő az első körös licitekre, még 15 csapattól várom a számokat.
somoskovig
A fél liga, wow...lesz fincsi FA piac 😊
Chargers LT
somos úgyis lefizethető, így mindenki listája időben "beérkezik" majd. 😀
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 606 — Jedi Master
Ne felejtsétek, holnap este 20:00 a határidő az első körös licitekre, még 15 csapattól várom a számokat.
somoskovig
A fél liga, wow...lesz fincsi FA piac 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Ne felejtsétek, holnap este 20:00 a határidő az első körös licitekre, még 15 csapattól várom a számokat.

több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 276
Én az IRL fizukat és játékbeli fizukat is szoktam nézni, illetve.. ami miatt én feljebb szoktam árazni picit, az hogy nem csak az idei capet nézem, hanem belekalkulálom az évi majd 10% cap-emelkedést (jó ennél picit kevesebb amúgy)
De ha ennyi az infláció és valakinek 4 évre akarsz szerződést adni, évi 10 millió értékben, akkor az valójában ugye 10, 11.1, 12.2 13.4 - tehát évi 11.5 körül van lenne a fizuja inkább.

Elég korán kezdünk mentegetőzni 😊
Igor
Pedig nincs miért...eddig se volt. Ha valakit drágára árazunk és nem ír alá, akkor olcsón vissza lehet hozni. Ha más mégis elviszi drágábban, akkor meg lehet nekünk volt igazunk 😉
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Én az IRL fizukat és játékbeli fizukat is szoktam nézni, illetve.. ami miatt én feljebb szoktam árazni picit, az hogy nem csak az idei capet nézem, hanem belekalkulálom az évi majd 10% cap-emelkedést (jó ennél picit kevesebb amúgy)
De ha ennyi az infláció és valakinek 4 évre akarsz szerződést adni, évi 10 millió értékben, akkor az valójában ugye 10, 11.1, 12.2 13.4 - tehát évi 11.5 körül van lenne a fizuja inkább.

Elég korán kezdünk mentegetőzni 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 606 — Jedi Master
Ha jól emlékszem 21-23 millió a QB fr tag értéke-Jimmy
Csak azért mondom ezeket, mert sok sztárt, sőt talán a legnagyobb sztárokat kellett beárazni idén...úgyhogy szerintem nyugodtan fel lehet készülni több esetben is arra, hogy az ügynökök ceruzája vastagon fog majd. És bár csak a magam nevében beszélhetek, de nem is néztem mennyi a tag nálunk, csak a fizetési igényekből indultam ki 😊
Ha pedig nem jó, rá kell tenni a tag-et 😀
Klaci79
Ok, egyrészt a Top3 playák sokat kérnek, kb. éves tag átlagot, stb...az rendben van.
De Jimmy megint csak kilóg a lóláb példa 😀 Egy csapat végre megtalálja a fiatal és úgy néz ki nem fakezű Fr. QB-ját...naná, hogy megfizeti egy csapat, aki meg is teheti. De egy jó átlagot hozó playát nem hasonlítanék vele össze...tehát én csak azt remélem, azok nem akarnak majd bankot robbantani. 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 276
Ha jól emlékszem 21-23 millió a QB fr tag értéke-Jimmy
Csak azért mondom ezeket, mert sok sztárt, sőt talán a legnagyobb sztárokat kellett beárazni idén...úgyhogy szerintem nyugodtan fel lehet készülni több esetben is arra, hogy az ügynökök ceruzája vastagon fog majd. És bár csak a magam nevében beszélhetek, de nem is néztem mennyi a tag nálunk, csak a fizetési igényekből indultam ki 😊
Ha pedig nem jó, rá kell tenni a tag-et 😀

Szerkesztette: Klaci79