GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
@Rataxes Mennyire komoly az érdeklődésed az Eagles iránt? Mert gabtsi már tavaly is azt mondta, hogy ha találunk nála aktívabb GM-et, akkor viheti a csapatot, csak nem volt jelentkező. Szóval ha maradsz, akkor átveheted az Eaglest, @tenorx pedig viheti a Billst, ha nem, akkor tenorx lehet az új Eagles GM.
vassadi
Nekem bármi jó 😊 Igazából most már szerintem lesz időm foglalkozni vele így munka mellett.
több mint 6 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Vagyok én is természetesen.
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
És én kaphatnék legalább választ a kér(d)ésemre. :p
Soldados
Ez két dolgot érint asszem:
• szerződéshosszabbítási listákat elküldeni nekem PM-ben (csak azoknak a neve és posztja, akikkel hosszabbítani akarsz, ajánlott fizetés még nem kell) - február 21., szerda 20:00 - szerintem itt 4-5-6 nevet csak el tudsz küldeni vassadinak, összeg és minden egyéb nélkül csak neveket
• ötödik éves opciókat lehívni - február 21., szerda 20:00 - itt meg Dupree-t kell eldönteni, hogy egy visszavonható 5. éves opciót ráteszel-e.

Szerintem nagyon jó lenne, ha ezt be tudnád szorítani, a roster fájl fent van a megfelelő topicban, kb. 5 perc meló, főleg az FA-rész kellene, hogy a Rosenhaus-brigád tudjon árazni.

több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 416 — Colts fan
Én nyomom továbbra is, PM-ben mennek a dolgok, írkálni tény hogy nem nagyon írkálok a fórumra mondjuk, de Ke-Kit nemrég frissítettem pl.
Döme
Igen, gyanítottam, hogy így vagytok, remélem nem is voltam tolakodó!
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
És én kaphatnék legalább választ a kér(d)ésemre. :p


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 717 — Sworn to the Black
Én nyomom továbbra is, PM-ben mennek a dolgok, írkálni tény hogy nem nagyon írkálok a fórumra mondjuk, de Ke-Kit nemrég frissítettem pl.
több mint 6 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 576
@Rataxes Mennyire komoly az érdeklődésed az Eagles iránt? Mert gabtsi már tavaly is azt mondta, hogy ha találunk nála aktívabb GM-et, akkor viheti a csapatot, csak nem volt jelentkező. Szóval ha maradsz, akkor átveheted az Eaglest, @tenorx pedig viheti a Billst, ha nem, akkor tenorx lehet az új Eagles GM.
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Sztem az ötödik éves opciónál annyit vezessünk már be, hogy ha valaki megsérül IRL úgy, hogy nem megy át a fizikain, akkor nálunk is garantálttá válik az ötödik éves opció. Mint pl most Shazier.
gabokocka
Egyetértek, de akkor mégse kell Flowers. 😊

több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 795 — Keep pounding
Sztem az ötödik éves opciónál annyit vezessünk már be, hogy ha valaki megsérül IRL úgy, hogy nem megy át a fizikain, akkor nálunk is garantálttá válik az ötödik éves opció. Mint pl most Shazier.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Waiver claim-et az adminnak kell küldeni vagy be kell írni a waiver topikba?
Spigo
MEhet a topicba.

több mint 6 éve
Spigo New England Patriots 1 105 — Patriots GM
Waiver claim-et az adminnak kell küldeni vagy be kell írni a waiver topikba?
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Összeszedtem a "kérdéses" GM listát. (Így elsőre)
-severafa -> 5 hónapja volt fent utoljára
-gabtsi -> 1 hónapja volt fent utoljára
Ők, akik inaktívnak tűnnek.
Akik pedig csak rég szóltak hozzá a fórumhoz, és nem láttam, hogy írták volna, hogy maradnak, vagy like, vagy bármi, de gyanítom olvassák, mert beléptek mostanság:
-Döme
-Jack Zoltán
-Shilkor
De ettől még simán lehet, hogy már beszéltek veled vassadi, csak ugye nem vágom. 😊
kristóf17
javaslom vegyük fel sevarafa helyére tenorxot, gabtsi helyére pedig Rataxest
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 416 — Colts fan
Összeszedtem a "kérdéses" GM listát. (Így elsőre)
-severafa -> 5 hónapja volt fent utoljára
-gabtsi -> 1 hónapja volt fent utoljára
Ők, akik inaktívnak tűnnek.
Akik pedig csak rég szóltak hozzá a fórumhoz, és nem láttam, hogy írták volna, hogy maradnak, vagy like, vagy bármi, de gyanítom olvassák, mert beléptek mostanság:
-Döme
-Jack Zoltán
-Shilkor
De ettől még simán lehet, hogy már beszéltek veled vassadi, csak ugye nem vágom. 😊
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
Sztem biztos lesz még üresedés, akadnak passzív GM-ek sajna 😕
gabokocka
És nem is ártana most az elején ezt elintézni. Tudom, hogy nem tud mindenki napi szinten feljárni, de ha van aki még nem jelentkezett be, akkor inkább most cseréljünk. Minél több az aktív ember, annál élvezetesebb mindenkinek.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 795 — Keep pounding
Sztem biztos lesz még üresedés, akadnak passzív GM-ek sajna 😕

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ha van még üres csapat, akkor lehet visszatérnék 😊
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 292 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
hatalmas hibát találtam a szabálykönyvben 😊

"2017-től a kompenzációs draftjogok is ugyanúgy cserélhetőek, mint bármely más pick."

"G.) Draft (játékosbörze)
Egyedül az ún. kompenzációs draftjogokat nem lehet elcserélni: ezek olyan draftjogok, amelyek olyan csapatok kapnak, akik a holtszezon során több szabadügynököt engednek el, mint amennyit szerződtetnek."


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Gergőke
Jaa, nem azért írtam, csak Prescott idei szezonja a közelében nem volt ennek az árnak,a hogy elnéztem 😀

több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nekem lehetne olyan kérésem, hogy nekem márc 1. legyen a határidő minden februári határidő esetében? Dél-Koreában vagyok 26-áig, nincs nálam a roster, de ha itt lenne se tudnék most ezzel foglalkozni.

Ha nem, megértem. Ez csak egy kérés. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 663 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Kész az idei draft tracker:
 docs.google.com/spreadsheets/d/1CTNc7lF5vzrw8C6o3jIegPrOrrjM3wxkPVFB5Sf8osU/edit?usp=sharing

A fórumos trackert is frissítettem, de egyelőre meghagytam a régit is, hogy vissza lehessen nézni, ha valami esetleg nem stimmel. Mindenki nézze át a saját pickjeit, hogy minden rendben van-e.

Egyetlen dolog nem volt nekem tiszta:
@alatriste @sevarafa
"2018/R2 (a hátrább lévő) az ARI-é, ha Bortles 2017as alapszakaszban 18 TO alatt marad (INT+lost Fumble). Ha sérülés miatt szorul ki a kezdőből az addig lejátszott meccsein lévő TO-kat kell kivetíteni 16 meccsre és megvizsgálni elérni-e a 18-at."
A Billsnél csak egy második körös pick van, ami eredetileg a Patsé volt. Gondolom akkor más alternatíva híján ez kerül a Cardinalshoz.
vassadi
Bocsi, csak annyit szeretnék mondani, hogy idén a Colts 3. köré ment Washingtonba a Prescott trade kapcsán. Szóval egy 2. körnek lenni kéne nekem.A. 2/11 az Colts kéne, hogy legyen elvileg.
Gergőke
A fórumos trackerben a Redskinsnél volt a 2. körös picked, de ahogy utánanéztem én is úgy látom, hogy annak nálad kellene lennie. Lehet, hogy az adminisztrációnál történt hiba. Várjuk azért meg, hogy @Chargers LT mit szól ehhez.
vassadi
Nah jól emlékeztem...Gergőke azért nem emlékezhet, mert új GM-ként jött asszem, de nem volt 2. köre már 2018-ra, az ugyanis a NE birtokában volt. A 2018/2 (IND) picknek semmi köze igazából a Prescott tradehez:

Draft alatti:
WAS Redskis adja:
1/11 (CHI) + 6/2 (NYJ)

NE Patriots adja:
2018/1 + 2018/2 (IND) + 2018/6 + Geronimo Allison WR

A Tracker jól volt vezetve 😉
Chargers LT
Tehát a Washington idei 2. köré az enyém 😊 ugyanis én odaadtam a 2. köröm a Patsnek a McPhee trade keretei között, tőled meg megkaptam a 2. körödet a Prescott tradeben. Akkor csak jól emlékeztem, hogy az idei 2. köröd az enyém 😊

Szerkesztette: Gergőke

" class="embed">
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Kész az idei draft tracker:
 docs.google.com/spreadsheets/d/1CTNc7lF5vzrw8C6o3jIegPrOrrjM3wxkPVFB5Sf8osU/edit?usp=sharing

A fórumos trackert is frissítettem, de egyelőre meghagytam a régit is, hogy vissza lehessen nézni, ha valami esetleg nem stimmel. Mindenki nézze át a saját pickjeit, hogy minden rendben van-e.

Egyetlen dolog nem volt nekem tiszta:
@alatriste @sevarafa
"2018/R2 (a hátrább lévő) az ARI-é, ha Bortles 2017as alapszakaszban 18 TO alatt marad (INT+lost Fumble). Ha sérülés miatt szorul ki a kezdőből az addig lejátszott meccsein lévő TO-kat kell kivetíteni 16 meccsre és megvizsgálni elérni-e a 18-at."
A Billsnél csak egy második körös pick van, ami eredetileg a Patsé volt. Gondolom akkor más alternatíva híján ez kerül a Cardinalshoz.
vassadi
Bocsi, csak annyit szeretnék mondani, hogy idén a Colts 3. köré ment Washingtonba a Prescott trade kapcsán. Szóval egy 2. körnek lenni kéne nekem.A. 2/11 az Colts kéne, hogy legyen elvileg.
Gergőke
A fórumos trackerben a Redskinsnél volt a 2. körös picked, de ahogy utánanéztem én is úgy látom, hogy annak nálad kellene lennie. Lehet, hogy az adminisztrációnál történt hiba. Várjuk azért meg, hogy @Chargers LT mit szól ehhez.
vassadi
Nah jól emlékeztem...Gergőke azért nem emlékezhet, mert új GM-ként jött asszem, de nem volt 2. köre már 2018-ra, az ugyanis a NE birtokában volt. A 2018/2 (IND) picknek semmi köze igazából a Prescott tradehez:

Draft alatti:
WAS Redskis adja:
1/11 (CHI) + 6/2 (NYJ)

NE Patriots adja:
2018/1 + 2018/2 (IND) + 2018/6 + Geronimo Allison WR

A Tracker jól volt vezetve 😉

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Egon bá New England Patriots 1 110 — Saints GM
Frissítettem:
 bowl.hu/forum/manager-jatek/keres-kinal/785842

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Ha felszabadul a Philly szóljatok 😀Rataxes
egyébként szerintem vihetnéd, gabtsi lassan egy éve rá sem néz a játékra, de kb a fórumon sem járt még idén
kristof
amúgy tényleg!

közben eladó Trey Flowers, is. fizuja 880k.

Szerkesztette: braxa88
több mint 6 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 663 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Tehát akkor szóval...😊

WSH Redskins adja:
- (2017) 1/29 + 3/29 + 2018/1 + 2018/2 + Nevin Lawson CB

IND Colts adja:
- Dakota Prescott QB

*Kondíciók:
- Ha Prescott a 2017-es IRL szezonban CE (Carrier Ending) sérülést szenved, a 2018-as 1. kör visszakerül a Redskinshez, ÉS a Colts 2018/3 pickje is a Redskinsé.
- Ha Prescott a 2017-es IRL alapszakaszban nem éri el átlagban 16 meccs alatt a 95-ös QB ratinget, a Colts 2018/3 pickje a Redskinsé.
- Ha Prescott a 2017-es IRL alapszakaszban nem éri el átlagban 16 meccs alatt a 85-ös QB ratinget, a 2018-as 1. kör visszakerül a Redskinshez.
- Ha Prescott a 2017-es IRL alapszakaszban nem kezd legalább 12 meccsen, a Colts 2018/3 pickje a Redskinsé.
Chargers LT
Én is segítek:
Dakota ratingje 86.6 lett, így a kiemelt rész érvényesült, a Colts idei 3. köre jön a fővárosba.
Chargers LT
Az idei szezont elnézve, ebben benne van egy alapos lehúzás azért. 😀
adam8
Bocsi, lehet, hogy nem a legjobb megoldás, de ezt találtam. tehát 2018. 2. kör a Coltsé.

" class="embed">
több mint 6 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 663 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Kész az idei draft tracker:
 docs.google.com/spreadsheets/d/1CTNc7lF5vzrw8C6o3jIegPrOrrjM3wxkPVFB5Sf8osU/edit?usp=sharing

A fórumos trackert is frissítettem, de egyelőre meghagytam a régit is, hogy vissza lehessen nézni, ha valami esetleg nem stimmel. Mindenki nézze át a saját pickjeit, hogy minden rendben van-e.

Egyetlen dolog nem volt nekem tiszta:
@alatriste @sevarafa
"2018/R2 (a hátrább lévő) az ARI-é, ha Bortles 2017as alapszakaszban 18 TO alatt marad (INT+lost Fumble). Ha sérülés miatt szorul ki a kezdőből az addig lejátszott meccsein lévő TO-kat kell kivetíteni 16 meccsre és megvizsgálni elérni-e a 18-at."
A Billsnél csak egy második körös pick van, ami eredetileg a Patsé volt. Gondolom akkor más alternatíva híján ez kerül a Cardinalshoz.
vassadi
Bocsi, csak annyit szeretnék mondani, hogy idén a Colts 3. köré ment Washingtonba a Prescott trade kapcsán. Szóval egy 2. körnek lenni kéne nekem.A. 2/11 az Colts kéne, hogy legyen elvileg.
Gergőke
A fórumos trackerben a Redskinsnél volt a 2. körös picked, de ahogy utánanéztem én is úgy látom, hogy annak nálad kellene lennie. Lehet, hogy az adminisztrációnál történt hiba. Várjuk azért meg, hogy @Chargers LT mit szól ehhez.
vassadi
Hétvégére utánanézek és írok, sajnos most nincs időm, meg a melós gépen nincs semmi GM dolog 😀
Chargers LT
Bocsi, csak nekem egy trade kapcsán érintve lenne ez a bizonyos 2/11 pick és beírnám ma, ha marad nálam.

" class="embed">