GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Tavaly lehívott 5. éves opciót még most vissza lehet vonni?
empty taxi
Ezt már mondtam tavaly is... lehet hogy így van ez a szabály IRL, de innentől semmi értelme az egésznek.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
tuti csak 2 HM hiányzik?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 6 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Tavaly lehívott 5. éves opciót még most vissza lehet vonni?
empty taxi
Igen
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Tavaly lehívott 5. éves opciót még most vissza lehet vonni?
empty taxi
Remélem h igen, mert én is ezt tervezem. 😀
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Tavaly lehívott 5. éves opciót még most vissza lehet vonni?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Roster fajlt lesz vkinek ideje aktualizalni szezon kezdesig?
Beki
Ma-holnap megcsinálom az idei roster táblázatot és a draftsorrendet is.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Roster fajlt lesz vkinek ideje aktualizalni szezon kezdesig?
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Két új GM akkor már biztosan kell. Ebben viszont szeretném a segítségeteket kérni, az utóbbi fél évben nem voltam aktív a fórumon, így nem tudom kik lehetnek azok a userek, akiket ez ügyben érdemes lehet keresni. A fórumon én is meg tudom hirdetni az üres pozíciókat, de ha van konkrét jelöltetek, akkor jöhetnek a javaslatok/megkeresések.
vassadi
Cutolni már lehet?
Chargers LT
Ha somos fele schedulet kovetjuk, akkor feb 14-en indul a buli.
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Két új GM akkor már biztosan kell. Ebben viszont szeretném a segítségeteket kérni, az utóbbi fél évben nem voltam aktív a fórumon, így nem tudom kik lehetnek azok a userek, akiket ez ügyben érdemes lehet keresni. A fórumon én is meg tudom hirdetni az üres pozíciókat, de ha van konkrét jelöltetek, akkor jöhetnek a javaslatok/megkeresések.
vassadi
Cutolni már lehet?

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Én a sorrendnél egy darabig próbáltam figyelni a főcsoportokra, de aztán nehéz volt, annyival jobb volt az NFC, illetve az NFC South top3 csapata miatt elvileg máshonnan csak egy-egy csapat juthatott volna be, itt elengedtem és maradt a random sorrend. Sztem is jó így, nem kell ezt túl bonyolítani.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Bár magam ellen beszélek, de sztem a draftsorrend végét megcsinálhatnánk úgy, hogy a Chargers az 1/21, mint PO-s csapat, a NE lenne 1/22, a Packs pedig mint PO-ról lemaradó csúszna 1/20-ra.
Soldados
Jó, de akkor a felső részt is meg kell csinálni, hogy minden szinten ugyanannyi AFC/NFC csapat legyen div körben is pl...

Szerintem ha nincs szim, nem kell ezen változtatni.
Igor
Adom, túlbonyolítani azért nem kell, meg nincs is akkora jelentősége, szerintem jó az a verzió, amit írtál.
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Bár magam ellen beszélek, de sztem a draftsorrend végét megcsinálhatnánk úgy, hogy a Chargers az 1/21, mint PO-s csapat, a NE lenne 1/22, a Packs pedig mint PO-ról lemaradó csúszna 1/20-ra.
Soldados
Jó, de akkor a felső részt is meg kell csinálni, hogy minden szinten ugyanannyi AFC/NFC csapat legyen div körben is pl...

Szerintem ha nincs szim, nem kell ezen változtatni.
Igor
Szerintem sem. Én nem beszélek magam ellen a NE 1. körének tulajaként 😀
Viccet félretéve, nagyrészt a csoportokban sem lett erre figyelve, plusz random is volt, szóval utólagosan kb. kezdhetnénk az elejéről. Sim nélkül annyira nem gáz. Mondom ezt annak ellenére, hogy én pl. pont figyeltem a csoportok alakításánál a PO-ra.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Bár magam ellen beszélek, de sztem a draftsorrend végét megcsinálhatnánk úgy, hogy a Chargers az 1/21, mint PO-s csapat, a NE lenne 1/22, a Packs pedig mint PO-ról lemaradó csúszna 1/20-ra.
Soldados
Jó, de akkor a felső részt is meg kell csinálni, hogy minden szinten ugyanannyi AFC/NFC csapat legyen div körben is pl...

Szerintem ha nincs szim, nem kell ezen változtatni.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Bár magam ellen beszélek, de sztem a draftsorrend végét megcsinálhatnánk úgy, hogy a Chargers az 1/21, mint PO-s csapat, a NE lenne 1/22, a Packs pedig mint PO-ról lemaradó csúszna 1/20-ra.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Én leszek. 😀

több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 414 — Colts fan
A GM kérdéshez. Akik a csapatukat sem tették rendbe év végére, (nem emlékszek Ők kik voltak pontosan) Ők akkor most lesznek, vagy sem? 😊
több mint 6 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Két új GM akkor már biztosan kell. Ebben viszont szeretném a segítségeteket kérni, az utóbbi fél évben nem voltam aktív a fórumon, így nem tudom kik lehetnek azok a userek, akiket ez ügyben érdemes lehet keresni. A fórumon én is meg tudom hirdetni az üres pozíciókat, de ha van konkrét jelöltetek, akkor jöhetnek a javaslatok/megkeresések.
több mint 6 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Hasonló elgondolásom volt tegnap este.. de egyelőre nem írtam be, nem akartam bonyolítani a dolgot... great minds think alike 😊
Azokat a csapatokat rotálnám, ahol egy adott kezdőcsapathoz képest 6 ponton belül vannak (mert 6 szavazó volt, tehát ez egy helyezésnyi ugrás) - tehát az alábbit javaslom..

De ha ez sok meló, akkor rotáljuk csak a DEN-PHI-CIN triót, illetve a LAR-SEA, OAK-MIN, DET-NJ és DAL-TEN párosokat (max 2 pont difi), vagy lehet rotálás nélkül is.

1/1 Denver (15 HP)
1/2 Philadelphia (16 HP)
1/3 Cincinnati (17 HP)
---------------------
1/4 New Orleans (23 HP)
1/5 Buffalo (28 HP)
----------------------
1/6 Pittsburgh (34 HP)
-------------------------
1/7 Miami (45 HP)
-----------------------
1/8 Cleveland (55 HP)
-------------
1/9 LA Rams (62 HP)
1/10 Seattle (63 HP)
------------------------
1/11 Chicago (72 HP)
1/12 Indianapolis (77 HP)
-----------------------------
1/13 Oakland (82 HP)
1/14 Minnesota (83 HP)
--------------------------------
1/15 Detroit (90 HP)
1/16 NY Jets (92 HP)
-----------------------------
1/17 Tennessee (106 HP)
1/18 Dallas (108 HP)
------------------------------------
1/19 NY Giants (112 HP)
1/20 LA Chargers (116 HP)
---------------------------
1/21 New England (124 HP)
--------------------------
1/22 Green Bay (131 HP)
1/23 Jacksonville (135 HP)
------------------------------------
1/24 Kansas City (146 HP)
1/25 Arizona (150 HP)
-------------------------------
1/26 Washington (154 HP)
1/27 San Francisco (157 HP)
--------------------------
1/28 Houston (162 HP)
1/29 Atlanta (168 HP)
-----------------------------
1/30 Tampa Bay (177 HP)
1/31 Carolina (181 HP)
----------------------------
1/32 Baltimore (187 HP)
Igor
Annyit megjegyeznék, hogy 1/20 felett ugye már csak az egyes playoff-körökön belül van rotáció, bár miután nem 6-6 AFC és NFC csapat van a playoff helyeken, hanem ahogy az összesített PR-ben kijött, így szerintem maradhat akár ez a verzió is. Részemről rendben van a dolog, meg nem is nagy munka ezt összehozni, úgyhogy ha nem lesz ellenvetés, akkor megcsinálom ennek megfelelően a teljes, hétkörös draftsorrendet.
több mint 6 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Azt hiszem nekem végetért a pályafutásom a Vikingsnél. Egy leamortizált Vikingsből a 2-3 évnyi draft eltrédelésével bajnokot faragtam, hogy aztán a draftcetlik hiánya miatt ugyanolyan romhalmaz legyen a csapatból, mint ahonnan közös utunk indult. Nem látom mostanság, hogy lenne kapacitásom ezt rendesen csinálni, hátha van olyan Vikings fan, aki nagyobb energiát tud belefektetni. Köszönöm a lehetőséget, lehet hogy még visszatérek. Ha felszabadul a Philly szóljatok 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 6 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 157
Rookie kérdés, mikor szoktátok a simet csinálni? Mert ha van aktuálizált roster (ennél az is lehet opció, hogy amikor kijön szeptember könyékén a friss roster file a draftoltakkal együtt, nekiülhetek én is összerakni a csapatokat from scratch, egyedül vagy azoknak a segítségével, akinek van ehhez affinitása, szeptember-december között azért ennek megoldhatónak kéne lennie), és vizsgaidőszakra valahogy tudnánk limitálni a sim hosszát, azt be tudom szerintem vállalni.
dankodavid
amikor kész a madden roster 😀 nekiálltam ősszel, de elveszett az egész, utána meg már nem volt szabadidőm rá sajnos.

idén hamarabb elkezdek vele foglalkozni, és amint kijön egy draft classos roster, elkezdem átrakosgatni a játékosokat, hogy aztán rosterzárás után pár héttel már lehessen is simelni.
Löfli
Akkor majdnem, ahogy sejtettem, csak nem 😀 Mindenesetre, ha ebben kell majd segítség, szólj nyugodtan, szerintem be tudok szállni.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 291 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Rookie kérdés, mikor szoktátok a simet csinálni? Mert ha van aktuálizált roster (ennél az is lehet opció, hogy amikor kijön szeptember könyékén a friss roster file a draftoltakkal együtt, nekiülhetek én is összerakni a csapatokat from scratch, egyedül vagy azoknak a segítségével, akinek van ehhez affinitása, szeptember-december között azért ennek megoldhatónak kéne lennie), és vizsgaidőszakra valahogy tudnánk limitálni a sim hosszát, azt be tudom szerintem vállalni.
dankodavid
amikor kész a madden roster 😀 nekiálltam ősszel, de elveszett az egész, utána meg már nem volt szabadidőm rá sajnos.

idén hamarabb elkezdek vele foglalkozni, és amint kijön egy draft classos roster, elkezdem átrakosgatni a játékosokat, hogy aztán rosterzárás után pár héttel már lehessen is simelni.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 157
Rookie kérdés, mikor szoktátok a simet csinálni? Mert ha van aktuálizált roster (ennél az is lehet opció, hogy amikor kijön szeptember könyékén a friss roster file a draftoltakkal együtt, nekiülhetek én is összerakni a csapatokat from scratch, egyedül vagy azoknak a segítségével, akinek van ehhez affinitása, szeptember-december között azért ennek megoldhatónak kéne lennie), és vizsgaidőszakra valahogy tudnánk limitálni a sim hosszát, azt be tudom szerintem vállalni.

Más: az 1/3 is eladó.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
Válaszolok én is...ennek így semmi értelme nem volt. Én személy szerint köszönöm azoknak akik vették a fáradságot és sorrendet írtak, de jövőre tényleg találjunk ki valamit és ha lehet minél hamarabb, mert ennek a pr-nek semmi de semmi értelme.
Ha munkával tudok segíteni akkor szívesen, másban (pl madden) sajnos nem tudok.

Eladó az 1/6! 😊
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Még mielőtt meg lennék szólva, ez nem siránkozás, inkább csak érdekel aki tudott PR-t írni miért látta így?

Nem zavar a végeredmény, ez nem siránkozás, ebben a rendszerben hidegen hagy miért és hogy hol húzok majd, de kíváncsi vagyok, miért gondolták a PR-t írók erősebbnek a 9ers?
alatriste
Pont nálam vagy előrébb, azaz erősebb, úgy is rangsoroltalak, de amúgy egy szóval válaszolok talán a többség helyett: random 😀
Nagyrészt szerintem azonos "csoportban" lehettetek, és így alakult. Lehettél volna fordított arányban erősebb is.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Még mielőtt meg lennék szólva, ez nem siránkozás, inkább csak érdekel aki tudott PR-t írni miért látta így?

5 PR-ben egyszer sikerült beelőznöm a 9erst. Mindig közel voltam de alapvetően ők lettek előrébb téve.
SF: 9, 5, 7, 5, 9
ARI: 10, 7, 9, 7, 7

A két keretet egymás mellét tettem én is. Nem mind az 53 embert, de mind Oból mind D-ből egy akkora mennyiséget ami nagyjából számít ha épp megmérkőzik a 2 csapat.

Arizona Skill
M. Stafford - A. Peterson/T. Monty - A. Cooper/D. Adams/W. Fuller - Z.Miller
A. Smith - M. Ingram/Duke John - A. Jeffery/W. Snead/C.Hogan - G. Barnidge
SF Skill

Arizona OL
J. Veldheer - G. Glasgow - J. Berger - TJ Lang - G. Bolles
E. Flowers - L. Warford - M. Morse - AJ Cann - D. Brown
SF OL

Arizona F7
J. Houston - B. McKinney - E. Jackson - J. Peppers
-----C. Campbell - V. Butler - J. Howard
B. Robison - M. Brockers - S. Rankins - R. Ayers
-----K. Alonso - BJ Goodson - S. Thompson
SF F7

Arizona Sec
D. Slay - (X. Howard) - V. Bell - D. McCorthy - M. Lattimore
J. Jenkins - (W. Gay) - J. Cyprien - K. Joseph - M. Cooper
SF Sec

Spec
J. Tucker - J. Hekker
Hauschka - S. Martin

Nem zavar a végeredmény, ez nem siránkozás, ebben a rendszerben hidegen hagy miért és hogy hol húzok majd, de kíváncsi vagyok, miért gondolták a PR-t írók erősebbnek a 9ers?


Liverpool Fc fan