GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 7 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Rajna megcsinalta az ev stealjet Savage ellopasaval.
Igor
Jövőre elengedi UFA-ként és reménykedik, hogy talán egy 7. körös kompenzációs pick visszajön belőle - nagy steal. 😛 Még ha be is előzi Osweilert, szerintem semmivel sem lesz jobb nála, azt meg kb. kizártnak tartom, hogy padoztatás nélkül végignyom egy szezont kezdőként.

Ez a Flowers-trade lehúzásszagúnak tűnik.
empty taxi
Ez a hosszaszolas diplomatikusnak tunik 😊 en kemenyebben akartam fogalmazni elsore..
Igor
Én Duke Johnsont ajánlottam fel érte, ha már RB-t keresett, a válasz az volt, hogy a három ajánlata közül ez a legrosszabb. Ezek után kíváncsi lennék arra a harmadik offerre... 😊

Hm, erre nem is gondoltam. Mondjuk nem látok benne logikát, a hosszabbítás miért kéne különbözzön az FA-tól?
Rajna
Nálam is ez a helyzet Vasqueznél. De sztem úgy logikus, ha vonatkozik rájuk a 1,5-es szorzó.
Soldados
Jár a másfélszeres szorzó. Azt mondjuk én sem tudom, annak idején miért úgy lett megalkotva a szabály, hogy az aktuális évi hosszabbításoknál nincs dupla büntetés cut esetén, ezt lehet tényleg módosítani kellene majd.
több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 613 — Jedi Master
Soldi, én nem versenyezni akartam 😊 Csak leírtam a tényeket a saját szemszögemből...
Volt olyan kondi is, ami a Coltsot védte volna, végül így egyeztünk meg, CB-et is ő kért tőlem, stb...a másik fél döntése volt, hogy kivel üzletel, nyilván átgondoltan.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
logikusnak logikus, csak a szabálykönyvben nem az van 😊
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hm, erre nem is gondoltam. Mondjuk nem látok benne logikát, a hosszabbítás miért kéne különbözzön az FA-tól?
Rajna
Nálam is ez a helyzet Vasqueznél. De sztem úgy logikus, ha vonatkozik rájuk a 1,5-es szorzó.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Hm, erre nem is gondoltam. Mondjuk nem látok benne logikát, a hosszabbítás miért kéne különbözzön az FA-tól?

több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
cut:
Ian Williams NT (3,500,000 5,000,000 7,500,000) büntetés: 2017/2,850,000 + 2015/2,850,000 (1,5-szeres szorzó miatt)

hosszabbítás:
Ian Williams - 5.000.000$, 4 évre

A dupla és 1,5-szeres szorzók nem vonatkoznak az új GM-ekre, valamint azokra a játékosokra, akikkel az adott évben hosszabbított szerződést a GM.


kérdés:
a 1,5xes szorzó most akkor a szerződés megkötése éve utánra vonatkozik. De ha hosszabbítás van akkor mi a helyzet? A szabálykönyv szerint az adott évben hosszabbított mebereknél a dupla és 1,5xes nem vonatkozik. De a 1,5xes adott évre nem is lehet, az csak a következő évre voantkozhat.
Tehát Rajna tavaly hosszabbított Williamsszel, idén kivágta és beírta 1,5x szorzót. de ha még tavaly vágta volna akkor a szabálykönyv szerint nem keleltt volna a dupla bünti. Most akkor idénre se kell 1,5xes? vagy kell?

Szerkesztette: braxa88
több mint 7 éve
DeSean Philadelphia Eagles 423 — Drunk Goose
Gerald Elit DT McCoy eladó!😀
Írjon bárki nyugodtan, nyitott vagyok bármire!
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Blake vajom mi lesz belőled Bortles franchise qb szerű játékos eladó!
alatriste
nálam meg Cutler!
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Blake vajom mi lesz belőled Bortles franchise qb szerű játékos eladó!


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Van Ke-ki Detroitban is....bár sok érdekesség nincs, de hátha érdekel valakit például olcsó RG:
 bowl.one/forum/manager-jatek/keres-kinal/1006213
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Igen, csak futoert 1+1-et adni (plane ha az serulekeny is), eleg bator dolog, meg ha a tag alacsony is.. en az 1+2-t is soknak erzem.

Prescott ertheto. Mondjuk valszeg en is a masikat fogadtam volna el, mert Rivers 1, esetleg 2 evre nem er sokat, plane ha marad Cousins...es az se biztos, hogy Wake ekkora fizuval segitette a tradet 😀)
Igor
Ezzel szemben most imádkozhat, hogy Dak azt hozza, amit idén is, hogy jól járjon. Mert ha nem (pl megsérül és csak 10 meccset játszik), akkor bagóért eladta.
Soldados
Utóbbi esetben csak egy 3. kört kapok vissza... aligha bagó az 1+1+2+Lawson 😊
Kizárólag akkor kapok egyáltalán bármit is vissza, ha tényleg komoly sérülést szed össze/drogozik és eltiltják, vagy komoly visszaesés lesz a játékában egy elit OL+Elliott mellett...ami megint nem valószínű.
Ha viszont ezek megtörténnek, akkor viszont szerintem jogos a kompenzáció, mert én egy 2016-os Dakot fizettem ki.
Chargers LT
Az 1/10 az többet ér, mint az 1/29 és a jövő évi 1. köröd. (Ugyebár ha fel akarnál jönni 1/29-ről 1/10-re, akkor a minimum a jövő évi 1. köröd az ellenérték, de még az is kevés.) Továbbá a sophomore slump nem egy ligától idegen dolog, ráadásul ha nem éri el a 95-ös ratinget, akkor máris ugrott egy 3. kör, szóval nem is alacsony érték lett beállítva, hanem magas. Ha 94-es ratinget tol Dak, az azt jelenti, hogy jól játszott, de mégis kompenzálnia kell a Coltsnak. Lawson pedig egy nulla playmaker abilityvel rendelkező játékos.

De akkor nézzük tételenként:
1/10 az kiteszi az 1/29, plusz jövő évi 1. köröd
Jövő évi 2. kört mindketten adtunk.
Rivers+Kruger értéke pedig nyilvánvalóan nagyobb, mint Lawsoné
A kompenzációs pickek kizárólag téged védenek, az én ajánlatomnál pedig kizárólag a Coltsot védték.
A 4-ből 3 ponton rosszabb az ajánlatod, s ezt egy 3. kör legvégi pick nem igazán kompenzálja.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 724 — Sworn to the Black
Az hogy van, hogy a rosteres topikban Byrd UFA-ként szerepel a Raiders keretében, most meg Döme cutolja?
gabokocka
Hát 2013-ban 90 % hogy 5-éves szerződést adtam neki, szerintem neki volt még egy éve nálam... Lehet benéztem de nem hinném. Persze jobb lenne, 😀
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 824 — Keep pounding
Az hogy van, hogy a rosteres topikban Byrd UFA-ként szerepel a Raiders keretében, most meg Döme cutolja?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Jets KeKi:  bowl.one/forum/manager-jatek/keres-kinal/1610617

Továbbra is keresek offense terén átlagos kezdő centert, RG.
4-3 D-hez 2 DT, 1 DE és 2 LB-t, CB2. CB3 és SS.

Lényeg, hogy ha lehet ne csillágaszati legyen a fizetésük. 😀
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Látom megint sikerült hülyét csinálom magamból a GM társak előtt. 😊 Remélem a Garoppolo trade pozitívabb reakciókat vált majd ki. Még Flowers helyére is hoztam embert vele.

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 613 — Jedi Master
Igen, csak futoert 1+1-et adni (plane ha az serulekeny is), eleg bator dolog, meg ha a tag alacsony is.. en az 1+2-t is soknak erzem.

Prescott ertheto. Mondjuk valszeg en is a masikat fogadtam volna el, mert Rivers 1, esetleg 2 evre nem er sokat, plane ha marad Cousins...es az se biztos, hogy Wake ekkora fizuval segitette a tradet 😀)
Igor
Ezzel szemben most imádkozhat, hogy Dak azt hozza, amit idén is, hogy jól járjon. Mert ha nem (pl megsérül és csak 10 meccset játszik), akkor bagóért eladta.
Soldados
Utóbbi esetben csak egy 3. kört kapok vissza... aligha bagó az 1+1+2+Lawson 😊
Kizárólag akkor kapok egyáltalán bármit is vissza, ha tényleg komoly sérülést szed össze/drogozik és eltiltják, vagy komoly visszaesés lesz a játékában egy elit OL+Elliott mellett...ami megint nem valószínű.
Ha viszont ezek megtörténnek, akkor viszont szerintem jogos a kompenzáció, mert én egy 2016-os Dakot fizettem ki.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
"Picit drágábban eladó"
mi lett volna, ha nem drága?


JT Daniels fan
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 824 — Keep pounding
Én sem vétóznék, mindenki annyit ér, amennyit adnak érte.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
persze meg kell élni a másik lehúzásából is, csak ez a Flowers dolog basszus olyan wtf deal.
Persze a nem engedném át=Braxa for president, és jár a maximális +pont, mert fasza deal. Bárcsak nekem jutott volna eszembe 😊


JT Daniels fan
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én meg mindet átengedném. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
na szóval, bejelentkeztem Flowersért, Fultont ajánlottam neki mert OGt keresett, iktriad pedig rögtön rábólintott.
A DE neki kekiben volt, gondolom nem volt érte nagy érdeklődés, OG meg kellett neki.


(Ha már itt tartunk, akkor én a Bradham tradet nem engedném át.)
több mint 7 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Ez a Flowers-trade lehúzásszagúnak tűnik.
empty taxi
Ez a hosszaszolas diplomatikusnak tunik 😊 en kemenyebben akartam fogalmazni elsore..

David Caldwell, is that you instead of iktriad?
Igor
szintén zenész! keményebben fogalmazva, simán nem engedném át


JT Daniels fan
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ez a Flowers-trade lehúzásszagúnak tűnik.
empty taxi
Ez a hosszaszolas diplomatikusnak tunik 😊 en kemenyebben akartam fogalmazni elsore..

David Caldwell, is that you instead of iktriad?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Ez a Flowers-trade lehúzásszagúnak tűnik.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 053 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Van új KeKi Atlantában is.

Szerkesztette: Shilkor