GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Igen, csak futoert 1+1-et adni (plane ha az serulekeny is), eleg bator dolog, meg ha a tag alacsony is.. en az 1+2-t is soknak erzem.

Prescott ertheto. Mondjuk valszeg en is a masikat fogadtam volna el, mert Rivers 1, esetleg 2 evre nem er sokat, plane ha marad Cousins...es az se biztos, hogy Wake ekkora fizuval segitette a tradet 😀)
Igor
Azért az 1/10 és az 1/29 közötti különbség óriási. Plusz ugyebár ha csak 1 évre van Rivers, akkor kapott volna plusz egy 1. kört (az 1/10 és a 2. kör mellé). Ráadásul nem Wake volt a trédben, hanem Wake vagy Kruger, azaz választhatott volna. És semmi olyan kitétel, amiben neki kell picket adnia (ez azért sztem elég fontos plusz az én ajánlatomban), azaz számára nulla kockázat. Az 1/10-ből még plusz 2 korai picket nyerhetett volna egy esetleges letréddel, plusz Cousinsért is benyelhetett volna 3-4-5 picket. Ezzel szemben most imádkozhat, hogy Dak azt hozza, amit idén is, hogy jól járjon. Mert ha nem (pl megsérül és csak 10 meccset játszik), akkor bagóért eladta. Viszont én ajánlatommal (és ezáltal Cousins trédelésével, vagy Rivers tovább trédelésével) tutira lehetett volna 6-9 pickje az 1-3. körben két éven át amiből egy komplett franchise-t újjá lehet építeni. Ott minden kockázatot én vállaltam.

Bell meg az a futó, aki nálam is megér 1+1-et. Az egyedüli ilyen. Annyira brutális, amit művel.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Igen, csak futoert 1+1-et adni (plane ha az serulekeny is), eleg bator dolog, meg ha a tag alacsony is.. en az 1+2-t is soknak erzem.

Prescott ertheto. Mondjuk valszeg en is a masikat fogadtam volna el, mert Rivers 1, esetleg 2 evre nem er sokat, plane ha marad Cousins...es az se biztos, hogy Wake ekkora fizuval segitette a tradet 😀)

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Viszonylag csendes nyitas volt a tradek szamat tekintve, bar ennyi QB cserere nem szamitottam.. Rajna megcsinalta az ev stealjet Savage ellopasaval.


Igor
Kevés tréd, de sok blockbuster. Én kettőről is éppen lecsúsztam (Dak és Bell).

Szóval én hasonlóan érzem magam, mint Te, csak Gergőkével kapcsolatban. 😊
Soldados
Uhh, Prescottert tradelni azert bator volt.. mondjuk az hogy Bell 1+1-ert ment, elegge meglepett.

Lehet kiteszem a tradeblockra David Johnsont 3 vagy 4 pickert.. 😊
Igor
Én simán trédeltem volna érte. Kb olyan aranybányába csöppent bele, mint annó Ben. Jó fal van előtte, jó futójáték segíti, vannak elkapói, egyszerűen nincs miért aggódni. Mire vmi gyengül körülötte, addigra meglesz a rutinja, hogy azt már önmaga kompenzálja.

Rivers mellé adtam volna 1/10-et, jövő évi 2. kört és Krugert vagy Wake-t, ráadásul én semmiféle kitételt nem kértem, ami gyengíthette volna a Coltsot, sőt az egyetlen kondicionális pick az lett volna, ha Rivers visszavonul jövő febr 28-ig, akkor a jövő évi 1. köröm is a Coltsé. (Sztem ez még erősebb ajánlat is, mint amiért elkelt)

Részemről inkább ez a tréd, mint a draft lottóhúzása a Rivers-éra utánra. 😊 (Amúgy is ezért szereztem meg a Bengals 1. körét, hogy hátha bebiztosíthatom a Rivers utáni életet) Itt legalább tudom mit kapok, mire képes az ember és milyen környezetben van. Arról nem is beszélve, hogy cap space-t is nyer az ember.

A Bell-trédnél csak simán rám licitáltak, amit én már nem akartam megadni. (Ott is 1+2. kör volt az ajánlatom, ezt előzte be Gergőke az 1+1-gyel, ráadásul ugye 1/10 helyett 1/4-gyel és az még úgy is tetszetősebb, hogy én nem kértem volna vissza más picket).


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Viszonylag csendes nyitas volt a tradek szamat tekintve, bar ennyi QB cserere nem szamitottam.. Rajna megcsinalta az ev stealjet Savage ellopasaval.

Viszont....

Alatriste,
I'm gonna make you an offer you can't refuse.

I don’t know who you are. I don’t know what you want. If you’re looking for ransom, I can tell you I don’t have a high first round pick. But what I do have are a very particular set of skills. Skills I have acquired over a very long GM career. Skills that make me a nightmare for people like you. If you let Justin Tucker go now, that will be the end of it. I will not look for you, I will not pursue you. But if you don’t, I will look for you, I will find you and I will kill you.
Igor
Hatalamas! 😃😃😃😃😃😃😂😂😂
De csak hogy tudd, tudom, hogy te a bal oldali telefonáló vagy.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Viszonylag csendes nyitas volt a tradek szamat tekintve, bar ennyi QB cserere nem szamitottam.. Rajna megcsinalta az ev stealjet Savage ellopasaval.


Igor
Kevés tréd, de sok blockbuster. Én kettőről is éppen lecsúsztam (Dak és Bell).

Szóval én hasonlóan érzem magam, mint Te, csak Gergőkével kapcsolatban. 😊
Soldados
Uhh, Prescottert tradelni azert bator volt.. mondjuk az hogy Bell 1+1-ert ment, elegge meglepett.

Lehet kiteszem a tradeblockra David Johnsont 3 vagy 4 pickert.. 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Viszonylag csendes nyitas volt a tradek szamat tekintve, bar ennyi QB cserere nem szamitottam.. Rajna megcsinalta az ev stealjet Savage ellopasaval.


Igor
Kevés tréd, de sok blockbuster. Én kettőről is éppen lecsúsztam (Dak és Bell).

Szóval én hasonlóan érzem magam, mint Te, csak Gergőkével kapcsolatban. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Viszonylag csendes nyitas volt a tradek szamat tekintve, bar ennyi QB cserere nem szamitottam.. Rajna megcsinalta az ev stealjet Savage ellopasaval.

Viszont....

Alatriste,
I'm gonna make you an offer you can't refuse.

I don’t know who you are. I don’t know what you want. If you’re looking for ransom, I can tell you I don’t have a high first round pick. But what I do have are a very particular set of skills. Skills I have acquired over a very long GM career. Skills that make me a nightmare for people like you. If you let Justin Tucker go now, that will be the end of it. I will not look for you, I will not pursue you. But if you don’t, I will look for you, I will find you and I will kill you.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
A fizetésenkénti cuthatáridők hogy alakulnak?
empty taxi
Az 5 és 1,5 milliós határ a szokásos: FA-piac nyitása, illetve egy héttel a draft után.
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Friss a Cards Keki is
 bowl.one/forum/manager-jatek/keres-kinal/1449405

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Frissült a Chargers KeKí.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
A fizetésenkénti cuthatáridők hogy alakulnak?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
vihar előtti (média)csend 😊


JT Daniels fan
több mint 7 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
Frissült a Dallasi KE-KI

Szerkesztette: Farky

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 824 — Keep pounding
Ja, most nézem a Broncos hatost dobott, ők kimaradtak, majd este megvariálom.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
NFC Pro Bowl keret is fent van

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 7 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 317 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
de jól néz ki, hogy 31 csapat névsorrendben van az összesítős topicban 😀

Szerkesztette: Löfli


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Az egesz tamadofalam Pro Bowler lett.. es az egyetlen aki nem, az Yanda 😀
Mondjuk a Chiefsbol is van 4 falember 😀 egyetlen non-Chief,non-Raven tamadofalember kerult be az AFC-be...

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
AFC Pro Bowl keret kint van, NFC hamarosan.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Viszont este csinálok majd összesítő topikot idénre, hogy jövőre könnyebb legyen ugyanez.
gabokocka
Ezt javasoltam én is. A jelenlegi helyzetben visszakeresni mindent óriási munka.
Emelett lehetne úgy is eljárni, hogy ne kelljen 40 topicba keresgélni mindig, hogy azokra lehet szavazni akik írnak egy offseason összesítő posztot.
Re-signek, cutok, TAG stb
FA
Összes trade
Draft + UDFA

Akár pár szavas indoklás de a lényeg a tények egy helyre való rögzítésén lenne.
Viszont a draft érékelése miatt jó így, hogy látjuk őket már élesbe egy szezonban.
alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 824 — Keep pounding
Én is így vagyok. Mivel nem látom át, mi történt, nem szavazok.

Viszont este csinálok majd összesítő topikot idénre, hogy jövőre könnyebb legyen ugyanez.
gabokocka
Itt egy hsz/team alapján történne az összesítés? Csak h hogyan lenne a legkönnyebben átlátható az egész topic majd jövőre.
Beki
szerintem igen, amit mindenki frissítene ha csinál vmit (trade, cut/waive/claim, RFA, FA, draft, UDFA, stb)
braxa88
Nem olyan lesz, majd én (vagy más szerkesztő) frissítem.
Így biztos, hogy ugyanaz lesz a formátum, illetve nem marad ki semmi.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Én is így vagyok. Mivel nem látom át, mi történt, nem szavazok.

Viszont este csinálok majd összesítő topikot idénre, hogy jövőre könnyebb legyen ugyanez.
gabokocka
Itt egy hsz/team alapján történne az összesítés? Csak h hogyan lenne a legkönnyebben átlátható az egész topic majd jövőre.
Beki
szerintem igen, amit mindenki frissítene ha csinál vmit (trade, cut/waive/claim, RFA, FA, draft, UDFA, stb)
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Én is így vagyok. Mivel nem látom át, mi történt, nem szavazok.

Viszont este csinálok majd összesítő topikot idénre, hogy jövőre könnyebb legyen ugyanez.
gabokocka
Itt egy hsz/team alapján történne az összesítés? Csak h hogyan lenne a legkönnyebben átlátható az egész topic majd jövőre.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 824 — Keep pounding
Én is így vagyok. Mivel nem látom át, mi történt, nem szavazok.

Viszont este csinálok majd összesítő topikot idénre, hogy jövőre könnyebb legyen ugyanez.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Ha valakinek van kedve, a határidő lejárta után összesítheti az év GM-je szavazás eredményét, mert nem valószínű, hogy olyankor online leszek.
vassadi
Szívesen megcsinálom....mondjuk még csak 19-en írtak.. páran belehúzhatnának
Klaci79
én nem szavazok
nincs időm minden tradere, draftra, FA tevékenységre, előtte-utáni keretre minden GMnél rákeresni. (De még arra sem emlékszem hogy én kiket hoztam FAn.)
Ezek nélkül meg nem sok értelme van szavazni.
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Ha valakinek van kedve, a határidő lejárta után összesítheti az év GM-je szavazás eredményét, mert nem valószínű, hogy olyankor online leszek.
vassadi
Szívesen megcsinálom....mondjuk még csak 19-en írtak.. páran belehúzhatnának

Szerkesztette: Klaci79