GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Friss Chargers KeKi - Philip Rivers is on the (trade) block
Soldados
Megelőztél, már írni akartam mikor Tannehill nevét láttam az adminban. 😀
Beki
Huzok egy "kristofosat".

Megvarom mig Soldi capgondokkal kuszkodo helyzetbe kerul, es olcson behuzom egy 2018/6-ert 😀
Vagy, ha Soldi osszeveszik valakivel (szinten van realis sansz ra), es kilep, akkor lehuzom az utodjat 😀

Legrosszabb esetben, elvezem hogyan izzad a caphiannyal hosszu ideig 😀

Mindenki mast is hasonlo turelemjatekra biztatok 😊
Igor
Hát, ha Rivers-t nem viszi el senki, akkor megeshet, de nyilván van már rá érdeklődő, különben Tannehillt nem lépte volna meg. 😀
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
McCoy egész olcsó volt
gabokocka
McCoy egész olcsó volt
gabokocka
A liga egyik fele 3-4et játszik, a másik fele pedig szarul áll a sapkával. Sajnos nem volt rá kereslet, pedig ennél picit többet szerettem volna érte, de kellett nekem is a hely. Jarran Reed és Grady Jarrett remélem egy jó időre azért megoldja a DT gondokat😀
DeSean
Engem érdekelt volna ennyiért, ha nem Dareus és Donald lenne a két DT-m....
gabokocka
Engem ugy is hogy van ket elite DT-m.

A rohadt eletbe, hogy tolem kickerert tobbet kernek... atlagos falemberekert meg min 2 elso kort. Atlagosert.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
DeSean Philadelphia Eagles 423 — Drunk Goose
McCoy egész olcsó volt
gabokocka
A liga egyik fele 3-4et játszik, a másik fele pedig szarul áll a sapkával. Sajnos nem volt rá kereslet, pedig ennél picit többet szerettem volna érte, de kellett nekem is a hely. Jarran Reed és Grady Jarrett remélem egy jó időre azért megoldja a DT gondokat😀
DeSean
Engem érdekelt volna ennyiért, ha nem Dareus és Donald lenne a két DT-m....
gabokocka
Persze, de hát ők azok😀
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
McCoy egész olcsó volt
gabokocka
A liga egyik fele 3-4et játszik, a másik fele pedig szarul áll a sapkával. Sajnos nem volt rá kereslet, pedig ennél picit többet szerettem volna érte, de kellett nekem is a hely. Jarran Reed és Grady Jarrett remélem egy jó időre azért megoldja a DT gondokat😀
DeSean
Engem érdekelt volna ennyiért, ha nem Dareus és Donald lenne a két DT-m....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ez a Cam Jordan-trade komoly? 😕
Igor
Átkúrt volna Rajna? 😀

Szerintem nem, ok Jordan elit DE, idén pláne állat volt, de egyrészt 3-4-et tolok, és Malik jobban illik oda, és szerintem nem sokkal rosszabb csávó, Corey Graham meg évek óta megbízható safety. Plusz fizuban spóroltam rengeteget.
Döme
A capdolgot ertem, de Jordan TOP 5 pass rusher, es ket one-year wonderert elcserelni.. 😕 foleg Grahamre ertem persze, de Malik is mas szint azert. Nala lehet h kicsit szigoru vagyok, s lehet hogy Suhhoz hasonlo modon feltamad... de jovore ugyanugy hozzá kell vagnod vagy 7-8 misit, kb mint Jordanhez... vagy 3 evnyi Jordant 1 ev Malikra csereltel.

De empty maskepp latja, ugyhogy annyira valszeg nem tragikus, foleg az zavart hogy 2*1 evert adtad oda a jogat.. meg Graham.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
DeSean Philadelphia Eagles 423 — Drunk Goose
McCoy egész olcsó volt
gabokocka
A liga egyik fele 3-4et játszik, a másik fele pedig szarul áll a sapkával. Sajnos nem volt rá kereslet, pedig ennél picit többet szerettem volna érte, de kellett nekem is a hely. Jarran Reed és Grady Jarrett remélem egy jó időre azért megoldja a DT gondokat😀
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
McCoy egész olcsó volt

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Friss Chargers KeKi - Philip Rivers is on the (trade) block
Soldados
Megelőztél, már írni akartam mikor Tannehill nevét láttam az adminban. 😀
Beki
Én szívesen elnézegetem idén a Chargers keretét 20 millával a QB poszton. 😊

több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Friss Chargers KeKi - Philip Rivers is on the (trade) block
Soldados
Megelőztél, már írni akartam mikor Tannehill nevét láttam az adminban. 😀
Beki
Huzok egy "kristofosat".

Megvarom mig Soldi capgondokkal kuszkodo helyzetbe kerul, es olcson behuzom egy 2018/6-ert 😀
Vagy, ha Soldi osszeveszik valakivel (szinten van realis sansz ra), es kilep, akkor lehuzom az utodjat 😀

Legrosszabb esetben, elvezem hogyan izzad a caphiannyal hosszu ideig 😀

Mindenki mast is hasonlo turelemjatekra biztatok 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Friss Chargers KeKi - Philip Rivers is on the (trade) block
Soldados
Megelőztél, már írni akartam mikor Tannehill nevét láttam az adminban. 😀
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Friss Chargers KeKi - Philip Rivers is on the (trade) block


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
DeSean Philadelphia Eagles 423 — Drunk Goose
Friss Packers Ke-Ki
 bowl.one/forum/manager-jatek/keres-kinal/1614355
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Ez a Cam Jordan-trade komoly? 😕
Igor
Átkúrt volna Rajna? 😀

Szerintem nem, ok Jordan elit DE, idén pláne állat volt, de egyrészt 3-4-et tolok, és Malik jobban illik oda, és szerintem nem sokkal rosszabb csávó, Corey Graham meg évek óta megbízható safety. Plusz fizuban spóroltam rengeteget.
Döme
Sztem te kúrtad át Rajnát 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Mondjuk Jordan 3-4-ben is ideális (sőt talán jobban is muzsikált amikor az volt), csak erre a Saintsnél még nem jöttek rá 😀
Szóval emiatt kár volt cserélned.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 717 — Sworn to the Black
Ez a Cam Jordan-trade komoly? 😕
Igor
Átkúrt volna Rajna? 😀

Szerintem nem, ok Jordan elit DE, idén pláne állat volt, de egyrészt 3-4-et tolok, és Malik jobban illik oda, és szerintem nem sokkal rosszabb csávó, Corey Graham meg évek óta megbízható safety. Plusz fizuban spóroltam rengeteget.
több mint 7 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 662 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Frissült a Colts Ke-KI!

" class="embed">
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ez a Cam Jordan-trade komoly? 😕

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
cut:
Ian Williams NT (3,500,000 5,000,000 7,500,000) büntetés: 2017/2,850,000 + 2015/2,850,000 (1,5-szeres szorzó miatt)

hosszabbítás:
Ian Williams - 5.000.000$, 4 évre

A dupla és 1,5-]szeres szorzók nem vonatkoznak az új GM-ekre, valamint azokra a játékosokra, akikkel az adott évben hosszabbított szerződést a GM.


braxa88
En erre ugy emlekszem, hogy mintha az uj GM kitetel lett volt a fontos... tehat, ha uj GM jon a csapathoz, akkor o kirughatja az elozo GM hosszabbitasait dupla bunti nelkul abban az evben.

Rajna hosszabbit Ian Williams-szel, aztan szezon kozben levaltjak, atveszi a csapatot respectvv4laci.. neki nem kell Williams, meg abban asz evben szerzodest bont, nincs dupla bunti, csak a szokasos 20/30%

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Sanchez ekkora spíler volt azon az 5 meccsen, vagy mi? 😊
Soldados
Tavaly egesz evben tartogattam a waiver jogomat, es a 31. helyrol a 18. helyig jottem elore.... inkabb az, hogy nehez jo jatekost szerezni, bar iden mar volt 3 olyan ember, akit meglepett hogy kidobtak.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Sanchez ekkora spíler volt azon az 5 meccsen, vagy mi? 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
GM nélküli csapatokkal mi lesz?
több mint 7 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 575
Ha valaki tavaly lehívott ötödik éves opciót vonna vissza, azt is az ötödik éves opció topikjában teheti meg, van is ott már rá példa (a játékos ilyenkor értelemszerűen UFA-ként megy a piacra).
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Egyelőre csak igényfelmérés gyanánt lehet ajánlatokat tenni Philip Riversre.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Soldi, én nem versenyezni akartam 😊 Csak leírtam a tényeket a saját szemszögemből...
Volt olyan kondi is, ami a Coltsot védte volna, végül így egyeztünk meg, CB-et is ő kért tőlem, stb...a másik fél döntése volt, hogy kivel üzletel, nyilván átgondoltan.
Chargers LT
Én sem versenyzem, meg az sem vitás, hogy mindenki azt fogadja el, amit akar. Meg nem is a Te ajánlatodat bírálom. Egyszerűen csak leírtam, hogy az én ajánlatom jobb volt és ez tételesen bemutatható - ahogy meg is tettem.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 575
Rajna megcsinalta az ev stealjet Savage ellopasaval.
Igor
Jövőre elengedi UFA-ként és reménykedik, hogy talán egy 7. körös kompenzációs pick visszajön belőle - nagy steal. 😛 Még ha be is előzi Osweilert, szerintem semmivel sem lesz jobb nála, azt meg kb. kizártnak tartom, hogy padoztatás nélkül végignyom egy szezont kezdőként.

Ez a Flowers-trade lehúzásszagúnak tűnik.
empty taxi
Ez a hosszaszolas diplomatikusnak tunik 😊 en kemenyebben akartam fogalmazni elsore..
Igor
Én Duke Johnsont ajánlottam fel érte, ha már RB-t keresett, a válasz az volt, hogy a három ajánlata közül ez a legrosszabb. Ezek után kíváncsi lennék arra a harmadik offerre... 😊

Hm, erre nem is gondoltam. Mondjuk nem látok benne logikát, a hosszabbítás miért kéne különbözzön az FA-tól?
Rajna
Nálam is ez a helyzet Vasqueznél. De sztem úgy logikus, ha vonatkozik rájuk a 1,5-es szorzó.
Soldados
Jár a másfélszeres szorzó. Azt mondjuk én sem tudom, annak idején miért úgy lett megalkotva a szabály, hogy az aktuális évi hosszabbításoknál nincs dupla büntetés cut esetén, ezt lehet tényleg módosítani kellene majd.