GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 286
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 762 — Keep pounding
Keki frissült itten is:

 bowl.one/forum/manager-jatek/keres-kinal/1026084

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Bezzeg amikor nalam volt, akkor lebutitottuk a futast, s egesz szezonban nem futott 600 yardot Cam... most meg 1600 yardot fog.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Göbi Indianapolis Colts 723 — Retired WR
Csoportelső vagyok, de a fél csapat kidőlt...

több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Valahogy meg kéne értetni Blake fiúval, hogy Coopernek dobálja azt a kva labdát. Bár sajnos ő is kisebb ratingel rohangál mint reméltem.
Ugyan itt jó TE kerestetik.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
A Raiders elleni derbit fantasztikus védelemmel behúztam (4 red zone-ból mindössze 1-1 TD-t és FG-t ért el), így nyugodtan tölthettem a bye weeket, amely után 6. helyen, de PO-helyen vagyok a brutális schedule ellenére. 😊 Csak azt sajnálom, hogy a Bengals-nak megvan az első győzelme.
Soldados
Még, ha 1/1 lesz a vége akkor se bánom azt a cserét.
Egyfelől nem szeretek sok pénzt kiadni pláne egy még totál ismeretlen emberre másfelől szerintem én még így is jó értéket kaptam vissza.

Azt se feledjük, hogy én vagyok az, aki anno elcseréltem draft közben az 1/8-as Matt Ryan picket Gaines Adams + 1/29 / Limas Sweed kombóra és szemét lehúzó voltam.
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megvan az első W. Naná, hogy a Colts ellen.

A Raiders elleni derbit fantasztikus védelemmel behúztam (4 red zone-ból mindössze 1-1 TD-t és FG-t ért el), így nyugodtan tölthettem a bye weeket, amely után 6. helyen, de PO-helyen vagyok a brutális schedule ellenére. 😊 Csak azt sajnálom, hogy a Bengals-nak megvan az első győzelme.
Soldados
És azért nem vérzik a szíved, hogy egykori csapatod még nyeretlen?
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A Raiders elleni derbit fantasztikus védelemmel behúztam (4 red zone-ból mindössze 1-1 TD-t és FG-t ért el), így nyugodtan tölthettem a bye weeket, amely után 6. helyen, de PO-helyen vagyok a brutális schedule ellenére. 😊 Csak azt sajnálom, hogy a Bengals-nak megvan az első győzelme.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
Zseniális úgy 1-6-tal állni, hogy a legnagyobb arányú vereségem 7 pontos volt 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 7 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 569
Ke-Ki frissítve:
 bowl.one/forum/manager-jatek/keres-kinal/1006759
több mint 7 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 569
Frissítettem a draft trackert, de azért mindenki ellenőrizze a saját pickjeit, hátha elnéztem valamit.
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nagyjából összeraktam a nyers filet, csak nehéz az átállás angol Excel után magyar OpenOffice-ra így még dühödnöm kell vele. 😊

Az biztos, hogy Rajna nyerte a költési versenyt tavaly, több mint 200 millát szórt szét, így ő biztos nem kap semmit. 😀
A Saints, 49ers, Bears, Seahawks és a Giants is 100 milla fölött zárt, így ők se számíthatnak túl nagy kompenzációs jutalomra 😛

Nem túl meglepő módon a két inaktív csapat, a Jets és Bucs, volt csupán aki nem igazolt senkit, és viszonylag keveset költött a Pats (egyetlen FA, hasonló okokból), a Bengals és a Cowboys - így az új GM-ek legalább komp pickekkel tele lesznek.

Az is biztos hogy a Packers is jól jár, mert a 6 legdrágább szabadügynökből három (1,4,6) tőlük ment el
de a lejáró oldalt még nem csináltam meg... úghogy valóban csak a hétvégén fog összeállni a kép.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
A hétvégén megpróbálom összerakni mindkettőt, és ha úgy érzem túl sok idő/kell segítség szólok.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 569
Igor, ha ráérsz, a comp pick osztást átvehetnéd, nekem idén nem hiszem hogy lenne rá elég időm.
Tavaly úgyis Te lázadtál 😛
gabokocka
Ok, megpróbálom.. bár gondolom ez annyira nem sürgős?
Igor
Mivel idén már cserélhetők, ezért nem baj, ha hamarabb megvan. 😉
Soldados
Így van, jó volna, ha a szezon rajtjára már elkészülne a beosztás. Igor, ha bevállalod, előbb inkább ez legyen meg és csak utána az FA-lista frissítése.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Igor, ha ráérsz, a comp pick osztást átvehetnéd, nekem idén nem hiszem hogy lenne rá elég időm.
Tavaly úgyis Te lázadtál 😛
gabokocka
Ok, megpróbálom.. bár gondolom ez annyira nem sürgős?
Igor
Ahogy időd engedi, max trade buzi verseny addig kevésbé bontakozik ki. 😀
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Igor, ha ráérsz, a comp pick osztást átvehetnéd, nekem idén nem hiszem hogy lenne rá elég időm.
Tavaly úgyis Te lázadtál 😛
gabokocka
Ok, megpróbálom.. bár gondolom ez annyira nem sürgős?
Igor
Mivel idén már cserélhetők, ezért nem baj, ha hamarabb megvan. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Érik az 1/1.
iktriad
már lefoglaltam azt és az 1/2-t is a Detroitnak!
Habi
Elnézve az állást, ez csak édes álom marad. 😀
Beki
Azért nehogy a Cincy surranópályán beelőzzön titeket! :p


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Érik az 1/1.
iktriad
már lefoglaltam azt és az 1/2-t is a Detroitnak!
Habi
Elnézve az állást, ez csak édes álom marad. 😀
több mint 7 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Érik az 1/1.
iktriad
már lefoglaltam azt és az 1/2-t is a Detroitnak!


JT Daniels fan
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Brady 510 yard és nyer a Browns b+... 😀
Beki
Szerintem azt elnezted, az a YPA, es az szokott neha ilyen hulyesegeket irni..

Amugy valoban legyurhetted volna oket, +2-es turnover mutatoval 😕
Igor
Uhh vazze jogos, bocs túl sokat vártam akkor kiégett Brady-től. 😀
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Érik az 1/1.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 762 — Keep pounding
Nem hiszem hogy sürgős lenne, sztem ha február-március tájékán megvan bőven jó. Bár mivel idén már cserélhetőek a comp pickek, gondolom minél hamarabb megvan annál jobb.

Viszont nekem a távoli jövőben se lesz több időm rá 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Igor, ha ráérsz, a comp pick osztást átvehetnéd, nekem idén nem hiszem hogy lenne rá elég időm.
Tavaly úgyis Te lázadtál 😛
gabokocka
Ok, megpróbálom.. bár gondolom ez annyira nem sürgős?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 606 — Jedi Master
Eddig nem rossz, szerzett pont Avg 26,25 PPG, kapott pont átlagom 10,75
Ugyanez Green Bay: 31,2 és 17
Jön ma a nap rangadója, Packers - Redskins 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 762 — Keep pounding
Igor, ha ráérsz, a comp pick osztást átvehetnéd, nekem idén nem hiszem hogy lenne rá elég időm.
Tavaly úgyis Te lázadtál 😛

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 606 — Jedi Master
Nem tom mi bajotok, full reális ez a sim.
Blair Walsh a Skins ellen: 7/5 FG, 1/0 XP
empty taxi
És az első negyedben totál lezúztál... mákom volt ellened. Persze madden viszonylatban szerencséről beszélni érdekes 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀