GM játék csevegő
18 feliratkozó
több mint 7 éve
2025-ös roster fájl2026-os roster fájl
Draft tracker 2025
Draft tracker 2026
Rosenhaus táblázat 2026
Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo
Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman
Szerkesztette: vassadi
több mint 10 éve
Most nem, viszont ha már felhoztad, április 10/11-13. egyetemi napok, a várható állapotomra való tekintettel az akkor esedékes FA-kör (az már a harmadik lesz elvileg) adminisztrálását szerintem teljes egészében passzolnám, úgyhogy oda mindenképpen várom majd az önkénteseket.Ma esti és holnap nap közbeni elfoglaltságaim miatt legkorábban holnap este tudok majd eredményt hirdetni az aktuális FA-körről, de természetesen a harmadik kör határideje is ennek megfelelően alakul majd.de szépen tudod mondani, hogy piálni mész 😀
vassadi
empty taxi
több mint 10 éve
Nem mondom hogy sokkal több benne volt a dologban (szerintem azért talán egy idei 5. vagy jövő évi 4. kör azért kialkudható lett volna..), de mondjuk a GM Lapszemlébe egy pedzegető "Komoly érdeklődés Tony Romo-ért, 2 zacskó szotyola offered by unnamed NFC East team from Texas, awaiting final counteroffers" jellegű rövidhír talán segíthetett volna, szerintem a KeKi hatékonysága elég vegyes.Amúgy értem a tradet és ez a "hőbörgés" is csak a játék szokásos része 😊
Onnantól hogy cuthatáridőről lecsúszott a csapat, pláne nem volt más opció... hiába segítettem pedig Zolinak én is önfeláldozóan vagy 4 millió capet "kipucolni" 😕
Engem inkább az lepett meg, hogy a hasonló jó anyagi helyzetben lévő Brownsba jött a csóka. Na így legalább izgalmas lesz a divízió 2016-ban, sok sikert Browns! *gets on the phone with the agents of other elite DL FAs..*
Egy apróság viszont:
- nem akarunk majd hamarosan egy "Átstrukturálás" topicot nyitni?
Hátha kiment a fejekből, és néhány embernek az is lehet segíthet a caphelyzetben (meg az azt követő még vadabb költésben..), bár a Bearsnél ez is limitáltan játszott úgy nézem..
Szerkesztette: Igor
We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)
We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Így van, ott volt a kekin, senkinek nem kellett kristófon kívül, nem látom a problémát. Ha ez volt a legjobb ajánlat, akkor ez volt.Én a játék első percétől el akarom adni, ingyen sem kellett senkinek sem...
gabokocka
több mint 10 éve
arrol lemaradtam h meg volt hirdetve. csak az volt meg, h pár napja cutolni próbálta.jó ok. azért igy is nevetséges az ár.
több mint 10 éve
Szegény Romo mindig így trade-elődik 😀az én szavazatom megvehető mondjuk 3 raklap zsugorfóliázott maláj örömlánnyal is!!!4444négynégynégyProfilkép és hozzászólás ritkán van ilyen összhangban 😀
Farky
több mint 10 éve
Így van, ott volt a kekin, senkinek nem kellett kristófon kívül, nem látom a problémát. Ha ez volt a legjobb ajánlat, akkor ez volt.
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
mióta Zoli a GM meg van hirdetve Romo, még kivágni is megpróbálta, ha ennyire "nem illik a rendszerbe" más is bepróbálkozhatott volna. IRL is előfordul, hogy sztárok aprópénzért lépnek le vagy kibasszák őket (mondjuk franchise irányítóknál tényleg ritkább)
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 10 éve
Ez a trade a játék megcsúfolása
több mint 10 éve
ha valakit érdekel Mariota, PM-ben megtalál...Adok érte egy 18/7-et, mert Romo azért jobb.
kristof
We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)
We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Na, ez azért durva egy kicsit... 😊Nem kicsit, nagyon.
somoskovig

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
ha valakit érdekel Mariota, PM-ben megtalál...
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 10 éve
Ilyen soha, de soha, de soha nem történhetne meg. Soha.Az első kettő nem olyan fontos, de a harmadikat mindenképp be kell tartani.Arra utalsz, hogy ha kapunk egy láda sört, csinálunk üres csapatot? Ez korrupció ám, héé! 😀
gabokocka
somoskovig
*nézegeti a GM listát: 49ers, igen ez mindenképp üres csapat... Chargers, hát véletlenül itt sincsen épp GM, a csuda mindenit, ide akár féláron is...*
Szóval soh... taaaaaaalán meg lehet oldani eeeesetleg, eeesetleg valahogy. Esetleg. Talán.
Szerkesztette: Igor
We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)
We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Ma esti és holnap nap közbeni elfoglaltságaim miatt legkorábban holnap este tudok majd eredményt hirdetni az aktuális FA-körről, de természetesen a harmadik kör határideje is ennek megfelelően alakul majd.de szépen tudod mondani, hogy piálni mész 😀
vassadi

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
kicsit kiestem az elmúlt pár hétben, segítene valaki egy teljes,pontos leírással, hogy akkor most hogy alakult át az FA licit ? mert nem minden tiszta (min múlik az elfogadás pl), mert a javaslatok topikban csak értekezést láttam, a szabálykönyvben meg coming soont. köszi
ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
1. Kell egy üres csapat. - asszem ez most megvan a Green Bay személyében1. és 2. ponttól eltekintek én is. 😀
2. Kell írni egy 2 oldalas motivációs levelet és egy 5 éves üzleti tervet vassadinak
3. Minden GM számára kell fizetni egy láda sört belépti díjként.
somoskovig
több mint 10 éve
Ma esti és holnap nap közbeni elfoglaltságaim miatt legkorábban holnap este tudok majd eredményt hirdetni az aktuális FA-körről, de természetesen a harmadik kör határideje is ennek megfelelően alakul majd.
több mint 10 éve
az én szavazatom megvehető mondjuk 3 raklap zsugorfóliázott maláj örömlánnyal is!!!4444négynégynégy
Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
Az első kettő nem olyan fontos, de a harmadikat mindenképp be kell tartani.Arra utalsz, hogy ha kapunk egy láda sört, csinálunk üres csapatot? Ez korrupció ám, héé! 😀
gabokocka


