GM játék csevegő
18 feliratkozó
több mint 7 éve
2025-ös roster fájl2026-os roster fájl
Draft tracker 2025
Draft tracker 2026
Rosenhaus táblázat 2026
Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo
Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman
Szerkesztette: vassadi
több mint 11 éve
Kösz mindenkinek, aki szavazott rám. Aki nem, az ne számítson túl sok jóra Maddenben. 😕)Viccet félretéve, ha már Madden, korábban szóba jött már, de akkor megkérdezem még egyszer, hogy van-e olyan, aki besegítene a roster fájl elkészítésénél? Például ha az újoncokat ratingelés nélkül legyártja valaki (magasság, súly, stb. beállítása NFL.com alapján, és a megfelelő csapatba rakni), már azzal is sokat haladnánk, és nem is muszáj egy embernek csinálnia, vagy ha csak a class egy részét gyártja le valaki, már az is több a semminél. De egyéb területeken is lehet segédkezni, pl. játékosigazolások, vagy akár ratingelésnél is, stb. Az se baj, ha nincs erre jelentkező, csak akkor annyival később lesz sim.
több mint 11 éve
Friss a DC.
több mint 11 éve
Sehol se láttam írva hogy a tavalyi év alapján készült volna az értékelés, de amúgy ja, nyilván helyén kell kezelni a pff-et.
.png)
GM game champion 2015 (Vikings)
GM game champion 2024 (Eagles)
több mint 11 éve
Cuki ez a pff értékelés, de aki szerint tavaly Houston és Melton good starter volt, az nem nézett NFL-t... 😀
több mint 11 éve
Ezt a hálátlanságot, nem is olyan régen még én ajánlottalak be a ligába...RataxesElőbb utóbb mindenkit kirúgatok és egyedül maradok, na onnantól már ez is elit liga lesz :p 😊
több mint 11 éve
Ezt a hálátlanságot, nem is olyan régen még én ajánlottalak be a ligába...
.png)
GM game champion 2015 (Vikings)
GM game champion 2024 (Eagles)
több mint 11 éve
Szerintem zárjuk ki 😕)Semmi gond, a FIFA-sok is ezzel védekeztek. 😊 😀SchleckBREAKING: Források szerint az FBI nyomoz Rataxes után, a szavazatok korrupció gyanúját keltő jutalmazása miatt.Schleck😀 Bárkinek megvan a lehetősége hogy ilyesformán korrumpáljon 😀 Egyedül BD# szavazatát érzem kicsit sportszerűtlennek, szóvá is tettem neki, de mivel a legfőbb riválist elém helyezte szerintem nem érheti szó a ház elejét 😊Rataxes
több mint 11 éve
Ha nyerni akarsz a szavazâson, akkor az első lépés, hogy vàllalhatatlanra le kell épìteni a csapatot, majd visszatérni az élők közé.Az első sokaknak sikerūlt idén is
több mint 11 éve
Jövőre be kéne vezetni, hogy kelljen írni egy évértékelőt, ami alapján könnyebb szavazni, most fingom sincs ki mit csinált.Enbek ellenére fogok, meg értékelőt is írok a saját offseasonról, csak nem most.
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Tessék, azt hiszem a leadott voksaim alapján minden bűnöm megbocsátást kell hogy nyerjen 😊
.png)
GM game champion 2015 (Vikings)
GM game champion 2024 (Eagles)
több mint 11 éve
Semmi gond, a FIFA-sok is ezzel védekeztek. 😊 😀BREAKING: Források szerint az FBI nyomoz Rataxes után, a szavazatok korrupció gyanúját keltő jutalmazása miatt.Schleck😀 Bárkinek megvan a lehetősége hogy ilyesformán korrumpáljon 😀 Egyedül BD# szavazatát érzem kicsit sportszerűtlennek, szóvá is tettem neki, de mivel a legfőbb riválist elém helyezte szerintem nem érheti szó a ház elejét 😊Rataxes
több mint 11 éve
BREAKING: Források szerint az FBI nyomoz Rataxes után, a szavazatok korrupció gyanúját keltő jutalmazása miatt.Schleck😀 Bárkinek megvan a lehetősége hogy ilyesformán korrumpáljon 😀 Egyedül BD# szavazatát érzem kicsit sportszerűtlennek, szóvá is tettem neki, de mivel a legfőbb riválist elém helyezte szerintem nem érheti szó a ház elejét 😊
.png)
GM game champion 2015 (Vikings)
GM game champion 2024 (Eagles)
több mint 11 éve
BREAKING: Források szerint az FBI nyomoz Rataxes után, a szavazatok korrupció gyanúját keltő jutalmazása miatt.
több mint 11 éve
Nekem végülis tökmindegy, csak eddig nem így volt...Szerk.: Ayirotutu és Thorpe még hiányzik a rosteremből, így csak 61-en vagyunk.
.png)
GM game champion 2015 (Vikings)
GM game champion 2024 (Eagles)
több mint 11 éve
De a PS játékosok fizujai kikerülnek? A top 51 fizuk miatt ugye...RataxesÍgy nyilván bele vannak számolva (megjegyzem, IRL a PS-tagok fizetését is figyelembe kell venni a top 51-nél), de a játék lezárult, így nincs jelentősége annak, hogy azokkal vagy azok nélkül látod-e az összesítést, nem?
több mint 11 éve
De a PS játékosok fizujai kikerülnek? A top 51 fizuk miatt ugye...
.png)
GM game champion 2015 (Vikings)
GM game champion 2024 (Eagles)
több mint 11 éve
Ha külön lesznek szedve a nagy Roster tálbázatban a PS-ekRataxesNem lesznek különszedve, mert nincs értelme, a következő szezon elején úgyis vissza kellene rendezni a mostani formára.
több mint 11 éve
Ha mar somoskovig.. olyan somos-fele (csapatreszenkenti pontozassal mukodo), vagy csak sima PR nem lesz esetleg? 😊IgorHa külön lesznek szedve a nagy Roster tálbázatban a PS-ek, akkor én majd igyekszem csinálni egy csapatonkénti PFF táblázatot, ahol a játékosok tavalyi PFF ratingjei feltüntetésre kerülnek (külön offense és defense oldalról). Ez is egyfajta kiindulási alap lehet egy fasza kis PR összehozásához.
Ezt azért ne vegye senki ígéretnek 😊
.png)
GM game champion 2015 (Vikings)
GM game champion 2024 (Eagles)
több mint 11 éve
Bocs, Moe és Thomas nálam már az elküldöttek között szerepelt, most javítottam.Igor, van rá esély, hogy nekiállok. 😊
több mint 11 éve
Ha mar somoskovig.. olyan somos-fele (csapatreszenkenti pontozassal mukodo), vagy csak sima PR nem lesz esetleg? 😊
We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)
We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Viszont a roster táblázatban ott van a keretben Pierre Thomas és T.J. Moe, de egyikük sincs a depth chartodon, és nem látom nyomát sehol az ő kivágásuknak.Nincs semmi olyan move, amit be kellene írnom, 2 hely keleltkezett a PS-emben, ahova letettem 2 embert a rosterről, és a helyükre ment az a 2 ember, akit PS-claimből beszedtem. Se cut, se waiver nem történt.somoskovigA roster move-okat majd írd be a megfelelő topikba.vassadivassadiMegcsináltam a roster variálást, ha esetleg van olyan itt FA QB, aki PS-képes és jelenleg NFL-rosteren van, beírnád a PS-embe? 1 helyet szabadon hagytam neki, de most nem tudok ilyen jellegű nyomozást végezni. Köszi!somoskovig
több mint 11 éve
Nincs semmi olyan move, amit be kellene írnom, 2 hely keleltkezett a PS-emben, ahova letettem 2 embert a rosterről, és a helyükre ment az a 2 ember, akit PS-claimből beszedtem. Se cut, se waiver nem történt.A roster move-okat majd írd be a megfelelő topikba.vassadivassadiMegcsináltam a roster variálást, ha esetleg van olyan itt FA QB, aki PS-képes és jelenleg NFL-rosteren van, beírnád a PS-embe? 1 helyet szabadon hagytam neki, de most nem tudok ilyen jellegű nyomozást végezni. Köszi!somoskovig
több mint 11 éve
A roster move-okat majd írd be a megfelelő topikba.vassadiMegcsináltam a roster variálást, ha esetleg van olyan itt FA QB, aki PS-képes és jelenleg NFL-rosteren van, beírnád a PS-embe? 1 helyet szabadon hagytam neki, de most nem tudok ilyen jellegű nyomozást végezni. Köszi!somoskovig
több mint 11 éve
Többek közt elvitték Dri Archert. Mindjárt kiugrom emiatt az ablakon. 😀 Máris gondoskodtam a pótlásukról.Vazze, annyira jó a keretem, hogy két embert is elvisznek a PS-ből, 😀gabokockaAz semmi, iktriad négy játékost "ajándékozott el". 😊vassadi
több mint 11 éve
bazd meg, Hörikristoförüljél, hogy elvittem tőled valakit, ez azt jelenti, hogy jól dolgoztál :p
Igor meg izomból próbál valahogy visszavágni a Garcon-lopásomért.
