GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 850
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
Kredites FA ügyben melyik verzió lett megszavazva? Somos vagy Fake féle? Csak a később csatlakozók kedvéért, vagyunk páran.
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Vagy csak gecire félreértelmeztem, és csak azok vannak beírva, hogy épp melyik csapatnál melyik csapat melyik köre van, nem pedig rendes tracker, 1/1-től levezetve 😀😀
Pedig már kezdtem reménykedni, hogy látom, pontosan milyen pickjeim lesznek, na segond 😊Wyatt
Ahhoz, akkor fogok hozzá ha mindenki rábólint, hogy igen ezek a pickjeim vannak, azaz 20-a után. Egyrészt nincs kedvem kétszer dolgozni vele, másrészt ha én meg is csinálom még akk se lesz teljes elvégre gabo még nem csinálta meg a comp pick felosztást.empty taxi
Stimm, csak valamiért azt hittem, erről van már szó 😊

több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Na, már csak az a kérdés, hogy hol lehet ezt látni 😀Wyatt
draft tracker topikban esetleg?Fucu
Ha ott lenne, kérdezném szerinted?Wyatt
igen, de ha lejjebb görgetsz akkor sem?Fucu
Az összes topicot átnéztem már, sehol semmi. Nem lehet, hogy új topicként lett megcsinálva, amit csak admin lát?Wyatt
oké félreértettem a kérdést.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 273 — Lájkold a zsűrit!
Vagy csak gecire félreértelmeztem, és csak azok vannak beírva, hogy épp melyik csapatnál melyik csapat melyik köre van, nem pedig rendes tracker, 1/1-től levezetve 😀😀
Pedig már kezdtem reménykedni, hogy látom, pontosan milyen pickjeim lesznek, na segond 😊Wyatt
Ahhoz, akkor fogok hozzá ha mindenki rábólint, hogy igen ezek a pickjeim vannak, azaz 20-a után. Egyrészt nincs kedvem kétszer dolgozni vele, másrészt ha én meg is csinálom még akk se lesz teljes elvégre gabo még nem csinálta meg a comp pick felosztást.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Vagy csak gecire félreértelmeztem, és csak azok vannak beírva, hogy épp melyik csapatnál melyik csapat melyik köre van, nem pedig rendes tracker, 1/1-től levezetve 😀😀
Pedig már kezdtem reménykedni, hogy látom, pontosan milyen pickjeim lesznek, na segond 😊

több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na, már csak az a kérdés, hogy hol lehet ezt látni 😀Wyatt
draft tracker topikban esetleg?Fucu
Ha ott lenne, kérdezném szerinted?Wyatt
igen, de ha lejjebb görgetsz akkor sem?Fucu
Az összes topicot átnéztem már, sehol semmi. Nem lehet, hogy új topicként lett megcsinálva, amit csak admin lát?

több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Na, már csak az a kérdés, hogy hol lehet ezt látni 😀Wyatt
draft tracker topikban esetleg?Fucu
Ha ott lenne, kérdezném szerinted?Wyatt
igen, de ha lejjebb görgetsz akkor sem?



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na, már csak az a kérdés, hogy hol lehet ezt látni 😀Wyatt
draft tracker topikban esetleg?Fucu
Ha ott lenne, kérdezném szerinted?

több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Na, már csak az a kérdés, hogy hol lehet ezt látni 😀Wyatt
draft tracker topikban esetleg?



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na, már csak az a kérdés, hogy hol lehet ezt látni 😀

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 273 — Lájkold a zsűrit!
Nah friss a tracker, január 20-ig lehet jelezni az ezzel kapcsolatos problémákat.

| Csak nyugodtan, legfeljebb kitörlök 1-2 picket 😛 |


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jelezném h mivel a Skinsnek nem volt meg a saját 3. köröse, így az eredendően Atlantához tartozó 3. körös pick vándorolt Buffaloba a Denarius Moore-trade kondíciói kapcsán.

Valamint egy PFF-előfizetéssel rendelkező GM-et megkérnék arra h nézze meg h Devin Jóska hol helyezkedik el a guard-rangsorban.

Ezt az egy trade-et leszámítva friss a tracker.empty taxi
80/81 😊
80 LG (0), RG (16) Davin Joseph TB 1040 -34.4 -9.8 -1.0 -27.1 3.5

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 273 — Lájkold a zsűrit!
Jelezném h mivel a Skinsnek nem volt meg a saját 3. köröse, így az eredendően Atlantához tartozó 3. körös pick vándorolt Buffaloba a Denarius Moore-trade kondíciói kapcsán.

Valamint egy PFF-előfizetéssel rendelkező GM-et megkérnék arra h nézze meg h Devin Jóska hol helyezkedik el a guard-rangsorban.

Ezt az egy trade-et leszámítva friss a tracker.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Üdv az érkezőknek 😊Farky
Laci az egyetlen új ember, én csak átköltöztem Detroitból Houstonba. 😊vassadi
Ennyit jelentettek neked a tökéletességre finomhangolt oroszlánjaim? 😀

Amúgy hajrá srácok, még mindig élvezettel olvasgatom a topicokat 😊

Klacinak meg egy klasszikus, avagy Bria vs Tenorx
 www.youtube.com/watch?v=TQ3n6tw1zsQ&
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
John Jenkins is trade blockon, ha valakinek kezdő kaliberű DT/NT kellene, három évig még minimális fizetéssel.
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Keres-Kínál - Manager játék | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Pazar, épp akartam kérdezni, hogy van-e valamiféle hivatalos lista már

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 273 — Lájkold a zsűrit!
Elkezdtem frissíteni a draft trackert, de most nincs időm folytatni, ergo ne rinyálj ha vmit még nem könyveltem le. Ha végeztem vele jelzem, onnantól lesz egy hét a panaszkezelésre.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Amúgy ha egy mód van rá próbáljuk elkerülni, hogy leköünk 72 trade-et mielőtt elkezdődne a játék, majd meggondoljuk magunkat, stb....
Nem kell rohanni sehova, nem csak trade útján lehet erősíteni a csapatot, Fa-ről simán hozható kezdő kaliber vetmin könyékéről (nyilván nem minden posztra...) Szóval csak javasolni tudom, hogy ne azzal kezdjünk, hogy az összes pickünket odaadjuk kuka játéksokért...
Hátha fejlődtünk egy év alatt.gabokocka
pedig a legjobb moka elcserelni az osszes picket, most mert rontod el a jatekom 😕MMMS
Annyira hiányzik Delonso h átveszed a helyét?empty taxi
o begyujtotte az osszes picket, nem elcserelte oket. akit te szerettel vna mondani az stez meg wyatt.MMMS
Most már azért pluszban vagyok 😊
Amúgy is csak Gronko miatt kerültem szarba, addig folyamatosan két első köröm volt általában, de tényleg szórtam egy időben a pickeket a szerelemgyerekekre. Na de most beindul a beszerzés

több mint 10 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Amúgy ha egy mód van rá próbáljuk elkerülni, hogy leköünk 72 trade-et mielőtt elkezdődne a játék, majd meggondoljuk magunkat, stb....
Nem kell rohanni sehova, nem csak trade útján lehet erősíteni a csapatot, Fa-ről simán hozható kezdő kaliber vetmin könyékéről (nyilván nem minden posztra...) Szóval csak javasolni tudom, hogy ne azzal kezdjünk, hogy az összes pickünket odaadjuk kuka játéksokért...
Hátha fejlődtünk egy év alatt.gabokocka
pedig a legjobb moka elcserelni az osszes picket, most mert rontod el a jatekom 😕MMMS
Annyira hiányzik Delonso h átveszed a helyét?empty taxi
o begyujtotte az osszes picket, nem elcserelte oket. akit te szerettel vna mondani az stez meg wyatt.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 10 éve
Egon bá New England Patriots 1 131 — Saints GM
Na akkor fő kérdés Saints Gm-nek, melyiket kéred 😀 SF v NEbriareos
Nagy különbség nincs úgyhogy NE 😉

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 249 — Keep pounding
Ez remek példa arra, hogy mekkora faszságokat lehet elkövetni.
ILYEN TRADE PLEASE IDÉN NE LEGYEN

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 492 — StuG Life
Épp most szedem össze h milyen pickjeim is vannak- evvel kapcsolatban merült fel egy kérdés, mert a kérdéses trade még előttem jött létre:

Bucs:
Mikel LeShoure, RB (1 300 000, 1 410 000, 2 730 000, UFA)

Saints:
2/15 + 5/15

Amennyiben LeShoure nem jatszik 10 meccset, vagy fut 600 yardot 2014/4 visszajar a Saintsnek.

Nyilván LeShoure nem játszott 10 meccset (meglepő) és 9 yardot termelt 2 futásból szóval életbe lép a kondíció.
Igenám, de a szövegből én úgy értelmezem h egy egy 2014/4-es picket kéne visszaadnom. Mivel nincs sajátom, a Saints GM választhat h az SF v a NE 4. körét kéri-e.
Ugyanitt a 2014-es trackerben van egy 5. köröm rengeteg kérdőjellel, erről tud valaki valamit? briareos
Visszakerestem. Két külön trade-ről van szó:
- Egyrészt a 2014/4 visszajár LeShoure miatt
- A 2014/5 a Brandon Meriweather trade kondi pickje, mivel Boldogidőjárás idén 13 meccsen pályára lépett, így ez a pick marad nálad.
Szerk. Pontosabban nem marad nálad, ugyanis az 1. körös Brownstól jött picked TOP10-es így az Clevelandbe vándorol.empty taxi
igen, azt vágtam h kristófnak jövök 5.körrel, meg h vödör kondi nem játszik.

Na akkor fő kérdés Saints Gm-nek, melyiket kéred 😀 SF v NE

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 273 — Lájkold a zsűrit!
Épp most szedem össze h milyen pickjeim is vannak- evvel kapcsolatban merült fel egy kérdés, mert a kérdéses trade még előttem jött létre:

Bucs:
Mikel LeShoure, RB (1 300 000, 1 410 000, 2 730 000, UFA)

Saints:
2/15 + 5/15

Amennyiben LeShoure nem jatszik 10 meccset, vagy fut 600 yardot 2014/4 visszajar a Saintsnek.

Nyilván LeShoure nem játszott 10 meccset (meglepő) és 9 yardot termelt 2 futásból szóval életbe lép a kondíció.
Igenám, de a szövegből én úgy értelmezem h egy egy 2014/4-es picket kéne visszaadnom. Mivel nincs sajátom, a Saints GM választhat h az SF v a NE 4. körét kéri-e.
Ugyanitt a 2014-es trackerben van egy 5. köröm rengeteg kérdőjellel, erről tud valaki valamit? briareos
Visszakerestem. Két külön trade-ről van szó:
- Egyrészt a 2014/4 visszajár LeShoure miatt
- A 2014/5 a Brandon Meriweather trade kondi pickje, mivel Boldogidőjárás idén 13 meccsen pályára lépett, így ez a pick marad nálad.
Szerk. Pontosabban nem marad nálad, ugyanis az 1. körös Brownstól jött picked TOP10-es így az Clevelandbe vándorol.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 492 — StuG Life
Épp most szedem össze h milyen pickjeim is vannak- evvel kapcsolatban merült fel egy kérdés, mert a kérdéses trade még előttem jött létre:

Bucs:
Mikel LeShoure, RB (1 300 000, 1 410 000, 2 730 000, UFA)

Saints:
2/15 + 5/15

Amennyiben LeShoure nem jatszik 10 meccset, vagy fut 600 yardot 2014/4 visszajar a Saintsnek.

Nyilván LeShoure nem játszott 10 meccset (meglepő) és 9 yardot termelt 2 futásból szóval életbe lép a kondíció.
Igenám, de a szövegből én úgy értelmezem h egy egy 2014/4-es picket kéne visszaadnom. Mivel nincs sajátom, a Saints GM választhat h az SF v a NE 4. körét kéri-e.
Ugyanitt a 2014-es trackerben van egy 5. köröm rengeteg kérdőjellel, erről tud valaki valamit?

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 273 — Lájkold a zsűrit!
Amúgy ha egy mód van rá próbáljuk elkerülni, hogy leköünk 72 trade-et mielőtt elkezdődne a játék, majd meggondoljuk magunkat, stb....
Nem kell rohanni sehova, nem csak trade útján lehet erősíteni a csapatot, Fa-ről simán hozható kezdő kaliber vetmin könyékéről (nyilván nem minden posztra...) Szóval csak javasolni tudom, hogy ne azzal kezdjünk, hogy az összes pickünket odaadjuk kuka játéksokért...
Hátha fejlődtünk egy év alatt.gabokocka
pedig a legjobb moka elcserelni az osszes picket, most mert rontod el a jatekom 😕MMMS
Annyira hiányzik Delonso h átveszed a helyét?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...