GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 850
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 459
friss a kekí:braxa88
Elég ütős nevek.szaba
bumm.
ők vannak átadólistán. kiket adjak Lynchet vagy Mario Williamset?!braxa88
Nem tudom, szerintem ilyen neveket felesleges listára rakni.
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
friss a kekí:braxa88
Elég ütős nevek.szaba
bumm.
ők vannak átadólistán. kiket adjak Lynchet vagy Mario Williamset?!
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 459
friss a kekí:braxa88
Elég ütős nevek.
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
mié nem? nekem működik?braxa88
Időrendben csökkenő és növekvő rendezésnél ilyen formában különböznek a linkek, mivel értelemszerűen máshogy jönnek ki az oldalszámok. Ha a ?oldal=x# részt kicserélitek egy / jelre, akkor működnie kell rendezési sorrendtől függetlenül.
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
mié nem? nekem működik?braxa88
Azt nem tudom, neked működik-e, nekem egy üres oldalt hoz be csak

több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
mié nem? nekem működik
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A link mondjuk nem nyerő

több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
friss a kekí:  bowl.hu/forum/manager_jatek/keres-kinal/109802
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
a Gross és Backus dologra nem lehet az, hogy az IRL visszavonulásos offseasonben kötött bármilyen szerződés vagy módosítás érvényét veszti?
tehát ha márciusban hosszabbítottam vele és ő áprilisban visszavonul akkor visszaugrik az offseason kezdetén lévő hosszabbítás előtti szerződésére a dolog illetve, akit FAről igazoltak az meg eltűnik mintha nem is kapott volna szerződést?Ork
Ha jól értem (remélem), akkor két külön esetről beszélsz, az egyiknél gyakorlatilag ugyanúgy játékos nélkül vagy, de legalább nincs plusz bünti, a másiknál meg ha hozol valakit, aki visszavonul, akkor az nem kerül bele a capbe?
Mondjuk mivel mi itt nem görgetjük át a megmaradt capet, így a következő szezonra haszna nincs. Vagy még közben igazolnál mást a szezonunk előtt?
Mondjuk az FA-ről hozottaknak azért elég nagy a kockázatuk, ezért is lehet olcsón elhozni őket. Nekem volt olyan, hogy folyamatosan találták ki, hogy akkor inkább mégis visszavonulnak (a többi meg IR-versenyt játszott igen kompetitíven egymással), aztán volt az így jártam történet

több mint 10 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
a Gross és Backus dologra nem lehet az, hogy az IRL visszavonulásos offseasonben kötött bármilyen szerződés vagy módosítás érvényét veszti?
tehát ha márciusban hosszabbítottam vele és ő áprilisban visszavonul akkor visszaugrik az offseason kezdetén lévő hosszabbítás előtti szerződésére a dolog illetve, akit FAről igazoltak az meg eltűnik mintha nem is kapott volna szerződést?
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Én is úgy gondolom, h semmilyen visszavonulás esetén ne legyen eltörölve a bünti, IRL is beszopta a Pats Hernarnandez után a dead moneyt és a Tampa is be fogja, ha Nicks nem tud focizni. Viszont ilyen esetben ne legyen plusz bünti a szerződés első két évében sem.
több mint 10 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
a legegyszerűbb kiterjeszteni a szabályt úgy, hogy a non-football injury listán lévő játékosokra nem vonatkoznak a visszavonulási szabályok.Höri
Hát ez hogy hirtelen visszavonul mert megunta a focit, az szopás, de én azt mondom be lehet nyelni... Én is beszoptam Galleryvel, Backussal, meg még valamelyik tetű falemberemmel. Backusszal kb. tényleg 3 nappal azelőtt hosszabbítottam, hogy visszavonult volna. A buzija. 😀

Most még nekiállnánk ezt is belevenni, ilyen kivétel, olyan kivétel, már úgy elbonyolítanánk az egészet mint a szar. Az ok, hogy ha valaki non-football injury miatt off, az ki lehessen venni.
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a legegyszerűbb kiterjeszteni a szabályt úgy, hogy a non-football injury listán lévő játékosokra nem vonatkoznak a visszavonulási szabályok.

több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 492 — StuG Life
Ezeken a dolgokon el lehet gondolkodni. Én a következőn agyalok. Grossnak lejár a szerződése, fingom sincs jelenleg, hogy visszavonul-e vagy sem, nincs esélyem insider infókat szerezni, mint a csapatnak IRL. Mondjuk hosszabbítok vele, majd két napra rá bejelenti, hogy nem focázik többet. Itt nem arról van szó, hogy azért irattam alá 5 évre, hogy backloaded szerződést adhassak egy 40 éves játékosnak, hanem mert fingom sincs, hogy vissza akar-e vonulni vagy sem.

Nicks esete is hasonló valamelyest, mert egy 27-28 éves játékos esetén teljesen logikus az öt éves szerződése, majd egy pályán kívüli dolog miatt nem léphet pályára többet. Vagy Hernandezzel nem tudom mi van, én asszem elpasszoltam Rajnának és most jár le a szerződése, tehát ez így szerencsés eset.

Persze ezeket szabálykönyvbe írni nem egyszerű, de lehet gondolkodni vmi normális megoldáson.gabokocka
azt kell beírni szabálykönyvbe h speckó esetekbe a Rózik egyedileg elbírálhatnak cutot, amennyiben a döntést az ownerek fele NEM UTASÍTJA el

több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 249 — Keep pounding
Ezeken a dolgokon el lehet gondolkodni. Én a következőn agyalok. Grossnak lejár a szerződése, fingom sincs jelenleg, hogy visszavonul-e vagy sem, nincs esélyem insider infókat szerezni, mint a csapatnak IRL. Mondjuk hosszabbítok vele, majd két napra rá bejelenti, hogy nem focázik többet. Itt nem arról van szó, hogy azért irattam alá 5 évre, hogy backloaded szerződést adhassak egy 40 éves játékosnak, hanem mert fingom sincs, hogy vissza akar-e vonulni vagy sem.

Nicks esete is hasonló valamelyest, mert egy 27-28 éves játékos esetén teljesen logikus az öt éves szerződése, majd egy pályán kívüli dolog miatt nem léphet pályára többet. Vagy Hernandezzel nem tudom mi van, én asszem elpasszoltam Rajnának és most jár le a szerződése, tehát ez így szerencsés eset.

Persze ezeket szabálykönyvbe írni nem egyszerű, de lehet gondolkodni vmi normális megoldáson.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Mondjuk ilyen esetben szerintem lehetne rugalmasan kezelni az új szerződés első éve utáni extra cut büntit. De csak és kizárólag abban az esetben, ha a játékos IRL valóban visszavonul.

több mint 10 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
hori, ha a tampa kibassza nickset 7 milla dead money mellett (ez kb a karrierje veget is jelentene szvsz), akkor kerhetnek kedvezmenyes cutlehetoseget ? azert gyonyoru lenne egy 28 eves frissen szerzodott ligaelit falemberre a 45 %-os cut egy kibaszott virusfertozes miatt ...MMMS
hát ez eddig csak haláleseteknél volt téma.

maximum úgy hogy ha visszatér akkor beírjuk a kimaradó caphitet a maradék időre.

de érdekelne a többiek - kimondottan elfogulatlan :p - véleményeHöri
én se kaptam Collinsra, szóval.....Newman
ok, azt hittem ott is elt a vis maior. igy targytalan a keresem.
edit: mondjuk te nem 45 % buntit szoptal be, mert az ujonnan bevezetendo szabalyok miatt en annyit nyalnek be, "csak" a regular 20-at. annyival en is kiegyeznek, ezert kerdeztem. de ha nem, azt is megertem.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
hori, ha a tampa kibassza nickset 7 milla dead money mellett (ez kb a karrierje veget is jelentene szvsz), akkor kerhetnek kedvezmenyes cutlehetoseget ? azert gyonyoru lenne egy 28 eves frissen szerzodott ligaelit falemberre a 45 %-os cut egy kibaszott virusfertozes miatt ...MMMS
hát ez eddig csak haláleseteknél volt téma.

maximum úgy hogy ha visszatér akkor beírjuk a kimaradó caphitet a maradék időre.

de érdekelne a többiek - kimondottan elfogulatlan :p - véleményeHöri
én se kaptam Collinsra, szóval.....

több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 459
hori, ha a tampa kibassza nickset 7 milla dead money mellett (ez kb a karrierje veget is jelentene szvsz), akkor kerhetnek kedvezmenyes cutlehetoseget ? azert gyonyoru lenne egy 28 eves frissen szerzodott ligaelit falemberre a 45 %-os cut egy kibaszott virusfertozes miatt ...MMMS
hát ez eddig csak haláleseteknél volt téma.

maximum úgy hogy ha visszatér akkor beírjuk a kimaradó caphitet a maradék időre.

de érdekelne a többiek - kimondottan elfogulatlan :p - véleményeHöri
Ha IRL kivágja a TB, akkor nekik lesz valami akciójuk? Vagy hogy van ott a garantált mani?
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hori, ha a tampa kibassza nickset 7 milla dead money mellett (ez kb a karrierje veget is jelentene szvsz), akkor kerhetnek kedvezmenyes cutlehetoseget ? azert gyonyoru lenne egy 28 eves frissen szerzodott ligaelit falemberre a 45 %-os cut egy kibaszott virusfertozes miatt ...MMMS
hát ez eddig csak haláleseteknél volt téma.

maximum úgy hogy ha visszatér akkor beírjuk a kimaradó caphitet a maradék időre.

de érdekelne a többiek - kimondottan elfogulatlan :p - véleménye

több mint 10 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
hori, ha a tampa kibassza nickset 7 milla dead money mellett (ez kb a karrierje veget is jelentene szvsz), akkor kerhetnek kedvezmenyes cutlehetoseget ? azert gyonyoru lenne egy 28 eves frissen szerzodott ligaelit falemberre a 45 %-os cut egy kibaszott virusfertozes miatt ...

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 492 — StuG Life
Kredites FA ügyben melyik verzió lett megszavazva? Somos vagy Fake féle? Csak a később csatlakozók kedvéért, vagyunk páran.BaltimoreDefense
nekem a Fake 1. verzió bejövős, avval h hosszútávon ha van megfelelő minta tovább lehet lépni a fake 2. verzió felé

több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Nekem jó minden ahogy eddig volt 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Gyakorlatilag meg vagy 5 napja senkinek nincs semmilyen kommentje, felvetése, javaslata...

több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Semelyik, elméletileg újra lesz szavazva minden...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes