GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 850
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 249 — Keep pounding
Az első 12 csapat van meg az abc szerinti sorrendben, aztán beszart a laptopom. Ma elviszem szervízbe, és közben nekiesek a hátsó felének a mezőnynek asszony laptopján. Hétvégén sztem végzek vele, ha másképp nem akkor újracsinálom az elejét. De sztem ettől a trade admin mehet, komp pick nem tradelhető, minden kör 1-32ig okés a végső sorrendet meg majd módosítom ha végzek.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 273 — Lájkold a zsűrit!
Gabo hogy állsz a comp pickekkel? Ha megvagy vele akk megcsinálom a teljes draft trackert azt utána tényleg üzemelhetne a trade admin.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Akkor mi legyen, összeállítsak egy listát azokról a dolgokról, amiket meg kellene szavazni? Csak mert Höri még korábban írta, hogy a szabályalkotásból inkább kimaradna, Somos pedig napok óta nem járt a fórumon.

Illetve a trade admint szerintem is jó lenne minél előbb megnyitni, mert vasárnap 12:00 a szerződéshosszabbítási névsor leadásának határideje, és hátha van olyan, aki trade útján szerzett játékossal akar hosszabbítani.vassadi
Szerintem szavazzuk meg a javaslatokat (ahogy nézem Höri a capnumberest már el is fogadta 😊), ettől függetlenül elindulhatna a trade admin is, nincs olyan javaslat terítéken, ami azt befolyásolná.Shilkor
A free agency lebonyolítását és akár még az új UDFA rendszert is ráérnénk később megszavazni, a cut penalty-ról viszont mihamarabb dönteni kellene, mert ha a tavalyi menetrendet vesszük alapul, ott már két nappal a trade admin nyitása után lehetett cutolni is.

Commish úr, nyilatkozzon! 😊

Newman
Olvass PM-et.
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 850
Akkor mi legyen, összeállítsak egy listát azokról a dolgokról, amiket meg kellene szavazni? Csak mert Höri még korábban írta, hogy a szabályalkotásból inkább kimaradna, Somos pedig napok óta nem járt a fórumon.

Illetve a trade admint szerintem is jó lenne minél előbb megnyitni, mert vasárnap 12:00 a szerződéshosszabbítási névsor leadásának határideje, és hátha van olyan, aki trade útján szerzett játékossal akar hosszabbítani.vassadi
Nekem tetszenek a módosítások, bár a régiben még nem játszottam, így ugyan tudnék szavazni, de bárhogy is van elfogadom. Nem láttam amúgy, hogy az újonnan bevezetendő szabályok ellen bárki is kifogást emelt volna, így szerintem be kellene emelni a szabálygyűjteménybe és onnantól hivatalossá válna és aszerint játszanánk.
Ha valamelyik része valakinek nem tetszik az még szólhat, de amiről nem volt ellenvélemény, azt ültessük át a gyakorlatba
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Akkor mi legyen, összeállítsak egy listát azokról a dolgokról, amiket meg kellene szavazni? Csak mert Höri még korábban írta, hogy a szabályalkotásból inkább kimaradna, Somos pedig napok óta nem járt a fórumon.

Illetve a trade admint szerintem is jó lenne minél előbb megnyitni, mert vasárnap 12:00 a szerződéshosszabbítási névsor leadásának határideje, és hátha van olyan, aki trade útján szerzett játékossal akar hosszabbítani.vassadi
Szerintem szavazzuk meg a javaslatokat (ahogy nézem Höri a capnumberest már el is fogadta 😊), ettől függetlenül elindulhatna a trade admin is, nincs olyan javaslat terítéken, ami azt befolyásolná.
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
maradjon minden a régiben és induljon a játék.
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Akkor mi legyen, összeállítsak egy listát azokról a dolgokról, amiket meg kellene szavazni? Csak mert Höri még korábban írta, hogy a szabályalkotásból inkább kimaradna, Somos pedig napok óta nem járt a fórumon.

Illetve a trade admint szerintem is jó lenne minél előbb megnyitni, mert vasárnap 12:00 a szerződéshosszabbítási névsor leadásának határideje, és hátha van olyan, aki trade útján szerzett játékossal akar hosszabbítani.
több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Ja az még nincs kőbe vésve? Csak mert korábban már azt írta valaki hogy nem volt ellenvetés úh. fogadjuk el, meg én már le is lettem oltva mikor kifejtettem az ellentétes érveimet, mintha már valami végleges dolog ellen sírnék/lázadnék...Rataxes
Szavazás nélkül szerintem nem volna érdemes bármit is bevezetni.

több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Ja az még nincs kőbe vésve? Csak mert korábban már azt írta valaki hogy nem volt ellenvetés úh. fogadjuk el, meg én már le is lettem oltva mikor kifejtettem az ellentétes érveimet, mintha már valami végleges dolog ellen sírnék/lázadnék...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Tisztázni kéne a szabályváltoztatásokat (legalább a kreditrendszert és az új büntiket), mielőtt bármi beindulna.

több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Engem érdekelne, ha beférne a capembe... 😊
De ha elpasszolok egy 4-5 embert, akkor jöhet

több mint 10 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
a foci szezonnak vege, de a trade admin pedig erintetlenul ott arvalkodik, a csevegobe pedig nem ir senki semmit.
meghalt a gm jatek ?MMMS
gondolom vmi ünnepélyes megnyitót vár mindenki Höritőlbraxa88
kirakta a capnumbert meg h kuldjed a hosszabbitokat, sot meg a ft tag arakat is meghatarozta. ennel mi unnepelyesebb kene ?

apropo, bay-bay ennyire nem kell senkinek ? mert akkor inkabb kibaszok mindenkit es megtartom 😀 micsoda gecinagy uzlet volt tavaly kis hijan mindent egy lapra feltenni, pont te berry+1. kort adtal vna erte XD

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
a foci szezonnak vege, de a trade admin pedig erintetlenul ott arvalkodik, a csevegobe pedig nem ir senki semmit.
meghalt a gm jatek ?MMMS
gondolom vmi ünnepélyes megnyitót vár mindenki Höritől
több mint 10 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
a foci szezonnak vege, de a trade admin pedig erintetlenul ott arvalkodik, a csevegobe pedig nem ir senki semmit.
meghalt a gm jatek ?

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 262 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
évek telnek és múlnak, de még mindig vannak (többes szám!!!), akik a long snapperrel akarnak hosszabbítani.Höri
(Majdnem) ruki miszték.iktriad
ez már sophomore slumpBaltimoreDefense
Még nem vagyok 1 teljes éve GM.
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
évek telnek és múlnak, de még mindig vannak (többes szám!!!), akik a long snapperrel akarnak hosszabbítani.Höri
(Majdnem) ruki miszték.iktriad
ez már sophomore slump
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
LONG SNAPPER FRANCHISE TAG 1 058 000 $

Jon Condo 1.385M
John Denney 1.1M
Morgan Cox 985k
Zak Deossie, Greg Warren, Don Muhlbach, Aaron Brewer, Mike Leach, Cullen Loeffler, Pat Mannelly 910k

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mennyi az LS franchise tag? Nem szerepel a közleményekben 😀Rataxes
rohadjak meg, kiszámolom

több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
évek telnek és múlnak, de még mindig vannak (többes szám!!!), akik a long snapperrel akarnak hosszabbítani.Höri
(Majdnem) ruki miszték.iktriad
relax, csak féltékenyek 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 262 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
évek telnek és múlnak, de még mindig vannak (többes szám!!!), akik a long snapperrel akarnak hosszabbítani.Höri
(Majdnem) ruki miszték.
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Mennyi az LS franchise tag? Nem szerepel a közleményekben 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
évek telnek és múlnak, de még mindig vannak (többes szám!!!), akik a long snapperrel akarnak hosszabbítani.

több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
a Rosenhaus-bizottság tagjai még léteznek? szeretném ha nyilatkoznának, hogy készen állnak-e a munkáraHöri
I was born ready.

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a Rosenhaus-bizottság tagjai még léteznek? szeretném ha nyilatkoznának, hogy készen állnak-e a munkára

több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 249 — Keep pounding
A technika ördöge megbaszott tegnap, beszart a laptopom, rajta a kompenzációs pickes táblázattal......
Ha nem sikerül életet lehelni bele kezdhetem elölről... Így vagy úgy a héten megleszek, egy kis türelmet még kérek.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.