NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 811
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
besértődés? ez negatív, keversz a beki-fetomy-emc vonulattal 😀shawnka
Az aranyos, hogy 7 nap alatt kilépett 7 GM, 4-en igen aktívak voltak (nem mintha ez számítana ott, ahol induláskor még ez feltétel volt), 6-an régiek, de még mindig képesek vagytok elhitetni magatokkal, hogy semmi probléma nincsen, csak besértődtünk 😊 Persze érthető, az egonak jobb elhinni, hogy király minden, csak pár gyerekes gm megsértődött 😊 Shawnka, tőled főleg megértem, hisz már a madden kilépésemnél sem tudtál olvasni, csak hajtogatni ezt az értelmes ego-kenegetést 😊fetomy
a maddenes témát is nyilván tökéletesen kezelted. gondolom az a másik 28 user sem tud olvasni, akik ugyanazt hajtogatták neked oldalakon keresztül, hogy ne legyél fasz, lefostad magasról, igazi jómunkásember vagy.

a gyerekes felvetésed meg vicc. két ugyanolyan szituációt ugyanúgy oldasz meg (fuss Tomy, fuss!), és még te állítod be magadat áldozatnak?
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Wyatt baszki, arról van szó hogy Shawnka betolt egy poént, Te meg egyből rákaptál a csontra és csinálod itt a feszültséget tök fölöslegesen és alaptalanul 😊 Akár abba is hagyhatnád szerintem.Rataxes
Önmagában ezzel nincs is bajom, még vicces is volt, mert, mint írtam Beki távozásának oka tényleg röhejes volt. Csak meg mertem említeni, hogy amúgy vicces ezt pont olyantól olvasni, aki pl a csevegőben eddig összesen ennyit írt, és amúgy is verdeste az eget az aktivitása

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
Gyanítom, hogy Wyatt az M1-es autópályáról írkál mobil segítségével.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez a ki mennyit ír a csevegőbe alapján mért aktivitás kb. annyira releváns mint egy CB-nél a jóságot abban mérni h hány tackle-je van.empty taxi
Igazad van, alapjába véve még felesleges is ez, hiszen csak az anyázások mennek bele, meg a hisztik. Legyen csak pár adminisztrációs topic, bejelentett időpontokkal, aztán jóvanWyatt
Te most menstruálsz? Mert más okot nem nagyon tudok elképzelni, hogy miért kötsz bele most shawnkába.Schleck
Jobb lett volna akkor tovább feszíteni a húrt? 😊
Csak simán tetszenek az ilyen, itt vagy pár hónapja, lófaszt nem csináltam még, de másnak beszólogatok, mert én vagyok a fasza gyerek emberek 😊Wyatt
😂

sok hülyeséget írtál már, de ez hasít a legalja halmaz felé.shawnka
Eddig volt egy x éves kisöcséddel való hasonlítgatás, egy nagyon kell ez valóban, meg egy vicces megjegyzés (btw Beki oka tényleg röhejes volt, de ez most más lapra tartozik)

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Wyatt baszki, arról van szó hogy Shawnka betolt egy poént, Te meg egyből rákaptál a csontra és csinálod itt a feszültséget tök fölöslegesen és alaptalanul 😊 Akár abba is hagyhatnád szerintem.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ja QB-RB egyben.

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jobb lett volna akkor tovább feszíteni a húrt? 😊
Csak simán tetszenek az ilyen, itt vagy pár hónapja, lófaszt nem csináltam még, de másnak beszólogatok, mert én vagyok a fasza gyerek emberek 😊Wyatt
Miért, mit kellett volna csinálnia? Megreformálni a ligát?szaba
Jó, hát, hogy te nem értesz semmit, csak magyarázod a hülyeségeidet, azt már megszoktam
Itt vagyok már X éve, úgyhogy én beszólogathatok, mert én vagyok az aktív rangidős PATS GM, Te meg maradjál csöndbeWyatt
😛Rataxes
Tudjuk, amúgy is minden úgy jó, ahogy van, akinek nem tetszik, az meg kapja be
obb lett volna akkor tovább feszíteni a húrt? 😊
Csak simán tetszenek az ilyen, itt vagy pár hónapja, lófaszt nem csináltam még, de másnak beszólogatok, mert én vagyok a fasza gyerek emberek 😊Wyatt
Most ugye magadra gondolsz, amint iszonyat kulturáltan üdvözölted briát?Schleck
Tán az a bajod, hogy meg mertem említeni, hogy egy kb évig inaktív GM, aki már közben is hangoztatta, hogy egyébként annyira nem érdekli a játék, mennyi ideig fog maradni? Miután a komisz megsértődött, mert fel mertek hozni valamit, ami nem tetszett neki, ezért inkább kivágott egy embert? Igazad van, én vagyok a geci

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
nem így lesz, majd átírom mindjárt

na itt van, kitoltam 4 naposra és egybevettem a TE-t az ST-vel mert mind2 brutál izgi szokott lenni

QB: március 17-20
OL: március 21-24
DB: március 25-28
WR: március 29-április 1.
ST/TE: április 2-5.
front7: április 6-12.Höri
RB?vassadi
Mit kötekedsz. 😀
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
RB?vassadi
Szerintem a QB-kal lesz egyben.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
Ez a ki mennyit ír a csevegőbe alapján mért aktivitás kb. annyira releváns mint egy CB-nél a jóságot abban mérni h hány tackle-je van.empty taxi
Igazad van, alapjába véve még felesleges is ez, hiszen csak az anyázások mennek bele, meg a hisztik. Legyen csak pár adminisztrációs topic, bejelentett időpontokkal, aztán jóvanWyatt
Te most menstruálsz? Mert más okot nem nagyon tudok elképzelni, hogy miért kötsz bele most shawnkába.Schleck
Jobb lett volna akkor tovább feszíteni a húrt? 😊
Csak simán tetszenek az ilyen, itt vagy pár hónapja, lófaszt nem csináltam még, de másnak beszólogatok, mert én vagyok a fasza gyerek emberek 😊Wyatt
😂

sok hülyeséget írtál már, de ez hasít a legalja halmaz felé.
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
nem így lesz, majd átírom mindjárt

na itt van, kitoltam 4 naposra és egybevettem a TE-t az ST-vel mert mind2 brutál izgi szokott lenni

QB: március 17-20
OL: március 21-24
DB: március 25-28
WR: március 29-április 1.
ST/TE: április 2-5.
front7: április 6-12.Höri
RB?
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
Hát én mégis idejöttem 😊 Szeretem olvasgatni az ilyen hszeiteket 😉

Függő vagyok kétségkívül. De szerencsére az már nem kényszerít arra, hogy visszajöjjek 😊fetomy
Akkor maradj az olvasásnál. 😉

Wyatt, jól csinálod, meg kell hagyni. 😀
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hát én mégis idejöttem 😊 Szeretem olvasgatni az ilyen hszeiteket 😉

Függő vagyok kétségkívül. De szerencsére az már nem kényszerít arra, hogy visszajöjjek 😊
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Jets-Pats rivalry, értjük

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
obb lett volna akkor tovább feszíteni a húrt? 😊
Csak simán tetszenek az ilyen, itt vagy pár hónapja, lófaszt nem csináltam még, de másnak beszólogatok, mert én vagyok a fasza gyerek emberek 😊Wyatt
Most ugye magadra gondolsz, amint iszonyat kulturáltan üdvözölted briát?

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Itt vagyok már X éve, úgyhogy én beszólogathatok, mert én vagyok az aktív rangidős PATS GM, Te meg maradjál csöndbeWyatt
😛

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
Jobb lett volna akkor tovább feszíteni a húrt? 😊
Csak simán tetszenek az ilyen, itt vagy pár hónapja, lófaszt nem csináltam még, de másnak beszólogatok, mert én vagyok a fasza gyerek emberek 😊Wyatt
Miért, mit kellett volna csinálnia? Megreformálni a ligát?
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez a ki mennyit ír a csevegőbe alapján mért aktivitás kb. annyira releváns mint egy CB-nél a jóságot abban mérni h hány tackle-je van.empty taxi
Igazad van, alapjába véve még felesleges is ez, hiszen csak az anyázások mennek bele, meg a hisztik. Legyen csak pár adminisztrációs topic, bejelentett időpontokkal, aztán jóvanWyatt
Te most menstruálsz? Mert más okot nem nagyon tudok elképzelni, hogy miért kötsz bele most shawnkába.Schleck
Jobb lett volna akkor tovább feszíteni a húrt? 😊
Csak simán tetszenek az ilyen, itt vagy pár hónapja, lófaszt nem csináltam még, de másnak beszólogatok, mert én vagyok a fasza gyerek emberek 😊

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
És te miért irkálsz ide?szaba
függő, szeretne visszajönni, de égő bevallani

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
És te miért irkálsz ide?szaba
Miért ne? Ha zavar elmehetsz 😉fetomy
Majd ha hiányzol, szólunk. 😊 Már nem vagy a játékban, szóval nem kell idejönni.
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Rata, fetomy és Beki távozásával rámész a trade-buzi címre? 😀kristof
Szemet vetettem az egyik RFA-ra, ennyi a történet 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
És te miért irkálsz ide?szaba
Miért ne? Ha zavar elmehetsz 😉
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
besértődés? ez negatív, keversz a beki-fetomy-emc vonulattal 😀shawnka
Az aranyos, hogy 7 nap alatt kilépett 7 GM, 4-en igen aktívak voltak (nem mintha ez számítana ott, ahol induláskor még ez feltétel volt), 6-an régiek, de még mindig képesek vagytok elhitetni magatokkal, hogy semmi probléma nincsen, csak besértődtünk 😊 Persze érthető, az egonak jobb elhinni, hogy király minden, csak pár gyerekes gm megsértődött 😊 Shawnka, tőled főleg megértem, hisz már a madden kilépésemnél sem tudtál olvasni, csak hajtogatni ezt az értelmes ego-kenegetést 😊fetomy
És te miért irkálsz ide?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Rata, fetomy és Beki távozásával rámész a trade-buzi címre? 😀
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
besértődés? ez negatív, keversz a beki-fetomy-emc vonulattal 😀shawnka
Az aranyos, hogy 7 nap alatt kilépett 7 GM, 4-en igen aktívak voltak (nem mintha ez számítana ott, ahol induláskor még ez feltétel volt), 6-an régiek, de még mindig képesek vagytok elhitetni magatokkal, hogy semmi probléma nincsen, csak besértődtünk 😊 Persze érthető, az egonak jobb elhinni, hogy király minden, csak pár gyerekes gm megsértődött 😊 Shawnka, tőled főleg megértem, hisz már a madden kilépésemnél sem tudtál olvasni, csak hajtogatni ezt az értelmes ego-kenegetést 😊