NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 811
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
kár, hogy nincs teljes ligára vonatkozó állás a programban, 1/2-es picktől az 1/12-ig ebből elméletileg még bármi lehet, persze pont most kellett egy PO-s csapatot megverni, talán a kiesési rangadót sikerül majd elbuknijjncaa
A W/L-mutató után a SoS a második rangsoroló, szal ez alapján itt van az egész mostani sorrend, nyilván alulról felfelé kell nézni

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
gondolom egymás elleni mérlegNewman
1-1 😀

Wyatt, AJ Jenkins tuti nem jobb, mert általában a padon ücsörög ill. visszahord. 😛
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mohamed Sanu Repetitive Concussion Syndrome Out 118 Weeks

köszi.
igazából már megvan a playoff, szóval örömmel feküdtünk le a delfineknek, ha ez kellő kárt okoz foxboroban.Höri
Én számolok rosszul valamit, vagy a jobb konferencián belüli mérleg miatt már PO-ban vagyunk?Schleck
Elvileg bent vagy grat, kár azért az előző meccsért, amikor egyedül Hali volt egészséges az LB-sorból 😕
(Mondjuk ez kutya fasza ahhoz képest, hogy
Newton, Flacco, Richard Bartell, Bradford jobb a simben, mint Brady
Starks, T-Rich (mondjuk ő az egész liga legjobbja), Ringer, Karim, LaRod ... jobb, mint Turner
Blackmon, Cobb, Crabtree, Hixon, AJ Jenkins, Benn, Titus Young, Golden Tate, Lavelle Hawkins, Holmes, McCluster, DeSean, Percy (ezek mondjuk beleférősek, mert legyenek magasak persze), David Nelson is simán jobb, mint Welker
Mondjuk olyanokról, hogy Brooks Reed 91 vs Mayo 70 már felesleges beszélni – remélem utóbbi pl ilyen igényeket fog támasztani a szerződéskéréskor 😛)

több mint 11 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
kár, hogy nincs teljes ligára vonatkozó állás a programban, 1/2-es picktől az 1/12-ig ebből elméletileg még bármi lehet, persze pont most kellett egy PO-s csapatot megverni, talán a kiesési rangadót sikerül majd elbukni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
gondolom egymás elleni mérleg

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
mi alapján van a tiebraker? ha elverném az utolsó fordulóban a steelerst (:lol😊 akkor ugyanúgy állnánk mérlegben, konfon meg diven belül is.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Na még egy Minnesota L kéretik a csinosabb draftpickért, a Steelers és szerény kis csapatom majd a PO első körében kell majd igyekezzen 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mohamed Sanu Repetitive Concussion Syndrome Out 118 Weeks

köszi.
igazából már megvan a playoff, szóval örömmel feküdtünk le a delfineknek, ha ez kellő kárt okoz foxboroban.Höri
Megszoktuk már tavaly a kócosoktól, hogy úgy fekszenek le akinek akarnak, mint egy fürdőskurva, szal semmi meglepetés

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Mohamed Sanu Repetitive Concussion Syndrome Out 118 Weeks

köszi.
igazából már megvan a playoff, szóval örömmel feküdtünk le a delfineknek, ha ez kellő kárt okoz foxboroban.Höri
Én számolok rosszul valamit, vagy a jobb konferencián belüli mérleg miatt már PO-ban vagyunk?

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mohamed Sanu Repetitive Concussion Syndrome Out 118 Weeks

köszi.
igazából már megvan a playoff, szóval örömmel feküdtünk le a delfineknek, ha ez kellő kárt okoz foxboroban.

több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Hosszabbításos győzelem a Bears ellen, de ez bitang gyenge így.
Le a kalappal azelőtt aki megmondja, hogy ki megy döntőbe az NFC-ből...

több mint 11 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Vagyis mevolt a 16. forduló is. 😀

Holnap minen kiderül. Igaázból még nem tudom pontosan hogy mit kell összecsítelnem hogy meglegyen a WC, de majd látjuk 😛
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A kóc meg a tájtensz is elmehet amúgy a jó fenébe, hogy a Fins ellen lehoztak egy 0–2-t összesítve

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Annyira tudtam hogy megint nyerünk 2 meccset csakhogy ne top3-ba draftolhassunk...Toca
később is jut QB, mit izgulsz?Höri
Nekem Geno kéne annyi 😀Toca
Gano nem elég?

több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Annyira tudtam hogy megint nyerünk 2 meccset csakhogy ne top3-ba draftolhassunk...Toca
később is jut QB, mit izgulsz?Höri
Nekem Geno kéne annyi 😀Toca
Ha enyém lesz az 1/1, szívesen eltradelem.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 176 — Vikings fan
Annyira tudtam hogy megint nyerünk 2 meccset csakhogy ne top3-ba draftolhassunk...Toca
később is jut QB, mit izgulsz?Höri
Nekem Geno kéne annyi 😀
több mint 11 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Lehet nincs belőve rendesen a laying time-ja és 2 incomplete után már veszi is le. Ránézek majd, csak írd be légyszi az abajgatásba is mert el fogom fleejteni.

Ja ma nincs forduló, mert ugye TNF. 😛 Najó nem azért, van más bajom most. Holnap-holnapután letoljuk az alapszakaszt.
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
gradkowski 31att/9comp. a redvás kurva anyjáért, amikor dalton 15/11. volt összvissz 13 futás a meccsen-. így nem csoda hogy szopóeaglesmcnabb
Lehet Daltont kiütötték 1-2-3 negyedre. Mivel gondolom ilyen is van, mint ahogy a maddenben is sokszor találkoztam már 2-3 negyedes, vagy csak meccses sérülésekkel.

Stez
bazd szerkesztettem válasz helyett.

szóval a szezon eleje óta ez megy, valami más baj lehet 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
gradkowski 31att/9comp. a redvás kurva anyjáért, amikor dalton 15/11. volt összvissz 13 futás a meccsen-. így nem csoda hogy szopóeaglesmcnabb
Lehet Daltont kiütötték 1-2-3 negyedre. Mivel gondolom ilyen is van, mint ahogy a maddenben is sokszor találkoztam már 2-3 negyedes, vagy csak meccses sérülésekkel.

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egyszerű a képlet, két otthoni meccs, most ötpontos favorit vagyok, a kóc meg hatpontos Miamiban, ha jön a papírforma 9–6 mindkét csapatnak, aztán Norfolk Jetsék jönnek, a Dolphins meg megy Buffalóba, két hazai siker kell nekünk, a fins meg legalább egyet, de inkább kettőt bukjon, aztán csoda

több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
win geci!!!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
gradkowski 31att/9comp. a redvás kurva anyjáért, amikor dalton 15/11. volt összvissz 13 futás a meccsen-. így nem csoda hogy szopó

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Annyira tudtam hogy megint nyerünk 2 meccset csakhogy ne top3-ba draftolhassunk...Toca
később is jut QB, mit izgulsz?

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 176 — Vikings fan
Annyira tudtam hogy megint nyerünk 2 meccset csakhogy ne top3-ba draftolhassunk...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
OT vereség úgy h a rendes játékidő végén Kaeding elb@sz egy FG-t, csodás.
Ha be akarok csúszni WC-ra meg kell verni a NO-t meg a WAS-t is


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...