NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 812
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 11 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Nfc South rulz
2-7-tel még az 1/1-re és a playoffra is van bőven esélyem


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Szoros meccsen újra győzelem, ha a Colts végre szíveskedne kikapni, akkor nem is lennék elégedetlen. Engem inkább az zavar ebben a programban, hogy nem lehet a beállításokat érvényre juttatni, minden meccsen 3-4 kezdőm jegeli magát és kb. 10 playt tölt a pályán.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Úgy tűnik a sim nézte a hétvégi Chargers-Chiefset és így realisztikusnak gondolt egy meccsen 3 intet és 5 fumblet 😀
Mindenesetre a tehenészbanda kisöpörve 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Hát, ez még a Maddennél is nagyobb szarrandomkupac...
6 meccs amin 20+ pont jön az offensetől, az uccsó hármon összesen kilenc.. ebből kettő hazai pályán (amilyen okos ez a progi, talán még ezt is méri, bár lehet ezt azért naivság feltételezni), most legalább idegenbeli nullázás. És még most jön az NFC North java.

Gyakorlatilag Mathews és Newton nem tud futni, csak Ogbonnaya tudott.. de mióta ő nincs, meghalt az offense. Boldin is 49/22, hát csasszameg.

Nem tudom mi a f@szt költök első körös QB-kre, mert amikor kivételesen 5 év után most egyszer jackpotot húzok, még akkor is szart se ér... ledobálják mindenféle Tyler Thigpen/Hansenek meg Terrell Pryorok. Rodgers meg a 20/1-ével.
Nem baj, jövőre majd Cam szar sophomore évet kapja a rating, és akkor meg már az lesz a baj. Az egyetlen kilencmeccses kezdő QB akit verek, az legalább Brees 😀)

Leigazolom Jason Street-et: teljesen random ifi QB + nyaksérülés, tuti ő lesz az MVP 😊

Amúgy grat a Bearsnek 😛 (legalább a Browns is szopott)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Elbasztátok a meglepetést, gratulálok az internetrendőrségnek hogy már semmit nem lehet titokban tartani! 😛Döme
Bocs, szerintem simelj még egyet este 😀
több mint 11 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Elbasztátok a meglepetést, gratulálok az internetrendőrségnek hogy már semmit nem lehet titokban tartani! 😛
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
grat szaba, bár az nem szép, hogy Pollardot kinyírtad 😕
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Erős kezdés után volt pár hiba sajnos, de legalább szereztünk mi is labdákat, Ryan és Cobb szépen termelte a yardokat, jó hideg volt, Nelson meg is fázott McNeill is kidőlt egy hétre, de legalább Gronko jöhet vissza, köszi a meccset

több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Fuckyeah!
(éppen statogat nézegettem, amikor frissült az oldal 😀 )
több mint 11 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Hár ma már nem lesz forduló, holnap is nagyon talán. Mosmá bírjátok ki. 😊
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Azért szerintem maddenben sem jön le a 80-20-as adat, sőt.. Jó lenne meglesni az elmúlt évek madcatjeit, hátha megvan, tele volt az is randommal minden évben, azzal a különbséggrl, hogy ott viszont a program imádott 4-5 csapatot, akiket minden évben tolt.
Olyan baromira nagy különbség szerintem nincs, csak már elfelejtettük, anno a másik programban mennyi elmebeteg dolog jött ki. Persze, mert két éve volt.

több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Persze, valamennyi random faktor kell, sőt a sok randomot is meg lehet indokolni, de ilyen alapon minek munkát tenni bele? Random és sorsolás alapján eldől ki nyer idén.

Valami súlyozás lenne ebben jó. 80- 20 a valódi játékerő javára, ahol a 20 reprezentálná a hozzáadott edzői munkát, amire IRL van lehetőség nagyobb arányban is, itt azonban nincs.

Ám ez csak szájtépés mert egyik progiban sincs erre lehetőség.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
8-0 baby!

Azt hittem a Torrey Smith - Steve Johnson - Jordy Nelson trió ellen szarba leszünk, ehhez képest Rashean Mathis INT, FR, Josh Robinson INT, FR, sack. Tudni kell draftolni, bitches.

Manning 230 yardjával is meccset nyertünk, futásból 100 se jött össze és defenzív TD sem, mégis 33-20 a vége. Ennyire tudunk.

viszont Mathis-nek ki is ment a térde, de kibírjuk. Azt már kevésbé, hogy Clausen leesett a kispadról és eltört az ujja.

Az mondjuk hiteltelen, hogy a Packers is veretlen még mindig, szegény Csabi így sose jön rá, hogy kinek drukkoljon. A KC-t nem is mondom, mert az nyilvánvaló csalás.Höri
Nyilván csalás, szerinted miért én vállalkoztam rá, hogy megcsinálom a ratingeket?
Tök véletlenül csusszant be mindenkinek a 8-9-es rating. 😛

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Az a baj a Maddenben is összevissza megy. Troy Smithre emlékszik valaki? A különbség az, nem kell vele hónapokon át szopni, viszont nincsenek statisztikák sem.

Ha ezt a random szart ki lehetne ebből a programból venni, sokkal egyszerűbb lenne az élet.Delonso_
Fura, de én emlékszem 😛 Milyen jó kis év volt az. Egy évben született meg itteni karrierem legjobb támadó- és legjobb védőteljesítménye. Troy Smith OROY, Jarvis Moss Pro Bowl. Pedig azért legalábbis 2-3 játékos szintjén mindig voltak kiemelkedő játékosaim. Igaz persze Troy és Jarvis is top playerek voltak mindig is 😛

Én úgy vagyok vele, hogy ha már random-random, és van aki veszi a fáradtságot, akkor inkább kapjunk többet (sokkal), minthogy 21-20. Nem az, hogy beállíthassak minden szart, hanem hogy részletes eredményt kapjak. Nyilván ha az(ok) aki(k) időt-energiát fektetnek bele, azt mondják, hogy így inkább nem, akkor egy szót nem szólok, de akik nem foglalkoznak vele, azoknak nem értem miért jobb egyik random mint a másik. Persze értem, ha az én csapatommal baszik ki a játék én is reklamálok, hogy jobb a másik. Speciális esetben vagyok, hogy itt is szar ott is szar, szóval ha lehet próbáljunk ki egy harmadikat 😀
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Az a baj a Maddenben is összevissza megy. Troy Smithre emlékszik valaki? A különbség az, nem kell vele hónapokon át szopni, viszont nincsenek statisztikák sem.

Ha ezt a random szart ki lehetne ebből a programból venni, sokkal egyszerűbb lenne az élet.Delonso_
IRL is van elég nagy random faktor, a Saints GMe épp azon dolgozik, hogy kivegye 😊Rajna
Ezt a becenevét még nem hallottam Goodellnek 😂


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Az a baj a Maddenben is összevissza megy. Troy Smithre emlékszik valaki? A különbség az, nem kell vele hónapokon át szopni, viszont nincsenek statisztikák sem.

Ha ezt a random szart ki lehetne ebből a programból venni, sokkal egyszerűbb lenne az élet.Delonso_
IRL is van elég nagy random faktor, a Saints GMe épp azon dolgozik, hogy kivegye 😊

több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Az a baj a Maddenben is összevissza megy. Troy Smithre emlékszik valaki? A különbség az, nem kell vele hónapokon át szopni, viszont nincsenek statisztikák sem.

Ha ezt a random szart ki lehetne ebből a programból venni, sokkal egyszerűbb lenne az élet.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mellesleg nem mintha a madden nem randomizálna, és nem hozhatta volna ki simán, hogy középcsapat legyen egy erősnek tűnő... Nyilván a befektetett időt így már nem éri meg, de az eredmények ott is ugyanilyen randomok lesznek.fetomy
Az eredmények össze-vissza vannak, de a játékosok közt nagyon-nagyon ritka, hogy egy ügyetlen pro bowl formát nyomjon.

több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Nekem a te veretlenséged nagyobb meglepi.... 😛
Bocs tenorx, úgy néz ki nagyon clutch a csapat, megint 2 percen belül sikerült beveretni a győztes FG-t. Newman
győztes FG, c'mon man, én 16.2 pontos átlagkülönbséggel nyerem a meccseim 😀Höri
gyenge a sorsolásod.... 😛

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
OT Win Toca ellen, Stafford MVP és csak a csere RT dőlt ki, ollé.
készül szaba, az már keményebb dió lesz, de az idény már így is várakozáson felül sikerül(t), még csak a szezon felénél járunk, de (ha jól tudom) már így a franchise történetének legeredményesebb éve az eddig 6 W-vel :cool:
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Döme cheateld már meg, hogy a Jax nyerjen 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Amikor én tavaly fikáztam mekkora köcsög voltam. Mert ugye nekem tavalyra volt felépítve egy kibaszott erős keretem, ami a random értékek miatt középcsapat lett. Idén már konkrétan leszarom a simet, jöjjön az offseason. A Maddenben legalább be tudod lőni, hogy Brady 95-ös legyen 100-as skálán, egy UDFA meg 65. gabokocka
Mondjuk ha ennyire tudtad, megmondhattad volna, hogy hiába fogjuk beállítani az értékeket, mert akkoris teljesen randomizálja az egészet, mert akkor senki nem pazarolta volna el rá az idejét, hogy alaposan belője őket 😛
Mellesleg nem mintha a madden nem randomizálna, és nem hozhatta volna ki simán, hogy középcsapat legyen egy erősnek tűnő... Nyilván a befektetett időt így már nem éri meg, de az eredmények ott is ugyanilyen randomok lesznek.

btw fasza a konfunk, innen nem a legjobb mérlegű, hanem a legkevésbé fos mérlegű megy PO-ba, gondolom .500 alattival 😀
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nekem a te veretlenséged nagyobb meglepi.... 😛
Bocs tenorx, úgy néz ki nagyon clutch a csapat, megint 2 percen belül sikerült beveretni a győztes FG-t. Newman
győztes FG, c'mon man, én 16.2 pontos átlagkülönbséggel nyerem a meccseim 😀

több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Nekem a te veretlenséged nagyobb meglepi.... 😛
Bocs tenorx, úgy néz ki nagyon clutch a csapat, megint 2 percen belül sikerült beveretni a győztes FG-t. Így legalább 3 meccsel megyek minden NFC csapat előtt, most jön a bye, kell is a pihi, mert utánna egy elég durva harakiri jön. (Seattle, Dallas)
Nekem tetszik a progi, szerintem maradhat.... 😂

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
8-0 baby!

Azt hittem a Torrey Smith - Steve Johnson - Jordy Nelson trió ellen szarba leszünk, ehhez képest Rashean Mathis INT, FR, Josh Robinson INT, FR, sack. Tudni kell draftolni, bitches.

Manning 230 yardjával is meccset nyertünk, futásból 100 se jött össze és defenzív TD sem, mégis 33-20 a vége. Ennyire tudunk.

viszont Mathis-nek ki is ment a térde, de kibírjuk. Azt már kevésbé, hogy Clausen leesett a kispadról és eltört az ujja.

Az mondjuk hiteltelen, hogy a Packers is veretlen még mindig, szegény Csabi így sose jön rá, hogy kinek drukkoljon. A KC-t nem is mondom, mert az nyilvánvaló csalás.