NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 812
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ha innen képes a program elkúrni az 1/1-et akkor gratulálok neki 😊Fucu
Geno Smith!

több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Találós kérdés: az alábbi nyolc csapat közül melyik az egyetlen, aminek pozitív a mérlege?

Baltimore
Cincinnati
Cleveland
Pittsburgh

Atlanta
Carolina
New Orleans
Tampa Bay

Viccesek ezek a North divíziók.

Mellesleg sikerült 27/31-es QB passzmutatóval (és csak 1 pickkel) tenorx ellen kiszopni. Második alkalom idén, hogy 85%+ passzjátékkal szopunk.. de ezúttal legalább "szoros" volt a meccs, mert 24-10-es hátrányban, a vége előtt 2 perccel, Cam Newton hirtelen rájött, hogy tud ő 5 yardnál hosszabb passzokat is dobni.. kozmetikázásra krva jó volt az a 4 play, 90 yardos drive.
Másra aztán baromira nem.

Az a gáz, ha söpröm a Pitts/Cle duót (netalán esetleg a divíziót), ez a PO még simán meg is lehet.... de nem áltatom magam.
Lesz megint egy TOP 10-15 pick, az teljesen jó, azok már óccsók, ott lehet stealelni.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
ha innen képes a program elkúrni az 1/1-et akkor gratulálok neki 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Lol elvert a Saints is.Delonso_
szerintem továbbra sem a liga leggyengébb csapata az enyém, sőt... igazából DT poszton állok igazán csehül (meg Garrard IRL-sérülése miatt ugye sose derül ki, hogy mit alakított volna idén a Miamiban), a védelem többi része eléggé alulértékelt (Brinkley, Idonije, Robert Johnson, K.J. Wright, Bill Bentley, Spievey, lehet őket fikázni, de mind kezdő...) meg persze az is poén, hogy az offense-ben Taua királykodikjjncaa
Robert Johnson csak kétszer kezdett és sokat nem tett hozzá 😊

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Lol elvert a Saints is.Delonso_
szerintem továbbra sem a liga leggyengébb csapata az enyém, sőt... igazából DT poszton állok igazán csehül (meg Garrard IRL-sérülése miatt ugye sose derül ki, hogy mit alakított volna idén a Miamiban), a védelem többi része eléggé alulértékelt (Brinkley, Idonije, Robert Johnson, K.J. Wright, Bill Bentley, Spievey, lehet őket fikázni, de mind kezdő...) meg persze az is poén, hogy az offense-ben Taua királykodikjjncaa
Nem is mondanám, hogy a liga leggyengébb csapata a tied.
Viszont a csapatom elég komolyan erősített ehhez képest 4-6-ra állok bravúrom nincs, cserébe gyengébb csapatok sorra vernek. (savanyú a szőlő)Delonso_
Helló, elit irányító, futó, elkapó, te, fal (kiegészítő elkapók gyengébbek, ok), bőven átlag feletti dl, egy belső lb-poszton gyengébb, amúgy három kiemelkedő lb, két fasza safety, egy kiemelkedő cb, a másik viszont ernyább rendben, 5–5, miről beszélünk? 😀
Mondjuk most innentől csak jön vagy 3 W megint, a végégre akár 11–5 is lehet, de 10–6 még simán

több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Lol elvert a Saints is.Delonso_
szerintem továbbra sem a liga leggyengébb csapata az enyém, sőt... igazából DT poszton állok igazán csehül (meg Garrard IRL-sérülése miatt ugye sose derül ki, hogy mit alakított volna idén a Miamiban), a védelem többi része eléggé alulértékelt (Brinkley, Idonije, Robert Johnson, K.J. Wright, Bill Bentley, Spievey, lehet őket fikázni, de mind kezdő...) meg persze az is poén, hogy az offense-ben Taua királykodikjjncaa
Nem is mondanám, hogy a liga leggyengébb csapata a tied.
Viszont a csapatom elég komolyan erősített ehhez képest 4-6-ra állok bravúrom nincs, cserébe gyengébb csapatok sorra vernek. (savanyú a szőlő)
több mint 11 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Lol elvert a Saints is.Delonso_
szerintem továbbra sem a liga leggyengébb csapata az enyém, sőt... igazából DT poszton állok igazán csehül (meg Garrard IRL-sérülése miatt ugye sose derül ki, hogy mit alakított volna idén a Miamiban), a védelem többi része eléggé alulértékelt (Brinkley, Idonije, Robert Johnson, K.J. Wright, Bill Bentley, Spievey, lehet őket fikázni, de mind kezdő...) meg persze az is poén, hogy az offense-ben Taua királykodik


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
boo, a jaguárok leszedték a teljes offense-t a pályáról, lófaszt nem csináltak miközben a védelem csak szívta a yardokat, így nem lehet nyerni, pedig szép előnyt szerezhettünk volna az AFC North-ban... 😕
grat Szegecs
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
azt lehet tudni, hogy nekem miért lesz minden meccsre más qb-m ?

mondjuk hof passzjátékot hoz mind, csak érdekelne.gabtsi
ez engem is érdekelne, mondjuk az egyik P a másik Q, de amikor épek votlak is mindig össze-vissza tolták

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
azt lehet tudni, hogy nekem miért lesz minden meccsre más qb-m ?

mondjuk hof passzjátékot hoz mind, csak érdekelne.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
geci ez a program, elbassza a szezonomat egy 1-5ös kezdéssel, majd 4 győzelem zsinórban amikor nincs értelme nyerni 😀 a passzjáték fasza, hála a beállításoknak, csak sajnos így a futás az 0.

további probléma hogy mindkét qb-m sérülésekkel küszködik 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
huhú, csak OT-ban bírtunk a Denverrel, hiányzott tőlük egy jó Manning. 430 yard, 2 TD, egy futott TD 😀

de aláztunk OT-ben mert rég berúghatta volna Zsuzsám, ehelyett
OT: 08:46 IND - John Clay 1 run
ennyi bazmeg.

Clay 125 yard 2 TD, egyetlen egészséges futóm. Mondjuk Ridley is az szerintem, de ő ebben a világban nem létezik.

Schilens 160 yard, eléggé allpro a srác.

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
Na jön a Packers, utána meg a Colts, azt hiszem be is lehet írni a csapatnak a 2 vereséget

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
11. forduló is lement. Az NFC-ben már nincs perfekeció.Döme
A k*rva életbe és nem írtam be, hogy tegnap megálmodtam ezt. Bár olyan apró részletek nem stimmelnek, hogy én 41-34-es vereséget láttam, de attól még durva... 😀

A perfectek közül kikapott a legjobb, bunda! 😀

több mint 11 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
CB Morris Claiborne knocked down Shawn Lauvao to break up the play.


The response must be equal to the threat.
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Lol elvert a Saints is.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát lol, még ez a fogalmatlan Bradford is 400 felett zárt...

több mint 11 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
11. forduló is lement. Az NFC-ben már nincs perfekeció.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Wyatt: a coltsot is mindig szetfutottak, megis nyertek gyakran. Van ket kibaszott jo OLB-m, Garay azert jo nose, meg ha mar ven, akkor is. DEm az nincs, de ezt mondtam, hogy a DL a gyenge. A secondary viszonrt azert nem rossz szerintem, arrol nem is beszelve, hogy az offensere alapoztam, es annak kell vinnie a csapatot. Azert az is viszi foleg, ha megnezed. Jo, teny, hogy a hibatlan merleg az nem realis, de ebben a csapatban boven benne vqan a 12W ev vegere, foleg, mert a csoportellenfelek sem tul acelosak. Meg ha meg nezed, azert a sorsolasom eddig nem volt olyan brutal, emiatt is a jobb merleg szvsz.
Es persze ne feledd, hogy a ratingeket en csinaltam. :-P

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ork megijesztett, de 0-10 után felírtunk 40 pontot a táblára óvintézkedés gyanánt. Manning 7 futás, abból szerintem 6 térdelés volt.

9-0

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk megnézném, hogy egy ilyen front ellen melyik csapat nem fut meccsenként egy 250 yardot kb, amivel most a napokban kiálltál kezdőként 😀

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Na meg kene 3W, es POStez
Valamelyik nap néztem a DL-ed, és sírva fakadtam, hogy ezzel együtt is mindig kihoz győztesnek a sim, túlképp ez a legnagyobb ellenérv a játékra 😀 😀Wyatt
A DL-em a tavalyi év kivételével mindig ilyen foshalmaz volt. 😊
De mondjuk a DL-en kívül elég erős a csapat, szóval talán így is lehet meccset nyerni.

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na meg kene 3W, es POStez
Valamelyik nap néztem a DL-ed, és sírva fakadtam, hogy ezzel együtt is mindig kihoz győztesnek a sim, túlképp ez a legnagyobb ellenérv a játékra 😀 😀

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Na meg kene 3W, es PO

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Nfc South rulz
2-7-tel még az 1/1-re és a playoffra is van bőven esélyemjjncaa
Simán lehet három top20-as pickem, yeah 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.