NCAA csevegő

34 feliratkozó

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a Tulsa védelmi felállásának mi a neve? Megint olyan posztrövidítéseket látok, hogy a fülem kettél áll.

TULSA 2011 DEPTH CHART

DE Tyrunn Walker-Sr
NG Derrick Jackson-Jr
DE Cory Dorris-Jr
RLB Shawn Jackson-So
MLB Cody Wilson-So
WLB Curnelius Arnick-Sr
BAN Marco Nelson-So
SPUR Brian Moore-Jr
CB Lowell Rose-Jr
CB John Flanders-Sr
FS Dexter McCoil-Jr

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Valaki tudja, hogy honnan lejhetne letölteni az ESPN 30on 30 c. sorozatát? Köszi...
több mint 12 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
egy kis segítséget kérnék.
tavaly láttam egy csapatot akik lényegében csak futottak kb a meccsen 3 passz játék nem volt.

a meccs egy döntő volt, amit végül megnyert ez a csapat úgy hogy a legvégén futás helyet passzoltak.

Valaki nem ismeri fel ezt a csapatot?beltazor
Valószínűleg az Army ez a csapat. Az SMU ellen játszottak a BELL HELICOPTER ARMED FORCES BOWL-on. A meccs végén az időkérést követően hívott sikeres passzjáték után már le tudták járatni az órát. 50 futás mellett 7 passzkísérletük volt.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
egy kis segítséget kérnék.
tavaly láttam egy csapatot akik lényegében csak futottak kb a meccsen 3 passz játék nem volt.

a meccs egy döntő volt, amit végül megnyert ez a csapat úgy hogy a legvégén futás helyet passzoltak.

Valaki nem ismeri fel ezt a csapatot?

több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 681 — Amerikai sportok rajongója
Minden régi kételyem elmúlt, imádom az NCAA-t!! 😊zavi27
tényleg csak érdeklődés, de milyen kételyeid voltak az elején? úgyértem mi az ami taszító voltt az egyetemi fociban?kristof
Asszem pont egy elég egyoldalú sok balga hibával, és kapkodással, teli meccs volt, sok zenéléssel a nézőtéren, és az egész az nfl után ilyen picit szertelen, összevissza játéknak tűnt, ahol valaki megverhet 58-0 a másikat. Nehezen átlátható rendszerű volt, tele ismeretlen játékosokkal, meg amúgy is pont egyidőben a megimádott nfl-lel. De azóta ez mind elmúlt, kialakítottam magamnak a rendszert, hogy ismerjem meg, nézzem, kövessem a ligát, és így hatalmas élményt nyújt.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Minden régi kételyem elmúlt, imádom az NCAA-t!! 😊zavi27
tényleg csak érdeklődés, de milyen kételyeid voltak az elején? úgyértem mi az ami taszító voltt az egyetemi fociban?
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 681 — Amerikai sportok rajongója
Minden régi kételyem elmúlt, imádom az NCAA-t!! 😊
több mint 12 éve
gsn 3 548
A utahi AG információt kért law firmektől azzal kapcsolatban, hogy mennyire lennének érdekeltek egy BCS elleni trösztellenes perben, várhatóan vállalnák-e, milyen formában várnának el költségtérítést, stb. Tehát még nem lehet pályázni, de jelzi, hogy komolyan gondolja a pert. Augusztus 8-ig lehet leadni a papírokat.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 177 — Saturday Night Lights
Most néztem egy Mizzou meccset az előző szezonból, nagyon nagyon szimpi ez a csapat (is) szurkolók is. Kíváncsi lettem volna az ismertetőjükre, de sajnos láttam, hogy róluk még nem készült. Remélem hamarosan lesz majd ilyen szuper leírás mint a többi.zavi27
A Mizzout (és a Texas Techet) én írom, mikor JJ aug. végén visszatér, kirakja.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 681 — Amerikai sportok rajongója
Most néztem egy Mizzou meccset az előző szezonból, nagyon nagyon szimpi ez a csapat (is) szurkolók is. Kíváncsi lettem volna az ismertetőjükre, de sajnos láttam, hogy róluk még nem készült. Remélem hamarosan lesz majd ilyen szuper leírás mint a többi.
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
USF player lifts car off man, saving his life

http://aol.sportingnews.com/ncaa-football/story/2011-06-24/usf-player-lifts-car-off-man-saving-his-life
több mint 12 éve
gsn 3 548
mi van ráírva a huskers-re ?Höri
Blackshirts

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
mi van ráírva a huskers-re ?

több mint 12 éve
gsn 3 548
Nekem ebből a tanulság: szégyen az, hogy egy adidasnak másolnia kell...

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 871 — No es importante
a pénz (értsd adidas) diktál, csak van pár tradíció, amit szerencsére a szurkolók miatt nem lehet felrúgni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
nem csúnya kesztyűkben fog játszani a Notre Dame és a Nebraska 2011-ben

JJ
Érdekes, hogy a Notre Dame is belemegy ezekbe a kis színes pr fogásokba a hagyománytisztelő és minimalista sisakjukkal és mezükkel.
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 871 — No es importante
nem csúnya kesztyűkben fog játszani a Notre Dame és a Nebraska 2011-ben



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Bollman edző már tíz éve támadó koordinátora a csapatnak. Nem látom okát a változtatásnak.
--- mondta a mellényt öröklő Luke Fickell, vagyis a linebacker edzőből lett HC-től nem kell nagy reformokra számítani a támadójátékban. Bárki lesz is az irányító (pontosabban) bármikor is lesz Braxton Miller a kezdő a filozófia marad: fuss Herron (amíg letelik az eltiltása & co. is megteszi), fuss!
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 871 — No es importante
20 most Googled schools

1) University of Florida
2) South University
3) American University
4) National University
5) University of Chicago
6) University of Miami
7) University of Arizona
8) University of Iowa
9) Boston College
10) Boston University
11) Harvard University
12) University of the West
13) University of Georgia
14) South College
15) American College
16) Central College
17) Duke University
18) University of Pennsylvania
19) University of Houston
20) University of Kentucky


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 177 — Saturday Night Lights
Rich Rod a CBS-en analizál majdHöri
Remélem, Vernét 😛

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Rich Rod a CBS-en analizál majd

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A Lions topikban értesültem róla,hogy lesz NCAA a Digisporton.
Fellelkesültem és felhívtam az ott dolgozó barátomat.
Igaz a pletyka, de egyelőre pontos dátumot és részleteket nem tudott mondani (nem mondhatott).
Ahogy kivettem a szavaiból,olyanok fognak közvetíteni akik nem annyira szakértők a témában.

Van valaki aki tud valami biztosat?
Illetve az is érdekelne,hogy a Eurosport2-n milyen meccsek lesznek,megint csak ND?Bazzani
az Eurosporttal egyszer már megpróbáltuk felvenni a kapcsolatot, nem reagáltak, ha a digisport is eljátssza ugyanezt, akkor abbahagyom bowl.hu-s munkásságomat
az biztos, hogy előbbinél csak ND-s meccsek lesznek az NBC-vel kötött kontraktus értelmébenJJ
Akivel én beszéltem az azt mondta,hogy szívesen várnak majd segítséget.
Mondjuk ő nem fejes hanem riporter.
Portugál bajnokikat szokott közvetíteni.
Azt mondta,hogy jelzi ha kell segítség,amint publikus lesz a dolog.

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 871 — No es importante
A Lions topikban értesültem róla,hogy lesz NCAA a Digisporton.
Fellelkesültem és felhívtam az ott dolgozó barátomat.
Igaz a pletyka, de egyelőre pontos dátumot és részleteket nem tudott mondani (nem mondhatott).
Ahogy kivettem a szavaiból,olyanok fognak közvetíteni akik nem annyira szakértők a témában.

Van valaki aki tud valami biztosat?
Illetve az is érdekelne,hogy a Eurosport2-n milyen meccsek lesznek,megint csak ND?Bazzani
az Eurosporttal egyszer már megpróbáltuk felvenni a kapcsolatot, nem reagáltak, ha a digisport is eljátssza ugyanezt, akkor abbahagyom bowl.hu-s munkásságomat
az biztos, hogy előbbinél csak ND-s meccsek lesznek az NBC-vel kötött kontraktus értelmében


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Illetve az is érdekelne,hogy a Eurosport2-n milyen meccsek lesznek,megint csak ND?Bazzani
az eurosport kommentátorai fent vannak twitteren, rájuk kell írni.
vagy facebookon is aránylag aktívak, az is összejöhet.

majd Schleck megkérdezi, ő nagy fanja a csatornának 😀

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A Lions topikban értesültem róla,hogy lesz NCAA a Digisporton.
Fellelkesültem és felhívtam az ott dolgozó barátomat.
Igaz a pletyka, de egyelőre pontos dátumot és részleteket nem tudott mondani (nem mondhatott).
Ahogy kivettem a szavaiból,olyanok fognak közvetíteni akik nem annyira szakértők a témában.

Van valaki aki tud valami biztosat?
Illetve az is érdekelne,hogy a Eurosport2-n milyen meccsek lesznek,megint csak ND?