NCAA csevegő

34 feliratkozó

több mint 12 éve
gsn 3 548
Bruce Feldman aláírt a CBS-hez. Éppen most tárgyalja ki/alázza porig az ESPN-t állítólag valami rádióműsorban.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
gsn 3 548
Tovabbra sincs valami bennfentes info, hogy a Digi akkor hogy fogja adni a meccseket? Mi ez a 2 oras elo, kik lesznek a kommentatorok,a 2 oras megvagott hogy fog kinezni stb, lesz-e eredeti ahnggal kozvetites?zavi27
meglepetéés!JJ
Akkor tutira te leszel a szakértő.
Vagy visszatér Tácsdáááááááán barátunk André. 😀Shawn84
A Bowl.hu és szerkesztői egyelőre nem érintettek a DigiSport projektben.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Tovabbra sincs valami bennfentes info, hogy a Digi akkor hogy fogja adni a meccseket? Mi ez a 2 oras elo, kik lesznek a kommentatorok,a 2 oras megvagott hogy fog kinezni stb, lesz-e eredeti ahnggal kozvetites?zavi27
meglepetéés!JJ
Akkor tutira te leszel a szakértő.
Vagy visszatér Tácsdáááááááán barátunk André. 😀
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
Tovabbra sincs valami bennfentes info, hogy a Digi akkor hogy fogja adni a meccseket? Mi ez a 2 oras elo, kik lesznek a kommentatorok,a 2 oras megvagott hogy fog kinezni stb, lesz-e eredeti ahnggal kozvetites?zavi27
meglepetéés!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 682 — Amerikai sportok rajongója
Tovabbra sincs valami bennfentes info, hogy a Digi akkor hogy fogja adni a meccseket? Mi ez a 2 oras elo, kik lesznek a kommentatorok,a 2 oras megvagott hogy fog kinezni stb, lesz-e eredeti ahnggal kozvetites?
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 181 — Saturday Night Lights
Egy másik játékosnak néztem utána a Sooners honlapján és láttam h Roy Finch csak 5-7, 166! Szal kisebb, mint az ilyen szempontból etalon McCluster. Ugyanakkor sokkal erősebbnek tűnik!
Kár hogy az ilyen játékosoknak a college az utolsó állomás, érdemlegesen mindenképpen.valaki2
Én 5-8, 173-nak olvastam, mikor a cikket írtam. MJD 5-7 mellé 208, szóval Finch-nek csak pakolnia kell a súlyokat és mehet Jaguárnak 😊

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
valaki2 453 — Saints fan
Egy másik játékosnak néztem utána a Sooners honlapján és láttam h Roy Finch csak 5-7, 166! Szal kisebb, mint az ilyen szempontból etalon McCluster. Ugyanakkor sokkal erősebbnek tűnik!
Kár hogy az ilyen játékosoknak a college az utolsó állomás, érdemlegesen mindenképpen.

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
sztem is Herbstreit a legjobb college szakibraxa88
akkor az éves Herbie-díjkiosztóra különösen figyeljetek
http://espn.go.com/college-football/preview11/story/_/id/6891742/top-players-coaches-team-fans-honored-herbie-awards


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
JoeyB Houston Texans California Golden Bears 347 — Texans fan
Kb a mult heten lattam egy tablazatot/cikket, amiben a csapatok/QB-k altal hasznalt offense style tipusok voltak leirva, pl: nagyreszt spread, kis mertekben pro; ilyen reszletesseggel kb, es nem talalom 😕 valaki, aki tudja mirol beszelek, belinkelne? 😊joey_0818
valószínűleg erre az ncaa 2012 játékra vonatkozó felsorolásra gondolsz
http://www.pastapadre.com/2010/06/18/ncaa-football-11-team-by-team-list-of-offensive-stylesJJ
nem, sajnos nem ez volt, ezt en is megtalaltam gugliban. elvileg az IRL-re vonatkozott, es szep, rendszerezett volt, tenyleg leirva, ha egy csapatnal tobb stilusu offense jegyei jelen vannak


Twitter: azajoey
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
Kb a mult heten lattam egy tablazatot/cikket, amiben a csapatok/QB-k altal hasznalt offense style tipusok voltak leirva, pl: nagyreszt spread, kis mertekben pro; ilyen reszletesseggel kb, es nem talalom 😕 valaki, aki tudja mirol beszelek, belinkelne? 😊joey_0818
valószínűleg erre az ncaa 2012 játékra vonatkozó felsorolásra gondolsz
http://www.pastapadre.com/2010/06/18/ncaa-football-11-team-by-team-list-of-offensive-styles


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
JoeyB Houston Texans California Golden Bears 347 — Texans fan
Kb a mult heten lattam egy tablazatot/cikket, amiben a csapatok/QB-k altal hasznalt offense style tipusok voltak leirva, pl: nagyreszt spread, kis mertekben pro; ilyen reszletesseggel kb, es nem talalom 😕 valaki, aki tudja mirol beszelek, belinkelne? 😊


Twitter: azajoey
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 181 — Saturday Night Lights
sztem is Herbstreit a legjobb college szakibraxa88
És még fokozhatjuk 😊

http://www.youtube.com/watch?v=Cqm2PSnyPU4

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
sztem is Herbstreit a legjobb college szaki
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 682 — Amerikai sportok rajongója
TYT-t annyira jó kis 45 perces college beharangozót találtam a gameday prezentálásában. Laza hangulatban, viccelődve, de komoly szakmaisággal összefoglalatak nagyon sok mindent a ligáról, szuper volt! 😊zavi27
én is csak ajánlani tudom, bár Lee Corso-tól akkora szakmaiságot már ne várjunk el, sokszor az az érzésem, hogy őt már tényleg pusztán azért tartják benn, hogy legyen kinek a hülyeségein röhögni 😊 mert vicces pillanat pl., mikor benyögi, hogy az auburn 5 meccset fog nyerni szerencsés esetben, csak azért mégis...JJ
Igen, eleg sok velemenykulonbseg volt sokszor koztuk, asszem az ohio state-nel is. Nekem amit eddig lattam belole az a szelso fiatalabb ficko tunik a legjobbnak, Herbstreit asszem. A fekete srac meg a Seminoles-t istenitette nagyon, ma abba a poloba is jottem tiszteletere. 😊
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
mert vicces pillanat pl., mikor benyögi, hogy az auburn 5 meccset fog nyerni szerencsés esetben, csak azért mégis...JJ
igaza van 😀

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
TYT-t annyira jó kis 45 perces college beharangozót találtam a gameday prezentálásában. Laza hangulatban, viccelődve, de komoly szakmaisággal összefoglalatak nagyon sok mindent a ligáról, szuper volt! 😊zavi27
én is csak ajánlani tudom, bár Lee Corso-tól akkora szakmaiságot már ne várjunk el, sokszor az az érzésem, hogy őt már tényleg pusztán azért tartják benn, hogy legyen kinek a hülyeségein röhögni 😊 mert vicces pillanat pl., mikor benyögi, hogy az auburn 5 meccset fog nyerni szerencsés esetben, csak azért mégis...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 181 — Saturday Night Lights
Friday Night Lights 2011: http://www.burntorangenation.com/2011/8/26/2386776/under-the-lights-zero-week-edition#storyjump

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 682 — Amerikai sportok rajongója
TYT-t annyira jó kis 45 perces college beharangozót találtam a gameday prezentálásában. Laza hangulatban, viccelődve, de komoly szakmaisággal összefoglalatak nagyon sok mindent a ligáról, szuper volt! 😊
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
na megvan. zsír 😀braxa88
Szeretnék gratulálni. 😉Bazzani
köszi 😀
utánanéztem a holnapon hogyan kell előkeresgélni a csatornákat és lőn működött.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
na megvan. zsír 😀braxa88
Szeretnék gratulálni. 😉

több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 682 — Amerikai sportok rajongója
senki nem temeti előre, de a honlapon feltüntetett előzetes műsorból kiindulva elég mostohán lesz kezelve valószínűleg ez is... a csatornák érthetetlen elzárkózása a semmilyen anyagi vonzattal nem járó segítségtől, ami a frusztrálóJJ
Még nem zárkóztak el (vagy igen?) csak nem jelezték,hogy kell.
A riporterek két hétre előre tudják csak a programjukat.
Sztem be fogják látni,hogy "Egyedül nem megy.".Bazzani
Persze majd meglátjuk milyen lesz. Nehéz ügy ez, mert egyfelől óriási dolog azért, hogy belecsaptak ebbe, és adnak ezt is (azért ki gondolta volna ezt 4-5 évvel ezelőtt, főleg hogy sok sportrajongó haverom még ma is nagyon elutasító ezzel kapcsolatban,csak nevet rajta, hogy mi NCAA-t adnak, elborult fanatikus vagy, kit érdekel az, úristen miért nem nézed a Malaga-Sociedadot pl.) ugyanakkor meghát jó lenne mai színvonalon, mínőségben, ígényesen adni, hiszen máshogy is nézhető, megoldható a nyomonkövetése, neten, letöltve stb. De azért én picit mindig nagyon örülök bármilyen kezdeményezésnek is, ezért szoktam megkapni a magamét mindig a Sport TV topicban is, amikor ebből a szempontból örülök, és védem őket, hogy bizony kell a térítés, népszerűsítés. 😊 És azért ma a TVR hét újságban meglátni, hogy UNLV-Wisconsin meccs a Digi sporton, az nemsemmi öröm volt. 😊
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
na megvan. zsír 😀
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 682 — Amerikai sportok rajongója
Minden digi előfizetőnek van digisport+. A sportklub helyére tették. A közvetítésekről már érdeklődtem náluk. Válaszra sem méltatnak. Érdekes lesz a 2 órás élő közvetítés szombat hajnalban, max a második félidőt látjuk 😊Palleon
digim de digisport+om nincs.
sportklub helyett a szokásos szivárvány van és sípszó
csodásbraxa88
Nem a SportKlub helyén van.
Lapozd végig a csatornákat vagy csinálj egy kiomplett újrakeresést.
Amúgy valóban nem kellene temetni a dolgot,amíg meg sem történt.
Egy nagyon jó barátom riporter ott,állítólag talán közvetíteni is fog NCAA-t,de még ők sem tudnak pontosat.Bazzani
Én úgy láttam a Sport Klubbot kivették minden csomagból, nincsen a diginél. A Digi+ meg simán bejött nekem amikortól volt magától nem kellett keresni. Múltkor átállítottak sávokat, azóta elment az m1,2HD, dunaHD, de ha nyomnék egy automatikus újrakeresést akkor behozza azt mondták. Csa nincs kedvem még ezek miatt, újra sorbarakn, elnevezni kb. 40 csatornát.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
ezt az ujrakeresést hogyan kell csinálni?braxa88
A tv-készüléken indíts egy automatikus csatornakeresést. A budapesti hálózaton a discovery travel&living csatorna után van.

Más városi hálózaton máshol van, de azt is meg tudod nézni a digi.tv weboldalán.