NCAA csevegő

34 feliratkozó

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
itt a 0. heti rangsor http://es.pn/qf9UFS

a VT nagy sleeper csapat lesz idén, egyetlen rangsorolt csapat sincs a schedulében.

több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Még mindig nem tudom eldönteni, hogy ez vicc vagy halálosan komoly. :rolleyes:

Régi Cy-Hawk trophy:

Új Cy-Hawk trophy:
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 177 — Saturday Night Lights
Collegiate Licensing Company Top 75 (cucceladások):

(1.) The University of Texas at Austin (2.) The University of Alabama (3.) University of Florida (4.) Auburn University (5.) The University of Michigan (6.) University of Georgia (7.) University of Kentucky (8.) University of North Carolina (9.) Louisiana State University (10.) The Pennsylvania State University (11.) University of Notre Dame (12.) University of Oklahoma (13.) University of Nebraska (14.) University of Tennessee (15.) University of Wisconsin (16.) West Virginia University (17.) University of Arkansas, Fayetteville (18.) University of Missouri (19.) Texas A&M University (20.) University of Kansas (21.) University of South Carolina (22.) Florida State University (23.) University of Illinois (24.) Clemson University (25.) Texas Tech University (26.) Oklahoma State University (27.) University of Miami (28.) University of Washington (29.) Purdue University (30.) University of California, Los Angeles (31.) Duke University (32.) The University of Arizona (33.) University of California, Berkeley (34.) Oregon State University (35.) University of Louisville (36.) University of Minnesota (37.) Syracuse University (38.) Boise State University (39.) University of Mississippi (40.) Texas Christian University (41.) Washington State University (42.) University of Maryland (43.) University of Pittsburgh (44.) University of Virginia (45.) University of Utah (46.) Georgia Institute of Technology (47.) University of Connecticut (48.) Stanford University (49.) University of Colorado (50.) University of Cincinnati (51.) Brigham Young University (52.) East Carolina University (53.) Boston College (54.) State University of New Jersey (55.) The University of Montana (56.) University of South Florida (57.) U.S. Military Academy (58.) Georgetown University (59.) The University of New Mexico (60.) Fresno State (61.) The University of Memphis (62.) University of Central Florida (63.) Vanderbilt University (64.) Colorado State University (65.) University of Nevada (66.) The University of Wyoming (67.) Villanova University (68.) Northwestern University (69.) Gonzaga University (70.) Marshall University (71.) Virginia Commonwealth University (72.) Texas State University- San Marcos (73.) Marquette University (74.) University of Idaho (75.) James Madison University

Among the notable schools not on the list because they aren’t represented by CLC are Ohio State, Southern California, Michigan State, Oregon, North Carolina State and Virginia Tech.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 177 — Saturday Night Lights
College Gameday:

Week 1: Oregon vs. LSU (Arlington, TX)
Week 2: Notre Dame vs. Michigan (Ann Arbor, MI)
Week 3: Oklahoma vs. Florida State (Tallahassee, FL)

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 177 — Saturday Night Lights
az AP mikor dobja ki a rangsorát ?Höri
Aug. 20.

http://en.wikipedia.org/wiki/2011_NCAA_Division_I_FBS_football_rankings

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
az AP mikor dobja ki a rangsorát ?

több mint 12 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
New wave of NCAA reform?

http://www.insidehighered.com/news/2011/08/11/ncaa_presidents_to_propose_increased_academic_standards_tougher_penalties_more_athletic_aid

Longtime observers of big-time college sports might have felt a vague sense of nostalgia Wednesday watching leaders of the National Collegiate Athletic Association talk about the group's just-completed retreat for Division I college presidents.

...

Although details on the proposed changes are sparse, the presidents say they would seek to have the Division I Board of Directors enact rules that would:

- Toughen the academic standards that freshman and transfer athletes must meet to be eligible to compete, and raise the Academic Progress Rate that teams must reach to stay in good standing with the NCAA. Emmert also suggested that the association could act to bar teams with poor academic performance from participating in its men's basketball tournament and other Division I championships -- an idea heralded by Education Secretary Arne Duncan.

- Give athletic conferences the flexibility to give athletes multiyear athletic scholarships (as opposed to single year grants) and to award athletically related financial aid equal to the full cost of attendance at their institutions.

- Prune the NCAA's rulebook to eliminate "nuisance rules" and revamp the NCAA's penalty structure in ways that both enforce the rules more consistently and punish major rule breakers harshly.

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 12 éve
JoeyB Houston Texans California Golden Bears 347 — Texans fan
... Végül 3 oldalba sikerült összetömörítenem konferenciákra lebontva a játékosokat. De a cfn.scout beszámolóit olvasva rengeteg új kandidáns kellett kiírnom a lapokra. ...Robilluma
Baromi nagy riszpekt, kezdő ncaa-sként ez nagy segítség


Twitter: azajoey
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ez nagyon tetszik, köszi szépen!
Ha valaki nem nagyon van oda a .doc fájlokért mint én, azoknak kimentettem pdf-be. Persze ha zavar téged, akkor leszedem rögtön.
http://www.filedropper.com/2011ncaafootball-ntdraftprospects_1
http://www.filedropper.com/2011ncaafootball-draftprospectsbyteams_1

több mint 12 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
nagy riszpekt RobillumaHöri
Csatlakozom. Hatalmas tisztelet és köszönet. Használatba is veszem. 😀

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nagy riszpekt Robilluma

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Húú, ez nem kis meló lehetet, de azt hiszem, használatba veszem mindenképpen 😊
több mint 12 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
...Robilluma
Szép munka.DoM
Köszi


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
...Robilluma
Szép munka.
több mint 12 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
A lockout miatt biztos néhányan elkezdtek ismerkedni a college focival, de saját példámat ismerve ez nem olyan egyszerű, nem tudja az ember, h melyik csapatot és melyik játékosokat érdemes figyelni. Akit érdekel egy csapatra és konferenciára lebontott „watch list”, annak egy kis bevezető és magyarázat után itt van az enyém.

Én az NFL mellett az NCAA felé a 2008-as szezonban kezdtem kacsingatni elsősorban a Steelers draftja miatt, és mivel a 2009-es combine és utána a draft nagy hatással volt rám, így ennek hatására próbáltam valamiféle játékoslistát összehozni magamnak a 2009-es NCAA szezonra, a leendő prospectekről. Akkor még –szegényes infóim alapján – a walterfootball listája alapján kreáltam egy posztonkénti rangsort, amit egy kis szerkesztgetéssel csapatonkénti lebontásba helyeztem át, hogy tudjam melyik csapatokat érdemes kiemelten figyelni. De ez nem tartalmazta a mezszámokat (egyes csapatok a szukrolók bosszantására nem képesek kiírni a neveket 😛 ), sem pedig a sophomore prospecteket és úgy általánosságban eléggé hiányos volt. A 2010-es szezonra már jobb listát csináltam magamnak, az nfldraftscoutnak hála az alsóbb évfolyamokból is kivettem a legjobbakat és már a mezszámokat is kiírkáltam, ami hatalmasat dobott rajta, sokkal könnyebb úgy nézni egy meccset, h a papírra nézve azonnal tudom, h ki van a pályán az általam figyelt játékosok közül. Végül 3 oldalba sikerült összetömörítenem konferenciákra lebontva a játékosokat. De a cfn.scout beszámolóit olvasva rengeteg új kandidáns kellett kiírnom a lapokra.
Ezek után idén már inkább a cfn csapat ismertetőkkel együtt szerkesztettem az én kis adatbázisomat ami végül már 8 oldalas lett. Az nfldraftsoutról a senior korosztályból poszttól függően 5-25 játékost raktam a listára, kb feleannyi juniort, a sophomore-ok közül pedig általában csap a top2-t. Elég sok időt elvett a beszámolók olvasása, de sztem megérte.

A jelölésekről:
Sorban az nfldraftscout pozíciós rangsorában betöltött hely, poszt, név, évfolyam, magasság, súly, 40 yardos előrejelzés, mezszám.
A rangsorban is megkülönböztettem az évfolyamokat, F – freshman, S – sophomore, J – junior. Aki nem szerepelt az nfldrafscout listában, de a beharangozókban érdekesnek találtam az ’+’ jelzést kapott a sor lején. A posztoknál a ’/’ jel után, a második poszt a csapatismertető alapján a valamilyen okból posztváltáson átesett játékos várható posztja. A név után zárójelben plusz infók vannak a játékosról, a ’+’ jel itt korábbi sérülést jelöl. Sajnos én még a májusi lista alapján csináltam a listámat és ez augusztus elején megváltozott, szóval itt (a cfn-nél az utoljára megjelent csapatoknál) néhány játékos új rangsorolt helyét is beírtam.
Például:
2S CB/FS Jim Beam (+, knee, susp 4 games) rSo 6-1 202 4.52 #8
Jim 2. a sophomore listán, ahol még CB-ként rangsorolták, de FS-t fog játszani, térdsérülésből jön vissza és 4 meccsre el van tiltva
vagy
+ OLB/DE Jack Daniels (12J) rJr 6-3 252 4.78 #95
Jack OLB-ből DE-vé konvertálódott és a korábbi gyenge rangsorolása után az új Jr rangsorban a 12.

Nose tackle-kből minden épkézláb játékost kiírtam, részben a NT fétisem miatt 😊 , részben mert a Steelers várhatóan a közeljövőben 1-2-t draftolni fog (Anthony Gray-en múlik mennyit). A DT-ként rangsorolt és méretileg megfelelő játékosok DT-NT posztot kaptak.
A 3-4-es és 4-3-as posztok nincsenek különválasztva az nfldraftsoutnál, ezzel nem vesződtem de a méret és a gyorsaság ezt-azt elárul.
Elsősorban a draftolásra esélyes játékosokat írtam ki pluszban, szóval az 5-11 és 215 fontos „gyors mint a villám, bejátssza a pályát és jól szerel” LB-ket az 5-8 és 165 fontos WR/RB sztárokat helyhiány miatt egy-két kivételtől eltekintve kihagytam. A nagy ásznak számító első és másodéves játékosokból pedig elsősorban azokat írtam be, akik valószínűleg komoly játéklehetőséghez jutnak.
A végére sok kis csapat maradt, és ott már csak azért is beírtam valakit, h ne maradjanak üresen.
A konferenciákat külön oldalakra és hasábokba próbáltam tenni, igazából csak az SEC West b@szott ki velem rendesen, túl sok a jó játékos 😊 .

Na ennyi elég is volt a szófosásból, itt a listám:
2011 NCAA football - draft prospects by teams

Ebbe pedig külön kiírtam a NT prospecteket:
2011 NCAA football - NT draft prospects


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 871 — No es importante
mondjuk ami igazán üt, az az Humanitarian Bowl új neve



esküszöm hogy nem vicc
http://www.famousidahopotatobowl.com/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 871 — No es importante
meglep és egyben egy kis szomorúsággal tölt el, hogy a legnagyobb hírekről sem tesz senki említést itt a fórumon... pedig a minap történt például, hogy JoePa a Penn State edzésén összeütközött egy WR-rel, az LSU új OC-jánál, Steve Kragthorpe-nál Parkinson-kórt diagnosztizáltak, ami miatt csak a QB coach teendőket képes tovább folytatni, míg az Ohionál bejelentették a "Relentless: An Inside Look at Ohio Football" című sportdokut, melynek első része augusztus 10-én kerül bemutatásra


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
USA Today Preseason Poll http://www.usatoday.com/sports/college/football/usatpoll.htmjoey_0818
Érthetetlen, hogy mit keres ezen a Penn State. :rolleyes:
több mint 12 éve
JoeyB Houston Texans California Golden Bears 347 — Texans fan
USA Today Preseason Poll http://www.usatoday.com/sports/college/football/usatpoll.htm


Twitter: azajoey
több mint 12 éve
gizmo Detroit Lions 95 — #15
már kérdeztedHöri
mivel ott nemvolt válasz gondoltam itt hátha leszgizmo
divat
most ez a "menő", a kilencvenes évekig meg pl. a köldökig érő mez volt kedvelt a játékosok körében
http://www.youtube.com/watch?v=9rFU3rV070gJJ
dedurva 😀

köszönöm a választ

Miskolc Renegades Quarterback.
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 871 — No es importante
már kérdeztedHöri
mivel ott nemvolt válasz gondoltam itt hátha leszgizmo
divat
most ez a "menő", a kilencvenes évekig meg pl. a köldökig érő mez volt kedvelt a játékosok körében
http://www.youtube.com/watch?v=9rFU3rV070g


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
gizmo Detroit Lions 95 — #15
már kérdeztedHöri
mivel ott nemvolt válasz gondoltam itt hátha lesz

Miskolc Renegades Quarterback.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
már kérdezted

több mint 12 éve
gizmo Detroit Lions 95 — #15
az érdekelne hogy a college fociban miért teszi ki a backplate-jét nagyonsok játékos?

menőzik vagy csak kényelmesebb így? 😊




példa:


Miskolc Renegades Quarterback.
több mint 12 éve
gsn 3 548
a Tulsa védelmi felállásának mi a neve? Megint olyan posztrövidítéseket látok, hogy a fülem kettél áll.

TULSA 2011 DEPTH CHART

DE Tyrunn Walker-Sr
NG Derrick Jackson-Jr
DE Cory Dorris-Jr
RLB Shawn Jackson-So
MLB Cody Wilson-So
WLB Curnelius Arnick-Sr
BAN Marco Nelson-So
SPUR Brian Moore-Jr
CB Lowell Rose-Jr
CB John Flanders-Sr
FS Dexter McCoil-JrHöri
Ez egy 3-3-5, de inkább 4-3-at fognak már játszani idén.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness