NCAA csevegő

34 feliratkozó

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
ezt az ujrakeresést hogyan kell csinálni?braxa88
A menüben van valahol,nekem mondjuk alapból beadta a DigiSport+-t.
Nem vagyok otthon így fejből nem emlékszek.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
senki nem temeti előre, de a honlapon feltüntetett előzetes műsorból kiindulva elég mostohán lesz kezelve valószínűleg ez is... a csatornák érthetetlen elzárkózása a semmilyen anyagi vonzattal nem járó segítségtől, ami a frusztrálóJJ
Még nem zárkóztak el (vagy igen?) csak nem jelezték,hogy kell.
A riporterek két hétre előre tudják csak a programjukat.
Sztem be fogják látni,hogy "Egyedül nem megy.".

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
Minden digi előfizetőnek van digisport+. A sportklub helyére tették. A közvetítésekről már érdeklődtem náluk. Válaszra sem méltatnak. Érdekes lesz a 2 órás élő közvetítés szombat hajnalban, max a második félidőt látjuk 😊Palleon
digim de digisport+om nincs.
sportklub helyett a szokásos szivárvány van és sípszó
csodásbraxa88
Nem a SportKlub helyén van.
Lapozd végig a csatornákat vagy csinálj egy kiomplett újrakeresést.
Amúgy valóban nem kellene temetni a dolgot,amíg meg sem történt.
Egy nagyon jó barátom riporter ott,állítólag talán közvetíteni is fog NCAA-t,de még ők sem tudnak pontosat.Bazzani
senki nem temeti előre, de a honlapon feltüntetett előzetes műsorból kiindulva elég mostohán lesz kezelve valószínűleg ez is... a csatornák érthetetlen elzárkózása a semmilyen anyagi vonzattal nem járó segítségtől, ami a frusztráló


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
ezt az ujrakeresést hogyan kell csinálni?
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
élő embernek rendelkezik digisport plusszal?
szerk: vasárnap lesz 2órás ism a LSU-Oregonrol a hagyományos digisportonbraxa88
Minden digi előfizetőnek van digisport+. A sportklub helyére tették. A közvetítésekről már érdeklődtem náluk. Válaszra sem méltatnak. Érdekes lesz a 2 órás élő közvetítés szombat hajnalban, max a második félidőt látjuk 😊Palleon
digim de digisport+om nincs.
sportklub helyett a szokásos szivárvány van és sípszó
csodásbraxa88
Nem a SportKlub helyén van.
Lapozd végig a csatornákat vagy csinálj egy kiomplett újrakeresést.
Amúgy valóban nem kellene temetni a dolgot,amíg meg sem történt.
Egy nagyon jó barátom riporter ott,állítólag talán közvetíteni is fog NCAA-t,de még ők sem tudnak pontosat.

több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 680 — Amerikai sportok rajongója
Kár érte, ha ilyen összecsapott módón lesz, mert ugyan én csak az nfl szezon után csapok bele az ncaa szezonba, de fölvettem volna, ha színvonalas, teljes meccseket adnának, vagy rendesen megvágva, esetleg bowl.hu-s szakkomentátorrokkal. Hát majd meglátjuk milyen lesz.zavi27
Sikerült már kedvenc csapatot találnod az NCAA tengerében?DoM
Fúú, hát nem nagyon tudok, annyi szimpi van. Ahogy egyre több csapatot, meccset láttam, mindig az volt, hogy bakker, ez is de szimpatikus program, csapat, nane ez lesz a kedvencem stb. 😊 Talán ha nagyon modnani kéne párat, akkor Florida State, Oregon Ducks, Virgina Tech. Konfokba meg ACC, PAC 12, SEC.
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Minden digi előfizetőnek van digisport+. A sportklub helyére tették. A közvetítésekről már érdeklődtem náluk. Válaszra sem méltatnak. Érdekes lesz a 2 órás élő közvetítés szombat hajnalban, max a második félidőt látjuk 😊Palleon
digim de digisport+om nincs.
sportklub helyett a szokásos szivárvány van és sípszó
csodásbraxa88
Furcsa. Lehet, hogy a te fejállomásodon más frekvenciára tették. Keress rá, ott kell lennie.Palleon
Nálunk sem a Sportklub helyén volt, de ott van, valahol a kereskedelmi csatornák után...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
élő embernek rendelkezik digisport plusszal?
szerk: vasárnap lesz 2órás ism a LSU-Oregonrol a hagyományos digisportonbraxa88
Minden digi előfizetőnek van digisport+. A sportklub helyére tették. A közvetítésekről már érdeklődtem náluk. Válaszra sem méltatnak. Érdekes lesz a 2 órás élő közvetítés szombat hajnalban, max a második félidőt látjuk 😊Palleon
digim de digisport+om nincs.
sportklub helyett a szokásos szivárvány van és sípszó
csodásbraxa88
Furcsa. Lehet, hogy a te fejállomásodon más frekvenciára tették. Keress rá, ott kell lennie.
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
élő embernek rendelkezik digisport plusszal?
szerk: vasárnap lesz 2órás ism a LSU-Oregonrol a hagyományos digisportonbraxa88
Minden digi előfizetőnek van digisport+. A sportklub helyére tették. A közvetítésekről már érdeklődtem náluk. Válaszra sem méltatnak. Érdekes lesz a 2 órás élő közvetítés szombat hajnalban, max a második félidőt látjuk 😊Palleon
digim de digisport+om nincs.
sportklub helyett a szokásos szivárvány van és sípszó
csodás
több mint 12 éve
gsn 3 548
Szerintem nem kell még túlreagálni ilyen korán ezt az egészet, még egy darab közvetítés nem volta Digin. Még ha többen tudják is, hogy mi lesz, akkor sem kell előre nyilvános temetést rendezni szerintem. Ha látjátok az eredményt, utána érdemesebb nyilatkozni.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Most mi a gond? A digi meg akar fogni egy anyátlanul tengődő réteget, ezért beharangozza, hogy NCAA NÁLUNK HÚHA. Más kérdés, hogy minőség az nem nagyon fog jönni vele, hiszen a digisport arról kevésbé híres. De legalább van náluk CFB. Akit a minőség nem érdekel úgyis nézi, akit érdekel, meg amúgyis eredetiben követi. De lehet lesz egy titkos fegyverük, mondjuk Szulák Andi, leigazolják meg mellé mondjuk Lagzi Lajcsit, aztán ők szakértőzik meccsenként másfél órában max a CFB-t (hiszen a soccermagyarok ahhoz szoktak hozzá vazeg). 😊 Lényeg, hogy legyen néhány plusz előfizető a CFB miatt, ha szar is lesz, Magyarország nem az az ország, ahol az ember emiatt visszamondja. Főleg ha van Hűtlenségi szerződés, márpedig mindig van. Aki meg emiatt kötteti be, úgyis azelőtt megteszi, hogy elkezdődne, hiszen a bekötés sem úgy megy, hogy ma szólok, holnap bekötik és működik.
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Kár érte, ha ilyen összecsapott módón lesz, mert ugyan én csak az nfl szezon után csapok bele az ncaa szezonba, de fölvettem volna, ha színvonalas, teljes meccseket adnának, vagy rendesen megvágva, esetleg bowl.hu-s szakkomentátorrokkal. Hát majd meglátjuk milyen lesz.zavi27
Sikerült már kedvenc csapatot találnod az NCAA tengerében?
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 680 — Amerikai sportok rajongója
még fájóbb, hogy hiába ad egyre több csatorna ncaa-t, a közreműködésre úgy látszik egyikük sem nyitott...JJ
Mert média sztárok és egyik sem foglalkozik földi halandókkal.
Amúgy sem tudja 20-30 emberen kívül, h nem értenek ahhoz amiről beszélnek.JAX
Hát én már annak is örülnék, hogy ha egy héttel a közvetítések előtt a Digisport normális tv-műsort tenne ki a weboldalára. A következő lépés lehetne, hogy elfogadják a profi-nemprofi, de még is szakértő segítséget. Az NCAA pont nem az a műfaj, amit rutinból megfelelő színvonalon lehet leközvetíteni (lásd Eurosport, Sportklub közvetítések).Palleon
Kár érte, ha ilyen összecsapott módón lesz, mert ugyan én csak az nfl szezon után csapok bele az ncaa szezonba, de fölvettem volna, ha színvonalas, teljes meccseket adnának, vagy rendesen megvágva, esetleg bowl.hu-s szakkomentátorrokkal. Hát majd meglátjuk milyen lesz.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Minden digi előfizetőnek van digisport+. A sportklub helyére tették. A közvetítésekről már érdeklődtem náluk. Válaszra sem méltatnak. Érdekes lesz a 2 órás élő közvetítés szombat hajnalban, max a második félidőt látjuk 😊Palleon
még fájóbb, hogy hiába ad egyre több csatorna ncaa-t, a közreműködésre úgy látszik egyikük sem nyitott...JJ
Mert média sztárok és egyik sem foglalkozik földi halandókkal.
Amúgy sem tudja 20-30 emberen kívül, h nem értenek ahhoz amiről beszélnek.JAX
Hát én már annak is örülnék, hogy ha egy héttel a közvetítések előtt a Digisport normális tv-műsort tenne ki a weboldalára. A következő lépés lehetne, hogy elfogadják a profi-nemprofi, de még is szakértő segítséget. Az NCAA pont nem az a műfaj, amit rutinból megfelelő színvonalon lehet leközvetíteni (lásd Eurosport, Sportklub közvetítések).
több mint 12 éve
IRISHMAN Notre Dame Fighting Irish 221 — Notre Dame fan
élő embernek rendelkezik digisport plusszal?
szerk: vasárnap lesz 2órás ism a LSU-Oregonrol a hagyományos digisportonbraxa88
Minden digi előfizetőnek van digisport+. A sportklub helyére tették. A közvetítésekről már érdeklődtem náluk. Válaszra sem méltatnak. Érdekes lesz a 2 órás élő közvetítés szombat hajnalban, max a második félidőt látjuk 😊Palleon
még fájóbb, hogy hiába ad egyre több csatorna ncaa-t, a közreműködésre úgy látszik egyikük sem nyitott...JJ
Mert média sztárok és egyik sem foglalkozik földi halandókkal.
Amúgy sem tudja 20-30 emberen kívül, h nem értenek ahhoz amiről beszélnek.

Urban Meyer to N.F.L. coaches: I’m not impressed
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
élő embernek rendelkezik digisport plusszal?
szerk: vasárnap lesz 2órás ism a LSU-Oregonrol a hagyományos digisportonbraxa88
Minden digi előfizetőnek van digisport+. A sportklub helyére tették. A közvetítésekről már érdeklődtem náluk. Válaszra sem méltatnak. Érdekes lesz a 2 órás élő közvetítés szombat hajnalban, max a második félidőt látjuk 😊Palleon
még fájóbb, hogy hiába ad egyre több csatorna ncaa-t, a közreműködésre úgy látszik egyikük sem nyitott...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
élő embernek rendelkezik digisport plusszal?
szerk: vasárnap lesz 2órás ism a LSU-Oregonrol a hagyományos digisportonbraxa88
Minden digi előfizetőnek van digisport+. A sportklub helyére tették. A közvetítésekről már érdeklődtem náluk. Válaszra sem méltatnak. Érdekes lesz a 2 órás élő közvetítés szombat hajnalban, max a második félidőt látjuk 😊
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
élő embernek rendelkezik digisport plusszal?
szerk: vasárnap lesz 2órás ism a LSU-Oregonrol a hagyományos digisportonbraxa88
A digitv-s csomagban elvileg van.
Mintha már láttam volna egyszer...
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
élő embernek rendelkezik digisport plusszal?
szerk: vasárnap lesz 2órás ism a LSU-Oregonrol a hagyományos digisporton
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
Péntek éjjel 2-kor írnak egy élő meccset, az valószínűleg a Baylor-TCU lesz, és szerintem ez a kérdőjeles annak a vágott ismétlése. Vagy a fene tudja. Vicces mindenesetre, hogy TV csatornák nem tudnak értelmes programot kiadni...gsn
azt ugye mondani se kell, hogy a 2-kor kezdődő élő meccs sose fog négyre véget érni, de ha 20 perces "gólösszefoglalókban" gondolkoznak a meccseket illetően, az is vicces lesz


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
gsn 3 548
Péntek éjjel 2-kor írnak egy élő meccset, az valószínűleg a Baylor-TCU lesz, és szerintem ez a kérdőjeles annak a vágott ismétlése. Vagy a fene tudja. Vicces mindenesetre, hogy TV csatornák nem tudnak értelmes programot kiadni...

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
Six rules changes every fan (and coach) needs to know

#1: Unsportsmanlike conduct is now a live ball foul
#2: There is now an NFL-style 10-second runoff at the end of each half
#3: Intentional grounding will become less common
#4: Clarification on crack-backs
#5: No more 3-on-1 gangs on placekicks
#6: Coaches can watch game broadcasts on a TV monitor in the booth


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 177 — Saturday Night Lights
itt a 0. heti rangsor http://es.pn/qf9UFS

a VT nagy sleeper csapat lesz idén, egyetlen rangsorolt csapat sincs a schedulében.Höri
A tavalyi James Madison után az App. State ellen már ki sem állnék a helyükben 😛

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)