NCAA csevegő

34 feliratkozó

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
Ifeanyi Momah, WR (Boston College) - DE-ből konvertálták át elkapónak a hatalmas termetű Momah-t, a Northwestern ellen úgy tűnt, mintha ő lenne az egyetlen WR az EaglesbenJJ
ACL-szakadás, vége a szezonjának...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
gsn 3 548
Érdekes lesz ez a Lyukon futószituáció. McCombs akármilyen jó is volt, csak azért kezdett, mert Shoemate lesérült az utolsó napokban.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
összeszedtem pár olyan játékost, akiknek a nevével az előzetesekben nem nagyon találkozhattunk, de érdemes rájuk figyelni az első heti teljesítményéből kiindulva

Darrin Moore, WR (Texas Tech) - Cam Newton JuCo-s csapattársa 221 yard elkapást csinált, "szabadügynökként" első számú college fantasy célpont lehet
Ifeanyi Momah, WR (Boston College) - DE-ből konvertálták át elkapónak a hatalmas termetű Momah-t, a Northwestern ellen úgy tűnt, mintha ő lenne az egyetlen WR az Eaglesben
Chandler Harnish, QB (Northern Illinois) - MAC-os csapatban játszik, szóval komoly rivaldafényben nem részesül, pedig megérdemelné és a draftázsiója is kúszik felfelé
Lyle McCombs, RB (UConn) - az újonc futó Brown és Todman méltó utódja
Terrance Ganaway, RB (Baylor) - Seastrunkkal elég kemény futópárost alkothatnak a passzjátékban sem gyenge Baylornál
Malcolm Brown, RB (Texas) - freshman létére annyi carry-t fog kapni, hogy junior korára belesántul
Andrew Jackson, LB (Western Kentucky) - őt se sokan fogják már látni a szezonban, noha 2014-es draftolásáig begyűjt majd még pár all-sun beltes elismerést
Toben Opurum, DE (Kansas) - Opurum RB-ből lett DE, 4 TFL-lel még csak kapargatta azt, amire új posztján képes lehet
Nordly Capi, DE (Colorado State) - NCAA rekord 4 forced fumble, nem rossz
Jordan Kovacs, SS (Michigan) - Kovács barátunkat már tényleg nem csak a neve miatt figyelemre méltó, akár az NFL-ben is akadhat keresnivalója
Brian Blechen, SS (Utah) - irányítóként kezdte, sophomore korára a védelem vezéregyénisége

honorable mention: Chuckie Keeton (QB, Utah State) és Rakeem Cato (QB, Marshall) - két true freshman irányító elég kellemes debütálással


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
JJ tudnál majd ajánlani pár meccset a hétvégiek közül amiket megéri pótolni? Előre is köszi.visi_b
Baylor-TCU (pénteken)
Auburn-Utah State
Notre Dame-South Florida
a jó védelmeket kedvelőknek: Ole Miss-BYU
a jó támadójátékot kedvelőknek: Houston-UCLA


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
JJ tudnál majd ajánlani pár meccset a hétvégiek közül amiket megéri pótolni? Előre is köszi.

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
péntek 02:00, DigiSport Plus: Arizona @ Oklahoma
szombat 21:30, DigiSport: Alabama @ Penn State

mindkettő ÉLŐ


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Jól látom,hogy a EuroSport2 nem adja élőben a ND-Wolverines meccset?
Csak másnapi ismétlést találok,azt se arról:
11:00
Amerikai foci

NCAA Big Ten Conference, Amerikai Egyesült Államok, Ohio State - ToledoBazzani
a Notre Damenek csak a hazai meccseit mutatja
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Hát eléggé vicc, hogy nem tudja leadni az eurosport2 élőben, pedig csak ismétlések lesznek abbn az idősávban, ha a port.hu hiteles (mondjuk nekem jó mert van espna-m)
jövő heti espna program viszont nagyon fincsinek néz ki:
-oregon state at wisconsin 18.00.
-alabama at penn state 21.30
-nd at michigan 02.00


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jól látom,hogy a EuroSport2 nem adja élőben a ND-Wolverines meccset?
Csak másnapi ismétlést találok,azt se arról:
11:00
Amerikai foci

NCAA Big Ten Conference, Amerikai Egyesült Államok, Ohio State - Toledo

több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 648 — Amerikai sportok rajongója
google http://www.tuti-tipp.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=11371:puskas-artur-palyafutasarol-a-sportrol-es-a-szerencserl&catid=71:itthon&Itemid=100Höri
Én neki mi möze ezek alapján az amerikai focihoz, NCAA-hoz?zavi27
mint Hollainak az NFL-hez. Szereti.Höri
Akkor követem majd őt is! 😊
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ki az a Puskás Artúr?zavi27
google http://www.tuti-tipp.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=11371:puskas-artur-palyafutasarol-a-sportrol-es-a-szerencserl&catid=71:itthon&Itemid=100Höri
Én neki mi möze ezek alapján az amerikai focihoz, NCAA-hoz?zavi27
mint Hollainak az NFL-hez. Szereti.

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
több csapatnál is olvastam (App. State, South Car., Pitt. Panthers, Georgia pl.), h. idén v. tavaly váltott 3-4-re. Ekkora lenne az NFL college-re gyakorolt hatása, vagy ez egy teljesen normális jelenség és minden évben ennyi sémaváltás (oda-vissza, 4-3-ról 3-4-re, 3-3-5-re etc. és fordítva) történik?Joey Tribbiani
mintha mostanában kicsit több lenne a 3-4-et használó csapat, de a váltások nagy része abszolút nem az NFL miatt történik


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
több csapatnál is olvastam (App. State, South Car., Pitt. Panthers, Georgia pl.), h. idén v. tavaly váltott 3-4-re. Ekkora lenne az NFL college-re gyakorolt hatása, vagy ez egy teljesen normális jelenség és minden évben ennyi sémaváltás (oda-vissza, 4-3-ról 3-4-re, 3-3-5-re etc. és fordítva) történik?

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
Ki az a Puskás Artúr?zavi27
google http://www.tuti-tipp.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=11371:puskas-artur-palyafutasarol-a-sportrol-es-a-szerencserl&catid=71:itthon&Itemid=100Höri
Én neki mi möze ezek alapján az amerikai focihoz, NCAA-hoz?zavi27
braxa megkérdezhetné ezt is facebookon 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 648 — Amerikai sportok rajongója
Magyar kommentárral ment pénteken is és az LSU meccs is azzal lesz, Puskás Artúr vezetésével.Shawn84
Ki az a Puskás Artúr?zavi27
google http://www.tuti-tipp.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=11371:puskas-artur-palyafutasarol-a-sportrol-es-a-szerencserl&catid=71:itthon&Itemid=100Höri
Én neki mi möze ezek alapján az amerikai focihoz, NCAA-hoz?
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
holnap reggel 8:25-kor melyiket ismétlik a TCU vagy LSU meccset?braxa88
szerintem az LSU-Oregont, mert ma 20:50-ra is van írva egy ismétlés
vasárnap 18 órától leadják felvételről az Tigers-Ducks-t, ez biztosJJ
a digi honlapján ugye ugy van kiirva h LSU-Oregon az élőhöz és vasárnap 18óráshoz, de ehez a reggilehez csak az h NCAA. és ugye a TCU meccshez is csak NCAA volt :/

faszomért nem tudnak normálisat csinálni, most azért nem akarok éjszakázni, mikor reggel megtudnám nézni, de ha meg a másik meccs lenne akkor meg nem látom az Oregont :/

szerk: facebookon írtam nekik. ha válaszolnak írok, gondolom mást is érdekelbraxa88
holnap reggel TCU-Baylor-t ismételnek :/
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Az Oregon-LSU-t élőben eredeti hanggal adják, a vasárnap esti ismétlésnél (ami egy két órás összevágás) lesz magyar kommentár. A Baylor-TCU-t nem néztem, de gondolom ugyanez a helyzet ezzel a meccsel is.vassadi
Magyar kommentárral ment pénteken is és az LSU meccs is azzal lesz, Puskás Artúr vezetésével.Shawn84
Ki az a Puskás Artúr?zavi27
google http://www.tuti-tipp.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=11371:puskas-artur-palyafutasarol-a-sportrol-es-a-szerencserl&catid=71:itthon&Itemid=100

több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 648 — Amerikai sportok rajongója
Tovabbra sincs valami bennfentes info, hogy a Digi akkor hogy fogja adni a meccseket? Mi ez a 2 oras elo, kik lesznek a kommentatorok,a 2 oras megvagott hogy fog kinezni stb, lesz-e eredeti ahnggal kozvetites?zavi27
Az Oregon-LSU-t élőben eredeti hanggal adják, a vasárnap esti ismétlésnél (ami egy két órás összevágás) lesz magyar kommentár. A Baylor-TCU-t nem néztem, de gondolom ugyanez a helyzet ezzel a meccsel is.vassadi
Magyar kommentárral ment pénteken is és az LSU meccs is azzal lesz, Puskás Artúr vezetésével.Shawn84
Ki az a Puskás Artúr?
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Én úgy tervezek, hogy éjjel Boise State@Georgia meccset nézek, holnap meg Digin az LSU meccset.
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
holnap reggel 8:25-kor melyiket ismétlik a TCU vagy LSU meccset?braxa88
szerintem az LSU-Oregont, mert ma 20:50-ra is van írva egy ismétlés
vasárnap 18 órától leadják felvételről az Tigers-Ducks-t, ez biztosJJ
a digi honlapján ugye ugy van kiirva h LSU-Oregon az élőhöz és vasárnap 18óráshoz, de ehez a reggilehez csak az h NCAA. és ugye a TCU meccshez is csak NCAA volt :/

faszomért nem tudnak normálisat csinálni, most azért nem akarok éjszakázni, mikor reggel megtudnám nézni, de ha meg a másik meccs lenne akkor meg nem látom az Oregont :/

szerk: facebookon írtam nekik. ha válaszolnak írok, gondolom mást is érdekel
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
holnap reggel 8:25-kor melyiket ismétlik a TCU vagy LSU meccset?braxa88
szerintem az LSU-Oregont, mert ma 20:50-ra is van írva egy ismétlés
vasárnap 18 órától leadják felvételről az Tigers-Ducks-t, ez biztos


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
holnap reggel 8:25-kor melyiket ismétlik a TCU vagy LSU meccset?
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
azonnal pótold be, a közvetítéssel se volt különösebb baj, de maga a meccs olyan, amilyet alig látszJJ
Tudom, hallottam hírét, este megnézem. 😉vassadi
ilyen balgaságot nem csinálnék a helyedben, mikor 18 órától reggel fél kilencig élő meccsek mennek


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
azonnal pótold be, a közvetítéssel se volt különösebb baj, de maga a meccs olyan, amilyet alig látszJJ
Tudom, hallottam hírét, este megnézem. 😉

Magyar kommentárral ment pénteken is és az LSU meccs is azzal lesz, Puskás Artúr vezetésével.Shawn84
Akkor bocs, Port.hu-n vagy a Digi Sport honlapján még azt olvastam, hogy eredeti hanggal megy az élő adás.vassadi
Közvetítés közben mondták, hogy magyarul lesz.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
azonnal pótold be, a közvetítéssel se volt különösebb baj, de maga a meccs olyan, amilyet alig látszJJ
Tudom, hallottam hírét, este megnézem. 😉

Magyar kommentárral ment pénteken is és az LSU meccs is azzal lesz, Puskás Artúr vezetésével.Shawn84
Akkor bocs, Port.hu-n vagy a Digi Sport honlapján még azt olvastam, hogy eredeti hanggal megy az élő adás.