NCAA csevegő

34 feliratkozó

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jól látom,hogy a EuroSport2 nem adja élőben a ND-Wolverines meccset?
Csak másnapi ismétlést találok,azt se arról:
11:00
Amerikai foci

NCAA Big Ten Conference, Amerikai Egyesült Államok, Ohio State - Toledo

több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 682 — Amerikai sportok rajongója
google http://www.tuti-tipp.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=11371:puskas-artur-palyafutasarol-a-sportrol-es-a-szerencserl&catid=71:itthon&Itemid=100Höri
Én neki mi möze ezek alapján az amerikai focihoz, NCAA-hoz?zavi27
mint Hollainak az NFL-hez. Szereti.Höri
Akkor követem majd őt is! 😊
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ki az a Puskás Artúr?zavi27
google http://www.tuti-tipp.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=11371:puskas-artur-palyafutasarol-a-sportrol-es-a-szerencserl&catid=71:itthon&Itemid=100Höri
Én neki mi möze ezek alapján az amerikai focihoz, NCAA-hoz?zavi27
mint Hollainak az NFL-hez. Szereti.

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
több csapatnál is olvastam (App. State, South Car., Pitt. Panthers, Georgia pl.), h. idén v. tavaly váltott 3-4-re. Ekkora lenne az NFL college-re gyakorolt hatása, vagy ez egy teljesen normális jelenség és minden évben ennyi sémaváltás (oda-vissza, 4-3-ról 3-4-re, 3-3-5-re etc. és fordítva) történik?Joey Tribbiani
mintha mostanában kicsit több lenne a 3-4-et használó csapat, de a váltások nagy része abszolút nem az NFL miatt történik


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
több csapatnál is olvastam (App. State, South Car., Pitt. Panthers, Georgia pl.), h. idén v. tavaly váltott 3-4-re. Ekkora lenne az NFL college-re gyakorolt hatása, vagy ez egy teljesen normális jelenség és minden évben ennyi sémaváltás (oda-vissza, 4-3-ról 3-4-re, 3-3-5-re etc. és fordítva) történik?

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
Ki az a Puskás Artúr?zavi27
google http://www.tuti-tipp.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=11371:puskas-artur-palyafutasarol-a-sportrol-es-a-szerencserl&catid=71:itthon&Itemid=100Höri
Én neki mi möze ezek alapján az amerikai focihoz, NCAA-hoz?zavi27
braxa megkérdezhetné ezt is facebookon 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 682 — Amerikai sportok rajongója
Magyar kommentárral ment pénteken is és az LSU meccs is azzal lesz, Puskás Artúr vezetésével.Shawn84
Ki az a Puskás Artúr?zavi27
google http://www.tuti-tipp.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=11371:puskas-artur-palyafutasarol-a-sportrol-es-a-szerencserl&catid=71:itthon&Itemid=100Höri
Én neki mi möze ezek alapján az amerikai focihoz, NCAA-hoz?
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
holnap reggel 8:25-kor melyiket ismétlik a TCU vagy LSU meccset?braxa88
szerintem az LSU-Oregont, mert ma 20:50-ra is van írva egy ismétlés
vasárnap 18 órától leadják felvételről az Tigers-Ducks-t, ez biztosJJ
a digi honlapján ugye ugy van kiirva h LSU-Oregon az élőhöz és vasárnap 18óráshoz, de ehez a reggilehez csak az h NCAA. és ugye a TCU meccshez is csak NCAA volt :/

faszomért nem tudnak normálisat csinálni, most azért nem akarok éjszakázni, mikor reggel megtudnám nézni, de ha meg a másik meccs lenne akkor meg nem látom az Oregont :/

szerk: facebookon írtam nekik. ha válaszolnak írok, gondolom mást is érdekelbraxa88
holnap reggel TCU-Baylor-t ismételnek :/
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Az Oregon-LSU-t élőben eredeti hanggal adják, a vasárnap esti ismétlésnél (ami egy két órás összevágás) lesz magyar kommentár. A Baylor-TCU-t nem néztem, de gondolom ugyanez a helyzet ezzel a meccsel is.vassadi
Magyar kommentárral ment pénteken is és az LSU meccs is azzal lesz, Puskás Artúr vezetésével.Shawn84
Ki az a Puskás Artúr?zavi27
google http://www.tuti-tipp.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=11371:puskas-artur-palyafutasarol-a-sportrol-es-a-szerencserl&catid=71:itthon&Itemid=100

több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 682 — Amerikai sportok rajongója
Tovabbra sincs valami bennfentes info, hogy a Digi akkor hogy fogja adni a meccseket? Mi ez a 2 oras elo, kik lesznek a kommentatorok,a 2 oras megvagott hogy fog kinezni stb, lesz-e eredeti ahnggal kozvetites?zavi27
Az Oregon-LSU-t élőben eredeti hanggal adják, a vasárnap esti ismétlésnél (ami egy két órás összevágás) lesz magyar kommentár. A Baylor-TCU-t nem néztem, de gondolom ugyanez a helyzet ezzel a meccsel is.vassadi
Magyar kommentárral ment pénteken is és az LSU meccs is azzal lesz, Puskás Artúr vezetésével.Shawn84
Ki az a Puskás Artúr?
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Én úgy tervezek, hogy éjjel Boise State@Georgia meccset nézek, holnap meg Digin az LSU meccset.
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
holnap reggel 8:25-kor melyiket ismétlik a TCU vagy LSU meccset?braxa88
szerintem az LSU-Oregont, mert ma 20:50-ra is van írva egy ismétlés
vasárnap 18 órától leadják felvételről az Tigers-Ducks-t, ez biztosJJ
a digi honlapján ugye ugy van kiirva h LSU-Oregon az élőhöz és vasárnap 18óráshoz, de ehez a reggilehez csak az h NCAA. és ugye a TCU meccshez is csak NCAA volt :/

faszomért nem tudnak normálisat csinálni, most azért nem akarok éjszakázni, mikor reggel megtudnám nézni, de ha meg a másik meccs lenne akkor meg nem látom az Oregont :/

szerk: facebookon írtam nekik. ha válaszolnak írok, gondolom mást is érdekel
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
holnap reggel 8:25-kor melyiket ismétlik a TCU vagy LSU meccset?braxa88
szerintem az LSU-Oregont, mert ma 20:50-ra is van írva egy ismétlés
vasárnap 18 órától leadják felvételről az Tigers-Ducks-t, ez biztos


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
holnap reggel 8:25-kor melyiket ismétlik a TCU vagy LSU meccset?
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
azonnal pótold be, a közvetítéssel se volt különösebb baj, de maga a meccs olyan, amilyet alig látszJJ
Tudom, hallottam hírét, este megnézem. 😉vassadi
ilyen balgaságot nem csinálnék a helyedben, mikor 18 órától reggel fél kilencig élő meccsek mennek


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
azonnal pótold be, a közvetítéssel se volt különösebb baj, de maga a meccs olyan, amilyet alig látszJJ
Tudom, hallottam hírét, este megnézem. 😉

Magyar kommentárral ment pénteken is és az LSU meccs is azzal lesz, Puskás Artúr vezetésével.Shawn84
Akkor bocs, Port.hu-n vagy a Digi Sport honlapján még azt olvastam, hogy eredeti hanggal megy az élő adás.vassadi
Közvetítés közben mondták, hogy magyarul lesz.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
azonnal pótold be, a közvetítéssel se volt különösebb baj, de maga a meccs olyan, amilyet alig látszJJ
Tudom, hallottam hírét, este megnézem. 😉

Magyar kommentárral ment pénteken is és az LSU meccs is azzal lesz, Puskás Artúr vezetésével.Shawn84
Akkor bocs, Port.hu-n vagy a Digi Sport honlapján még azt olvastam, hogy eredeti hanggal megy az élő adás.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Tovabbra sincs valami bennfentes info, hogy a Digi akkor hogy fogja adni a meccseket? Mi ez a 2 oras elo, kik lesznek a kommentatorok,a 2 oras megvagott hogy fog kinezni stb, lesz-e eredeti ahnggal kozvetites?zavi27
Az Oregon-LSU-t élőben eredeti hanggal adják, a vasárnap esti ismétlésnél (ami egy két órás összevágás) lesz magyar kommentár. A Baylor-TCU-t nem néztem, de gondolom ugyanez a helyzet ezzel a meccsel is.vassadi
Magyar kommentárral ment pénteken is és az LSU meccs is azzal lesz, Puskás Artúr vezetésével.
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
A Baylor-TCU-t nem néztem, de gondolom ugyanez a helyzet ezzel a meccsel is.vassadi
azonnal pótold be, a közvetítéssel se volt különösebb baj, de maga a meccs olyan, amilyet alig látsz


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Tovabbra sincs valami bennfentes info, hogy a Digi akkor hogy fogja adni a meccseket? Mi ez a 2 oras elo, kik lesznek a kommentatorok,a 2 oras megvagott hogy fog kinezni stb, lesz-e eredeti ahnggal kozvetites?zavi27
Az Oregon-LSU-t élőben eredeti hanggal adják, a vasárnap esti ismétlésnél (ami egy két órás összevágás) lesz magyar kommentár. A Baylor-TCU-t nem néztem, de gondolom ugyanez a helyzet ezzel a meccsel is.
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
Tovabbra sincs valami bennfentes info, hogy a Digi akkor hogy fogja adni a meccseket? Mi ez a 2 oras elo, kik lesznek a kommentatorok,a 2 oras megvagott hogy fog kinezni stb, lesz-e eredeti ahnggal kozvetites?zavi27
meglepetéés!JJ
Arra jutottam, hogy a Digisport be......ja. Hajnalban elutazom külföldre, nem állítom be a felvevőt, nehogy véletlenül a golf magazint vegye fel pár órán keresztül. Majd valaki legyen szíves írja meg, hogy mikor mi ment rajta, hátha segítség lesz az a későbbiekben a DIGItális kód megfejtésében.Palleon
elméletileg hajnali kettőtől élőben adják a Baylor-TCU-t a Digisporton (nem a Plus-on), szóval összeszorult gyomorral várom a kezdést...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Tovabbra sincs valami bennfentes info, hogy a Digi akkor hogy fogja adni a meccseket? Mi ez a 2 oras elo, kik lesznek a kommentatorok,a 2 oras megvagott hogy fog kinezni stb, lesz-e eredeti ahnggal kozvetites?zavi27
meglepetéés!JJ
Arra jutottam, hogy a Digisport be......ja. Hajnalban elutazom külföldre, nem állítom be a felvevőt, nehogy véletlenül a golf magazint vegye fel pár órán keresztül. Majd valaki legyen szíves írja meg, hogy mikor mi ment rajta, hátha segítség lesz az a későbbiekben a DIGItális kód megfejtésében.
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
Bruce Feldman aláírt a CBS-hez. Éppen most tárgyalja ki/alázza porig az ESPN-t állítólag valami rádióműsorban.gsn
az nagyon durva, le is mondom akkor az Insideres előfizetésemet...

itt a rádióműsor: http://danpatrick.directv.com.edgesuite.net/Podcast/DP-Bruce_Feldman-09-01-11_Interview.mp3


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 682 — Amerikai sportok rajongója
😊
Akkor tutira te leszel a szakértő.
Vagy visszatér Tácsdáááááááán barátunk André. 😀Shawn84
A Bowl.hu és szerkesztői egyelőre nem érintettek a DigiSport projektben.gsn
Csak azért kérdezném, hogy akkor maradok a letöltésnél, vagy felvennék abból párat tvből, még a kisebb meccsekből is valamennyit ha maga a közvetítés is érdemleges lenne, meg a kommentár.zavi27
Remélem Olivér lesz! 😊
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 682 — Amerikai sportok rajongója
meglepetéés!JJ
Akkor tutira te leszel a szakértő.
Vagy visszatér Tácsdáááááááán barátunk André. 😀Shawn84
A Bowl.hu és szerkesztői egyelőre nem érintettek a DigiSport projektben.gsn
Csak azért kérdezném, hogy akkor maradok a letöltésnél, vagy felvennék abból párat tvből, még a kisebb meccsekből is valamennyit ha maga a közvetítés is érdemleges lenne, meg a kommentár.