NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Mike Martin milyen #vót ?


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 925 — no es importante
Dwayne Allen a nem tul impressziv combineos performansza utan meddig csuszhat? Masodik kor vege, harmadik eleje vagy a harmadik kor vege se tulzas?salander
Fél kört max, ANNYIRA rossz nem volt mint pl. Burfict, aki majdnem minden felmérésben utolsó lett, Kuechly viszont bizonyított


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Dwayne Allen a nem tul impressziv combineos performansza utan meddig csuszhat? Masodik kor vege, harmadik eleje vagy a harmadik kor vege se tulzas?
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Burfict lassabb, mint Poe, de még Stillnél is, 5.09
ráadásul az interjúi se alakultak valami fényesen, innentől nem szeretném sehol az 1. körben látnijjncaa
kíváncsi leszek rá, én lassan még a 2-3. körön is meglepődnék nála, teljesen szétesett az emberStez
A védőfalemberek nagy része jobbat futott nála, ez elég kemény.


több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Burfict lassabb, mint Poe, de még Stillnél is, 5.09
ráadásul az interjúi se alakultak valami fényesen, innentől nem szeretném sehol az 1. körben látnijjncaa
kíváncsi leszek rá, én lassan még a 2-3. körön is meglepődnék nála, teljesen szétesett az ember

több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 925 — no es importante
Burfict lassabb, mint Poe, de még Stillnél is, 5.09
ráadásul az interjúi se alakultak valami fényesen, innentől nem szeretném sehol az 1. körben látni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 050 — Giants fan
Van e olyan igazi gyilkos ösztönű passrusher DE akit a Lions be tudna húzni 1/23nál és illene is a 4-3as sémába?Bazzani
Quinton Coples, Courtney Upshaw (bár őt én inkább 3-4-es OLB-nek tekintem), Melvin Ingram igazi gyilkos ösztönű, nálam ők a kiemelt pass rusherek. Közülük valaki leeshet, főleg, ha ma gyengébben teljesítenek.Deny
Coples sansztalan 1/23-ra
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 306 — Lájkold a zsűrit!
Viszont tavaly Phil Taylort is a top NT-nek tartotta mindenki, mégis a 4-3-at játszó Browns vitte el. Nem tartom kizártnak, hogy a ma mutatott atletikussága miatt Poe-val is megesik ugyanez.vassadi
Viszont Taylor előtte végig 4-3-as DT-t játszott az egyetemeken. Senior szezonja alatt nőtt akkorára. Úgy gondolta, így nagyobb esélye van egy jó draft pozícióra.Shawn84
Poe szintén 4-3-ban nyomta.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Van e olyan igazi gyilkos ösztönű passrusher DE akit a Lions be tudna húzni 1/23nál és illene is a 4-3as sémába?Bazzani
tavaly kellett volna fairley helyett quinnt húzni. 😛

egyébként nick perry lehet ott a legjobb opció nektek.DoM
Szvsz a mai nap után ennek is nagyon lecsökkent az esélye. Perry addigra már nem lesz bent.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Viszont tavaly Phil Taylort is a top NT-nek tartotta mindenki, mégis a 4-3-at játszó Browns vitte el. Nem tartom kizártnak, hogy a ma mutatott atletikussága miatt Poe-val is megesik ugyanez.vassadi
Viszont Taylor előtte végig 4-3-as DT-t játszott az egyetemeken. Senior szezonja alatt nőtt akkorára. Úgy gondolta, így nagyobb esélye van egy jó draft pozícióra.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Viszont tavaly Phil Taylort is a top NT-nek tartotta mindenki, mégis a 4-3-at játszó Browns vitte el. Nem tartom kizártnak, hogy a ma mutatott atletikussága miatt Poe-val is megesik ugyanez.
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
a Dolphins topikban nincs akkora aktivitás, hogy ott tegyem fel a kérdésemet, meg itt amúgy is szakértőbb választ kaphatok.
mennyire reális, hogy maradunk 3-4nél, Soliai-t elengedjük (úgyis szar volt idén, ProBowl nem jelent semmit) és első körrel elhozzuk Poe-t?kristof
mennyire reális, azt nem tudom, de én biztos nem tenném. inkább olyat olvastam, hogy 43 lesz, de még ha marad is a 34 (Odrick, McDaniel, Starks és RFA Merling) luxuspick lenne egy run-stuffing NT korai körben. Különösen, hogy 60-70 százalékban már szinte minden csapat sub felállásban játszik.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
a Dolphins topikban nincs akkora aktivitás, hogy ott tegyem fel a kérdésemet, meg itt amúgy is szakértőbb választ kaphatok.
mennyire reális, hogy maradunk 3-4nél, Soliai-t elengedjük (úgyis szar volt idén, ProBowl nem jelent semmit) és első körrel elhozzuk Poe-t?
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Van e olyan igazi gyilkos ösztönű passrusher DE akit a Lions be tudna húzni 1/23nál és illene is a 4-3as sémába?Bazzani
tavaly kellett volna fairley helyett quinnt húzni. 😛

egyébként nick perry lehet ott a legjobb opció nektek.
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 925 — no es importante
Tényleg nem lesz ma liveblog?
Bíztam benne, hogy JJ csak viccel és a két legérdekesebbet nem hagyja ki. 😕Sanco
már megy
bocs, nem voltam itthon és azt hittem mások is meg tudják nyitni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Tényleg nem lesz ma liveblog?
Bíztam benne, hogy JJ csak viccel és a két legérdekesebbet nem hagyja ki. 😕
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Coples szvsz inkább run-stopper, helyette Mercilust mondanám, ő pedig még le is eshet a Lionsnak (Nick Perry is jó lehet 4-3as DE-nek ő pedig eléggé univerzális, szal pass rush-al se lenne gondja)
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Van e olyan igazi gyilkos ösztönű passrusher DE akit a Lions be tudna húzni 1/23nál és illene is a 4-3as sémába?Bazzani
Quinton Coples, Courtney Upshaw (bár őt én inkább 3-4-es OLB-nek tekintem), Melvin Ingram igazi gyilkos ösztönű, nálam ők a kiemelt pass rusherek. Közülük valaki leeshet, főleg, ha ma gyengébben teljesítenek.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Van e olyan igazi gyilkos ösztönű passrusher DE akit a Lions be tudna húzni 1/23nál és illene is a 4-3as sémába?

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 825 — Apu ökölbeszorított keze
örök darab

bár az alap gondolatot nem értem rg3nál

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Láb nélkül is kihúz egy döntetlent.

Fekete Lovag: Legyőzhetetlen vagyok! (de már se keze, se lába)
Arthur: Hülye vagy.
Fekete Lovag: Na jó, belemegyek a döntetlenbe!Húsrágó
http://www.youtube.com/watch?v=dhRUe-gz690

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
Viszont így egy jobb csapat feltrade-el RG3-ért. Így akkor nem lesz kuka a karrierje a következő szezon végére, mert leesik a lába és a feje. Tehát igenis nagy nyertes lehet. 😀ulpianus
Láb nélkül is kihúz egy döntetlent.

Fekete Lovag: Legyőzhetetlen vagyok! (de már se keze, se lába)
Arthur: Hülye vagy.
Fekete Lovag: Na jó, belemegyek a döntetlenbe!Húsrágó
Sztem az úgy volt pontosan, hogy "egyezzünk ki döntetlenben". De utána is mondta tovább, hogy fut a gyáva stb.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Viszont így egy jobb csapat feltrade-el RG3-ért. Így akkor nem lesz kuka a karrierje a következő szezon végére, mert leesik a lába és a feje. Tehát igenis nagy nyertes lehet. 😀ulpianus
Láb nélkül is kihúz egy döntetlent.

Fekete Lovag: Legyőzhetetlen vagyok! (de már se keze, se lába)
Arthur: Hülye vagy.
Fekete Lovag: Na jó, belemegyek a döntetlenbe!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
Viszont így egy jobb csapat feltrade-el RG3-ért. Így akkor nem lesz kuka a karrierje a következő szezon végére, mert leesik a lába és a feje. Tehát igenis nagy nyertes lehet. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Mindenhol azt írják, hogy RGIII a combine abszolút nyertese.Tény, hogy a QB közül ő volt a leggyorsabb és neki volt a legjobb súlypont emelkedése is, de a helyből távolugrásban Luck jobb volt, ráadásul RGIII kihagyta a 3 cone drillt és a 20 yard shuttle-t is, amiket Luck, ha nem is kiemelkedő eredménnyel, de megcsinált.Ennyire dominál a megítélésben a 40 yard?aztec
Abszolút nyertest hirdetni 2 nap után kemény. Szerintem ma lehet nagy nyerő, ha Zach Brown ezzel a súllyal száguld egy jó 40-et, akkor ő a legnagyobb nyertes.
Griffin meg nagyon nem is lehet nyertes, elvégre Combine előtt is simán top5 pick, de inkább 1/2 volt, az meg most se javult 1/1-re.