Mock draftok

31 feliratkozó

5 hónapja
gyeek Dallas Cowboys 5 992 — Stromfeld Aurél fan
Jets 1. koros ED pickkel tovabbra sem lennek kibekulve. 😊
Beki
Főleg Paye, aki egy Clowney 2.0. Futás ellen jó, de a pass-rushban van hová fejlődnie.

A Vikings pick viszont tetszik és Kirk kapitánynak is tetszene 😊
dancogo
1/23nál Payenek tökre örülnék, ha nem zavarna be a képbe Taco Charlton.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
5 hónapja
dancogo Minnesota Vikings Stanford Cardinal 412 — Már csak 218-at kell aludni
Beki
Főleg Paye, aki egy Clowney 2.0. Futás ellen jó, de a pass-rushban van hová fejlődnie.

A Vikings pick viszont tetszik és Kirk kapitánynak is tetszene 😊

5 hónapja
Beki New York Jets 15 929
5 hónapja
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 2 125
En ertem és supportalom a tamadofal fontossagat, azonban mar a tokom kivan, hogy mindig odahuzunk (vagy DL). 😁
Sehova nem jutottunk. Itt az ideje azonnali impact Offense weapon-ra kolteni. Van két draft cetli az elso korben az egyik mehet az offense-be a masik peldaul a Defense-be.
Ventura
Ha a Falcons+Bengals nem Pittset és Chase-t húzza (/valaki felmegy QB-ért), akkor szerintem 99%, hogy az egyiket kihúzza a Miami. Egyébként én DeVonta Smith-et is behúznám 1/6-on, de elvileg pont azért akartok kicserélni mert ő már nem tetszik annyira, míg a Chargers össze akarja rakni újra a Herbert-Sewell duót. A Panthers és a Broncos nem fog hátracserélni ha Sewell bent van hanem kihúzzák, a Lions top elkapót akar ami 1/13-on már nem lesz, így ők se mennek annyival hátrébb. Ez volt a logikám. 😀
5 hónapja
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 7 454 — Bradynek 10 gyűrűje legyen, ujja egy se
Szerintem most már csak draft day trade lesz, úgyhogy mockom még a 49ers pickjének sajtóhíre előtt:

1/13 Dolphins: Rashawn Slater, OT
1/18 Dolphins: Jaelen Phillips, ED
Cruyffista
En ertem és supportalom a tamadofal fontossagat, azonban mar a tokom kivan, hogy mindig odahuzunk (vagy DL). 😁
Sehova nem jutottunk. Itt az ideje azonnali impact Offense weapon-ra kolteni. Van két draft cetli az elso korben az egyik mehet az offense-be a masik peldaul a Defense-be.

Szerkesztette: Ventura

#19 Jakeem Grant & #15 Albert Wilson /2018 week 3: 3-0/
5 hónapja
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 2 125
Szerintem most már csak draft day trade lesz, úgyhogy mockom még a 49ers pickjének sajtóhíre előtt:

1/1 Jaguars: Trevor Lawrence, QB
1/2 Jets: Zach Wilson, QB
1/3 49ers: Mac Jones, QB
1/4 Falcons: Kyle Pitts, TE
1/5 Bengals: Ja'Marr Chase, WR
1/6 Chargers: Penei Sewell, OT - TRADE
1/7 Broncos: Justin Fields, QB - TRADE
1/8 Patriots: Trey Lance, QB - TRADE
1/9 Lions: Jaylen Waddle, WR
1/10 Cowboys: Patrick Surtain II, CB
1/11 Giants: DeVonta Smith, WR
1/12 Eagles: Jaycee Horn, CB
1/13 Dolphins: Rashawn Slater, OT
1/14 Vikings: Christian Darrisaw, OT
1/15 Panthers: Rashod Bateman, WR
1/16 Cardinals: Christian Barmore, DI
1/17 Raiders: Micah Parsons, LB
1/18 Dolphins: Jaelen Phillips, ED
1/19 Football Team: Alijah Vera-Tucker, OT
1/20 Bears: Caleb Farley, CB
1/21 Colts: Teven Jenkins, OT
1/22 Titans: Greg Newsome II, CB
1/23 Jets: Kwity Paye, ED
1/24 Steelers: Najee Harris, RB
1/25 Jaguars: Trevon Moehrig, S
1/26 Browns: Jeremiah Owusu-Koramoah, LB
1/27 Ravens: Azeez Ojulari, ED
1/28 Saints: Zaven Collins, LB
1/29 Packers: Jamin Davis, LB
1/30 Bills: Asante Samuel Jr, CB
1/31 Ravens: Alex Leatherwood, OT
1/32 Buccaneers: Jayson Oweh, ED
5 hónapja
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 10 523 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ne csináljunk úgy, mintha nem változna folyamatosan a liga. 10 éve ki vitt volna ki 1/8-on egy tweenernek is csak eufemizmussal hívható Isaiah Simmons-t? (ha már a Cards pickje indította a vitát)
Idén ki vinne futót 1/3-on, annek ellenére, hogy T-Rich és Najee közel azonos prospectek.

Ebben a pass-happy érában, a safety-k gyorsaságával vetekedő LB-k között nagyon sokat ér egy potenciálisan top TE. Ha nem is feltrade által, de top10-ben kimegy Pitts, ráadásul úgy, hogy legalább egy a top3 WR közül még a green roomban marad, ebben fogadni merek.
Szerintem Hockensonnál is ígéretesebb és ha nem is NFL készebb, de magasabb plafonnal rendelkező és jobban is hype-olt prospect jelenleg. Hock pedig 1/8 volt 2 éve, azóta pedig berobbant egy Waller és egy Andrews a Kittle-Kelce duó mellé a TE-k királyai közé.
dancogo
Pitts-et ugy kellene hasznalnia a leendo csapatanak mint Kelcet, v Wallert.
Miss-matchet krealni minden playben, induljon a fal mellol, slotbol, szelso elkapo posztrol.
Meg atletikusabb is elobbi kettonel, es joval elorebb jar mind blokkolasban mind elkapasban, mint kb barmelyik korabbi TE prospect ilyen idos koraban (foleg a fent emlitett 2 TEre gondoltam blokkolasnal, mas TEk akik tobbet voltak passz v futasblokknal hasznalva egyetemen persze elorebb jartak, mint Pitts). Nem lesz meg egesz 21 eves a szezon kezdeten 😀

Nem blokkolt sokat egyetem soran, de amikor kertek akk megallta a helyet, nala joval nagyobb DLek ellen is, passz blokkban is.

Tipikusan az a playa, aki az OL meg a QB mellett minden egyes snapben a palyan lehet az offensben.

Szerkesztette: Borbinho

[..] George Floyd, Breonna Taylor, Atatiana Jefferson, Aura Rosser, Stephon Clark, Botham Jean, Philando Castille, Alton Sterling, Michelle Cusseaux, Freddie Gray, Janisha Fonville, Eric Garner, Akai Gurley, Gabriella Nevarez, Tamir Rice, Michael Brown, Tanisha Anderson, Walter Scott, Ahmaud Arbery [...]
5 hónapja
Wyatt New England Patriots 24 946 — Three-time EL-champ^^
Post Darnold trade mock

dancogo
már nem tudom mit ígért meg baggio Monddal kapcsolatban, de valami hasonlót én is bevállalok, ha felcserélünk top5-be Pittsért 😀
Löfli
remélem örömödben 😀 óriási upgrade lenne a TE roomban (Maxx most a projected kezdő?), én nagyon szerettem ezt a picket és igazából mindegy, hogy 5 vagy 3 választással fejezitek be a draftot. Fitz után megvan az új nagytestű "elkapó", Murray nagyon szeretné szerintem
dancogo
jó drága TE.
1/5 +a felmozgásért 1.+2.+2.
Ha egy Kelce lesz ér ennyit talán.
CB meg megy 3.körben, OL meg utána
braxa88
Inkább ha Kittle vagy Gronk, de a blokkolási kvalitások miatt ez egyelőre karcos (persze, ettől még lehet jó)

5 hónapja
Post Darnold trade mock

dancogo
már nem tudom mit ígért meg baggio Monddal kapcsolatban, de valami hasonlót én is bevállalok, ha felcserélünk top5-be Pittsért 😀
Löfli
remélem örömödben 😀 óriási upgrade lenne a TE roomban (Maxx most a projected kezdő?), én nagyon szerettem ezt a picket és igazából mindegy, hogy 5 vagy 3 választással fejezitek be a draftot. Fitz után megvan az új nagytestű "elkapó", Murray nagyon szeretné szerintem
dancogo
jó drága TE.
braxa88
szarul írja, a pick cserén kívül jövő évi első, második és két db day3 pick

de attól még drága, igen

Szerkesztette: dancogo

5 hónapja
Ne csináljunk úgy, mintha nem változna folyamatosan a liga. 10 éve ki vitt volna ki 1/8-on egy tweenernek is csak eufemizmussal hívható Isaiah Simmons-t? (ha már a Cards pickje indította a vitát)
Idén ki vinne futót 1/3-on, annek ellenére, hogy T-Rich és Najee közel azonos prospectek.

Ebben a pass-happy érában, a safety-k gyorsaságával vetekedő LB-k között nagyon sokat ér egy potenciálisan top TE. Ha nem is feltrade által, de top10-ben kimegy Pitts, ráadásul úgy, hogy legalább egy a top3 WR közül még a green roomban marad, ebben fogadni merek.
Szerintem Hockensonnál is ígéretesebb és ha nem is NFL készebb, de magasabb plafonnal rendelkező és jobban is hype-olt prospect jelenleg. Hock pedig 1/8 volt 2 éve, azóta pedig berobbant egy Waller és egy Andrews a Kittle-Kelce duó mellé a TE-k királyai közé.

5 hónapja
r.baggio Arizona Cardinals Louisville Cardinals 53 861 — no es importante
akkor már azt érdemes megnézni, hogy mondjuk az elmúlt 10 évben az első kör második felében választott pass rusherekből hány lett ordas bust (ezt azért írom külön, mert idén megint különösen sok workout warriort hype-oltak fel erre a szintre)

sok csapatnál nem értem, miért nem cserélik el évről-évre a draft pickjeiket, szerintem sokkal jobban járnának vele

Szerkesztette: r.baggio

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
5 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 8 230
Ezt csak úgy itt hagynám:

1. körben választott TE-ek listája az elmúlt 20 évben:
2019
1/8 T.J. Hockenson - Lions
1/20 Noah Fant - Broncos

2018:
1/25 Hayden Hurst - Ravens

2017:
1/19 O.J. Howard - Buccaneers
1/23 Evan Engram - Giants
1/29 David Njoku - Browns

2014:
1/10 Eric Ebron - Lions

2013:
1/21 Tyler Eifert - Bengals

2010:
1/21 - Jermaine Gresham - Bengals

2009:
1/20 Brandon Pettigrew - Lions

2008:
1/30 Dustin Keller - Jets

2007:
1/31 Greg Olsen - Bears

2006:
1/6 Vernon Davis - 49ers
1/28 Marcedes Lewis - Jaguars

2005:
1/30 Heath Miller - Steelers

2004:
1/6 Kellen Winslow Jr - Browns

2003:
1/24 Dallas Clark - Colts

2002:
1/14 Jeremy Shockey - Giants
1/21 Dan Graham - Patriots
1/28 Jerramy Stevens - Seahawks

2001:
1/31 Todd Heap - Ravens

Ezek közül ki az, akit top 10-ben egy redrafton kivinnének? Értem én, hogy Pitts biztos Gronkowski és Gonzalez egy személyben, de aki top 10-ben TE-et visz, az vagy idióta, vagy a Lions. 😀
somoskovig
Poénból nézd meg a 2005-ös draftot, azt hiszem nem voltunk hülyék, hogy Millert vittük 😊

en.wikipedia.org/wiki/2005_NFL_Draft
5 hónapja
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 073 — AFC: Miami NFC: Falcons ; gurulós: Everton
Ezek közül ki az, akit top 10-ben egy redrafton kivinnének? Értem én, hogy Pitts biztos Gronkowski és Gonzalez egy személyben, de aki top 10-ben TE-et visz, az vagy idióta, vagy a Lions. 😀
somoskovig
csak Pitts WR lesz az NFL-ben
Adirotor
Mármint WR WR, vagy Jimmy Graham/Antonio Gates?
somoskovig
Megatron szerű WR, aztán meglátjuk felnő e a nem kicsi feladathoz
5 hónapja
warr_b Washington Football Team 10 020 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
somoskovig
csak Pitts WR lesz az NFL-ben, bár én nem tartom en egy nagy számnak a csávót
Adirotor
Olyan wr, aki jól tud blokkolni 😁

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
5 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 7 813 — 49ers GM
somoskovig
csak Pitts WR lesz az NFL-ben
Adirotor
Mármint WR WR, vagy Jimmy Graham/Antonio Gates?

5 hónapja
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 073 — AFC: Miami NFC: Falcons ; gurulós: Everton
somoskovig
csak Pitts WR lesz az NFL-ben, bár én nem tartom en egy nagy számnak a csávót

Szerkesztette: Adirotor
5 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 7 813 — 49ers GM
Ezt csak úgy itt hagynám:

1. körben választott TE-ek listája az elmúlt 20 évben:
2019
1/8 T.J. Hockenson - Lions
1/20 Noah Fant - Broncos

2018:
1/25 Hayden Hurst - Ravens

2017:
1/19 O.J. Howard - Buccaneers
1/23 Evan Engram - Giants
1/29 David Njoku - Browns

2014:
1/10 Eric Ebron - Lions

2013:
1/21 Tyler Eifert - Bengals

2010:
1/21 - Jermaine Gresham - Bengals

2009:
1/20 Brandon Pettigrew - Lions

2008:
1/30 Dustin Keller - Jets

2007:
1/31 Greg Olsen - Bears

2006:
1/6 Vernon Davis - 49ers
1/28 Marcedes Lewis - Jaguars

2005:
1/30 Heath Miller - Steelers

2004:
1/6 Kellen Winslow Jr - Browns

2003:
1/24 Dallas Clark - Colts

2002:
1/14 Jeremy Shockey - Giants
1/21 Dan Graham - Patriots
1/28 Jerramy Stevens - Seahawks

2001:
1/31 Todd Heap - Ravens

5 hónapja
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 11 649
Post Darnold trade mock

dancogo
Löfli
dancogo
jó drága TE.
5 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 8 230
Nem lennék mérges, ha felmennénk QB-ért, de tele vagyunk lyukakkal.
Az első körös RB pick az, amitől félek.
tenorx
Én nagyon morcos lennék, ha Lance miatt mennénk fel.
5 hónapja
tenorx 10 984 — A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene
Nem lennék mérges, ha felmennénk QB-ért, de tele vagyunk lyukakkal.
Az első körös RB pick az, amitől félek.
5 hónapja
Post Darnold trade mock

dancogo
Löfli

Szerkesztette: dancogo

5 hónapja
Löfli Jacksonville Jaguars Ohio Bobcats 15 234 — ellenIktriad
Post Darnold trade mock

dancogo

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
No risk it, no biscuit!
Don't blink!
5 hónapja
Post Darnold trade mock

5 hónapja
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 14 602 — Welcome in Wentzylvania!
J davis 3 kor? Ugyan mar
Janek
Ceedee Lamb 1/17? 😊 De jogos ráadásul 4.5 alatt futott pro dayen. valószínűleg második körben kimegy.
gyeek
pro dayen annyit futott, pályán meg ennyi:
 www.facebook.com/KentuckyFootball/videos/376938470353115/
braxa88
itt nem látom elit atlétának de lehet már pályán volt 5-6 perce...

5 hónapja
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 11 649
J davis 3 kor? Ugyan mar
Janek
Ceedee Lamb 1/17? 😊 De jogos ráadásul 4.5 alatt futott pro dayen. valószínűleg második körben kimegy.
gyeek
pro dayen annyit futott, pályán meg ennyi:
 www.facebook.com/KentuckyFootball/videos/376938470353115/