NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 299
Lcsak a Raiders ugrik be idén, amelyik a Rooney rulenál szükségesnél több néger jelöltet hallgatott meg.
Amadeus
Broncos is fixen többet (Glenn, Mayo, Bienemy).
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Ennyit a szenzációs Rooney Rule-ról
r.baggio
pontosan. sokkal megalázóbb a nyílt színi rasszizmusnál. Interjúzz, de csak mert néger vagy és muszáj egy négert interjúztatni. Hirtelen csak a Raiders ugrik be idén, amelyik a Rooney rulenál szükségesnél több néger jelöltet hallgatott meg.

szánalmas, hogy erre a szabályra szükség van és még szánalmasabb, hogy a bőrszín még számít.
Amadeus
több csapat is volt idén akik több POC edzőt hallgattak meg
briareos
hirtelen nem ugrik be, de nem vonom kétségbe.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 881 — StuG Life
Ennyit a szenzációs Rooney Rule-ról
r.baggio
pontosan. sokkal megalázóbb a nyílt színi rasszizmusnál. Interjúzz, de csak mert néger vagy és muszáj egy négert interjúztatni. Hirtelen csak a Raiders ugrik be idén, amelyik a Rooney rulenál szükségesnél több néger jelöltet hallgatott meg.

szánalmas, hogy erre a szabályra szükség van és még szánalmasabb, hogy a bőrszín még számít.
Amadeus
több csapat is volt idén akik több POC edzőt hallgattak meg

több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Ennyit a szenzációs Rooney Rule-ról
r.baggio
pontosan. sokkal megalázóbb a nyílt színi rasszizmusnál. Interjúzz, de csak mert néger vagy és muszáj egy négert interjúztatni. Hirtelen csak a Raiders ugrik be idén, amelyik a Rooney rulenál szükségesnél több néger jelöltet hallgatott meg.

szánalmas, hogy erre a szabályra szükség van és még szánalmasabb, hogy a bőrszín még számít.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 881 — StuG Life
The rumor in Miami has long been that Brady would have picked the Dolphins over the Buccaneers if not for Brian Flores being the Dolphins’ coach. This could help explain why.

ezt se tudom h dolgoztam volna fel

több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 881 — StuG Life
többé nem fog edzeni az nflben ezek után szerintem.
ez a 100k per loss nekem hihetetlennek tűnik, de lehet én vagyok naiv

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 615 — Így remélem megfelelek nektek.....
Lassan jön a draft lottery ami semmivel nem jobb....
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Fú baszki





Mondjuk nem tudom hogy ez miért racism, azon kívül hogy szar az NFL 😀 De nem hiszem hogy azért fizettek volna neki, mert fekete. A Giantses parábbnak tűnik, mert ott valszeg tényleg a Rooney rule miatt ment interjúzni.
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nem csak a Giantst meg a NFLt, a Broncost meg a Dolphinst is. Ez kemény lesz.

Former Miami HC Brian Flores is suing the NFL, the Giants, the Dolphins and the Broncos for alleged “racism in hiring”, and he includes texts from Patriots’ HC Bill Belichick in the suit as evidence. Lawsuit filed in Manhattan Federal Court seeking unspecified damages from the NFL.
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
Ennyit a szenzációs Rooney Rule-ról


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 615 — Így remélem megfelelek nektek.....
Flores közben bepereli a Giantset és az NFL-t rasszizmusért. Egy komplett anyagot állított össze, amiben olyanok vannak, hogy Belichick 3 nappal az első NYG interjúja előtt értesítette (véletlenül?) hogy Dabollé a munka, a Dolphinsnál a tank évben lefizették hogy veszítsen meccseket, aztán házon belül fenyegették amikor elkezdtek győzni, stb.
Cruyffista
Megelőztèl.....szèp balhè lesz....
több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 299
Flores közben bepereli a Giantset és az NFL-t rasszizmusért. Egy komplett anyagot állított össze, amiben olyanok vannak, hogy Belichick 3 nappal az első NYG interjúja előtt értesítette (véletlenül?) hogy Dabollé a munka, a Dolphinsnál a tank évben lefizették hogy veszítsen meccseket, aztán házon belül fenyegették amikor elkezdtek győzni, stb.
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 868
?

Majd 2027-ben, itt nincs olyan, mint Gretzky esetében az NHL-nél
r.baggio
Vicceltem 😊 és 2027re gondoltam, hogy elsőre beválasztják. Vagy csak 28ban mondjuk…erős idén a visszavonulók listája..

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
?

Majd 2027-ben, itt nincs olyan, mint Gretzky esetében az NHL-nél


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 868

Black_Adder
Hof lesz-e és ha igen elsőre? 🤔 azért erős idény a mezőny…

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 8 096 — Kinek mit intézett a kormánya
Brady visszavonulásával a legidősebb aktív QB pedig nem más mint:
több mint 2 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 2 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
GM játékban egy hely továbbra is kiadó.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 563
Cooper Kupp idénre lett csak ekkora fantasztikus, ellenállhatatlan játékos, jól rémlik?
zavi27
Nem, korábban is volt 1000 yardos, 10 TD-s szezonja, meg 500+ yardos, 6 TD-s 8 meccse is, amikor elszakadt a térde.

Csak nem mindegy, hogy Goff dobál az embernek, vagy Stafford.
somoskovig
képzeld el ha egy Baker Mayfield dobálna neki 5 futás után, néha pontosan, akkor mi lenne vele 😊

Szerkesztette: ozibozi
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 472
 www.sportingnews.com/us/nfl/news/andy-reid-challenge-joe-mixon-fumble-bengals-chiefs-officials/11601rmkbww9w14ayn8pswwb9p

Hmhm??? Nem tudom èn sem, meg nem rosszból...nincs is már jelentősège, de mindenesetre èrdekes....
dande
De ez megint olyan, hogyha felkell és befut, akkor meg megadják a TD-t...

Nem értem, hogy lehet ennyire ezt elnézni, már az első visszajátszás során egyértelmű volt, hogy ez bizony egy fumble.
ZERO_L
Az mondjuk nagyon beteg lett volna ha esetleg ezzel nyer a KC...azt nem èrdemelte volna meg a Bengals

..
dande
Nézheted onnan is, hogy aki ilyen hülyeséget csinál az meg is érdemli, hogy lemaradjon a SB-ról.
ZERO_L
a 22-es meg az 55-ös játékos ütközésétől került a földre
nem csak eldobta magát

vagy az nem számít?
Adirotor
Nemtom, de én is azt néztem, hogy utána kb. már csak a lendülete vitte tovább aztán beleállt arccal a földbe, ő meg akkor úgy volt ezzel, hogy akkor ez a play ennyi, mert leért könyöke, térde.
Viszont mivel nem értek hozzá az esés után, így igazából mehetett volna, ehelyett eldobta a labdát, amit értelmezhettek volna a bírók fumblenek is.

Viszont ha a bírók úgy ítélték meg, hogy feladta a playt (hisz feladta függetlenül attól, hogy talán mehetett volna tovább), akkor meg helyes ítélet.

Nézhetjük ezt akár úgy is, mint amikor a játékosok szándékosan nem mennek be TD-re, hogy lefuttassák az órát.

több mint 2 éve
Rynald Indianapolis Colts 240
a Rams szar zászlói kapcsán kérdezem:
Kinek a véleménye alapján dobálják az edzők a piros zászlót ilyen átvitte e a vonalon, lent volt e a térde szitukban?
Mindenki McVayt hibáztatja, de nekem nem életszerű, hogy ezt a pálya szélén a főedző dönti el szemre, mert ha nincs épp vonalban, akkor lehetetlen megmondani. És az a 20-40 mp sztem általában nem is elég idő arra, hogy ő maga visszanézze a játékot. Ezért azt gondolom, hogy ezt valaki olyan mondja a fülére, aki Tv-n nézi az előképet, és adott esetben gyorsan vissza is pörgetheti a szitut. Viszont ha így van (sztem így logikus), akkor nem McVay hibázott, őt csak átverték az emberei
több mint 2 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
 www.sportingnews.com/us/nfl/news/andy-reid-challenge-joe-mixon-fumble-bengals-chiefs-officials/11601rmkbww9w14ayn8pswwb9p

Hmhm??? Nem tudom èn sem, meg nem rosszból...nincs is már jelentősège, de mindenesetre èrdekes....
dande
De ez megint olyan, hogyha felkell és befut, akkor meg megadják a TD-t...

Nem értem, hogy lehet ennyire ezt elnézni, már az első visszajátszás során egyértelmű volt, hogy ez bizony egy fumble.
ZERO_L
Az mondjuk nagyon beteg lett volna ha esetleg ezzel nyer a KC...azt nem èrdemelte volna meg a Bengals

..
dande
Nézheted onnan is, hogy aki ilyen hülyeséget csinál az meg is érdemli, hogy lemaradjon a SB-ról.
ZERO_L
a 22-es meg az 55-ös játékos ütközésétől került a földre
nem csak eldobta magát

vagy az nem számít?

Szerkesztette: Adirotor
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
 www.sportingnews.com/us/nfl/news/andy-reid-challenge-joe-mixon-fumble-bengals-chiefs-officials/11601rmkbww9w14ayn8pswwb9p

Hmhm??? Nem tudom èn sem, meg nem rosszból...nincs is már jelentősège, de mindenesetre èrdekes....
dande
De ez megint olyan, hogyha felkell és befut, akkor meg megadják a TD-t...

Nem értem, hogy lehet ennyire ezt elnézni, már az első visszajátszás során egyértelmű volt, hogy ez bizony egy fumble.
ZERO_L
Az mondjuk nagyon beteg lett volna ha esetleg ezzel nyer a KC...azt nem èrdemelte volna meg a Bengals

..
dande
Nézheted onnan is, hogy aki ilyen hülyeséget csinál az meg is érdemli, hogy lemaradjon a SB-ról.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 615 — Így remélem megfelelek nektek.....
 www.sportingnews.com/us/nfl/news/andy-reid-challenge-joe-mixon-fumble-bengals-chiefs-officials/11601rmkbww9w14ayn8pswwb9p

Hmhm??? Nem tudom èn sem, meg nem rosszból...nincs is már jelentősège, de mindenesetre èrdekes....
dande
De ez megint olyan, hogyha felkell és befut, akkor meg megadják a TD-t...

Nem értem, hogy lehet ennyire ezt elnézni, már az első visszajátszás során egyértelmű volt, hogy ez bizony egy fumble.
ZERO_L
Az mondjuk nagyon beteg lett volna ha esetleg ezzel nyer a KC...azt nem èrdemelte volna meg a Bengals

..
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
 www.sportingnews.com/us/nfl/news/andy-reid-challenge-joe-mixon-fumble-bengals-chiefs-officials/11601rmkbww9w14ayn8pswwb9p

Hmhm??? Nem tudom èn sem, meg nem rosszból...nincs is már jelentősège, de mindenesetre èrdekes....
dande
De ez megint olyan, hogyha felkell és befut, akkor meg megadják a TD-t...

Nem értem, hogy lehet ennyire ezt elnézni, már az első visszajátszás során egyértelmű volt, hogy ez bizony egy fumble.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/