NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 2 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
 www.sportingnews.com/us/nfl/news/andy-reid-challenge-joe-mixon-fumble-bengals-chiefs-officials/11601rmkbww9w14ayn8pswwb9p

Hmhm??? Nem tudom èn sem, meg nem rosszból...nincs is már jelentősège, de mindenesetre èrdekes....
dande
De ez megint olyan, hogyha felkell és befut, akkor meg megadják a TD-t...

Nem értem, hogy lehet ennyire ezt elnézni, már az első visszajátszás során egyértelmű volt, hogy ez bizony egy fumble.
ZERO_L
Az mondjuk nagyon beteg lett volna ha esetleg ezzel nyer a KC...azt nem èrdemelte volna meg a Bengals

..
dande
Nézheted onnan is, hogy aki ilyen hülyeséget csinál az meg is érdemli, hogy lemaradjon a SB-ról.
ZERO_L
a 22-es meg az 55-ös játékos ütközésétől került a földre
nem csak eldobta magát

vagy az nem számít?

Szerkesztette: Adirotor
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
 www.sportingnews.com/us/nfl/news/andy-reid-challenge-joe-mixon-fumble-bengals-chiefs-officials/11601rmkbww9w14ayn8pswwb9p

Hmhm??? Nem tudom èn sem, meg nem rosszból...nincs is már jelentősège, de mindenesetre èrdekes....
dande
De ez megint olyan, hogyha felkell és befut, akkor meg megadják a TD-t...

Nem értem, hogy lehet ennyire ezt elnézni, már az első visszajátszás során egyértelmű volt, hogy ez bizony egy fumble.
ZERO_L
Az mondjuk nagyon beteg lett volna ha esetleg ezzel nyer a KC...azt nem èrdemelte volna meg a Bengals

..
dande
Nézheted onnan is, hogy aki ilyen hülyeséget csinál az meg is érdemli, hogy lemaradjon a SB-ról.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
 www.sportingnews.com/us/nfl/news/andy-reid-challenge-joe-mixon-fumble-bengals-chiefs-officials/11601rmkbww9w14ayn8pswwb9p

Hmhm??? Nem tudom èn sem, meg nem rosszból...nincs is már jelentősège, de mindenesetre èrdekes....
dande
De ez megint olyan, hogyha felkell és befut, akkor meg megadják a TD-t...

Nem értem, hogy lehet ennyire ezt elnézni, már az első visszajátszás során egyértelmű volt, hogy ez bizony egy fumble.
ZERO_L
Az mondjuk nagyon beteg lett volna ha esetleg ezzel nyer a KC...azt nem èrdemelte volna meg a Bengals

..
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
 www.sportingnews.com/us/nfl/news/andy-reid-challenge-joe-mixon-fumble-bengals-chiefs-officials/11601rmkbww9w14ayn8pswwb9p

Hmhm??? Nem tudom èn sem, meg nem rosszból...nincs is már jelentősège, de mindenesetre èrdekes....
dande
De ez megint olyan, hogyha felkell és befut, akkor meg megadják a TD-t...

Nem értem, hogy lehet ennyire ezt elnézni, már az első visszajátszás során egyértelmű volt, hogy ez bizony egy fumble.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Jöhet a 1/1 QB-k döntője!!

Volt már ilyen?
steelwolf
Peyton vs Newton néhány éve
braxa88



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Cooper Kupp idénre lett csak ekkora fantasztikus, ellenállhatatlan játékos, jól rémlik?
zavi27
Nem, korábban is volt 1000 yardos, 10 TD-s szezonja, meg 500+ yardos, 6 TD-s 8 meccse is, amikor elszakadt a térde.

Csak nem mindegy, hogy Goff dobál az embernek, vagy Stafford.
somoskovig
Az egyik dobál a másik meg valami olyasmit csinál. Stafford egy NFL QB, Goff meg játszik mert nálunk nem cél a siker.

több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
Cooper Kupp idénre lett csak ekkora fantasztikus, ellenállhatatlan játékos, jól rémlik? Most fogadjon az ember a Bengals ellen, mert úgysincs semmi esélyük megint idegenben?😊
zavi27
Amúgy a Bengals lesz a hazai csapat, a Rams cuccolhat át a vendégöltözőbe 😊
r.baggio
Ott még melegvíz sincs szerintem. 😀
somoskovig
Nem egy iowai vendégöltöző, de itt se a kényelem volt a fő szempont



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 775 — 49ers GM
Cooper Kupp idénre lett csak ekkora fantasztikus, ellenállhatatlan játékos, jól rémlik? Most fogadjon az ember a Bengals ellen, mert úgysincs semmi esélyük megint idegenben?😊
zavi27
Amúgy a Bengals lesz a hazai csapat, a Rams cuccolhat át a vendégöltözőbe 😊
r.baggio
Ott még melegvíz sincs szerintem. 😀

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
 www.sportingnews.com/us/nfl/news/andy-reid-challenge-joe-mixon-fumble-bengals-chiefs-officials/11601rmkbww9w14ayn8pswwb9p

Hmhm??? Nem tudom èn sem, meg nem rosszból...nincs is már jelentősège, de mindenesetre èrdekes....
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
Cooper Kupp idénre lett csak ekkora fantasztikus, ellenállhatatlan játékos, jól rémlik? Most fogadjon az ember a Bengals ellen, mert úgysincs semmi esélyük megint idegenben?😊
zavi27
Amúgy a Bengals lesz a hazai csapat, a Rams cuccolhat át a vendégöltözőbe 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 775 — 49ers GM
Cooper Kupp idénre lett csak ekkora fantasztikus, ellenállhatatlan játékos, jól rémlik?
zavi27
Nem, korábban is volt 1000 yardos, 10 TD-s szezonja, meg 500+ yardos, 6 TD-s 8 meccse is, amikor elszakadt a térde.

Csak nem mindegy, hogy Goff dobál az embernek, vagy Stafford.

több mint 2 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 700 — Amerikai sportok rajongója
Cooper Kupp idénre lett csak ekkora fantasztikus, ellenállhatatlan játékos, jól rémlik? Most fogadjon az ember a Bengals ellen, mert úgysincs semmi esélyük megint idegenben?😊
több mint 2 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 320 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
tavalyi SB-on vajon ki hitte volna el, hogy 1 év mulva Stafford vs Burrow SB lesz?
braxa88
Én a Lionsban még csak-csak bíztam, nade a Bengalsban.....😮
csi77
Super Bowl idején Stafford már Rams játékos volt


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 490 — Bears & Illinois fan
tavalyi SB-on vajon ki hitte volna el, hogy 1 év mulva Stafford vs Burrow SB lesz?
braxa88
Én a Lionsban még csak-csak bíztam, nade a Bengalsban.....😮

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
A vátesz

kb esélytelen de ki tudja😉

Conf
Bengals-Patriots
Rams-49ers

SB
Bengals-Rams
Cuchulain82
Az egyetlen helyes tipp a Super Bowl párosítására
r.baggio
a SB győztest ma már inkább a Bengalsra tenném 😀
Cuchulain82
Már meg is tettem unibeten 2000 eurócskával
r.baggio
És screenshotot is mentettél 😊
gabokocka
Azt hogy lehet?
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 832 — Keep pounding
A vátesz

kb esélytelen de ki tudja😉

Conf
Bengals-Patriots
Rams-49ers

SB
Bengals-Rams
Cuchulain82
Az egyetlen helyes tipp a Super Bowl párosítására
r.baggio
a SB győztest ma már inkább a Bengalsra tenném 😀
Cuchulain82
Már meg is tettem unibeten 2000 eurócskával
r.baggio
És screenshotot is mentettél 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
A vátesz

kb esélytelen de ki tudja😉

Conf
Bengals-Patriots
Rams-49ers

SB
Bengals-Rams
Cuchulain82
Az egyetlen helyes tipp a Super Bowl párosítására
r.baggio
a SB győztest ma már inkább a Bengalsra tenném 😀
Cuchulain82
Már meg is tettem unibeten 2000 eurócskával


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 21 037 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Jöhet a 1/1 QB-k döntője!!

Volt már ilyen?
steelwolf
Az ötvenedik.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Jöhet a 1/1 QB-k döntője!!

Volt már ilyen?
steelwolf
Peyton vs Newton néhány éve
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 918 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Jöhet a 1/1 QB-k döntője!!

Volt már ilyen?
több mint 2 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
tavalyi SB-on vajon ki hitte volna el, hogy 1 év mulva Stafford vs Burrow SB lesz?
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 22 124 — nabege2@yahoo.com
iktriad
Tegnap este 21-3-nál, meg 17-7-nél massive legendary jinxek születtek, iktriad apátok, most nagyon büszke rátok. 😀

Szemezgetnék, de rámenne vagy 2 óra. 😀
akdestroyer
Azért a Ramsnek az első félidőben volt kihagyott egy FG-je, volt 2 dropjuk és egy szerencsétlen INT-jük az endzone-ban.
Bennük azért bőven benne volt, hogy megfordítják, főleg, hogy mind O, mind D oldalon masszívan van potenciál. Viszont a KC-t még ma sem értem, egyszerűen nem tudom mi történt velük.
több mint 2 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
A vátesz

kb esélytelen de ki tudja😉

Conf
Bengals-Patriots
Rams-49ers

SB
Bengals-Rams
Cuchulain82
Az egyetlen helyes tipp a Super Bowl párosítására
r.baggio
a SB győztest ma már inkább a Bengalsra tenném 😀
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 270 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
iktriad
Tegnap este 21-3-nál, meg 17-7-nél massive legendary jinxek születtek, iktriad apátok, most nagyon büszke rátok. 😀

Szemezgetnék, de rámenne vagy 2 óra. 😀
akdestroyer
több mint 2 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 603
iktriad
Tegnap este 21-3-nál, meg 17-7-nél massive legendary jinxek születtek, iktriad apátok, most nagyon büszke rátok. 😀

Szemezgetnék, de rámenne vagy 2 óra. 😀