NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 2 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Ezzel az undorító hosszabításszabállyal sikerül elérnie az NFLnek, hogy bármilyen klasszikus meccs után rossz szájíze legyen az embernek.
Cubehor
Ha hagyjátok magatoknak....most komolyan itt sírtok azon amin az egyik leginkább èrintett szemèly, Allen fèl perc alatt kèpes volt túl lèpni. Már bocsánat, de annyira tipikus magyaros nyivákolás ami itt folyik...
dande
Erről tud az a rakás amerikai is aki telesírta a Twittert hogy szar ez a szabály? 😀

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezzel az undorító hosszabításszabállyal sikerül elérnie az NFLnek, hogy bármilyen klasszikus meccs után rossz szájíze legyen az embernek.
Cubehor
Ha hagyjátok magatoknak....most komolyan itt sírtok azon amin az egyik leginkább èrintett szemèly, Allen fèl perc alatt kèpes volt túl lèpni. Már bocsánat, de annyira tipikus magyaros nyivákolás ami itt folyik... inkább nèzzètek az ismètlèseket ès èlvezzètek..😉😉😉.(ha egyszer leírta volna vki, ok ...de egèsz nap ez megy hol itt, hol itt ès nem bírom kikerülni hiába akarom ) peace 🥳🎉🥳🥳
több mint 2 éve
Cubehor Los Angeles Rams 310
Ezzel az undorító hosszabításszabállyal sikerül elérnie az NFLnek, hogy bármilyen klasszikus meccs után rossz szájíze legyen az embernek.
több mint 2 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 689 — Amerikai sportok rajongója
ez az OT szabaly mindig elojon, ha vmi hasonlo tortenik.
sztem is kibaszas.
remelem idovel valtoztatnak rajta.
legyen kb 10 perc es/vagy addig toljak ameddig az egyik nem nyer.
YoungZeeZee
College megoldás régóta sokkal jobb. Nincs idő, mindenki megkapja a labdát hogy bevigye négy kísérletből talán 25 yardról (?) és addig megy amíg valamelyik nem ér el így több pontot. Mindenki kap esélyt, nem egy pénzfeldobás dönthet ilyen tétekről. Most ez a Bills offense ugyanúgy végig tudta volna vinni TD-ig akár, ha ők (is) kapják a támadás jogát. Mondjuk ez is kicsivel jobb mint a még régebbi NFL szabály amikor akár egy FG is elég volt azonnal.

Szerkesztette: zavi27
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 166 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Csalódott vagyok. Sehol egy “Igazságtalan, hogy Josh Allen nem kaphatta meg a labdát a hosszabbításban”, “Petíciót a fair hosszabbításért!!!” komment.

Hát mégis mit vétett ez a szegény Josh gyerek?!?! Haterek...
ZERO_L
A kedvenc külföldi Washington drukkerem tömören összefoglalta, miért nem kéne ezzel jönni.

több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 881 — No es importante
Két bracket maradt, ahol még versenyben van mindkét SB-be várt csapat, de mind a négy konfdöntőst senki nem találta el


xrace77
kb esélytelen de ki tudja😉

Conf
Bengals-Patriots
Rams-49ers

SB
Bengals-Rams
Cuchulain82


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
YoungZeeZee 7 951
ez az OT szabaly mindig elojon, ha vmi hasonlo tortenik.
sztem is kibaszas.
remelem idovel valtoztatnak rajta.
legyen kb 10 perc es/vagy addig toljak ameddig az egyik nem nyer.
több mint 2 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Csalódott vagyok. Sehol egy “Igazságtalan, hogy Josh Allen nem kaphatta meg a labdát a hosszabbításban”, “Petíciót a fair hosszabbításért!!!” komment.

Hát mégis mit vétett ez a szegény Josh gyerek?!?! Haterek...
ZERO_L
azt meghagyjuk az FK-nak
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 933 — Kinek mit intézett a kormánya
Ha volt már erre vonatkozó stat, akkor bocsánat: volt már olyan valaha valamelyik évben, hogy a 4 divisional meccs közül mindegyiknek az utolsó játéka egy meccset eldöntő pontszerzés volt?
Hurka
Az volt a közvetítésben, hogy az eddigi legkisebb összkülönbség a 4 divisional meccsen 12 pont volt. Ez jött össze most is a hosszabbítással.
zacknorb
biztos én vagyok a hüje, de nekem ez a matek nem jön ki
3+3+3+6 az nálam nem egyenlő 12vel
ha meg xre veszem a KC_Buffalot akkor se jön ki a matek
Cuchulain82
Igen, elírtam és visszanéztem a közvetítést, 18 pont volt az eddigi rekord, és a 9+6=15 ez alatt volt.
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
Csalódott vagyok. Sehol egy “Igazságtalan, hogy Josh Allen nem kaphatta meg a labdát a hosszabbításban”, “Petíciót a fair hosszabbításért!!!” komment.

Hát mégis mit vétett ez a szegény Josh gyerek?!?! Haterek...



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 166 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
jó nem vagyok egy iktriad, de próbálok, próbálok 😊
NB2
Na akarj olyan lenni, mint iktriad. Olyan akarj lenni, mint Jeff Goldblum.
Stez
Biztos jól meggondoltad ezt? (Plusz én 24 évvel fiatalabb is vagyok nála! 😀 )


Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Ha volt már erre vonatkozó stat, akkor bocsánat: volt már olyan valaha valamelyik évben, hogy a 4 divisional meccs közül mindegyiknek az utolsó játéka egy meccset eldöntő pontszerzés volt?
Hurka
Az volt a közvetítésben, hogy az eddigi legkisebb összkülönbség a 4 divisional meccsen 12 pont volt. Ez jött össze most is a hosszabbítással.
zacknorb
biztos én vagyok a hüje, de nekem ez a matek nem jön ki
3+3+3+6 az nálam nem egyenlő 12vel
ha meg xre veszem a KC_Buffalot akkor se jön ki a matek
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 933 — Kinek mit intézett a kormánya
Ha volt már erre vonatkozó stat, akkor bocsánat: volt már olyan valaha valamelyik évben, hogy a 4 divisional meccs közül mindegyiknek az utolsó játéka egy meccset eldöntő pontszerzés volt?
Hurka
Az volt a közvetítésben, hogy az eddigi legkisebb összkülönbség a 4 divisional meccsen 12 pont volt. Ez jött össze most is a hosszabbítással.
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 339 — "Grammar maci"
Végre egy olyan négyes , ahol bárki lehetne bajnok, nem lennék igazán csalódott. Igaz, a Billsnek jobban örültem volna, ahogy azt sem bánnám , ha a SF-nél Jimmy G inaktív lenne ezentúl, de összességében jó kis párharcok elé nézünk | ezekből szoktak a ritka szar meccsek lenni 😊 |
csi77
KC-Bengals meccs nekem nagyon nem adja, hogy jó meccs lenne. Nagyon sima, közte 25-nek néz ki.
NB2
Huha, mindig igy kezdodik. Aztan majd jon a futas, meg a sikitas!
Stez
De nem is a Toronto Raptors az ellenfél

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Ha volt már erre vonatkozó stat, akkor bocsánat: volt már olyan valaha valamelyik évben, hogy a 4 divisional meccs közül mindegyiknek az utolsó játéka egy meccset eldöntő pontszerzés volt?
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bills vs Chief, leading rushers:

Chiefs: Patrich Mahomes, 69 yards
Bills: Josh Allen, 68 yards
peterk2005
Már csak passzolni kell megtanítani Hurtst és mi is rendben leszünk 😛
dande
postcovid? nézesd meg magad...
sutianap
Jó post több mint egy èv után vagy kitudja aztat 🥳🎉🥳😜🥳😎😎😎
több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Bills vs Chief, leading rushers:

Chiefs: Patrich Mahomes, 69 yards
Bills: Josh Allen, 68 yards
peterk2005
Már csak passzolni kell megtanítani Hurtst és mi is rendben leszünk 😛
dande
postcovid? nézesd meg magad...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 933 — Kinek mit intézett a kormánya
Bills vs Chief, leading rushers:

Chiefs: Patrich Mahomes, 69 yards
Bills: Josh Allen, 68 yards
peterk2005
 www.espn.com/nfl/weekly/leaders

Az egész fordulóban ez a két EMBER (az egyik Bölge, a másik lassan Alien) futotta a legtöbbet.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bills vs Chief, leading rushers:

Chiefs: Patrich Mahomes, 69 yards
Bills: Josh Allen, 68 yards
peterk2005
Már csak passzolni kell megtanítani Hurtst és mi is rendben leszünk 😛
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Bills vs Chief, leading rushers:

Chiefs: Patrich Mahomes, 69 yards
Bills: Josh Allen, 68 yards


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 257 — The Mathematician
Az jutott eszembe egyszerre vonul vissza Brady Rodgers BigBen a HOFbe 5 èv múlva nagyon mást ne is nevezzenek 🎉🥳🎉🥳🎉
dande
kb mint ez


The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az jutott eszembe egyszerre vonul vissza Brady Rodgers BigBen a HOFbe 5 èv múlva nagyon mást ne is nevezzenek 🎉🥳🎉🥳🎉
több mint 2 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 296 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Bengals-49ers super bowl megint? Anyone?
Amadeus
Chiefs-49ers megint?
Cuchulain82
akkor Bengals - Rams


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 2 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Bengals-49ers super bowl megint? Anyone?
Amadeus
Chiefs-49ers megint?
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 016
Bengals-49ers super bowl megint? Anyone?

criminal lawyer or criminal lawyer?