NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 2 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 939 — Big Penix Energy
GM játékban felszabadult két hely. Ha valaki csatlakozna, nálam lehet jelentkezni.
vassadi
Egy hely még mindig kiadó.
vassadi
ez mi amúgy?
dancogo
 bowl.hu/forum/manager-jatek/gm-szabalykonyv
braxa88
azta, komolynak tűnik, szívesen beszállok

több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 795 — Keep pounding
Donna Kelce-nek sikerült a bravúr és MINDKÉT FIA playoff meccsén ott volt Tampában (ahol Jason az Eagles színeiben lépett pályára) és Kansas Cityben (ahol Trevis és csapata megint könnyen jutott túl a Steelersen) is ugyanazon a napon! Ő a Wild Card kör MVP-je. És a hónap édesanyja.

iktriad
Mondjuk úgy könnyű, hogy az Eagles meccsről már félidőben le lehetett lépni... 😀
somoskovig
A Chiefs meccsre meg elég volt a 2.negyed közepére odaérni 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Donna Kelce-nek sikerült a bravúr és MINDKÉT FIA playoff meccsén ott volt Tampában (ahol Jason az Eagles színeiben lépett pályára) és Kansas Cityben (ahol Trevis és csapata megint könnyen jutott túl a Steelersen) is ugyanazon a napon! Ő a Wild Card kör MVP-je. És a hónap édesanyja.

iktriad
Mondjuk úgy könnyű, hogy az Eagles meccsről már félidőben le lehetett lépni... 😀

több mint 2 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
GM játékban felszabadult két hely. Ha valaki csatlakozna, nálam lehet jelentkezni.
vassadi
Egy hely még mindig kiadó.
vassadi
ez mi amúgy?
dancogo
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
GM-szabálykönyv - Manager játék | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 878 — No es importante
Srácok, mivel ezer éve nem voltam hasonló helyzetben, szertenék egy kis segítséget kérni, hogy a fővárosban hol érdemes most szombat este meccset nézni? Van egyéltalán ilyen? Ha reklámnak minősülne, akkor üzenetben is jöhet, csak kissé meg vagyok lőve, mert nem tudom, manapság mik a jó helyek 😊
Bozontron
A kandalló pubot a Kertész utcában tudom ajánlani, az fk-sok is oda szoktak járni, ha van igény egy nagyobb bowl.hu-sra mondjuk a konfdöntőkre, akkor pl a Fadrusz utcába leszervezhetünk egyet


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 939 — Big Penix Energy
GM játékban felszabadult két hely. Ha valaki csatlakozna, nálam lehet jelentkezni.
vassadi
Egy hely még mindig kiadó.
vassadi
ez mi amúgy?

több mint 2 éve
Bozontron Denver Broncos 369
Srácok, mivel ezer éve nem voltam hasonló helyzetben, szertenék egy kis segítséget kérni, hogy a fővárosban hol érdemes most szombat este meccset nézni? Van egyéltalán ilyen? Ha reklámnak minősülne, akkor üzenetben is jöhet, csak kissé meg vagyok lőve, mert nem tudom, manapság mik a jó helyek 😊
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 878 — No es importante
Btw négy perfekt bracket maradt a tippelők között, hárman a Rams-re tettek, Westernél viszont az Arizona a Lombardi felemeléséig meg se állt.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 878 — No es importante
Tampanak ki a rosszabb match up? Mert az jusson tovabb ejszaka.
Vrij6
Teljesen mindegy, a Chiefs/Bills/Packers/Buccaneers négyesből kikerülni az új bajnok, sajnos az első kettő már ezen a hétvégén találkozik


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hitte volna barki is az ideny elott, hogy a Pats olyan alapszakaszt hoz amilyet? Szerintem nem sokan.
Stez
Elég sokan. Az idény előtt az over/under 9.5 volt. Elég jól eltalálták.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Donna Kelce-nek sikerült a bravúr és MINDKÉT FIA playoff meccsén ott volt Tampában (ahol Jason az Eagles színeiben lépett pályára) és Kansas Cityben (ahol Trevis és csapata megint könnyen jutott túl a Steelersen) is ugyanazon a napon! Ő a Wild Card kör MVP-je. És a hónap édesanyja.
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Tampanak ki a rosszabb match up? Mert az jusson tovabb ejszaka.
Vrij6
Cardinals Hopkins nékül középcsapat, Ramsben meg olyan hót inkonzisztens Stafford h sose tudni épp milyen meccsük lesz.
braxa88
A Ramsben jóval nagyobb a boom or bust faktor de a padló és a plafon is magasabban van náluk.
Plusz Donald ementáli kecskesajtot csinál Bradyből középről 🙂

több mint 2 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Tampanak ki a rosszabb match up? Mert az jusson tovabb ejszaka.
Vrij6
Cardinals Hopkins nékül középcsapat, Ramsben meg olyan hót inkonzisztens Stafford h sose tudni épp milyen meccsük lesz.
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 775 — Слава Україні! Героям слава!
Tampanak ki a rosszabb match up? Mert az jusson tovabb ejszaka.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man

Cruyffista
Field goal kísérlet...
Matthew99
Jó hétvége volt ez. Itt meg egy vonatozás:


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
A most èjjeli meccsen mindegy ki megy tovább (talán inkább a Cards) de egyèbkènt WC körben eddig 5/4 akit szerettem volna továbbjutónak. Persze pont a legfontosabb esett ki de arra is lehetett a leginkább számítani 🥳🎉😜 eddig nem rossz PO ez 😁
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
GM játékban felszabadult két hely. Ha valaki csatlakozna, nálam lehet jelentkezni.
vassadi
Egy hely még mindig kiadó.
vassadi
Sobri az emberetek. 😊

több mint 2 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 576
GM játékban felszabadult két hely. Ha valaki csatlakozna, nálam lehet jelentkezni.
vassadi
Egy hely még mindig kiadó.
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 252
Meccs követő topic? 😊
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 424
Referee Jerome Boger and the officials from yesterday’s Raiders-Bengals game are not expected to work again this NFL postseason
Klaci79
akár vissza is vonulhatnának
Toto21
Bírókat mi alapján választanak, mert én viszonylag fiatal bírókat nemigen láttam.

több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 252
Referee Jerome Boger and the officials from yesterday’s Raiders-Bengals game are not expected to work again this NFL postseason
Klaci79
akár vissza is vonulhatnának
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Referee Jerome Boger and the officials from yesterday’s Raiders-Bengals game are not expected to work again this NFL postseason
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
"No team in NFL history has ever gone an entire game without punting, kicking a field goal or turning the ball over."
r.baggio
Durva, elég megalázó lehet ez BB-nek.
Nem tudom mi a retek történt, de hogy ez a DEF semmit nem tudott megcsinálni...
Jó, volt mákja a Billsnek nem is egyszer, de momentuma nem volt a védelemnek.
Solymi
Hat nem tudom, en le se szarnam. Tizezer gyuru utan, ilyen evek utan, ugy, hogy egy ujonc csavoval nyomtak egy ilyen szezont, olyan szinten boldog lennek, hogy a legkisebb mertekig sem erdekelne, hogy most ez a meccs nem jott ossze.

Ennel van, ami sokkal fontosabb, az pedig a jovokep. A pufi Maccel ez megvan, ez a lenyeg, a tobbit meg majd megoldja BB.

Hitte volna barki is az ideny elott, hogy a Pats olyan alapszakaszt hoz amilyet? Szerintem nem sokan.

Nezd a jo oldalat: lehetne sokkal rosszabb is, peldaul ha Wentz lenne az iranyitoja a Patsnek. 😂
Stez
Ó, összességében én örülök a szezonnak, főleg annak, hogy MJ-ben találtunk egy potens irányítót.
Az, hogy az offseason munka nem lett teljes mértékben sikeres, ez benne van, meglátjuk, hogy most mit dönt a vezetőség.

Az se véletlen amúgy, hogy úgymond annyi "külsős" van most a csapatnál, pl. Patricia, vagy ott van, hogy nincs DC, hanem kis BB és Mayo menedzseli.
Tegnapi post-game interjúk során is voltak megjegyzések, hogy azért volt talent eltávozás edzői és FO fronton is, ez is kihatott dolgokra.

BB-t szerintem biztos frusztrálja, hogy ellene érték el ezt a "rekordot", azért ő szeret ezekkel szórakozni, lásd a Bills meccs...szerintem ha lehetett volna, akkor egyetlen egy passzot se engedett volna ott.


Kíváncsi vagyok, hogy a Bills mit alkot majd komolyabb ellenfél ellen, de ez így elég meggyőző volt.
Na meg, hogy jövőre tudják-e tartani ezt a formát ha esetleg elmenne Daboll és/vagy Frazier.
Keret szempontjából jól állnak, '22-re is van mindenkinek szerződése és '23-24 is simán megoldható.
Nagyon egyben van a keret, legtöbb játékos fiatal, a többiben meg van még 2-3 év és jó drafttal és igazolással fent tudják tartani ezt a szintet.

AFC Eastben most mi leszünk az underdogok, remélhetőleg nem sokáig, de az biztos, hogy a Bills-szel komoly meccseket fogunk játszani a csoport elsőségért, már ha nem robban be a Dolphins meg a Jets, mert akkor könnyen két szék között találjuk magunkat, ha nem lesz összekapva a DEF.
Solymi
Szerintem meg nem erdekli, mert egyebkent ez egy olyan "rekord", ami az egvilagon amugy senkit sem fog erdekelni 1-2-3-4-5 ev mulva. Az emberek arra fognak emlekezni, hogy a Pats kikapott, aztan csokolom. BB kapcsan sem fog senkinek sem az eszebe jutni,hogy na, ez amugy de csunya volt. Nincs edzo, akinek nincsen par nagy kapott pofonja, BB-nek meg igy is sokkal kevesebb, mint barki masnak.

Plusz amit irtam, az is olyan, hogy majd ha 1-2-3 ev mulva valakinek odavagod, hogy 2021-es Patriots, az egvilagon senkinek sem az jut majd eszebe elsokent, hogy a Bills kiutotte a csapatot, hanem az, hogy a Mac csavoval uj utra lepett a Pats. Elso korben ez igen meggyozo ideny volt, meg igy is, egy majdnem 50-es pofonnal lezarva.

Iden pont a Pats volt az, ami akar kikaphatott volna 80-0-ra is, bennem szemely szerint csak es kizarolag az a gondolat futkosna, hogy baszki, vegre ismet iranyito, akire lehet epiteni, egy uj erat nem is akarhogyan sikerult elkezdeni. Ha Mac tenylegesen fejlodik a kovetkezo 1-2 evben, mi lesz meg itt?

De oke, persze, ertelek, nem azert irom ezt, mert hu de gaz, hogy negativ valaki egy ilyen pofon utan. Egy nagy rivalis ellen sosem kellemes igy kikapni. Ettol fuggetlenul, en tovabbra sem tudok mast gondolni, minthogy hu bazmeg, ez azert nem volt semmi ideny a Patstol! A szezon talan legnagyobb meglepetese, nalam kerdes nelkul BB az ev edzoje - ismet.
Stez
Értem én is amit írsz, remélem is, hogy így lesz, dehát Ámerikában szeretnek mindenféle statokat elővenni, ezt meg látni fogjuk nem egyszer, ha máskor nem, akkor amikor a Bills ellen játszunk 😀

Vicc amúgy, hogy már több helyen is BB lemondását követelik, ne adj isten, átlagos NFL edzőnek minősítik, akit Brady tett nagyjá.
Solymi
Igen, a stat az stat. Csak szerintem ez egyebkent pont egy olyan stat, ami szamomra az egvilagon semmit sem jelent, jelentene. Nem lesz ettol sem tobb, sem kevesebb egy edzo, egy legenda eseteben pedig pont nem oszt vagy szoroz. Ha 20-17-re kap ki a Pats, az elvakult hulye szurkolok akkor is ugyanugy BB tavozasat kovetelnek.

Na mindegy.

több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 424
"No team in NFL history has ever gone an entire game without punting, kicking a field goal or turning the ball over."
r.baggio
Durva, elég megalázó lehet ez BB-nek.
Nem tudom mi a retek történt, de hogy ez a DEF semmit nem tudott megcsinálni...
Jó, volt mákja a Billsnek nem is egyszer, de momentuma nem volt a védelemnek.
Solymi
Hat nem tudom, en le se szarnam. Tizezer gyuru utan, ilyen evek utan, ugy, hogy egy ujonc csavoval nyomtak egy ilyen szezont, olyan szinten boldog lennek, hogy a legkisebb mertekig sem erdekelne, hogy most ez a meccs nem jott ossze.

Ennel van, ami sokkal fontosabb, az pedig a jovokep. A pufi Maccel ez megvan, ez a lenyeg, a tobbit meg majd megoldja BB.

Hitte volna barki is az ideny elott, hogy a Pats olyan alapszakaszt hoz amilyet? Szerintem nem sokan.

Nezd a jo oldalat: lehetne sokkal rosszabb is, peldaul ha Wentz lenne az iranyitoja a Patsnek. 😂
Stez
Ó, összességében én örülök a szezonnak, főleg annak, hogy MJ-ben találtunk egy potens irányítót.
Az, hogy az offseason munka nem lett teljes mértékben sikeres, ez benne van, meglátjuk, hogy most mit dönt a vezetőség.

Az se véletlen amúgy, hogy úgymond annyi "külsős" van most a csapatnál, pl. Patricia, vagy ott van, hogy nincs DC, hanem kis BB és Mayo menedzseli.
Tegnapi post-game interjúk során is voltak megjegyzések, hogy azért volt talent eltávozás edzői és FO fronton is, ez is kihatott dolgokra.

BB-t szerintem biztos frusztrálja, hogy ellene érték el ezt a "rekordot", azért ő szeret ezekkel szórakozni, lásd a Bills meccs...szerintem ha lehetett volna, akkor egyetlen egy passzot se engedett volna ott.


Kíváncsi vagyok, hogy a Bills mit alkot majd komolyabb ellenfél ellen, de ez így elég meggyőző volt.
Na meg, hogy jövőre tudják-e tartani ezt a formát ha esetleg elmenne Daboll és/vagy Frazier.
Keret szempontjából jól állnak, '22-re is van mindenkinek szerződése és '23-24 is simán megoldható.
Nagyon egyben van a keret, legtöbb játékos fiatal, a többiben meg van még 2-3 év és jó drafttal és igazolással fent tudják tartani ezt a szintet.

AFC Eastben most mi leszünk az underdogok, remélhetőleg nem sokáig, de az biztos, hogy a Bills-szel komoly meccseket fogunk játszani a csoport elsőségért, már ha nem robban be a Dolphins meg a Jets, mert akkor könnyen két szék között találjuk magunkat, ha nem lesz összekapva a DEF.
Solymi
Szerintem meg nem erdekli, mert egyebkent ez egy olyan "rekord", ami az egvilagon amugy senkit sem fog erdekelni 1-2-3-4-5 ev mulva. Az emberek arra fognak emlekezni, hogy a Pats kikapott, aztan csokolom. BB kapcsan sem fog senkinek sem az eszebe jutni,hogy na, ez amugy de csunya volt. Nincs edzo, akinek nincsen par nagy kapott pofonja, BB-nek meg igy is sokkal kevesebb, mint barki masnak.

Plusz amit irtam, az is olyan, hogy majd ha 1-2-3 ev mulva valakinek odavagod, hogy 2021-es Patriots, az egvilagon senkinek sem az jut majd eszebe elsokent, hogy a Bills kiutotte a csapatot, hanem az, hogy a Mac csavoval uj utra lepett a Pats. Elso korben ez igen meggyozo ideny volt, meg igy is, egy majdnem 50-es pofonnal lezarva.

Iden pont a Pats volt az, ami akar kikaphatott volna 80-0-ra is, bennem szemely szerint csak es kizarolag az a gondolat futkosna, hogy baszki, vegre ismet iranyito, akire lehet epiteni, egy uj erat nem is akarhogyan sikerult elkezdeni. Ha Mac tenylegesen fejlodik a kovetkezo 1-2 evben, mi lesz meg itt?

De oke, persze, ertelek, nem azert irom ezt, mert hu de gaz, hogy negativ valaki egy ilyen pofon utan. Egy nagy rivalis ellen sosem kellemes igy kikapni. Ettol fuggetlenul, en tovabbra sem tudok mast gondolni, minthogy hu bazmeg, ez azert nem volt semmi ideny a Patstol! A szezon talan legnagyobb meglepetese, nalam kerdes nelkul BB az ev edzoje - ismet.
Stez
Értem én is amit írsz, remélem is, hogy így lesz, dehát Ámerikában szeretnek mindenféle statokat elővenni, ezt meg látni fogjuk nem egyszer, ha máskor nem, akkor amikor a Bills ellen játszunk 😀

Vicc amúgy, hogy már több helyen is BB lemondását követelik, ne adj isten, átlagos NFL edzőnek minősítik, akit Brady tett nagyjá.