NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 3 éve
Vito Minnesota Vikings LSU Tigers 619 — Purple People Eaters
 www.reddit.com/r/nfl/comments/mhjkek/why_dont_defensive_lineman_line_up_backwards_and/

Legjobb thread máról
tenorx
Soha nem fogja überelni azt a klasszikus kérdést, amit ezen a fórumon tettek fel még a hőskorban, azaz, hogy mi történik, ha a levegőben szálló labdát megragadja egy madár és elviszi.
Kampman
Hát ugye attól függ, ha madaras csapat is játszik, akkor mindenképpen övék a labda 😀
több mint 3 éve
Lucifer New York Jets 1 209
 www.reddit.com/r/nfl/comments/mhjkek/why_dont_defensive_lineman_line_up_backwards_and/

Legjobb thread máról
tenorx
Soha nem fogja überelni azt a klasszikus kérdést, amit ezen a fórumon tettek fel még a hőskorban, azaz, hogy mi történik, ha a levegőben szálló labdát megragadja egy madár és elviszi.
Kampman
Interception 😀 Mi más 😀

GO JETS!!!
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 891 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 www.reddit.com/r/nfl/comments/mhjkek/why_dont_defensive_lineman_line_up_backwards_and/

Legjobb thread máról
tenorx
Soha nem fogja überelni azt a klasszikus kérdést, amit ezen a fórumon tettek fel még a hőskorban, azaz, hogy mi történik, ha a levegőben szálló labdát megragadja egy madár és elviszi.
Kampman
Mi lenne, incomplete pass 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
 www.reddit.com/r/nfl/comments/mhjkek/why_dont_defensive_lineman_line_up_backwards_and/

Legjobb thread máról
tenorx
Soha nem fogja überelni azt a klasszikus kérdést, amit ezen a fórumon tettek fel még a hőskorban, azaz, hogy mi történik, ha a levegőben szálló labdát megragadja egy madár és elviszi.
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
 www.reddit.com/r/nfl/comments/mhjkek/why_dont_defensive_lineman_line_up_backwards_and/

Legjobb thread máról
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 161 — The Mathematician
Egyúttal jóváhagyták azt is, hogy 2022-től mind a 32 csapat szerepeljen legalább nyolcévente egy alkalommal Egyesült Államokon kívüli mérkőzésen. Jelen egyezség alapján az NFL évente négy találkozót rendez meg az USA határain kívül.
🤘gaben🤘
Fordítsuk le ezt nyílt magyarra: előbb-utóbb most már a Packerst is kizavarják külföldre. Azt mondjuk kizártnak tartom, hogy egy hazai meccset adjunk fel ezért.
Kampman
én remélem hogy a Broncos jön Londonba, de nem idén és akkor tudok majd menni 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
Egyúttal jóváhagyták azt is, hogy 2022-től mind a 32 csapat szerepeljen legalább nyolcévente egy alkalommal Egyesült Államokon kívüli mérkőzésen. Jelen egyezség alapján az NFL évente négy találkozót rendez meg az USA határain kívül.
🤘gaben🤘
Fordítsuk le ezt nyílt magyarra: előbb-utóbb most már a Packerst is kizavarják külföldre. Azt mondjuk kizártnak tartom, hogy egy hazai meccset adjunk fel ezért.
több mint 3 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 862 — Deion Sanders for president!
A héten lesz hivatalos a 17. meccs.

iktriad
A véget ért virtuális tulajdonosi találkozón az NFL csapatok szavazásra jogosult tulajdonosai 32-0 arányban jóváhagyták az alapszakasz 17 mérkőzésesre bővítését 2021-től. Ősszel a 17. mérkőzéseknek az AFC csapatok lesznek a házigazdái. Az előszezon ezzel párhuzamosan három hetesre csökken a Hall of Fame Game megmaradása mellett.
Egyúttal jóváhagyták azt is, hogy 2022-től mind a 32 csapat szerepeljen legalább nyolcévente egy alkalommal Egyesült Államokon kívüli mérkőzésen. Jelen egyezség alapján az NFL évente négy találkozót rendez meg az USA határain kívül.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 718

iktriad
Ozzie Newsome-tól különösen szép dolog és nagy teljesítmény ilyen öregen

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
A legmenőbb logójuk nekik van, sikerült az egyetem betűit a kabala sörényébe elrejteni



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress

iktriad
A saintses Colston egy időben kedvenc elkapóm volt, Hofstra alumni. Nekik volt szerintem a legjobb logójuk az NCAA-ben, és ha jól tudom Colston draftolása után megszűnt a fociprogramjuk, most sincs.


több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 891 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
iktriad
Na jah, a Ravens meg a Bears mindig is imádott passzolni 😆


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
 www.pcgamer.com/nfl-player-accidentally-leaks-new-contract-to-his-wifes-call-of-duty-warzone-squad/
Negritis
Ezt követtem redditen, hihetetlen sztori.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 161 — The Mathematician
 www.pcgamer.com/nfl-player-accidentally-leaks-new-contract-to-his-wifes-call-of-duty-warzone-squad/

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
With the introduction of the 17th regular season game, the Chicago Bears ended the 16-game era as the only franchise without a quarterback throwing for over 4000 yards in a season
tenorx
Oldschool football. Chicago nem a modern Szelek Városa

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 3 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 932 — Big Penix Energy
With the introduction of the 17th regular season game, the Chicago Bears ended the 16-game era as the only franchise without a quarterback throwing for over 4000 yards in a season
tenorx
A Jets-nek sem volt. Namath még 67-ben dobott 4k fölött, amikor még csak 14 meccses alapszakaszok voltak.

több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
With the introduction of the 17th regular season game, the Chicago Bears ended the 16-game era as the only franchise without a quarterback throwing for over 4000 yards in a season
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A héten lesz hivatalos a 17. meccs.
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Srácok egy fura kérdéssel fordulok hozzátok.
Van olyan bátor jelentkező aki szabad idejében tudna segíteni a játék egyes elemeinek megismerésében?
Melyik poszton mit kell figyelni, dobó mozdulat, fal emberek kézhasználata, play hívások stb lényegében minden amivel "szakértő" lehet az ember. Próbálkozom már egy ideje de valahogy nem akar összejönni.
Valaki aki heti 1-2 alkalommal össze gyűjtene videókat, majd skypeon videókat mutatva elmagyarázná a dolgokat. Természetesen nem ingyen kérem. Megeggyezés kérdése.
Privátban várom az üzeneteket.😊
Hope
Ne csak a labdát nézd
peach
Én is megkaptam már ebook formátumban, akinek még kell, pm-ben írja meg az email címét


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Srácok egy fura kérdéssel fordulok hozzátok.
Van olyan bátor jelentkező aki szabad idejében tudna segíteni a játék egyes elemeinek megismerésében?
Melyik poszton mit kell figyelni, dobó mozdulat, fal emberek kézhasználata, play hívások stb lényegében minden amivel "szakértő" lehet az ember. Próbálkozom már egy ideje de valahogy nem akar összejönni.
Valaki aki heti 1-2 alkalommal össze gyűjtene videókat, majd skypeon videókat mutatva elmagyarázná a dolgokat. Természetesen nem ingyen kérem. Megeggyezés kérdése.
Privátban várom az üzeneteket.😊
Hope
Ne csak a labdát nézd



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
Hope San Francisco 49ers Penn State Nittany Lions 138
Srácok egy fura kérdéssel fordulok hozzátok.
Van olyan bátor jelentkező aki szabad idejében tudna segíteni a játék egyes elemeinek megismerésében?
Melyik poszton mit kell figyelni, dobó mozdulat, fal emberek kézhasználata, play hívások stb lényegében minden amivel "szakértő" lehet az ember. Próbálkozom már egy ideje de valahogy nem akar összejönni.
Valaki aki heti 1-2 alkalommal össze gyűjtene videókat, majd skypeon videókat mutatva elmagyarázná a dolgokat. Természetesen nem ingyen kérem. Megeggyezés kérdése.
Privátban várom az üzeneteket.😊
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
Tudom unalmas, bocsi 😛 😉 de nem bírom megállni megjegyzés nélkül: ezt a Blockbuster trade vesztesei nyertesei cikket sikerült pateronosnak berakni az Fk-n???

Vicces 😊
dande
nem elég ennyi elemzés? 😀

Negritis
4 első kör egy gázmaszk ára manapság
Willie Parker
sztem 4 első körösért meg Tuáért már Watson is mozdítható
aztán már csak pár dokit kell elhozniuk LAből
Negritis
Meg masszőrt, ügyvédet és magánnyomozót Watson kielégítésére és védelmére.
Willie Parker
Le kell majd tisztázni a feladatköröket, hogy pontosan melyikük mit fog csinálni.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 161 — The Mathematician
Tudom unalmas, bocsi 😛 😉 de nem bírom megállni megjegyzés nélkül: ezt a Blockbuster trade vesztesei nyertesei cikket sikerült pateronosnak berakni az Fk-n???

Vicces 😊
dande
nem elég ennyi elemzés? 😀

Negritis
4 első kör egy gázmaszk ára manapság
Willie Parker
sztem 4 első körösért meg Tuáért már Watson is mozdítható
aztán már csak pár dokit kell elhozniuk LAből
Negritis
Meg masszőrt, ügyvédet és magánnyomozót Watson kielégítésére és védelmére.
Willie Parker
akkor nem ment át 😀
Tua(herbert) csere QB
Tyrod kezdő QB

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 718
Tudom unalmas, bocsi 😛 😉 de nem bírom megállni megjegyzés nélkül: ezt a Blockbuster trade vesztesei nyertesei cikket sikerült pateronosnak berakni az Fk-n???

Vicces 😊
dande
nem elég ennyi elemzés? 😀

Negritis
4 első kör egy gázmaszk ára manapság
Willie Parker
sztem 4 első körösért meg Tuáért már Watson is mozdítható
aztán már csak pár dokit kell elhozniuk LAből
Negritis
Meg masszőrt, ügyvédet és magánnyomozót Watson kielégítésére és védelmére.