NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
A draftoltakat első 4 évükben nem nagyon lehet kívágni DM nélkül nem? Vagy ez attól függ ki hogy aludja ki a szerződéset?
Pl Bosa után lenne egy valag DM, de a Dolphins most vágta ki Taco Charltont és nincs utána DM.
blackswan07
Charltont a Cowboys draftolta, övék a dead money
 www.spotrac.com/nfl/miami-dolphins/taco-charlton-21769/
több mint 4 éve
blackswan07 San Francisco 49ers Florida State Seminoles 45
A draftoltakat első 4 évükben nem nagyon lehet kívágni DM nélkül nem? Vagy ez attól függ ki hogy aludja ki a szerződéset?
Pl Bosa után lenne egy valag DM, de a Dolphins most vágta ki Taco Charltont és nincs utána DM.
több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Az új CBA szerinti 5.éves opció az jövőre lép életbe. Mikori draftoltakra érvényes? Idei vagy csak a jövőre drsftoltak vagy esetleg mindenkire akinek innentől lehívják az opciót?
blackswan07
A 2018ban első körben draftoltakra már érvényes lesz az új CBA erre vonatkozó része azt hiszem
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 123 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha már irányítók: QB WTF 2020 1. rész


QB WTF? 2020 2. rész
 twitter.com/spotrac/status/1255868079369789440
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 862 — No es importante
 twitter.com/NFL_Memes/status/1255893560362221568
kapitnono
Szegény Trubi 😂
Matthew99
garoppolon is sirtam

hol a part1
briareos
 www.tiktok.com/@daddygus99/video/6819853821599141125


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/NFL_Memes/status/1255893560362221568
kapitnono
Szegény Trubi 😂
Matthew99
garoppolon is sirtam

hol a part1
briareos
 twitter.com/KrazieLegacy/status/1255738620390096901?s=19

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 411
 twitter.com/NFL_Memes/status/1255893560362221568
kapitnono
Szegény Trubi 😂
Matthew99
garoppolon is sirtam

hol a part1
briareos
Kerestem én is de nem találtam, sem az nfl memes oldalán, sem a csávó oldalán
kapitnono
Olyan ez, mint a Star Wars, nem az első résszel kezdődik
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 090 — WHO DAT!!!!
 twitter.com/NFL_Memes/status/1255893560362221568
kapitnono
Szegény Trubi 😂
Matthew99
garoppolon is sirtam

hol a part1
briareos
Kerestem én is de nem találtam, sem az nfl memes oldalán, sem a csávó oldalán


több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 873 — StuG Life
 twitter.com/NFL_Memes/status/1255893560362221568
kapitnono
Szegény Trubi 😂
Matthew99
garoppolon is sirtam

hol a part1

több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
 twitter.com/NFL_Memes/status/1255893560362221568
kapitnono
Szegény Trubi 😂


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 090 — WHO DAT!!!!
 twitter.com/NFL_Memes/status/1255893560362221568


több mint 4 éve
blackswan07 San Francisco 49ers Florida State Seminoles 45
Az új CBA szerinti 5.éves opció az jövőre lép életbe. Mikori draftoltakra érvényes? Idei vagy csak a jövőre drsftoltak vagy esetleg mindenkire akinek innentől lehívják az opciót?
több mint 4 éve
blackswan07 San Francisco 49ers Florida State Seminoles 45
Ha 4.évének megkezdésekor cserélnek el valakit már nem hívható le az opció? Azaz 4. liga évének kezdete előtt kell akkor cserélni érte? Mondjuk legyen TJ Watt, ha nem hívta volna le a csapat az opciót de mondjuk Júniusban elcserélik akkor már az új csapat se hívhatná le?
blackswan07
Ha lehivja jelenlegi csapata ha nem, trade útján a játékos teljes szerződését átvállalja, ergo lehívhatja az opciót és miért ne hívná le ha cserélt érte? De mondjuk lehet egybol meg is egyeznek egy új szerződésről ami miatt nem is lesz szükség az opcióra.
samu09
Csak azért kérdeztem mert nem rég olvastam ha valakinek a mostani határ idő lejártáig nem hívják le az opciót akkor utána hiába cserél érte valaki mert ugye lejárt a határ idő. Új szerződést persze köthetnek.
blackswan07
Ez így is van. Akinek nem hívták le az ötödik évét, azt 4 éves szerződéssel cserélik el, az új csapat sem hívhatja már le az ötödiket.
peterk2005
hogy alakulnak az újonnan draftolt játékosok fizetése? mi alapján határozzák meg?
blackswan07
A CBA (a játékosok a tulajdonosok és a liga megállapodása) szabályozza. Lényegében fixek az összegek, az első (két) körben van némi lehetőség alkudozásra a garantált arányát tekintve. (Az aktuális összegekre könnyen ráakadsz, ha rákeresel az "nfl rookie wage scale 2020"-ra googlen.)
peterk2005
És akkor ez a fix összeg 4 évre levan bontva az 5.éves opció meg a transation tag átlaggal számolva. Oké köszi 😊
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 715
 www.forbes.com/sites/kurtbadenhausen/2020/04/24/2020-nfl-draft-first-round-rookie-salary-projections-what-burrow-tua-and-chase-young-will-make/#517c55b5be37

 footballnextlevel.com/tag/2020-nfl-rookie-salary/
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha 4.évének megkezdésekor cserélnek el valakit már nem hívható le az opció? Azaz 4. liga évének kezdete előtt kell akkor cserélni érte? Mondjuk legyen TJ Watt, ha nem hívta volna le a csapat az opciót de mondjuk Júniusban elcserélik akkor már az új csapat se hívhatná le?
blackswan07
Ha lehivja jelenlegi csapata ha nem, trade útján a játékos teljes szerződését átvállalja, ergo lehívhatja az opciót és miért ne hívná le ha cserélt érte? De mondjuk lehet egybol meg is egyeznek egy új szerződésről ami miatt nem is lesz szükség az opcióra.
samu09
Csak azért kérdeztem mert nem rég olvastam ha valakinek a mostani határ idő lejártáig nem hívják le az opciót akkor utána hiába cserél érte valaki mert ugye lejárt a határ idő. Új szerződést persze köthetnek.
blackswan07
Ez így is van. Akinek nem hívták le az ötödik évét, azt 4 éves szerződéssel cserélik el, az új csapat sem hívhatja már le az ötödiket.
peterk2005
hogy alakulnak az újonnan draftolt játékosok fizetése? mi alapján határozzák meg?
blackswan07
A CBA (a játékosok a tulajdonosok és a liga megállapodása) szabályozza. Lényegében fixek az összegek, az első (két) körben van némi lehetőség alkudozásra a garantált arányát tekintve. (Az aktuális összegekre könnyen ráakadsz, ha rákeresel az "nfl rookie wage scale 2020"-ra googlen.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
blackswan07 San Francisco 49ers Florida State Seminoles 45
Ha 4.évének megkezdésekor cserélnek el valakit már nem hívható le az opció? Azaz 4. liga évének kezdete előtt kell akkor cserélni érte? Mondjuk legyen TJ Watt, ha nem hívta volna le a csapat az opciót de mondjuk Júniusban elcserélik akkor már az új csapat se hívhatná le?
blackswan07
Ha lehivja jelenlegi csapata ha nem, trade útján a játékos teljes szerződését átvállalja, ergo lehívhatja az opciót és miért ne hívná le ha cserélt érte? De mondjuk lehet egybol meg is egyeznek egy új szerződésről ami miatt nem is lesz szükség az opcióra.
samu09
Csak azért kérdeztem mert nem rég olvastam ha valakinek a mostani határ idő lejártáig nem hívják le az opciót akkor utána hiába cserél érte valaki mert ugye lejárt a határ idő. Új szerződést persze köthetnek.
blackswan07
Ez így is van. Akinek nem hívták le az ötödik évét, azt 4 éves szerződéssel cserélik el, az új csapat sem hívhatja már le az ötödiket.
peterk2005
hogy alakulnak az újonnan draftolt játékosok fizetése? mi alapján határozzák meg?
több mint 4 éve
blackswan07 San Francisco 49ers Florida State Seminoles 45
Az 5.eves opciot amugy elegge kihereltek az uj CBA-ban (eddig volt egy kvazi franchise tagjuk a csapatoknak, joval annak az ara alatt az 1.korosokre).

Megugranak a fizuk is (teljesitmeny alapjan, nyilvan aki szar annal ugyan ugy nem fogjak lehivni), plusz full garantaltta valik az utolso ev a lehivaskor es nem is lehet majd visszavonni ha egyszer lehivtak. (Meg ha nem garantalt a 4.evi fizu, akk az opcio lehivasakor az is garantaltta valik).
Kezdve a 2018as draftoltakkal.

Mahomest pl meg megtarthatna meg "olcson" plusz egy evig a KC (de mar valszeg iden alairatjak).
Borbinho
meddig lehetett/lehet visszahívni ezt az opciót?
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha 4.évének megkezdésekor cserélnek el valakit már nem hívható le az opció? Azaz 4. liga évének kezdete előtt kell akkor cserélni érte? Mondjuk legyen TJ Watt, ha nem hívta volna le a csapat az opciót de mondjuk Júniusban elcserélik akkor már az új csapat se hívhatná le?
blackswan07
Ha lehivja jelenlegi csapata ha nem, trade útján a játékos teljes szerződését átvállalja, ergo lehívhatja az opciót és miért ne hívná le ha cserélt érte? De mondjuk lehet egybol meg is egyeznek egy új szerződésről ami miatt nem is lesz szükség az opcióra.
samu09
Csak azért kérdeztem mert nem rég olvastam ha valakinek a mostani határ idő lejártáig nem hívják le az opciót akkor utána hiába cserél érte valaki mert ugye lejárt a határ idő. Új szerződést persze köthetnek.
blackswan07
Ez így is van. Akinek nem hívták le az ötödik évét, azt 4 éves szerződéssel cserélik el, az új csapat sem hívhatja már le az ötödiket.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Az 5.eves opciot amugy elegge kihereltek az uj CBA-ban (eddig volt egy kvazi franchise tagjuk a csapatoknak, joval annak az ara alatt az 1.korosokre).

Megugranak a fizuk is (teljesitmeny alapjan, nyilvan aki szar annal ugyan ugy nem fogjak lehivni), plusz full garantaltta valik az utolso ev a lehivaskor es nem is lehet majd visszavonni ha egyszer lehivtak. (Meg ha nem garantalt a 4.evi fizu, akk az opcio lehivasakor az is garantaltta valik).
Kezdve a 2018as draftoltakkal.

Mahomest pl meg megtarthatna meg "olcson" plusz egy evig a KC (de mar valszeg iden alairatjak).

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
 twitter.com/

Ha osszerakjatok a linket akk egy kepet lathattok Alex Smith labarol 4 nappal a serulese utan. csoda h nem kellett amputalni

redskinstoday_/status/1254876621737254912?s=19


Borbinho
Huhh, ezt kár volt összerakni. Mármint a linket.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 4 éve
blackswan07 San Francisco 49ers Florida State Seminoles 45
Ha 4.évének megkezdésekor cserélnek el valakit már nem hívható le az opció? Azaz 4. liga évének kezdete előtt kell akkor cserélni érte? Mondjuk legyen TJ Watt, ha nem hívta volna le a csapat az opciót de mondjuk Júniusban elcserélik akkor már az új csapat se hívhatná le?
blackswan07
Ha lehivja jelenlegi csapata ha nem, trade útján a játékos teljes szerződését átvállalja, ergo lehívhatja az opciót és miért ne hívná le ha cserélt érte? De mondjuk lehet egybol meg is egyeznek egy új szerződésről ami miatt nem is lesz szükség az opcióra.
samu09
Csak azért kérdeztem mert nem rég olvastam ha valakinek a mostani határ idő lejártáig nem hívják le az opciót akkor utána hiába cserél érte valaki mert ugye lejárt a határ idő. Új szerződést persze köthetnek.
több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Ha 4.évének megkezdésekor cserélnek el valakit már nem hívható le az opció? Azaz 4. liga évének kezdete előtt kell akkor cserélni érte? Mondjuk legyen TJ Watt, ha nem hívta volna le a csapat az opciót de mondjuk Júniusban elcserélik akkor már az új csapat se hívhatná le?
blackswan07
Ha lehivja jelenlegi csapata ha nem, trade útján a játékos teljes szerződését átvállalja, ergo lehívhatja az opciót és miért ne hívná le ha cserélt érte? De mondjuk lehet egybol meg is egyeznek egy új szerződésről ami miatt nem is lesz szükség az opcióra.
több mint 4 éve
blackswan07 San Francisco 49ers Florida State Seminoles 45
Ha 4.évének megkezdésekor cserélnek el valakit már nem hívható le az opció? Azaz 4. liga évének kezdete előtt kell akkor cserélni érte? Mondjuk legyen TJ Watt, ha nem hívta volna le a csapat az opciót de mondjuk Júniusban elcserélik akkor már az új csapat se hívhatná le?
több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
5.éves opciókat meddig lehet lehívni? Május 10? És ezt a 4. megkezdett év előtt lehetséges?
blackswan07
Május 3 szerintem. És negyedik megkezdett szezon előtt lehivják, negyedik szezon után megerősítik vagy visszavonják. Visszavonás esetén megy fa-ra a playa.
több mint 4 éve
blackswan07 San Francisco 49ers Florida State Seminoles 45
5.éves opciókat meddig lehet lehívni? Május 10? És ezt a 4. megkezdett év előtt lehetséges?