NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
erre visszatérni az ebédszünetről elképesztően kielégítő.

kösz Somos, kösz Robi, kösz srácok!
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Jobb lett volna pár héttel előbb eljutni eddig, de így se panaszkodunk. Akkor most már előre teljes gőzzel, nincsenek kifogások.

| #KöszSobri |


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 077 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Károly Vértesi like-olja ezt!

Szép munka srácok, köszönjük! 😊

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Hipp-hipp!Hurrá!!!
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 761 — 49ers GM
Ezt a hsz-t somos tegyétek ki ahova lehet, hogy mindenki egyrészt visszataláljon, másrészt itt maradjon.

ja és fasza, köszi nektek! 😊
braxa88
Igyekszünk. 😊

több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Ezt a hsz-t somos tegyétek ki ahova lehet, hogy mindenki egyrészt visszataláljon, másrészt itt maradjon.

ja és fasza, köszi nektek! 😊
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Bowl.hu = Halálcsillag
Valentinx = Palpatine
Baggio/Shawn = Han Solo/Luke
Fórumközösség = Leila
Sorbi = Jar-Jar Binks

A story ugyanaz, az egész hercehurca egy kérdés körül összpontosul: ki fogja a film végén megdugni a hercegnőt?

több mint 5 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
én a magam önző részéről örülök a megoldásnak, mert a mai közéletben (és a politikában meg főleg) nem jellemző megoldás látszik születni: kompromisszumos.
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 761 — 49ers GM
Sziasztok!

Szeretnék beszámolni Nektek az oldallal és fórummal kapcsolatos fejleményekről.

Kezdjük a legfontosabbal: ma reggel megszületett a megállapodás az érintettek között, így a bowl.hu weboldal, főrum és minden egyéb működéshez szükséges dolog végre a szerkesztőség tulajdonába kerül. Nem tudom, mennyire tudjátok, de az oldal történetében (2004-ben indult a dolog ugyebár) még sosem volt olyan, hogy a háttér is a saját kezünkben lett volna, így bár az elmúlt napok történései miatt egy kicsit sír az egyik szemünk, de igazából nem csak a másik nevet, hanem mindkettő. 😊 Innentől kezdve az általunk kitűzött célok, fejlesztések megvalósulása már csak a mi ügyességünkön, elhivatottságunkon (és pénztárcánkon) múlik.

A jövőről:
1. Ez a fórum felület minden funkciójával együtt életben marad. Szeptemberre pedig szeretnénk megvalósítani azokat a fejlesztéseket is, amikről már sok szó esett, de eddig elmaradtak (pl. hozzászólások írásának/formázásának egyszerűsítése hosszabb hsz-ek esetén, tartalmi kommentek kiemelése a főoldalra cikként, stb.) Megmarad az adatbázis, minden korábbi beállítás és az a több, mint 1.500.000!!!! hozzászólás, ami szinte egyedülállóvá teszi ezt a közösséget.
2. Továbbra is tartjuk, hogy szeretnénk a Fűzővel kifelé csapatával dolgozni a jövőben. Ennek fő oka, hogy nem csak a közösség fennmaradását reméljük, hanem szeretnénk állandó főoldali tartalommal is rendelkező oldalt működtetni, erre pedig náluk alkalmasabb és aktívabb partner nincs a magyar amerikai focis közösségben. Nyilván nem lehet minden cikkben egyszerre minden igényt kielégíteni, de próbálunk megvalósítani egy olyan egyveleget, amiben hírek, elemzések, könnyebben és nehezebben fogyasztható tartalmak egyaránt helyet kapnak. Illetve mi is lelkesebben írunk, ha nagyobb forgalommal és olvasottsággal találkozik a munkánk.
3. Szeretnénk formailag is megújulni, nem csak szöveges cikkeket és időnként podcast-eket produkálva, hanem akár rövid videós elemzéseket, bejelentkezéseket, stb.
4. A FK és bowl.hu közötti együttműködés technikai részletei jelenleg kidolgozás alatt vannak, ezek után fog kikristályosodni, hogy pontosan milyen formában is megy tovább az együttműködés, számos jobbnál jobb lehetőség van a fejünkben erre vonatkozóan. Itt szeretném kiemelni, hogy bár korábban mindkét oldalon voltak ellenérzések a másik fél kapcsán, de abszolút segítőkész, nyitott és támogató hozzáállást tapasztaltunk részükről az elmúlt napok káoszában, ezúton is köszönet nekik. Kicsi ez a magyar amerikai focit szerető közösség ahhoz, hogy kooperáció helyett irtsuk egymást. 😊
5. Részünkről ez vonatkozik a FD fórumra is, ha szükségét érezték, hogy ebben a helyzetben ezeket a lépéseket megtegyék, legyen így. Mi innentől azon fogunk dolgozni, hogy mind tartalom, mind felhasználói élmény szintjén olyan színvonalat nyújtsunk, ami miatt minket érdemes választani, ha verseny van, akkor úgy. Természetesen senkit nem korlátozunk és kényszerítünk választásra sem a két oldal között, viszont a fair működést elvárjuk mindenki részéről.
6. A technikai részekre (átadás/átvétel, új szerverre költözés, admin jogok visszaállítása, stb.) a jövő héten fog sor kerülni, remélhetőleg ez látható fennakadást nem fog okozni semmilyen formában.

Ezúton is köszönet mindenkinek, aki a megoldás-keresésben segítségünkre volt, és legfőképp Nektek az összes csalódott, dühös, támogató, szomorú és kioktató kommentért egyaránt, ebből látszik, hogy nem csak nekünk fontos ez az egész. Azon leszünk minden erőnkkel, hogy ezt megháláljuk és mindenki megtalálja az oldalon azt, ami miatt érdemes velünk lenni. 😊

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 535 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem számítottam rá, hogy ilyen mélyen szántó, történelmi beszélgetést sikerül elindítanom, de örülök hogy méltó módon járultam hozzá a jelenlegi helyzet túléléséhez s jellemzéséhez 😛 😉 😀
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 136 — én ezt meguntam
Úgy látom alakul a történelem a 3 részre szakadó Magyarországtól Trianonig azaz Mindent vissza 😛 Reméljük a Boldog Békeidők is megérkezik 😀
dande
Bowl.hu = Királyi Magyarország
FK = Hódoltság
FD = Erdély
Valintinx = Habsburg Ferdinánd
Baggio és a szakadár szerkesztők = Szapolyai és köre
Sobri = Fráter György
Kampman = Balassa Menyhért
Kampman
ezért egy szóbeli vállonveregetésben részesítelek, és beírhatsz egy ceruzás kisötöst, zölddel.
rva
Nekem nem tetszik, hogy eszerint csak én nem dughatok.
Vagy csak illegitim módon kissrácokat.
És hiába a saját Ferrari, ha az lemetszi a fülemet.
Sobri Jóska
Én értem, de szerintem ez ide sok lesz 😀
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
Úgy látom alakul a történelem a 3 részre szakadó Magyarországtól Trianonig azaz Mindent vissza 😛 Reméljük a Boldog Békeidők is megérkezik 😀
dande
Bowl.hu = Királyi Magyarország
FK = Hódoltság
FD = Erdély
Valintinx = Habsburg Ferdinánd
Baggio és a szakadár szerkesztők = Szapolyai és köre
Sobri = Fráter György
Kampman = Balassa Menyhért
Kampman
ezért egy szóbeli vállonveregetésben részesítelek, és beírhatsz egy ceruzás kisötöst, zölddel.
rva
Nekem nem tetszik, hogy eszerint csak én nem dughatok.
Vagy csak illegitim módon kissrácokat.
És hiába a saját Ferrari, ha az lemetszi a fülemet.

több mint 5 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
Úgy látom alakul a történelem a 3 részre szakadó Magyarországtól Trianonig azaz Mindent vissza 😛 Reméljük a Boldog Békeidők is megérkezik 😀
dande
Bowl.hu = Királyi Magyarország
FK = Hódoltság
FD = Erdély
Valintinx = Habsburg Ferdinánd
Baggio és a szakadár szerkesztők = Szapolyai és köre
Sobri = Fráter György
Kampman = Balassa Menyhért
Kampman
ezért egy szóbeli vállonveregetésben részesítelek, és beírhatsz egy ceruzás kisötöst, zölddel.
több mint 5 éve
davemayer Chicago Bears 14 331 — "Grammar maci"
(mindig Packers-nek fújnak 😀 ) stb. Ezek mind olyan dolgok, amik nagyok hiányoznának ha kövi szezontól nem lennének.
Tito05
ez azért nem hiányozna...

Szerkesztette: davemayer

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 5 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Kapjátok már össze magatokat és állapodjatok meg. Engem nem érdekelnek a cikkek, felőlem a Szabadföldben is jelenhetnek meg NFL írások, hidegen hagy. A lényeg, hogy ezt a fórumot egyben kell tartanotok, mert ennek a kis közösségnek egyben kell maradnia. Ez így teljes, együtt. Ne barmoljátok már szét...

Szerkesztette: Mad

@KJuraszik
több mint 5 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Pár gondolatot szeretnék hozzáfűzni a kialakult szituhoz.
Nagyon sajnálom, h a történtek a közösség egyfajta szakadásához vezettek. Örültem volna ha vagy itt vagy az FK-n egyben marad a társaság. Jelenleg mint abszolút külsős a reakciók alapján erre vajmi kevés esélyt látok. Mindegy, FK-ra már regisztráltam, FD-re meg valószínűleg fogok. Közeljövőben mind a 2(/3)-at használni fogom, h hosszútávon mi lesz, az majd úgy is kiderül.
Ennek ellenére kicsit előre szaladnék a jövőbe. Számunkra a bowl.hu nemcsak a csapat és egyéb topicokat, hanem az eredménykövetőket is jelentette. Ahogy figyeltem a 2 új fórumot nagyon farnehezek egyelőre. Ezt úgy értem h pl a FD-re gyakorlatilag átköltözött az egész Bears topic míg jó pár csapatnál még semmi, míg az FK-nál fordítva (persze, mindkettő nem rég indult, szeptemberig sok víz lefolyik a Dunán). Felvetésem a következő, nem lehetne legalább arra közös nevezőre jutni a 2(/3) csoportnak h melyik oldalon fogunk eredménykövetőzni?
Azt még rendben, h ennyi oldal lett, de az számomra h ennyi helyen egyszerre eredménykövetőzzek, az nonszensz. Gondolom nemcsak én vagyok ezzel így. És hát noh... egy Bears meccs nem az igazi FüligJimmy, Tomcsik nélkül... egy Steelers meccs Soldados, Gabistar nélkül és így tovább (h a mindenhol felbukkanó, Sobri-t, Baggio-t, Stez-t, Iktriad-ot, Empty taxi-t ne is említsem) vagy akkor az épp aktuális ellenféllel a vitatott szituk kitárgyalását (mindig Packers-nek fújnak 😀 ) stb. Ezek mind olyan dolgok, amik nagyok hiányoznának ha kövi szezontól nem lennének. Csak hát 3 részre szakadt társaságként kevesebb interakció, ellaposodó követések prognosztizálhatók... Szóval, ha lehetne, ebben jó lenne megegyezni.

Szerkesztette: Tito05
több mint 5 éve
dawyd728 3 696
Ki az az AB?
TGA
Ha nem nfl fórumon lennénk, akkor ő:
 www.competitionmantra.com/wp-content/uploads/frontend/2018/02/AB-de-Villiers.jpg

| közel 6 milliós twitter és insta követő |
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Hagyjuk már ezt végre! szerintetek is AB best of all time expect Rice? Vagy nem?
yooker
Fitz 😛
Löfli
Jermaine Kearse!
akdestroyer
Juju
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Hagyjuk már ezt végre! szerintetek is AB best of all time expect Rice? Vagy nem?
yooker
Kaepernicknek az NFLben a helye.
Coolearie
Victory formation only
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Ki az az AB?
TGA
Antonio Brown kimás


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Ki az az AB?

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Hagyjuk már ezt végre! szerintetek is AB best of all time expect Rice? Vagy nem?
yooker
Fitz 😛
Löfli
Jermaine Kearse!

több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 289 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Hagyjuk már ezt végre! szerintetek is AB best of all time expect Rice? Vagy nem?
yooker
Fitz 😛


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Hagyjuk már ezt végre! szerintetek is AB best of all time expect Rice? Vagy nem?
yooker
Kaepernicknek az NFLben a helye.

több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Hagyjuk már ezt végre! szerintetek is AB best of all time expect Rice? Vagy nem?