NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 9 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Valaki tud esetleg ajánlani egy oldalt, ahol a CB-k/S-k idei teljesítménye van rangsorolva?

Nem a szerzett INT/tackle, stb érdekel, hanem a valós teljesítmény/érték, olyan statok érdekelnének, hogy kire hanyas ratinggel dobálnak a QB-k/hány yardot kapott el az elkapó akin védekeztek.

Ha ilyen nincs is, esetleg egy valós friss ranking?Hulkeinstein
PFF + előfizetés 😊
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 291 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
combine: márc22
FA kezdés: márc10
szal kb normális FAk nem is mennek a combinera.braxa88
Nyilván azok mennek, akik így akarnak maguknak még egy esélyt szerezni, nem azok, akik kimennek és egyből kapnak egy 100 millás szerződéstWyatt
Favre is ott lesz?


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Valaki tud esetleg ajánlani egy oldalt, ahol a CB-k/S-k idei teljesítménye van rangsorolva?

Nem a szerzett INT/tackle, stb érdekel, hanem a valós teljesítmény/érték, olyan statok érdekelnének, hogy kire hanyas ratinggel dobálnak a QB-k/hány yardot kapott el az elkapó akin védekeztek.

Ha ilyen nincs is, esetleg egy valós friss ranking?
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 073
gaben
Azért gondolom, hogy nem mehet majd be bárki az utcáról 😀

több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 865 — Deion Sanders for president!
combine: márc22
FA kezdés: márc10
szal kb normális FAk nem is mennek a combinera.braxa88
Szerintem pont a gyengébb FA-k részére jó ez. Akikről már mindenki azt mondja, hogy ki vannak égve. Szóval olyanoknak akiket már mindenki leírt, mégis lehetne helyük a ligában. Jó ötlet ez, én támogatom.dugo1993
+1 tuti lesz pár éven belül egy olyan arc akiről a későbbiekben oscaros filmet fognak forgatni...peach

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
ennek a combinenak mi az értelme? kit érdekel már h egy ndamukong suh mennyit fut 40n v mennyit nyom ki.
vagy milyen ufa-k lesznek a combinon? cfl-ből jövő playak/ régebb óta csapat nélküliek? mert akkor talán lenne értelme...braxa88
En csak practise squad szokevenyekre szamitok akiknek 2011ben volt csapata kb 2 hetigHöri
Vagy akik korábbi sérülésük miatt nem találnak gazdára a FA alatt és itt akarják bizonyítani, hogy még helyük van a pályán.

több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 263 — a new hope (again)
combine: márc22
FA kezdés: márc10
szal kb normális FAk nem is mennek a combinera.braxa88
Szerintem pont a gyengébb FA-k részére jó ez. Akikről már mindenki azt mondja, hogy ki vannak égve. Szóval olyanoknak akiket már mindenki leírt, mégis lehetne helyük a ligában. Jó ötlet ez, én támogatom.dugo1993
+1 tuti lesz pár éven belül egy olyan arc akiről a későbbiekben oscaros filmet fognak forgatni...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 073
combine: márc22
FA kezdés: márc10
szal kb normális FAk nem is mennek a combinera.braxa88
Szerintem pont a gyengébb FA-k részére jó ez. Akikről már mindenki azt mondja, hogy ki vannak égve. Szóval olyanoknak akiket már mindenki leírt, mégis lehetne helyük a ligában. Jó ötlet ez, én támogatom.

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ennek a combinenak mi az értelme? kit érdekel már h egy ndamukong suh mennyit fut 40n v mennyit nyom ki.
vagy milyen ufa-k lesznek a combinon? cfl-ből jövő playak/ régebb óta csapat nélküliek? mert akkor talán lenne értelme...braxa88
En csak practise squad szokevenyekre szamitok akiknek 2011ben volt csapata kb 2 hetig

több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
combine: márc22
FA kezdés: márc10
szal kb normális FAk nem is mennek a combinera.braxa88
Nyilván azok mennek, akik így akarnak maguknak még egy esélyt szerezni, nem azok, akik kimennek és egyből kapnak egy 100 millás szerződést

több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
combine: márc22
FA kezdés: márc10
szal kb normális FAk nem is mennek a combinera.
több mint 9 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hát a fizikai formát fel tudják mérni
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
ennek a combinenak mi az értelme? kit érdekel már h egy ndamukong suh mennyit fut 40n v mennyit nyom ki.
vagy milyen ufa-k lesznek a combinon? cfl-ből jövő playak/ régebb óta csapat nélküliek? mert akkor talán lenne értelme...
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Idén már veterán combine is lesz, március 22-én, a tulajdonosi találkozó idején:

The event will allow veteran free agents to go through the same kinds of drills and testing draft prospects go through in Indianapolis, with representatives of all 32 clubs on hand.vassadi
Ha nem haragszotok leszek én az első (bízzunk benne utolsó😀) aki most ezt "poént" elsütöm :p

:: HIBÁS KÉP ::

A csudába, látom nem bírja a nyomdafestéket gép, nem is csodálom 😀 próbálkozzunk egy másikkal ők már talán így jönnek:

több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Idén már veterán combine is lesz, március 22-én, a tulajdonosi találkozó idején:

The event will allow veteran free agents to go through the same kinds of drills and testing draft prospects go through in Indianapolis, with representatives of all 32 clubs on hand.vassadi
Beugrik JMR, megint átdobja az egész pályát, és 1/4re elviszi a Raiders 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 865 — Deion Sanders for president!
Idén már veterán combine is lesz, március 22-én, a tulajdonosi találkozó idején:

The event will allow veteran free agents to go through the same kinds of drills and testing draft prospects go through in Indianapolis, with representatives of all 32 clubs on hand.vassadi
Tebow Time!!! 😀😀😀

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Idén már veterán combine is lesz, március 22-én, a tulajdonosi találkozó idején:

The event will allow veteran free agents to go through the same kinds of drills and testing draft prospects go through in Indianapolis, with representatives of all 32 clubs on hand.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
Rex rendezkedik be Buffaloban, de ezúttal szerényebben. Ezúttal már nem garantálta a SB-t, csak annyit, hogy arra hajt: "Well, get ready man. We're going. We are going. The guarantee? Hey, am I going to guarantee a Super Bowl? I tell you what I will do, I will guarantee the pursuit of it."peterk2005
Ő a sajtótájékoztatók Bill Belichickje. 😀😀iktriad
az "I'll be honest: I think it's still the Patriots that I want the most" után pedig nyugodtan kijelenthetjük, hogy nemcsak láb-, hanem BB-féltise is van Rexnek


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 128 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Rex rendezkedik be Buffaloban, de ezúttal szerényebben. Ezúttal már nem garantálta a SB-t, csak annyit, hogy arra hajt: "Well, get ready man. We're going. We are going. The guarantee? Hey, am I going to guarantee a Super Bowl? I tell you what I will do, I will guarantee the pursuit of it."peterk2005
Ő a sajtótájékoztatók Bill Belichickje. 😀😀
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Rex rendezkedik be Buffaloban, de ezúttal szerényebben. Ezúttal már nem garantálta a SB-t, csak annyit, hogy arra hajt: "Well, get ready man. We're going. We are going. The guarantee? Hey, am I going to guarantee a Super Bowl? I tell you what I will do, I will guarantee the pursuit of it."


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nincs vkinek ESPN insidere?

Ez a cikk érdekelne:  insider.espn.go.com/nfl/story/_/id/12165361/where-seattle-seahawks-defense-ranks-best-all-nfl?ex_cid=espnfb

Mondjuk csak felb.szom majd magam rajta, de azért elolvasnám.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
A Curry-Graham duó kurvasokat dob ezeken a számainkon.

több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Pass rush az NFLben 2014 - a táblázat nem csak a sackeket, de a QB hurryket és hiteket is tartalmazza

*The PRP stat from Pro Football Focus measures pressure created on a per snap basis with sacks being weighted. This is important because overall pressure on the quarterback is a much better judge of pass rushing ability than a pure sack total.
Ez a táblázat megmutatja, hogy valójában mennyire hatékony volt egy csapat passz sietetése. Pl a Jags hiába lett 6. sackekben, mivel QB hurrykben tök utolsók lettünk, a lista utolsói között vagyunk megtalálhatók(ezért lesz D-falember a választottunk 1/3ra áprilisban)iktriad
Húvazeg, ha valaki azt mobdja nekem, hogy mi leszünk aegjobbak QB hrryben, akkor szanaszét röhögöm 😀 Meg kell tartani Graham-et, nincs mese, vagy hozni egy elit OLB-t, mert épülhet erre a védelmünk ezalapján.
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
És még annyit, hogy én is ismerek olyan kissebb tévéket, akik csinálnak maguknak saját felméréseket.
Kivétel nélkül ügyesen vannak kozmetikázva. Vagy mondjuk úgy, hogy "hasznosan vannak csoportosítva a begyűjtött infók."

több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
Valamint találtam egy ilyet:

 sorozatwiki.hu/news.php?readmore=75381

Mint mondtam 5% alatt ezek nem valós számok a hibaszázalék miatt, de a 18-49-ben a 33.hely a Sport2-nek elgondolkoztató.
És az több, mint valószínű, hogy a (volt) NótaTV-t vagy a Fem3-at, VIVA-t többen nézik...