NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az Orákulum 😛 😀

Joe Banner ‏@JoeBanner13

speaks for itself

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
Kigyűjtöttem az NFL offenzív koordinátorait 2006 óta mind a 32 csapat esetében


 imagerz.com/QBVBC0tvAwMMUw8fEAVQ

Színkód:
PIROS - jelenlegi vagy korábbi HC
KÉK - 2014-ben OC
ZÖLD - 2014-ben segédedző (Haskellt nem számoltam ide)
RÓZSASZÍN - 2014-ben NCAA/CFL edző


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Lucifer New York Jets 1 209
 www.seahawks.com/videos-photos/live.html

Egy kis ráhangolódás 😀

GO JETS!!!
több mint 9 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
hallgassuk inkább az okosságokat kedvenc szakértőinktől a konfdöntőkről
 www.youtube.com/watch?v=9s7E-G4n1a4
 www.youtube.com/watch?v=_C65fct6zdobaggio
Azt a Sárga Xenith X2-es sisakot ide adhatnák..

több mint 9 éve
Egon bá New England Patriots 1 108 — Saints GM
dugo1993
Egyáltalán nem vagytok gyengék, sőt én tartok az éjjeli meccstől!
Luck biztosan nem vonul vissza gyűrű nélkül, de remélem nem idén nyeri az elsőt 😉

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Feldobom ide a témát, mert én úgy is elfogult vagyok ebben.
 goingdeep.postr.hu/az-idealis-ellenfel

Ezt a cikket olvastam ma (ami egyébként ugyancsak elfogult, nem is kicsit). Szóval itt is azt írja, hogy a Colts a legtúlértékeltebb csapat a ligában. Valahogy én egész évben pont fordítva éreztem. Az érvelés sem túl erős az írásban, ugyanis vertük a Ravenst is Bengalst is a nagy csapatok közül. Héttel kaptunk csak ki a Broncos ellen az első fordulóban, elég szoros volt a Phily elleni vereség a második héten (ráadásul vitatható is játékvezetői szinten). Az, hogy a Cowboys elrendezett minket, az sem egy sokat mondó érv, mert teljes mértékben leadtuk a meccset. Tény a Steelers agyonverte a csapatot, de szinte minden együttesnél van egy meccs, amikor semmi sem jön be.

Szóval a PR-eken is talán a 8. volt a legjobb helyünk, és mindenki annyit mondott csak rólunk, hogy becsúszunk a PO-ba aztán búcsúzunk is. Ennél valahogy többet láttam egész évben ebben a bandában. Most nem arról beszélek, hogy nyertünk kettőt eddig januárban, ez inkább az alapszakaszra vonatkozik.

Lényeg a lényeg, mondjuk, hogy most van vége az alapszakasznak. Ki mennyire érzi túlértékeltnek ezt a Coltsot, anélkül, hogy tudnánk, hogy AFC döntő előtt állunk? Ezt az alulértékeltséget, valahogy egész évben éreztem, ezért érdekelne pár semleges szurkoló véleménye.dugo1993
Szerintem pont jó helyen voltatok a PR-ekben. Ez a Colts a PO-ba való, és nem csak a gyenge csoport miatt. Viszont a playoffban gyenge, Green nélkül felálló Cincy, és a sérült, gyenge Manning-gel felálló Broncos nem megoldhatatlan feladat.

Félreértés ne essék, megérdemelten jutottatok ide, de nektek volt a legkönnyebb eddig eljutni. Szerintem pont ott a 8. hely körül vagytok, viszont remek munkát végzett az egész csapat januárban, hogy ezt megcáfolja 😊
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 073
Feldobom ide a témát, mert én úgy is elfogult vagyok ebben.
 goingdeep.postr.hu/az-idealis-ellenfel

Ezt a cikket olvastam ma (ami egyébként ugyancsak elfogult, nem is kicsit). Szóval itt is azt írja, hogy a Colts a legtúlértékeltebb csapat a ligában. Valahogy én egész évben pont fordítva éreztem. Az érvelés sem túl erős az írásban, ugyanis vertük a Ravenst is Bengalst is a nagy csapatok közül. Héttel kaptunk csak ki a Broncos ellen az első fordulóban, elég szoros volt a Phily elleni vereség a második héten (ráadásul vitatható is játékvezetői szinten). Az, hogy a Cowboys elrendezett minket, az sem egy sokat mondó érv, mert teljes mértékben leadtuk a meccset. Tény a Steelers agyonverte a csapatot, de szinte minden együttesnél van egy meccs, amikor semmi sem jön be.

Szóval a PR-eken is talán a 8. volt a legjobb helyünk, és mindenki annyit mondott csak rólunk, hogy becsúszunk a PO-ba aztán búcsúzunk is. Ennél valahogy többet láttam egész évben ebben a bandában. Most nem arról beszélek, hogy nyertünk kettőt eddig januárban, ez inkább az alapszakaszra vonatkozik.

Lényeg a lényeg, mondjuk, hogy most van vége az alapszakasznak. Ki mennyire érzi túlértékeltnek ezt a Coltsot, anélkül, hogy tudnánk, hogy AFC döntő előtt állunk? Ezt az alulértékeltséget, valahogy egész évben éreztem, ezért érdekelne pár semleges szurkoló véleménye.

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
ennek a combinenak mi az értelme? kit érdekel már h egy ndamukong suh mennyit fut 40n v mennyit nyom ki.
vagy milyen ufa-k lesznek a combinon? cfl-ből jövő playak/ régebb óta csapat nélküliek? mert akkor talán lenne értelme...braxa88
En csak practise squad szokevenyekre szamitok akiknek 2011ben volt csapata kb 2 hetigHöri
Remélem akkor Long Ding(egy tryoutos kinai kicker, aki szerződést kapott, de kb ennyit volt kereten nálunk 2012ben) pl. előkerül. 😀 Vagy mondjuk Gene Smith csodás hátsó körös pickjeiből páran (Larry Hart, Scotty McGee, Rod Isaac). Őket akár mind le is igazolhatja most a Jets. 😀😀iktriad
Miért mindenki minket piszkál? 😀Lucifer
Az ördög sose alszik, de ezt a nickneved alapján nyilván te is tudod. 😀😀
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
hallgassuk inkább az okosságokat kedvenc szakértőinktől a konfdöntőkről





---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Aki úgy látja jónak, fizessen érte, mindenkinek a szíve joga, de csak mosolyogni tudok azon, hogy valaki ezért képes pénzt kiadni.vassadi
Akkor az NFL csapatokon is mosolyogsz? 😉


http://insidehandoff.com/
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nyilván nincs ilyen oldal, de ettől még a PFF mennyivel lesz hitelesebb?
Aki úgy látja jónak, fizessen érte, mindenkinek a szíve joga, de csak mosolyogni tudok azon, hogy valaki ezért képes pénzt kiadni.vassadi
Nem értem a logikát a mondandódban. Hogyan tudna bárki is olyan - 100%-ig hiteles - statisztikát csinálni, ami pl. coverage responsibility figyelembevételével minősít? Már magukon az NFL csapatokon kívül persze.

Ezzel lényegében azt mondod, hogy minden statisztika értelmetlen. És akkor mégis hogyan hasonlítsuk a játékosokat össze? Ránézésre? Vagy nézze meg mindenki minden csapat összes meccsét, mégpedig playről playre minden playt 22 alkalommal, hogy összerakja minden játékos "hiteles" értékét? Még ez se jó, mert mi se tudjuk, hogy milyen overage responsibility volt kiosztva az egyes védőknek, mi is csak tippelni tudunk abból amit látunk.

Na, ezt csinálja a PFF is. Azzal a különbséggel, hogy nekik ehhez megvan az emberanyaguk, megvan a hozzáférésük (nem csak a meccsvideókhoz, hanem több szögből, kikockázva, indexelve), és van annyi szakmai ismeretük is, hogy jobban tippeljenek egy felállás és az utána levő mozgások alapján, mint mi.peterk2005
Mármint mint te vagy én. Vannak itt olyanok, akik mindenhez sokkal jobban értenek

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nyilván nincs ilyen oldal, de ettől még a PFF mennyivel lesz hitelesebb?
Aki úgy látja jónak, fizessen érte, mindenkinek a szíve joga, de csak mosolyogni tudok azon, hogy valaki ezért képes pénzt kiadni.vassadi
Nem értem a logikát a mondandódban. Hogyan tudna bárki is olyan - 100%-ig hiteles - statisztikát csinálni, ami pl. coverage responsibility figyelembevételével minősít? Már magukon az NFL csapatokon kívül persze.

Ezzel lényegében azt mondod, hogy minden statisztika értelmetlen. És akkor mégis hogyan hasonlítsuk a játékosokat össze? Ránézésre? Vagy nézze meg mindenki minden csapat összes meccsét, mégpedig playről playre minden playt 22 alkalommal, hogy összerakja minden játékos "hiteles" értékét? Még ez se jó, mert mi se tudjuk, hogy milyen overage responsibility volt kiosztva az egyes védőknek, mi is csak tippelni tudunk abból amit látunk.

Na, ezt csinálja a PFF is. Azzal a különbséggel, hogy nekik ehhez megvan az emberanyaguk, megvan a hozzáférésük (nem csak a meccsvideókhoz, hanem több szögből, kikockázva, indexelve), és van annyi szakmai ismeretük is, hogy jobban tippeljenek egy felállás és az utána levő mozgások alapján, mint mi.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
tudna valaki segíteni kéne egy jó oldal ahonnan le lehet tölteni a meccseket mert mindjárt itt a offseson 😕 az Ncoron meg nem tölti vissza senki a meccseket és napok még lejönnek 😕szabolcs13
Szerintem ilyenben itt senki nem tud segíteni, hiszen mindenki a hivatalos GP-t használja. Minden más ellenkezik az elveinkkel. Egy kanadai ismerősöm küldte ezt az oldalt  tenyardtracker.com/ itt regisztráció után találhatsz valamit, de csak a saját felelősségedre. Én még nem mertem kipróbálni...Klaci79
Torrentes dolgokat máskor PM-ben ha kérhetem.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Lucifer New York Jets 1 209
ennek a combinenak mi az értelme? kit érdekel már h egy ndamukong suh mennyit fut 40n v mennyit nyom ki.
vagy milyen ufa-k lesznek a combinon? cfl-ből jövő playak/ régebb óta csapat nélküliek? mert akkor talán lenne értelme...braxa88
En csak practise squad szokevenyekre szamitok akiknek 2011ben volt csapata kb 2 hetigHöri
Remélem akkor Long Ding(egy tryoutos kinai kicker, aki szerződést kapott, de kb ennyit volt kereten nálunk 2012ben) pl. előkerül. 😀 Vagy mondjuk Gene Smith csodás hátsó körös pickjeiből páran (Larry Hart, Scotty McGee, Rod Isaac). Őket akár mind le is igazolhatja most a Jets. 😀😀iktriad
Miért mindenki minket piszkál? 😀

GO JETS!!!
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Szerintem jó ötlet a veterán combine. Ott van pl Forsett, ki az isten gondolta volna hogy van még benne ennyi? Szerencséje volt mert jutott lehetőséghez. Tudjuk milyen rövid egy átlagos NFL karrier, nincs sok időd bizonyítani pedig az életeted feltetted rá. Több száz olyan még mindig fiatal játékos van aki már kikerült a körből, sokan közülűk csak rosszkor voltak rossz helyen. Kapnak még egy esélyt az nem baj, ha csak néhány talál magának csapatot már megérte. Biztos lesz ilyen. És persze Mesko time 😀
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 572
Valaki tud esetleg ajánlani egy oldalt, ahol a CB-k/S-k idei teljesítménye van rangsorolva?

Nem a szerzett INT/tackle, stb érdekel, hanem a valós teljesítmény/érték, olyan statok érdekelnének, hogy kire hanyas ratinggel dobálnak a QB-k/hány yardot kapott el az elkapó akin védekeztek.

Ha ilyen nincs is, esetleg egy valós friss ranking?Hulkeinstein
PFF + előfizetés 😊tenorx
Persze csak ha Hulkeinstein kolléga szíves örömest dob ki pénzt hitelesnek távolról sem nevezhető adatokért, elvégre - ha már konkrétan a DB-k érdeklik - pár netes firkásznak aligha vannak biztos infói arról, hogy például adott playeknél milyen coverage responsibility volt kiosztva az egyes védőknek.vassadi
És mit nevezel hiteles adatnak? 😊tenorx
Ami tökéletesen fedi a valóságot.

Kérdezek én is: szerinted a PFF ezt tudja garantálni például a fenti esetben?vassadi
Jó, akkor kérdéssel felelek 😊
Mutatsz nekem egy olyan oldalt, ami garantálja minden esetben? 😊tenorx
Nyilván nincs ilyen oldal, de ettől még a PFF mennyivel lesz hitelesebb?
Aki úgy látja jónak, fizessen érte, mindenkinek a szíve joga, de csak mosolyogni tudok azon, hogy valaki ezért képes pénzt kiadni.
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
tudna valaki segíteni kéne egy jó oldal ahonnan le lehet tölteni a meccseket mert mindjárt itt a offseson 😕 az Ncoron meg nem tölti vissza senki a meccseket és napok még lejönnek 😕szabolcs13
Szerintem ilyenben itt senki nem tud segíteni, hiszen mindenki a hivatalos GP-t használja. Minden más ellenkezik az elveinkkel. Egy kanadai ismerősöm küldte ezt az oldalt  tenyardtracker.com/ itt regisztráció után találhatsz valamit, de csak a saját felelősségedre. Én még nem mertem kipróbálni...
több mint 9 éve
szabolcs13 Seattle Seahawks 212
tudna valaki segíteni kéne egy jó oldal ahonnan le lehet tölteni a meccseket mert mindjárt itt a offseson 😕 az Ncoron meg nem tölti vissza senki a meccseket és napok még lejönnek 😕
több mint 9 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 623 — Rise My Nation!
Idén már veterán combine is lesz, március 22-én, a tulajdonosi találkozó idején:

The event will allow veteran free agents to go through the same kinds of drills and testing draft prospects go through in Indianapolis, with representatives of all 32 clubs on hand.vassadi
Beugrik JMR, megint átdobja az egész pályát, és 1/4re elviszi a Raiders 😀Borbinho
Ez övön aluli volt😊
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
ennek a combinenak mi az értelme? kit érdekel már h egy ndamukong suh mennyit fut 40n v mennyit nyom ki.
vagy milyen ufa-k lesznek a combinon? cfl-ből jövő playak/ régebb óta csapat nélküliek? mert akkor talán lenne értelme...braxa88
En csak practise squad szokevenyekre szamitok akiknek 2011ben volt csapata kb 2 hetigHöri
Remélem akkor Long Ding(egy tryoutos kinai kicker, aki szerződést kapott, de kb ennyit volt kereten nálunk 2012ben) pl. előkerül. 😀 Vagy mondjuk Gene Smith csodás hátsó körös pickjeiből páran (Larry Hart, Scotty McGee, Rod Isaac). Őket akár mind le is igazolhatja most a Jets. 😀😀
több mint 9 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Valaki tud esetleg ajánlani egy oldalt, ahol a CB-k/S-k idei teljesítménye van rangsorolva?

Nem a szerzett INT/tackle, stb érdekel, hanem a valós teljesítmény/érték, olyan statok érdekelnének, hogy kire hanyas ratinggel dobálnak a QB-k/hány yardot kapott el az elkapó akin védekeztek.

Ha ilyen nincs is, esetleg egy valós friss ranking?Hulkeinstein
PFF + előfizetés 😊tenorx
Persze csak ha Hulkeinstein kolléga szíves örömest dob ki pénzt hitelesnek távolról sem nevezhető adatokért, elvégre - ha már konkrétan a DB-k érdeklik - pár netes firkásznak aligha vannak biztos infói arról, hogy például adott playeknél milyen coverage responsibility volt kiosztva az egyes védőknek.vassadi
És mit nevezel hiteles adatnak? 😊tenorx
Ami tökéletesen fedi a valóságot.

Kérdezek én is: szerinted a PFF ezt tudja garantálni például a fenti esetben?vassadi
Jó, akkor kérdéssel felelek 😊
Mutatsz nekem egy olyan oldalt, ami garantálja minden esetben? 😊
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 572
Valaki tud esetleg ajánlani egy oldalt, ahol a CB-k/S-k idei teljesítménye van rangsorolva?

Nem a szerzett INT/tackle, stb érdekel, hanem a valós teljesítmény/érték, olyan statok érdekelnének, hogy kire hanyas ratinggel dobálnak a QB-k/hány yardot kapott el az elkapó akin védekeztek.

Ha ilyen nincs is, esetleg egy valós friss ranking?Hulkeinstein
PFF + előfizetés 😊tenorx
Persze csak ha Hulkeinstein kolléga szíves örömest dob ki pénzt hitelesnek távolról sem nevezhető adatokért, elvégre - ha már konkrétan a DB-k érdeklik - pár netes firkásznak aligha vannak biztos infói arról, hogy például adott playeknél milyen coverage responsibility volt kiosztva az egyes védőknek.vassadi
És mit nevezel hiteles adatnak? 😊tenorx
Ami tökéletesen fedi a valóságot.

Kérdezek én is: szerinted a PFF ezt tudja garantálni például a fenti esetben?
több mint 9 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Valaki tud esetleg ajánlani egy oldalt, ahol a CB-k/S-k idei teljesítménye van rangsorolva?

Nem a szerzett INT/tackle, stb érdekel, hanem a valós teljesítmény/érték, olyan statok érdekelnének, hogy kire hanyas ratinggel dobálnak a QB-k/hány yardot kapott el az elkapó akin védekeztek.

Ha ilyen nincs is, esetleg egy valós friss ranking?Hulkeinstein
PFF + előfizetés 😊tenorx
Persze csak ha Hulkeinstein kolléga szíves örömest dob ki pénzt hitelesnek távolról sem nevezhető adatokért, elvégre - ha már konkrétan a DB-k érdeklik - pár netes firkásznak aligha vannak biztos infói arról, hogy például adott playeknél milyen coverage responsibility volt kiosztva az egyes védőknek.vassadi
És mit nevezel hiteles adatnak? 😊
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 572
Valaki tud esetleg ajánlani egy oldalt, ahol a CB-k/S-k idei teljesítménye van rangsorolva?

Nem a szerzett INT/tackle, stb érdekel, hanem a valós teljesítmény/érték, olyan statok érdekelnének, hogy kire hanyas ratinggel dobálnak a QB-k/hány yardot kapott el az elkapó akin védekeztek.

Ha ilyen nincs is, esetleg egy valós friss ranking?Hulkeinstein
PFF + előfizetés 😊tenorx
Persze csak ha Hulkeinstein kolléga szíves örömest dob ki pénzt hitelesnek távolról sem nevezhető adatokért, elvégre - ha már konkrétan a DB-k érdeklik - pár netes firkásznak aligha vannak biztos infói arról, hogy például adott playeknél milyen coverage responsibility volt kiosztva az egyes védőknek.
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Valaki tud esetleg ajánlani egy oldalt, ahol a CB-k/S-k idei teljesítménye van rangsorolva?

Nem a szerzett INT/tackle, stb érdekel, hanem a valós teljesítmény/érték, olyan statok érdekelnének, hogy kire hanyas ratinggel dobálnak a QB-k/hány yardot kapott el az elkapó akin védekeztek.

Ha ilyen nincs is, esetleg egy valós friss ranking?Hulkeinstein
PFF + előfizetés 😊tenorx
Akkor úgy mondom, hogy ingyenes megoldás 😊