NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Idei országosan közvetített előszezon meccsek:



A szülinapomra ESPNes Jags meccset kapok Goodelltől 😀😀iktriad
Még jó, hogy a Sport TV nem közvetíti az előszezont. Se Broncos, se Pats...
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Köszi, jól hátratolták ezt is.
Régebben asszem àprilis elején hirdették ki.

több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
A "rendes" szezon sorsolása mikor várható?Bazzani
Április 17.
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 291 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
A "rendes" szezon sorsolása mikor várható?Bazzani
A csapatok már ugye megvannak, csak az időpontok hiányoznak...én úgy olvastam, hogy azok a nyár elején lesznek meg.Chargers LT
általában az is megvan április végére


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
A "rendes" szezon sorsolása mikor várható?Bazzani
A csapatok már ugye megvannak, csak az időpontok hiányoznak...én úgy olvastam, hogy azok a nyár elején lesznek meg.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A "rendes" szezon sorsolása mikor várható?

több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
a Sports Illustrated rangsorolta az elmúlt 10 év draftjának évenkénti QB felhozatalát. a top 3 év sorrendje: 1. 2004, 2. 2012, 3. 2005.
 sportsillustrated.cnn.com/nfl/news/20140409/nfl-draft-best-quarterback-classes-in-history/#ixzz2yQFkH52K

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Idei országosan közvetített előszezon meccsek:



A szülinapomra ESPNes Jags meccset kapok Goodelltől 😀😀
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ma este 9:15kor kihirdetik az előszezon menetrendjét.
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Jerry Porter még mindig menő

több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Nem csak ott voltak csapattársak (segítek, a sigemet kell nézni 😛 )

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
Sherm és D-Jax little league csapattársak voltak.

több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tavaly már lefutottuk ezeket a köröket egy sokkal durvább esetnél. Ott volt olyan megjegyzés, hogy nekik nem az az életük, hogy kapnak egy csomó pénzt, és akkor tök jó, minden megváltozik, meg ők a nagy sportistenek, hanem nekik a banda a család, és az NFL-t is simán háttérbe szorítja. Neki a pénz másodlagos, a család fontosabb, és nem úgy veszi a börtönt se, hogy elbaszta az életét

több mint 10 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Derrick Ward szerint a játékosok 80%-ának van köze bandákhoz (beleértve saját magát is), így nem érti Jackson cutolását. érdemes elolvasni a timeline-ját

 twitter.com/DerrickWard32deyell
Valahogy számomra nem tud hiteles lenni egy hasonló cipőben járó ember. Nyilvánvaló, hogy a "tesót" fogja védeni foggal-körömmel, miközben ő maga is bevallottan élte a bandák világát. Az meg lehet, hogy rengetegen vannak még ilyenek, de nem mindegy, hogy ki milyen mértékben, mibe keveredik bele stb. Se ő, se mi nem tudhatjuk, hogy Kellyéknél mi vágta ki véglegesen a biztosítékot. Kétlem, hogy lenne akkora idióta a szakmai stáb, hogy bagatell dolgok miatt kockáztatják a csapat sikerét. Az meg, hogy élsportolók esetében morálisan elfogadott a bandázgatás, hát elég szomorú. Az egy dolog, hogy fiatal korában hülye volt valaki és belekeveredett kétes ügyekbe, de hogy felnőtt fejjel, profi játékosként képtelen szakítani ezzel.... a felelőtlenség netovábbja...
Egy kis plusz adalék: DeSean Jackson was cutting meetings to hang out with friends, a source confirmed. Relationship with Kelly was also a big concern.

több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 291 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Baromság. Megatron is fekete, de semmi köze a bandákhoz. Meg ezer ilyen fekete srác van még.Bazzani
ja, csak ez az ezer srác pont kiteszi a 20%-ot.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Baromság. Megatron is fekete, de semmi köze a bandákhoz. Meg ezer ilyen fekete srác van még.

több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
Derrick Ward szerint a játékosok 80%-ának van köze bandákhoz (beleértve saját magát is), így nem érti Jackson cutolását. érdemes elolvasni a timeline-ját

 twitter.com/DerrickWard32deyell
a maradék 20% meg fehér bőrű.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 514
Derrick Ward szerint a játékosok 80%-ának van köze bandákhoz (beleértve saját magát is), így nem érti Jackson cutolását. érdemes elolvasni a timeline-ját

 twitter.com/DerrickWard32

choose life
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
magyarul Seattlebe kellett volna.Amadeus91
Én csak a gyűrűtől motiválva oda mentem volna. De az elkövetkező 4 évben a Bearsből is válhat bajnokesélyes, a végén még kiderülhet h tökéletesen optimalizálta, a gyűrűt és mellé minél több pénzt pályafutása utánra...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Nem azt mondom, hogy én jobban ismernélek 😊 Hanem amikor az ember (bárki) benne van az NFL-ben, akkor már biztosan máshogyan látja a dolgokat mint kívülről. De ezen nem akarok senkivel sem összeveszni, ma nagyon szép tavaszi, madárcsicsergős időnk van 😊vandeminek
Sosem voltunk gazdagok és nagyon lenézem azokat az embereket akik örököltek egy csomó pénzt, semmit nem tettek érte, és csak ész nélkül szórják. A szüleim keményen megdolgoztak azért a kevésért ami volt, s megteremtették a feltételeket, hogy én többre vihessem mint ők. Kevesebbet költök mint amennyit keresek, mindezt úgy, hogy teljesen elégedett vagyok az életszínvonalommal. Miért akarnék többet?

Én a magánéletemben nem azt a munkahelyet választottam, ahol nagyobb fizetést kínáltak. És ha elhagyom a munkahelyemet az se a több pénzért lesz. Számomra a pénz nem jelent boldogságot, csak egy eszköz ahhoz, és attól függ, hogyan és mire költöm. Amíg eleget keresek, addig nem érdekel, h máshol többet kaphatnék, és az se érdekel, h más mennyit keres. A légkör/hangulat a szakmai fejlődés, stb többet jelentett.
Sportoló sajnos nem lettem, de egész kicsi korom óta rengeteg különböző sporteseményt követtem nyomon, álmodozva h egyszer én leszek ott és én nyerek. Ez sok különböző okból nem valósult meg, de akármelyik sportban lennék az lenne a célom, h a lehető legsikeresebb legyek, a lehető legtöbbet nyerjek, sőt a lehető legtöbb rekordot megdöntsem, sőt NFL-ben a salaraycap miatt a sikerek hajszolásának érdekében még kifejezetten hátráltatna is ebben a magasabb fizetés (úgy rosszabb csapattársak lennének mellettem).
Fotelből könnyű ilyet mondani, de a való életben mondhatni lemondtam a több pénzről olyan okok miatt, amik apróságok amellett, hogy sokak ismerjék a nevem, sokak szurkoljanak nekem, és pályafutásom után is emlékezzenek rám, hogy otthagyjam a nevem a bajnokok falán a rekordkönyvekben.

Fotelből írom, de pontosan tudom mit jelentenek a szavak, pontosan tudom h mi a fontosabb számomra a siker vagy a pénz. Nem választhattam soha siker és pénz között, de mondhatom, h akadt már oylan dolog az éltemben, amit előrébb helyeztem a pénznél.
x > pénz.
És monthatom, h ezeknél a dolgoknál sokkal többet jelentene számomra egy NFL bajnoki gyűrű, ha ott lehetnék
gyűrű >>> x.
A két egyenlőtlenségből egy következetes ember számára, amilyennek én saját magamat tartom, kijön, h gyűrű >>>> pénz.

Ez az én értékrendem. Senki más értékrendét nem kérdőjelezem meg, kinőttem már abból a korból. Sem fórumozókét, sem sportolókét. Általában jobban szeretem azokat a sportolókat és embereket akiknek az értékrendje közelebb van az enyémhez, emiatt kettő közül sokszor annak szurkolok, akinek a "gyűrű" fontosabb mint a pénz, de ez többnyire pozitív diszkrimináció. Jared Allent pl mindig is bírtam, szurkoltam neki, mikor harcban volt a sackrekordért és remélem sikeres lesz a Bearsben Nem ítéltem volna őt el, azért mert csak a pénz alapján választ csapatot. Mivel azonban nem a legjobb ajánlatot fogadta el, ez az állítás elég gyenge lábakon áll. Az hogy mennyire lesz motivált mennyire nem, arra most semmi rálátásunk nincs, de abban szinte biztos vagyok, h amíg jól megy csapatának, addig az ő motiváltságával se lesznek gondok.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
Black_Adder
Majdnem mindenben egyet tudok veled érteni, egy dolog szúrja csak a szemem: Te a gyűrűt választottad volna. Természetesen én is a gyűrűt választanám. Innen a gépem elől. Csakhogy Allennek (+ még rengeteg játékosnak) teljesen más. Szerintem nem tudjuk annyira könnyen megítélni ilyen távolról, hogy ha mi ilyen helyzetbe kerülnénk, akkor biztosan a gyűrűt választanánk-e.vandeminek
Én nem csak a gép előtt választanám a gyűrűt - magamat talán én ismerem a legjobban - de a gépelőtt se hibátatom azt, aki máshogy gondolja...Black_Adder
de mi garantálja a gyűrűt?Amadeus91
Semmi.
De aki veszi a fáradtságot és végigolvassa a hszemet, abban írtam is, h
Azon kívül 4 éves szerződést kötött, ha 4 évet még játszani akar, a szerződése végére, a Hox lehet h 1/1-ért fog küzdeni, a Bears meg bajnoki címért. Könnyen és nagyot tud fordulni a világ egy offseason alatt. Azon kívül a bears már most sem rossz csapat, vele erősödött máris annyit a védelem, h bízhassanak benne, h harcban lesznek a div győzelemért.Black_Adder
és persze, ha végig a legjobb csapatban van, akkor se feltétlen nyer gyűrűt, de ha gyűrűt akar, akkor a legjobb amit tehet, h a legjobb csapathoz ír alá.Black_Adder
magyarul Seattlebe kellett volna.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Black_Adder
Majdnem mindenben egyet tudok veled érteni, egy dolog szúrja csak a szemem: Te a gyűrűt választottad volna. Természetesen én is a gyűrűt választanám. Innen a gépem elől. Csakhogy Allennek (+ még rengeteg játékosnak) teljesen más. Szerintem nem tudjuk annyira könnyen megítélni ilyen távolról, hogy ha mi ilyen helyzetbe kerülnénk, akkor biztosan a gyűrűt választanánk-e.vandeminek
Én nem csak a gép előtt választanám a gyűrűt - magamat talán én ismerem a legjobban - de a gépelőtt se hibátatom azt, aki máshogy gondolja...Black_Adder
de mi garantálja a gyűrűt?Amadeus91
Semmi.
De aki veszi a fáradtságot és végigolvassa a hszemet, abban írtam is, h
Azon kívül 4 éves szerződést kötött, ha 4 évet még játszani akar, a szerződése végére, a Hox lehet h 1/1-ért fog küzdeni, a Bears meg bajnoki címért. Könnyen és nagyot tud fordulni a világ egy offseason alatt. Azon kívül a bears már most sem rossz csapat, vele erősödött máris annyit a védelem, h bízhassanak benne, h harcban lesznek a div győzelemért.Black_Adder
és persze, ha végig a legjobb csapatban van, akkor se feltétlen nyer gyűrűt, de ha gyűrűt akar, akkor a legjobb amit tehet, h a legjobb csapathoz ír alá.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Black_Adder
Majdnem mindenben egyet tudok veled érteni, egy dolog szúrja csak a szemem: Te a gyűrűt választottad volna. Természetesen én is a gyűrűt választanám. Innen a gépem elől. Csakhogy Allennek (+ még rengeteg játékosnak) teljesen más. Szerintem nem tudjuk annyira könnyen megítélni ilyen távolról, hogy ha mi ilyen helyzetbe kerülnénk, akkor biztosan a gyűrűt választanánk-e.vandeminek
Én nem csak a gép előtt választanám a gyűrűt - magamat talán én ismerem a legjobban - de a gépelőtt se hibátatom azt, aki máshogy gondolja...Black_Adder
Nem azt mondom, hogy én jobban ismernélek 😊 Hanem amikor az ember (bárki) benne van az NFL-ben, akkor már biztosan máshogyan látja a dolgokat mint kívülről. De ezen nem akarok senkivel sem összeveszni, ma nagyon szép tavaszi, madárcsicsergős időnk van 😊

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
Black_Adder
Majdnem mindenben egyet tudok veled érteni, egy dolog szúrja csak a szemem: Te a gyűrűt választottad volna. Természetesen én is a gyűrűt választanám. Innen a gépem elől. Csakhogy Allennek (+ még rengeteg játékosnak) teljesen más. Szerintem nem tudjuk annyira könnyen megítélni ilyen távolról, hogy ha mi ilyen helyzetbe kerülnénk, akkor biztosan a gyűrűt választanánk-e.vandeminek
Én nem csak a gép előtt választanám a gyűrűt - magamat talán én ismerem a legjobban - de a gépelőtt se hibátatom azt, aki máshogy gondolja...Black_Adder
de mi garantálja a gyűrűt?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Black_Adder
Majdnem mindenben egyet tudok veled érteni, egy dolog szúrja csak a szemem: Te a gyűrűt választottad volna. Természetesen én is a gyűrűt választanám. Innen a gépem elől. Csakhogy Allennek (+ még rengeteg játékosnak) teljesen más. Szerintem nem tudjuk annyira könnyen megítélni ilyen távolról, hogy ha mi ilyen helyzetbe kerülnénk, akkor biztosan a gyűrűt választanánk-e.vandeminek
Én nem csak a gép előtt választanám a gyűrűt - magamat talán én ismerem a legjobban - de a gépelőtt se hibátatom azt, aki máshogy gondolja...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear