NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nem találtam infót magyar premierről... 😕 pedig ezt még moziban is megnézném, pláne így uborkaszezonban 😉
DRAFT DAY - Official Theatrical TRAILER [HD] - 2014
 www.youtube.com/watch?v=K3SlVsdUuBYCardinalis
előre látom lelki szemeim előtt a csodás magyar feliratot hozzá... 😀peach
majd írok hibajegyzéket ha úgy van

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
De most tényleg, kit érdekel hogy játékon kívül örvendezés közben ugrándozhat-e a játékos vagy nem? 😊 Rataxes
Engem.
Lassan Puskásék szabadabban lézenghettek a pályán Rákosi alatt. Goodellék annyi kontrollt tesznek rá a játékosokra, ami számomra teljesen érthetetlen.
Persze ha úgy tesszük fel a kérdést, hogy ha a csoportos és szervezett TD-ünneplés tiltott, akkor miért ne legyen tiltott zsákolni, akkor rendben vagyunk.
Nekem szurkolóként ez a sport jobban az emóciókról szól, mint bármi más. Gondolom ezt ezen az oldalon nem kell ragoznom, elég megnézni egy-egy emlékezetes jelenet után a videómegosztókra feltöltött szurkolói reakciókat.
De a játékosok ezt nem élhetik meg szabadon, 80 éves vén faszok a tulajdonosi páholyban felszabadultabban ünnepelhetnek, mint azok, akik egész héten a meccsre készülnek és a belüket kidolgozzák a pályán.atapapa
Nem egy összezörrenés volt a zsákolások után a játékosok között, ráadásul pont nálatok volt,hogy játékmegszakítás is kellett a villa elmozdulása miatt.undisputedly
Ha valaki mászókázik a kapun, azt büntessék.
De minden TD-öröm tud feszültséget szülni, mivel abban a pillanatban egy csapatrész egy másik fölé kerekedett, ehhez nem kell zsákolás.

Pl. a legnagyobb felháborodásokat az elmúlt években a hazai pályán legyőzöttekben mindig az keltette, amikor az ellenfél a pálya közepén lévő csapatemblémán ünnepelt, oda köpött, stb.
Ilyenért viszont továbbra se bűntettnek, pedig ez sokkal komolyabb probléma és indokolhatóbb is lenne a tiltása.atapapa
Erről a köpködős incidensről lemaradtam. Ez mondjuk nálam nagyon átlép egy vonalat.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
De most tényleg, kit érdekel hogy játékon kívül örvendezés közben ugrándozhat-e a játékos vagy nem? 😊 Rataxes
Engem.
Lassan Puskásék szabadabban lézenghettek a pályán Rákosi alatt. Goodellék annyi kontrollt tesznek rá a játékosokra, ami számomra teljesen érthetetlen.
Persze ha úgy tesszük fel a kérdést, hogy ha a csoportos és szervezett TD-ünneplés tiltott, akkor miért ne legyen tiltott zsákolni, akkor rendben vagyunk.
Nekem szurkolóként ez a sport jobban az emóciókról szól, mint bármi más. Gondolom ezt ezen az oldalon nem kell ragoznom, elég megnézni egy-egy emlékezetes jelenet után a videómegosztókra feltöltött szurkolói reakciókat.
De a játékosok ezt nem élhetik meg szabadon, 80 éves vén faszok a tulajdonosi páholyban felszabadultabban ünnepelhetnek, mint azok, akik egész héten a meccsre készülnek és a belüket kidolgozzák a pályán.atapapa
Nem egy összezörrenés volt a zsákolások után a játékosok között, ráadásul pont nálatok volt,hogy játékmegszakítás is kellett a villa elmozdulása miatt.undisputedly
Ha valaki mászókázik a kapun, azt büntessék.
De minden TD-öröm tud feszültséget szülni, mivel abban a pillanatban egy csapatrész egy másik fölé kerekedett, ehhez nem kell zsákolás.

Pl. a legnagyobb felháborodásokat az elmúlt években a hazai pályán legyőzöttekben mindig az keltette, amikor az ellenfél a pálya közepén lévő csapatemblémán ünnepelt, oda köpött, stb.
Ilyenért viszont továbbra se bűntettnek, pedig ez sokkal komolyabb probléma és indokolhatóbb is lenne a tiltása.

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
De most tényleg, kit érdekel hogy játékon kívül örvendezés közben ugrándozhat-e a játékos vagy nem? 😊 Rataxes
Engem.
Lassan Puskásék szabadabban lézenghettek a pályán Rákosi alatt. Goodellék annyi kontrollt tesznek rá a játékosokra, ami számomra teljesen érthetetlen.
Persze ha úgy tesszük fel a kérdést, hogy ha a csoportos és szervezett TD-ünneplés tiltott, akkor miért ne legyen tiltott zsákolni, akkor rendben vagyunk.
Nekem szurkolóként ez a sport jobban az emóciókról szól, mint bármi más. Gondolom ezt ezen az oldalon nem kell ragoznom, elég megnézni egy-egy emlékezetes jelenet után a videómegosztókra feltöltött szurkolói reakciókat.
De a játékosok ezt nem élhetik meg szabadon, 80 éves vén faszok a tulajdonosi páholyban felszabadultabban ünnepelhetnek, mint azok, akik egész héten a meccsre készülnek és a belüket kidolgozzák a pályán.atapapa
Nem egy összezörrenés volt a zsákolások után a játékosok között, ráadásul pont nálatok volt,hogy játékmegszakítás is kellett a villa elmozdulása miatt.
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
nem találtam infót magyar premierről... 😕 pedig ezt még moziban is megnézném, pláne így uborkaszezonban 😉
DRAFT DAY - Official Theatrical TRAILER [HD] - 2014
 www.youtube.com/watch?v=K3SlVsdUuBYCardinalis
előre látom lelki szemeim előtt a csodás magyar feliratot hozzá... 😀peach
"Nemzeti Foci Liga" 😉

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
De most tényleg, kit érdekel hogy játékon kívül örvendezés közben ugrándozhat-e a játékos vagy nem? 😊 Rataxes
Engem.
Lassan Puskásék szabadabban lézenghettek a pályán Rákosi alatt. Goodellék annyi kontrollt tesznek rá a játékosokra, ami számomra teljesen érthetetlen.
Persze ha úgy tesszük fel a kérdést, hogy ha a csoportos és szervezett TD-ünneplés tiltott, akkor miért ne legyen tiltott zsákolni, akkor rendben vagyunk.
Nekem szurkolóként ez a sport jobban az emóciókról szól, mint bármi más. Gondolom ezt ezen az oldalon nem kell ragoznom, elég megnézni egy-egy emlékezetes jelenet után a videómegosztókra feltöltött szurkolói reakciókat.
De a játékosok ezt nem élhetik meg szabadon, 80 éves vén faszok a tulajdonosi páholyban felszabadultabban ünnepelhetnek, mint azok, akik egész héten a meccsre készülnek és a belüket kidolgozzák a pályán.

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
nem találtam infót magyar premierről... 😕 pedig ezt még moziban is megnézném, pláne így uborkaszezonban 😉
DRAFT DAY - Official Theatrical TRAILER [HD] - 2014
 www.youtube.com/watch?v=K3SlVsdUuBYCardinalis
előre látom lelki szemeim előtt a csodás magyar feliratot hozzá... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
nem találtam infót magyar premierről... 😕 pedig ezt még moziban is megnézném, pláne így uborkaszezonban 😉
DRAFT DAY - Official Theatrical TRAILER [HD] - 2014

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
De most tényleg, kit érdekel hogy játékon kívül örvendezés közben ugrándozhat-e a játékos vagy nem? 😊 Miből maradunk ki a zsákolás megtiltásakor? Ez szerintem pont az a témakör amin semmi értelme háborogni, én legalábbis nem azért nézek meccset hogy zsákolást lássak, arra ott az NBA.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
A zsákolómozdulatot tiltják be egy egyedi eset után....grat!
Tehát, ha valaki szétbassza a kapufát, az nem szabálytalan, de ha zsákol, az igen...szép.
Ugyanis nem a kapufa játékra alkalmatlanná tételét büntetik...hanem egy mozdulatot.
Továbbra is hülyék odaát a vezetők. Ezek után nem tudom mi jöhet még...már mindent betiltottak, ezután még mi jön...?!

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Lassan odáig fajulnak ezek, hogy nem szabad mosolyogni sem TD után.Shawn84
Ennek azért van értelmes oka. Kb. olyan szabály, mint hogy fociban nem szabad tönkretenned a szögletzászlót gólörömödben. Bár ennek analógiájára lehet elég lett volna annyi megkötés, hogyha kárt tesz a kapuban, akkor jön a bünti.

több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Lassan odáig fajulnak ezek, hogy nem szabad mosolyogni sem TD után.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
NFL will not allow dunking the ball over the goalpost next season.
Na most ezzel tényleg mi bajuk volt?Wester
xD
@ralphDrussoAP: No dunking in the NFL. That'll teach @mcuban to stop saying mean things about the NFL.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Hát ja, csak pl. TD után ennek tényleg nincs büntető ereje, azért a rugó nagy valószínűséggel 5 yardról hátrábbról is beveri.Rataxes
kivéve a 40+ yardos lesz a PAT 😀

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
NFL will not allow dunking the ball over the goalpost next season.
Na most ezzel tényleg mi bajuk volt?Wester
Mindegy, layup még mehet!
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Hát ja, csak pl. TD után ennek tényleg nincs büntető ereje, azért a rugó nagy valószínűséggel 5 yardról hátrábbról is beveri.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
(GYK) Mármint a ligának kellett volna kiterjesztenie ezt a szabálytalanságot arra az esetre, ha a játékos kidönti a kaput (vagy egyéb módon teszi alkalmatlanná a pályát a mérkőzés folytatására)

több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Jutalompont előtt 5 yardot hátra 😀
Egyébként nekem nincs gondom a betiltással, semmi értelme ilyenek miatt kaput szerelgetni, meg húzni az időt... Ettől nem lesz szarabb a játék 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
Hülyeség volt betiltani, ezért az egyedi esetért meg lehetett volna delay of game az ítélet.atapapa
ezért delay of game az hogy? @)

touchdown után elég nehéz lenne 😀
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Hülyeség volt betiltani, ezért az egyedi esetért meg lehetett volna delay of game az ítélet.

több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
NFL will not allow dunking the ball over the goalpost next season.
Na most ezzel tényleg mi bajuk volt?Wester
Rataxes
Most már értem XD

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
NFL will not allow dunking the ball over the goalpost next season.
Na most ezzel tényleg mi bajuk volt?Wester

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
NFL will not allow dunking the ball over the goalpost next season.
Na most ezzel tényleg mi bajuk volt?

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 548 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez nálam erős wtf ha megszavazzák, tényleg a sót veszik ki a játékból......

 profootballtalk.nbcsports.com/2014/03/19/nfl-owners-will-vote-on-moving-kickoffs-to-the-40/dande
40-ről viszont csak sarokkal ér rúgni, vagy a bénábbik lábbal 😀
Lassan oda jutunk, hogy én is tudnék touchbacket rúgni egy NFL meccsen, wowHöri
Sztem meg adjanak érte pontot ha esetleg berúgják a két léc közé, akkor talán lenne vmi értelme 😛dande
felülne kapusnak a lécre a védőHöri
az lenne rossz mutatvány 😀
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ez nálam erős wtf ha megszavazzák, tényleg a sót veszik ki a játékból......

 profootballtalk.nbcsports.com/2014/03/19/nfl-owners-will-vote-on-moving-kickoffs-to-the-40/dande
40-ről viszont csak sarokkal ér rúgni, vagy a bénábbik lábbal 😀
Lassan oda jutunk, hogy én is tudnék touchbacket rúgni egy NFL meccsen, wowHöri
Sztem meg adjanak érte pontot ha esetleg berúgják a két léc közé, akkor talán lenne vmi értelme 😛dande
felülne kapusnak a lécre a védő