NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 10 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
szerintem zárjuk le ezt a vitát mer ha nem inkább én adok 12 millát Allennek oszt jön a Raptorsba...
több mint 10 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Black_Adder
Majdnem mindenben egyet tudok veled érteni, egy dolog szúrja csak a szemem: Te a gyűrűt választottad volna. Természetesen én is a gyűrűt választanám. Innen a gépem elől. Csakhogy Allennek (+ még rengeteg játékosnak) teljesen más. Szerintem nem tudjuk annyira könnyen megítélni ilyen távolról, hogy ha mi ilyen helyzetbe kerülnénk, akkor biztosan a gyűrűt választanánk-e.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Btw tudtommal a Denvernél ez úgy volt, h Allen nem fogadta el azt a felkínált szerződést, amit végül Ware kapott, nem az történt h Elwayék visszakoztak, hanem Allen keveselte a lóvét, ahogy Seattle-ben is, most ennyire erővel a Broncos-szurkerek is nevezhetnék zsoldosnak Allent (ráadásul ugye ex-Chiefsesként azért tört az orruk alá némi borsot). Embere válogatja h kit a pénz kit a bajnoki cím motivál, most ezért vagy azért elítélni egy játékost szvsz csúnyán kettős mérce.empty taxi
hát egen. divat szidni most Elway&co-t de nem azt csinálta mint a jokeland, h aláírt hozzájuk egy játékos, mert az orvosin miután az orvos szóban azt mondja, h minden rendben, utána mondják, h bocs nem mentél át, minden semmis. ((A sanders esetnél nem tudom h miért nem Sanders és az ügynöke az undok szereplője a történetnek, én úgy tudom ők fogadták el szóban a KC ajánlatát majd fordítottak hátat neki, és nem Elway&Co tépett szét egy meglévő írott szerződést, de mindegy, ha Elway nincs, akkor lehet h a tényleg a KC-ba megy, és mindenki boldog))

Nem volt konkrét ajánlat Allennek. Az egész szituációban Allen próbálta úgy éreztetni, h milyen közel a megállapodás, h ha valaki másnak is kell, akkor gyorsan ugorjon. Ware eljött Denverbe és nem távozott onnan szerződés nélkül.
Allennél ami tény volt, és nem pletyka, az az, h komolyan érdeklődtünk iránt, és valószínűleg mi gondolkoztunk a legnagyobb összegben amit rászántunk volna.
Miután Ware elérhetővé vált, nem folytattuk tovább a tárgyalást, nem használtuk fel Ware jelenlétét, h lejjebb vigyük Allen árát, majd aztán Allen jelenlétét, h lejjebb vigyük Ware árát. Pedig akkor lettünk volna csak igazán a gonosz megtestesülései.
Hogy jól jártunk-e vagy sem azt nem tudnám megmondani. Egy korban vannak, kb ugyanakkora kockázattal, és ugyanannyi elvárással feléjük. Az elmúlt 2 év egyiküknek se sikerült olyan jól, mint az azt megelőző. Ware sérülésekkel bajlódik, Allennek nem tudom mitől esett visszább saját magához képest a teljesítménye,. Az is lehet, h motiválatlan, ezt nem tudom megmondani. Az viszont biztos, láttam már sok játékoson, h ha veszít is motivációjából, egy bajnokesélyes csapatnál azonnal újra fellángol. Az egész liga hálás lehet neki, h nem a Hoxba ment. Az irányítók az OL emberek az összes létező és nemlétező Istenhez áldozatokat mutattak be hogy ne így történjen, én is nagyon megkönnyebbültem, h végül a Bearst választotta.

Pénzért vagy nem pénzért? Nekem a gyűrű fontosabb lenne, mint a pénz, ő viszont mostantól kezdve csak pár évig tud ilyen nagy pénzt keresni, utána teljesen bizonytalan a jövője. Aligha ért sok minden máshoz, lehet h kap valami szakértői vagy szakkomentátori állást valahonnan, de garancia nincs rá, ő gyakorlatilag egy hosszú nyugdíjra kell h készüljön, amihez kell pénz. Én ennek ellenére a gyűrűt választottam, de hibáztatni nem tudom érte.
Azon kívül 4 éves szerződést kötött, ha 4 évet még játszani akar, a szerződése végére, a Hox lehet h 1/1-ért fog küzdeni, a Bears meg bajnoki címért. Könnyen és nagyot tud fordulni a világ egy offseason alatt. Azon kívül a bears már most sem rossz csapat, vele erősödött máris annyit a védelem, h bízhassanak benne, h harcban lesznek a div győzelemért.

És még egy dolog: Rosszul tudom, h a Raiders többet kínált volna neki? Most akkor motiváltatlan pénzéhes zsoldos?
 espn.go.com/blog/afcwest/post/_/id/66247/report-de-allen-chose-bears-over-raiders

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
Ez nálam erős wtf ha megszavazzák, tényleg a sót veszik ki a játékból......

 profootballtalk.nbcsports.com/2014/03/19/nfl-owners-will-vote-on-moving-kickoffs-to-the-40/dande
40-ről viszont csak sarokkal ér rúgni, vagy a bénábbik lábbal 😀
Lassan oda jutunk, hogy én is tudnék touchbacket rúgni egy NFL meccsen, wowHöri
na mégsem kell gyakorolni a sarokkal rúgást 😉
*Move kickoffs up to the 40-yard line. FAILED. They will remain at the 35-yard line.
 members.jacksonville.com/opinion/blog/544821/ryan-ohalloran/2014-03-26/nfl-announces-rules-bylaw-changes

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Olyan dolgokat adsz a számba, amit nem mondtam.
Ráadásul olyanról is hallottunk már h vki nem a legjövedelmezőbb ajánlatot fogadta el vmi miatt (rendszeridegenség, távolság a családtól, v egyszerűen azért mert nagyon szar a csapat amibe játszana).


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 366 — #NoStress
Embere válogatja h kit a pénz kit a bajnoki cím motivál, empty taxi
A pénz az 100%, a gyűrű meg kb 15%. Még a legerősebb csapatnál is.
Akkor lenne egy játékos valódi döntéshelyzetben, ha a 100%-os bajnoki győzelmet tennék a kevesebb pénz mellé, egy nagyobb összegű ajánlattal szemben.
De a tuti pénz a a feltételezett gyűrűvel, szemben egyértelmű választás.Sobri Jóska
Számodra.
Emberek vagyunk, ergo korlátozottan vagyunk racionálisak, más más mikrokultúrában növünk fel, lehet, hogy vkinek a feltételezett gyűrűvel járó dicsőség többet jelent, mint bármilyen garantált lóvé.
Minden másra meg ott van a MasterCard.empty taxi
Nem számomra, hanem számukra. Vagy a számokra tekintettel.
Szezon elött minden csapatnál ott a feltételezett gyűrű.
És az oddsok szerint nincs tuti bajnokesélyes.
Tavaly a Denver indulóoddsa volt a legkisebb, de az is 1:6 volt.
Most a Seattle a fő favorit, szintén 1:6-os oddssal.
49ers 1:7, Denver 1:8, Pats 1:10.
Vagyis lehet, hogy egy játékos korlátozottan racionális, de a mögötte lévő ügynökség biztosan EV alapon számol, hiszen az NFL üzlet.
Ergo, ha lenne egy 1:2-es bajnokesélyes csapat, és az ajánlana X dollárt, míg egy teljesen esélytelen (pl a Jaguars most 1:101-es odds) meg 2X dollárt, akkor valóban dilemma lenne a játékos pénzügyeit intéző team számára, hogy bekockáztatnak e X dollárt a remélt gyűrű, és annak remélt hozadéka tekintetében.
De amíg a legesélyesebb csapat győzelmi esélye se éri el a 20%-ot, addig igenis helyes döntés ezzel szemben a 2X bevételt választani.
És az sem elfelejtendő, hogy a dollárból azonnal részesedik a team, míg a gyűrűből, és annak hasznából csak sokára, és feltételesen (kb. 16-17% eséllyel.)
Botorság azt hinni, hogy egy 50-50 es szitu a gyűrű vs. sok pénz.

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Embere válogatja h kit a pénz kit a bajnoki cím motivál, empty taxi
A pénz az 100%, a gyűrű meg kb 15%. Még a legerősebb csapatnál is.
Akkor lenne egy játékos valódi döntéshelyzetben, ha a 100%-os bajnoki győzelmet tennék a kevesebb pénz mellé, egy nagyobb összegű ajánlattal szemben.
De a tuti pénz a a feltételezett gyűrűvel, szemben egyértelmű választás.Sobri Jóska
Számodra.
Emberek vagyunk, ergo korlátozottan vagyunk racionálisak, más más mikrokultúrában növünk fel, lehet, hogy vkinek a feltételezett gyűrűvel járó dicsőség többet jelent, mint bármilyen garantált lóvé.
Minden másra meg ott van a MasterCard.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 366 — #NoStress
Embere válogatja h kit a pénz kit a bajnoki cím motivál, empty taxi
A pénz az 100%, a gyűrű meg kb 15%. Még a legerősebb csapatnál is.
Akkor lenne egy játékos valódi döntéshelyzetben, ha a 100%-os bajnoki győzelmet tennék a kevesebb pénz mellé, egy nagyobb összegű ajánlattal szemben.
De a tuti pénz a a feltételezett gyűrűvel, szemben egyértelmű választás.

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Biztos volt már valahol, de mit jelent az, hogy pl egy szerződésből voidolnak egy évet?

Pl. Jared Allen: Allen has a base salary of $8.5 million in 2016 and $8 million in 2017. Contract voids for 2017 if he has 12 sacks in any of 1st 3 years.tüsi91
ingyen kiléphet a kontraktus alól a maradék egy évre.

több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Biztos volt már valahol, de mit jelent az, hogy pl egy szerződésből voidolnak egy évet?

Pl. Jared Allen: Allen has a base salary of $8.5 million in 2016 and $8 million in 2017. Contract voids for 2017 if he has 12 sacks in any of 1st 3 years.
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Btw tudtommal a Denvernél ez úgy volt, h Allen nem fogadta el azt a felkínált szerződést, amit végül Ware kapott, nem az történt h Elwayék visszakoztak, hanem Allen keveselte a lóvét, ahogy Seattle-ben is, most ennyire erővel a Broncos-szurkerek is nevezhetnék zsoldosnak Allent (ráadásul ugye ex-Chiefsesként azért tört az orruk alá némi borsot). Embere válogatja h kit a pénz kit a bajnoki cím motivál, most ezért vagy azért elítélni egy játékost szvsz csúnyán kettős mérce.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Mèr ès az nem lehet zavaró egyàltalàn, hogy egyes csapatok kèpviselői úgy ülnek le tàrgyalni mintha legalàbbis a zsebükben lenne a gyűrű? Meddig lehet szivatni ezzel a jàtèkosokat? Bàr màr làtszik, hogy idèn vàltozik a helyzet, de felteszem elbuki a Denver vagy a Boston akkor jövőre ki lehet dobni az egèsz taktikàt a szemètbe. Pont àmerikàban egy bèrtàrgyalàson, ha nem tudod mennyit èrsz kiröhögnek.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 721 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nem kétlem,hogy jelentős anyagod/infód van róla a K.C.-s időkből. Nem is a pályafutására vonatkoztattam amit írtam, csak a tényeket soroltam fel, aka:

1, A Denver letett elé egy igen szép összeget, amit el is fogadott, csak közben kitették Ware-t , és láss csodát, egyből sztornózták a dealt, és vitték a pénzüket hozzá.

2.Erre, és a tényre,hogy gyenge alatta a piac, Allen megsértődik, és azzal fenyegetőzik,hogy visszavonul inkább. KC-ben volt ilyen egyébként? 😊

3.Eljött 2x is vizitre a Hawks-hoz, másodszor "komoly" szándékkal, ami tudjuk, csak arra kellett neki valószínűleg,hogy Chicago túlfizesse, amit meg is tettek, mert 8 milliót ideális versengő piacon sehol sem kapott volna.

Elhiszem neked,hogy "megdöglött" a pályán nálatok, azt is elhiszem,hogy Északon is megdöglött a csapatáért, de a saját véleményem az,hogy ha egy 32 éves öregedő, teljesítményben visszaeső allrpo, aki már rommá kereste magát, a pénzre hajtva csoportriválishoz szerződik, akkor nem biztos,hogy "megdöglik" majd a pályán, és ha lenne egy csapatom akkor kétszer is meggondolnám,hogy ilyen példát viszek-e az öltözőbe,

Ettől még lehet,hogy Motivációs érdemrend van a kiscserkész egyenruháján, de én így látom.

Szerk: A futás elleni rész is nekem szólt?
Allen kapcsán nem volt szó ilyen jellegű dolgokról.undisputedly
Allen kért egy összeget, mert szerinte ér annyit. Megkapta máshol, tehát igaza volt. A Seahawksnak nem ért annyit.
Ha visszavonul, az az ő döntése, amit persze számon kérhetsz rajta itt, vagy nem tetszik, vagy tetszik. Szted nem hajt ezek után a pályán, mert te összekombináltad ezt a két dolgot. De ez ettől két külön dolog.
Ahogy nem igazán bizonyítja az igazad a Denver döntése sem, Ware esete sem. Lehet más miatt döntöttek így.
Teljesítményben visszaeső? Volt 11.5 sackje, előtte 12. És a többi szám sem mutat visszaesést. Volt ennél is jobb szezonja, de 11.5 sack az jó eredmény.

Egyébként én nem erre reagáltam. Hanem arra, hogy Jared Allen motivált lesz vagy nem lesz az.
Túlmotivált, túlpörög, ez volt inkább jellemző rá. De hogy ne lett volna motivált az sosem volt gond. Az emberek változnak, de azért ennyit és ennyire gyorsan nem. Te pont az eddig nála látottak ellenkezőjét várod, amire semmi alapod nincs, azon kívül, hogy ez is lehet egy forgatókönyv. Lehet, de eddig egy homlokegyenest ellenkező attitűd volt rá a jellemző egész életében. Én ezért azt gondolom, most is így lesz. Meglátjuk.
Nem a KCs időkről beszéltem kizárólag. Nézek Vikings meccseket is. illetve nincs csapat amelyről ne ismerném legalább az Allen szintű játékosokat fejből. De ezt sztem te is tudod.

(A futás elleni védekezés témát nem neked írtam. Erre céloztam is, hogy eltérek a tárgytól, és három zárójelbe tettem.)ulpianus
1.Allen kijelentette,hogy x szint kell neki pénzben, amit szinte biztosan csak tettek le elé, miután a Denver viszakozott. Te is tudod jól attól,hogy egy csapat ad x milliót egy játékosnak -ergo a tényleges ára lesz x millió- attól még a relatív ára lehet sokkal alacsonyabb, és nem egy példa volt rá, pl a Staffold ügy idén,hogy egy frencsájz letesz egy játékos elé egy szerződést, a többi meg röhög rajtuk,hogy mekkora balekok, mert felét nem éri. Ezzel nem azt mondom,hogy Allen ilyen eset, de szerintem egy GM körkérdésben 50% fölé biztosan nem menne azoknak a GM-eknek a száma akik azt mondanák,hogy annyit kapott amennyit érne egy ténylegesen versenyző piacon.

2. Akkor vonul vissza amikor akar, de szurkolóként szerintem jogom van hozzá,hogy akár negatív, akár pozitív véleményt alkossak egy játékosról, aki burkoltan az általam támogatott frencsájznak címez egy üzenetet mely szerint "Vagy megfizetsz,vagy visszavonulok"
Nem véletlenül van az,hogy nem hallassz ilyen dobálózást a játékosoktól.
Sőt, tovább megyek. Egyenesen parasztságnak tartom,hogy az ügynökével üzente ezt meg a sajónak, mint egyfajta ultimátumot, mert kétely ne legyen senkiben ez az volt. Ha nem az lett volna, akkor valamelyik médiumnak adott interjúban elmondja,hogy " x éve játszom már a ligában, megadatott ez az álom... bullshit duma".

3. Kvázi kicseszett az FO-val, a második látogatása, az pedig egyenesen elérte azt,hogy ellene drukkoljak. Pofátlan dolog,hogy bejelenti nálunk,hogy jön szerződést írni, letesszük elé, majd hazautazik miután lehozta a média, és eldördült a lövés a Chicago felé.

4. Te is tudod jól,hogy nem minden a sack szám. Kb minden mérvadó helyen azt írták,hogy csökkenő teljesítmény, "fogy a tank". Még Viking közeli források is, ráadásul fan fórumokon is ez a konszenzusos vélemény.

Ahogy mondtam, bennem ezek alakították ki róla a képet. Ha másban meg az,hogy mit alkotott KC-ben, vagy a Vikingeknél, nem szólok egy szót sem, szíve joga, mint ahogyan nekem meg az,hogy ezen okok miatt ne szimpatizáljak vele.

@tomi-tomi: Nem is mondtam,hogy olyan fene nagy objektivitás van a soraimban.
@ghstzR: Írtam Hawks topicban(?) is ,hogy attól, mert neki nem a gyűrű számít, még nem lesz rosszabb vagy jobb játékos. Mindenkit az hajt ami. Nekem a felsorolt primadonna hozzáállás, a Hawks irányába tanúsított magatartás vezetett arra amit írtam.
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Mintha kicsit erzelmesen allnal hozza.
undisputedly
Te írtad: elérte, hogy drukkoljak ellene. Ha ez a Te tényszerű megközelítésed, akkor én valóban érzelmesen állok hozzá. Nem maradt más.😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Nem kétlem,hogy jelentős anyagod/infód van róla a K.C.-s időkből. Nem is a pályafutására vonatkoztattam amit írtam, csak a tényeket soroltam fel, aka:

1, A Denver letett elé egy igen szép összeget, amit el is fogadott, csak közben kitették Ware-t , és láss csodát, egyből sztornózták a dealt, és vitték a pénzüket hozzá.

2.Erre, és a tényre,hogy gyenge alatta a piac, Allen megsértődik, és azzal fenyegetőzik,hogy visszavonul inkább. KC-ben volt ilyen egyébként? 😊

3.Eljött 2x is vizitre a Hawks-hoz, másodszor "komoly" szándékkal, ami tudjuk, csak arra kellett neki valószínűleg,hogy Chicago túlfizesse, amit meg is tettek, mert 8 milliót ideális versengő piacon sehol sem kapott volna.

Elhiszem neked,hogy "megdöglött" a pályán nálatok, azt is elhiszem,hogy Északon is megdöglött a csapatáért, de a saját véleményem az,hogy ha egy 32 éves öregedő, teljesítményben visszaeső allrpo, aki már rommá kereste magát, a pénzre hajtva csoportriválishoz szerződik, akkor nem biztos,hogy "megdöglik" majd a pályán, és ha lenne egy csapatom akkor kétszer is meggondolnám,hogy ilyen példát viszek-e az öltözőbe,

Ettől még lehet,hogy Motivációs érdemrend van a kiscserkész egyenruháján, de én így látom.

Szerk: A futás elleni rész is nekem szólt?
Allen kapcsán nem volt szó ilyen jellegű dolgokról.undisputedly
Allen kért egy összeget, mert szerinte ér annyit. Megkapta máshol, tehát igaza volt. A Seahawksnak nem ért annyit.
Ha visszavonul, az az ő döntése, amit persze számon kérhetsz rajta itt, vagy nem tetszik, vagy tetszik. Szted nem hajt ezek után a pályán, mert te összekombináltad ezt a két dolgot. De ez ettől két külön dolog.
Ahogy nem igazán bizonyítja az igazad a Denver döntése sem, Ware esete sem. Lehet más miatt döntöttek így.
Teljesítményben visszaeső? Volt 11.5 sackje, előtte 12. És a többi szám sem mutat visszaesést. Volt ennél is jobb szezonja, de 11.5 sack az jó eredmény.

Egyébként én nem erre reagáltam. Hanem arra, hogy Jared Allen motivált lesz vagy nem lesz az.
Túlmotivált, túlpörög, ez volt inkább jellemző rá. De hogy ne lett volna motivált az sosem volt gond. Az emberek változnak, de azért ennyit és ennyire gyorsan nem. Te pont az eddig nála látottak ellenkezőjét várod, amire semmi alapod nincs, azon kívül, hogy ez is lehet egy forgatókönyv. Lehet, de eddig egy homlokegyenest ellenkező attitűd volt rá a jellemző egész életében. Én ezért azt gondolom, most is így lesz. Meglátjuk.
Nem a KCs időkről beszéltem kizárólag. Nézek Vikings meccseket is. illetve nincs csapat amelyről ne ismerném legalább az Allen szintű játékosokat fejből. De ezt sztem te is tudod.

(A futás elleni védekezés témát nem neked írtam. Erre céloztam is, hogy eltérek a tárgytól, és három zárójelbe tettem.)


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
Mondjuk ha én lennék a forgalmazó tuti felkeresnék egy szakoldalt ( ezt ), hogy segìtsenek benne...peach
de ha lesz magyar szinkron, akkor valószínűleg ők nem fognak 😊

És akkor a játékosok fele hátvéd lesz, meg gólkirályok lesznek, meg első lefele 😀 a draft prospectek meg kilátásba tervezettek (köszönöm google)BigBen7
Szvsz azért annyira már nem gáz, mint mondjuk 10-15 éve. Főleg nem a feliratok.dugo1993
Hasonlítsd már össze kérlek az általam készített Blind Side feliratot meg a hivatalosat "a szív bajnokai"-hoz... Természetesen ha úgy alakul és nem lesz bűngyenge film, csinálok fordítást majd ehhez is, de az esélytelen, hogy külsős segítségét kérjék, még a sport tv se jelzett a 30 for 30 magyaritásánál


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mondjuk ha én lennék a forgalmazó tuti felkeresnék egy szakoldalt ( ezt ), hogy segìtsenek benne...peach
de ha lesz magyar szinkron, akkor valószínűleg ők nem fognak 😊

És akkor a játékosok fele hátvéd lesz, meg gólkirályok lesznek, meg első lefele 😀 a draft prospectek meg kilátásba tervezettek (köszönöm google)BigBen7
azért mostanában nem annyira nagy dolog már találni valakit az épületben, aki néz NFL-t.
engem meglepne ha ilyen "so 2006" jellegű elemek bekerülnének a szövegbe.

több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 003
undi, értem én, te inkább a gyűrűt választottad volna, de az lófaszt sem ér a visszavonulása utáni időkben...ghstzR
valószínűleg Marino az összes tulajdonában lévő Bentleyt odaadná egy gyűrűért.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
ghstzR New England Patriots Notre Dame Fighting Irish 1 279
undi, értem én, te inkább a gyűrűt választottad volna, de az lófaszt sem ér a visszavonulása utáni időkben...


több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 721 — SuperBowl Champions 2013/2014
Mintha kicsit erzelmesen allnal hozza.
Egyik pontoddal sem ertek egyet.
Ismetelni nem fogom magam, tobb helyen is leirtam amit akartam.
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Nem is a pályafutására vonatkoztattam amit írtam, csak a tényeket soroltam fel, aka:

1, A Denver letett elé egy igen szép összeget, amit el is fogadott, csak közben kitették Ware-t , és láss csodát, egyből sztornózták a dealt, és vitték a pénzüket hozzá.

2.Erre, és a tényre,hogy gyenge alatta a piac, Allen megsértődik, és azzal fenyegetőzik,hogy visszavonul inkább. KC-ben volt ilyen egyébként? 😊

3.Eljött 2x is vizitre a Hawks-hoz, másodszor "komoly" szándékkal, ami tudjuk, csak arra kellett neki valószínűleg,hogy Chicago túlfizesse, amit meg is tettek, mert 8 milliót ideális versengő piacon sehol sem kapott volna.

Elhiszem neked,hogy "megdöglött" a pályán nálatok, azt is elhiszem,hogy Északon is megdöglött a csapatáért, de a saját véleményem az,hogy ha egy 32 éves öregedő, teljesítményben visszaeső allrpo, aki már rommá kereste magát, a pénzre hajtva csoportriválishoz szerződik, akkor nem biztos,hogy "megdöglik" majd a pályán, és ha lenne egy csapatom akkor kétszer is meggondolnám,hogy ilyen példát viszek-e az öltözőbe,undisputedly
1. tény semmit nem mond Allen-ről, annál többet a Broncos FO-ról. (Hozzávéve a Sanders történetet elég cifrákat lehetne írni/mondani Elway&Co-ról.) Legfeljebb annyit, hogy a Denvernek jobban megérte ugyanannyiért Ware, mint Allen.
2. Az nem tény, hogy megsértődött. Az a véleményed. Kevésbé affektív megközelítéssel: egyenes módon közölte, hogy vagy kap X-et, vagy hagyja az egészet a picsába. (Btw a történet vége alapján stimmelt az önértékelése.)
3. Nahát, nahát! Nemcsak a csapatok vezetői, hanem egy játékos is megengedi magának, hogy jobb árat érjen el a piacon. A zsoldos kurva anyját!

Mindent elkövetett azért, hogy a lehető legjobb árat érje el, azzal a peremfeltétellel, hogy bizonyos ár alatt sehová nem adja el a játékát. Közben egyszer sem tett olyat, amely az üzleti életben etikátlan lenne. (Mi a tökömre kéne hajtania, ha nem a pénzre?)

Kíváncsian várom jövő tavasszal a hasonló lovagi elvárásokat a Hawks lejáró szerződésű játékosaival szemben is.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 721 — SuperBowl Champions 2013/2014
Számomra egy olyan 32 éves játékos, aki azzal fenyegetőzik,hogy visszavonul inkább mert bedurcizott a Denverre,hogy -helyesen- inkább Ware-t vitték el, és nem kap nagy pénzt, az nem fog "megdögleni a pályán". Ezek után nem tudnám elképzelni,hogy úgy álljon a focihoz,mint az általam bajnok mentalitásúnak tartott E.T. pl.

Az sem bajnok mentalitás,hogy a saját számait fontosabbnak tartja mint a csapat sikerét. Ez mi? 😀 Zsoldos.
undisputedly
Jared Allennek vannak hibái, egy paraszt (lekezelő) néha például. Ellenben a pályán 100%ot nyújt.
(((Megragadnám az alkalmat, hogy egy tévhitet kissé oszlassak a témában. Sok elit pass rusherről olvasom, hogy "de ő bezzeg futás ellen is jó". Ez igaz. Olyannyira, hogy ez nem rendkívüli. Legtöbb elit Pass rusher ilyen. És legtöbb nem elit játékos is. Pédául Jared Allen is elég hatékony futás ellen. Nem zónázik faszán meg semmi, de aki felé fut, jó eséllyel földre viszi. Ezen a poszton ennyi a cél elsődlegesen. Másodlagosan (az) csak úgy lehessen ezt elkerülni, hogy körbefutják. Ezzel időt nyer hősünk a többi védőnek, hogy odaérjenek, míg kiszorítja a pálya széle felé. Van aki ezt nem tudja, de igazából elég sokan igen. Valahogy mégis az terjedt el, hogy " a mi fiunk de különleges, mert ezt is tudja". Na befejeztem a témát, csak eszembe jutott.)))

Visszatérve. Jarednél inkább probléma, hogy túlhúzza magát, és esetleg büntetést kap túlzott erőszakért, late hitért, bár ez sem túl gyakori, mégis inkább jellemző rá. De hogy megdöglik a pályán az biztos. És a csapat sikeréért mindig mindent megtesz, ő nem is tud máshogy játszani. Vannak ilyen emberek.
Úgy kell elképzelni, hogy ő midig azt mondogatja magában "én vagyok a király, meg tudom csinálni. El fogom kapni a gyökér QBt/HBt, meg tudom csinálni, én igen, én tuti, én elkapom azannnyát is, én vagyok a király a király a király". És aztán snap és teljes erőből beindul, mert elhiszi, hogy ha még egy kicsit gyorsabb, még egy lépést tol az OTn akkor ő meg tudja csinálni. Ez egy mentalitás, például elég sok WR is ezért beképzelt faszkalap, de ők máshogy nem képesek ezekre a teljesítményekre. Ha szerény emberbaráti Buddhává változtatod őket, akkor végük van. (Van persze sok más nyerő mentalitás is, és azon játékosokkal könnyebb szimpatizálni.)ulpianus
Nem kétlem,hogy jelentős anyagod/infód van róla a K.C.-s időkből. Nem is a pályafutására vonatkoztattam amit írtam, csak a tényeket soroltam fel, aka:

1, A Denver letett elé egy igen szép összeget, amit el is fogadott, csak közben kitették Ware-t , és láss csodát, egyből sztornózták a dealt, és vitték a pénzüket hozzá.

2.Erre, és a tényre,hogy gyenge alatta a piac, Allen megsértődik, és azzal fenyegetőzik,hogy visszavonul inkább. KC-ben volt ilyen egyébként? 😊

3.Eljött 2x is vizitre a Hawks-hoz, másodszor "komoly" szándékkal, ami tudjuk, csak arra kellett neki valószínűleg,hogy Chicago túlfizesse, amit meg is tettek, mert 8 milliót ideális versengő piacon sehol sem kapott volna.

Elhiszem neked,hogy "megdöglött" a pályán nálatok, azt is elhiszem,hogy Északon is megdöglött a csapatáért, de a saját véleményem az,hogy ha egy 32 éves öregedő, teljesítményben visszaeső allrpo, aki már rommá kereste magát, a pénzre hajtva csoportriválishoz szerződik, akkor nem biztos,hogy "megdöglik" majd a pályán, és ha lenne egy csapatom akkor kétszer is meggondolnám,hogy ilyen példát viszek-e az öltözőbe,

Ettől még lehet,hogy Motivációs érdemrend van a kiscserkész egyenruháján, de én így látom.

Szerk: A futás elleni rész is nekem szólt?
Allen kapcsán nem volt szó ilyen jellegű dolgokról.
több mint 10 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 076
Mondjuk ha én lennék a forgalmazó tuti felkeresnék egy szakoldalt ( ezt ), hogy segìtsenek benne...peach
de ha lesz magyar szinkron, akkor valószínűleg ők nem fognak 😊

És akkor a játékosok fele hátvéd lesz, meg gólkirályok lesznek, meg első lefele 😀 a draft prospectek meg kilátásba tervezettek (köszönöm google)BigBen7
Szvsz azért annyira már nem gáz, mint mondjuk 10-15 éve. Főleg nem a feliratok.

több mint 10 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
Mondjuk ha én lennék a forgalmazó tuti felkeresnék egy szakoldalt ( ezt ), hogy segìtsenek benne...peach
de ha lesz magyar szinkron, akkor valószínűleg ők nem fognak 😊

És akkor a játékosok fele hátvéd lesz, meg gólkirályok lesznek, meg első lefele 😀 a draft prospectek meg kilátásba tervezettek (köszönöm google)
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Mondjuk ha én lennék a forgalmazó tuti felkeresnék egy szakoldalt ( ezt ), hogy segìtsenek benne...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...