NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
peterk2005
Smith trade keretében került a Kansashez, és ha már cserék, Schaub sincs a Texansnál, a 6/5-ért odaadták a Raidersnek.kristof
Na, offseason, ennyire követem a történteket... Rádásul trade, még a FA összesítőbe se került bele. Majd jövök inkább augusztusban. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Amúgy az 1/1 sztem nem annyira nagy talány, mint sokan gondolják. Bámennyi vitát is olvasok, abban szerintem majdnem mindenki egyetért, hogy ha meglátod valakiben azt, hogy ő lesz a te franchise QB-d, akkor behúzod. Nem tradelsz, nem húzol DE-t, se OLB-t. Ha a Houston látja a franchise QB-t Manzielben/Teddyben/Bortlesban, akkor be fogja húzni. Ha egyikükben sem látja, akkor tök fölösleges a trade QB-ért. Ha ez az eset áll fennt, akkor meg minek tradelnél, ha megszerezheted a draft legjobb játékosát? (Legyen ez akár Clowney, akár Mack.)Hulkeinstein
ez minden drafton így van 😀
az 1/1es csapat kiválasztja azt a QBt aki szerintük a legjobb franchise QB. ha nincs ilyen akkor a draft legjobb játékosát viszik.
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
jövőre pedig okosan elhozza a kész csapatába a két -vélhetően- top15ös pickje segítségével a számára és a csapatába ideális QB-t.gordon
BB is milyen okosan húzhatott a BigSay-ért kapott - mindenki által TOP5-be várt - Raiders cetlivel. 😀

Mert már most tudják, hogy idén nem, de jövőre biztosan lesz számukra ideális QB? Akiért majd fel is lehet trade-elni, akár 1/1-re is. Vagy például ellop még egy-két apróságot a rák mellé, és akkor simán középső körért is meg lehet szerezni.
Akkor ezzel egy időben csináltassák meg előre 5-8 évre az AFC South bajnoki zászlóit a Colts nevére.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Amúgy az 1/1 sztem nem annyira nagy talány, mint sokan gondolják. Bámennyi vitát is olvasok, abban szerintem majdnem mindenki egyetért, hogy ha meglátod valakiben azt, hogy ő lesz a te franchise QB-d, akkor behúzod. Nem tradelsz, nem húzol DE-t, se OLB-t. Ha a Houston látja a franchise QB-t Manzielben/Teddyben/Bortlesban, akkor be fogja húzni. Ha egyikükben sem látja, akkor tök fölösleges a trade QB-ért. Ha ez az eset áll fennt, akkor meg minek tradelnél, ha megszerezheted a draft legjobb játékosát? (Legyen ez akár Clowney, akár Mack.)
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Igen a legnagyobb, hogy alex smith abszolút nem matt ryan szintű qb 😛 😀peach
kicsivel jobb Smith, ezen ne akadjunk fent 8-)

több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Igen a legnagyobb, hogy alex smith abszolút nem matt ryan szintű qb 😛 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
...de főleg azért, mert Schaub már Oaklandben pattogtat. bár nem ez az egyetlen tévedés a posztban

ami nem hajlik, az törik!
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
peterk2005
Smith trade keretében került a Kansashez, és ha már cserék, Schaub sincs a Texansnál, a 6/5-ért odaadták a Raidersnek.
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
mert egy akarmilyen jo csapat is szembesulni fog azzal a helyzettel, amikor ha nincs kepessegeiben megfelelo qb, akkor elfognak hasalni, mert amikor 50-80 yardot kell haladni a gyoztes/egyenlito FG/TD-ig egy kiszoritott helyzetben, akkor a hajukra kenhetik az elit futojatekot, meg a mindenkit beabalo vedelmet is.MMMS
Na igen. De mégis Peytonékat laposra verte a Seahawks a SBban.ulpianus
Kiemelve a lényeg... Egy Peyton, Brady, Brees, Rodgers, sőt ahogy látszik még Luck is gyakorlatilag garancia egy playoffos csapatra. Adrian Peterson egy idényben meg tudta egymaga ugyanezt csinálni, de egyszer, többet nem fogja.

Igazából számomra az 1/1-1/5 közötti QB need-es csapatoknál azért nem lenne kérdés, hogy QB-t húzok, mert igaz, hogy el lehet hasalni, igaz, hogy be lehet húzni egy Jamarcus Russell-t, de annyira nem nagyobb kockázat, top prospect LT vagy OLB-ből is simán lehet bustot húzni. Azok is hasonló arányban nem válnak be/teljesítenek alul, mint a QB-k. Mennyivel nagyobb bust pl. Jacksonville-ben Blaine Gabbert, mint Justin Blackmon? Akkor pedig már inkább a QB miatt érdemes kockáztatni, mert sokkal nagyobbat lehet nyerni, ha bejön. És a bejön nem is feltétlenül Brady szintet jelent, hanem már egy Matt Ryan, Stafford, Cam Newton, RGIII szinten bejövő QB is nagyot tud lökni a csapaton. Igaz, ilyent FA-n is lehet szerezni (lásd Smith Kansasben), de hát draft idején már túl vagyunk ezen, aki ilyenkor is QB need-es, annak nem sikerült ezt megoldani.

Persze az is igaz, hogy a QB need nem abszolút dolog, az is relatív a rosterhez mérten és a felhozatalhoz mérten. Egy Luck-ot bármilyen romokban heverő franchise-nak azonnal be kell húzni, ez nyilvánvaló. De egy olyan évben, amikor nincs egyértelmű "sure thing", akkor nem biztos, hogy egy lenullázódott, millió helyen need-es csapatnak feltétlenül a QB-val kell kezdenie. És akkor sem feltétlenül, ha a meglevő QB azért képes elfogadható teljesítményre. Nálam az egyértelmű QB need-es csapatok a Jags, az Oakland, stb. A Houston azért nem ez a kategória. Schaubnak nagyon rossz éve volt, de azért ő egy franchise QB szint, ha nem utálják ki, nem teszik lelkileg tönkre, akkor ő képes lehet olyan teljesítményre ami mellett egy jó roster messzire juthat. Emiatt nálam a Houston nem is igazán QB need-es csapat. Akkor meg az egész mondandómnak megszűnik az értelme. 😉


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Érdekes cikk a növekvő számú magas cornerbackekről az NFL-ben:  mmqb.si.com/2014/05/06/stanley-jean-baptiste-nfl-draft-tall-cornerbacks/


http://insidehandoff.com/
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hogyne tudná. 😀
Már rég megmondta a GM, hogy megvan az 1/1, HA nem tradelik a picket, mert erre is nyitottak.
Az ellentmondás meg ott van mindenhol. Clowney jó lesz? Manziel jó lesz? Van-e ekkora difi a QB-k között, és a DE-k között? Ezzel az erővel sose draftolj, mert bárki lehet bust, mehet rossz rendszerbe, ahol aztán szar lesz.
Én is tudom és látom Clowneynál ezt a red flaget, mint a hozzáállás/motiváció hiánya, de Dzsoninál is ugyanúgy van red flag, ahogy Bortlesnél és a többieknél is akad. Ez nem egy olyan szitu, mint Lucké volt, hogy annyira nem tudtak mit kitalálni nála hibaként, hogy egész offseasonban a karerősségén pattogtak, ami meg fejleszthető, de egyébként QB létére félelmetes, mennyire safe pickként volt kezelve.
Dzsoni igazából boom or bust prospect szerintem. Na de ha BOB azt gondolja, nem ér 1/1-et? Arra, amit elmondtál, pont az lenne a megfelelő megoldás, hogy akkor letradel a Houston, szerez pár plusz picket, aztán elviszi Teddyt például.
Teljesen igaz amit mondasz, hogy több QB-ba nem szerethetnek bele. Egyet azonban elfelejtesz, az ellenkezőjét, hogy mondjuk semelyikbe sem szerettek bele. Mert jelenleg szerintem pont ez a helyzet náluk, hogy senkibe sem szerettek bele, habár mondjuk első kört megér X irányító, de nem az 1/1-et szerintük. Oké, hogy új rezsim, ez a keret nem rossz, tehát QB-ra kéne szerinted lőni, de azért az sem sokkal jobb, hogy ha húznak valami bustot 1/1-re, ráadásul olyat, akiről még maga a QB guru HC sem gondolja, hogy megéri azt a picket, ergó kicsit kényszer pick.
A 2006-os hasonlatod meg a tipikus "utólag könnyű okosnak lenni" szitu.
De akkor már kérdezek, szerinted ha Vince Youngot viszi a Houston, most beljebb lenne? Megnéztem azt a QB classt és finoman szólva is úgy gondolom, hogy nem hibázott akkor a Houstonnál a QB guru, aki azt mondta, nem ér meg senki sem 1/1-et. Egyedül Cutlerre lehet ráfogni, hogy elfogadható irányító lett. Teszem hozzá, nem elit, a közelébe sincs, én pedig úgy látom, hogy ha már van egy 1/1-em, akkor próbálok valaki olyat elvinni vele, akiben ott van, hogy impact játékos lehet. De ha megnézed a 2006-os QB classt, akkor láthatod, hogy öngólt lősz magadnak is. És ha QB-t vittél volna, akkor valszeg nagyobbat is buksz, Mario hiába volt egy védő, azért elit volt legalább a posztján, bustnak biztosan nem nevezném, mint a többi QB-t Cutleren kívül.
Az meg igaz, hogy Clowney nem illik a rendszerbe, ezért is írtam pár hete a Houston topikba, hogy az sem lepne meg, ha Macket vinné el a Texans.
Tehát akkor továbbra is ott tartunk, hogy nektek is csak egy szubjektív véleményetek van, hogy Manziel kimagaslik, kihagyhatatlan a Houstonnak, hülyék, ha nem őt viszik. De amíg Clowneynál sem tudni, mennyivel emelkedik ki a többi DE közül, Manzielnél sem lehet semmit sem tudni, sőt, igazából egyáltalán nem emelkedik ki a QB-k közül, csak van egy olyan mentalitása, ami az NFL-ben rohadtul sikeressé teheti. Ettől még boom or bust játékos, bár szerintem jó lesz, nem is örülnék, ha a Texans elvinné.
Azt sem tudhatjuk, Clowney mennyire emelkedik ki a többi DE közül, de mint mondtam, ezzel az erővel ne is draftoljuk. Azt tudjuk felhasználni, amit NCAA-ben/Combineon/Senior Bowlon/Pro Dayen látunk a játékosoktól, ezek alapján pedig szerintem Clowney a maga posztján kiemelkedik, nagyon is. Az más kérdés, bust lesz-e, meg a mentalitása okés lesz-e.
Én nem mondom, hogy Manzielt elvinni hiba, félreértés ne essék. Én azt mondom, hogy Clowneyt vagy Macket elvinni SEM hiba, amennyiben 2. körben, vagy tradeben hoznak valami QB-t. Tökre mindegy, hogy kit hoznak, azt azért fogják, mert a QB guru BOB azt gondolja, ő többet ki tud belőle hozni, mint egy sima game manager QB szint. És azért mondtam, hogy neki elhiszem, ha így gondolkozik, mert nem 2-3 éves tapasztalata van az irányítóknál.
De nem fogjuk tudni meggyőzni egymást, mivel alapból ott van a mindent eldöntő különbség, miszerint szerinted Dzsoni kiemelkedik a QB-k közül, míg szerintem meg nagy a potenciál benne, nagyon bírom, de nem emelkedik ki a QB-k közül. És emiatt totál másként is látjuk a dolgokat.
És egyre inkább átgondolom a Houston szituját, azt gondolom, hogy ha nem szerettek bele valamelyik QB-ba, akkor le kéne menniük pár helyet plusz pickért, aztán elvinni vagy Macket, vagy Manzielt, vagy Clowneyt, vagy Bortlest. Persze ezek, meg a Te észjárásod is csak akkor lehetne érdekes, hogy ha BOB-ék valóban nem szerettek be egyik prospectbe sem. Ez majd a drafton kiderül. Szerintem ez az egész cirkusz csak smokescreen és azért bukkannak fel hetente az új nevek az 1/1-re és dobják be a médiába ezeket a Texansnál, hogy valaki gyorsan feltradeljen a helyükre. És én csak emiatt gondolom, hogy nem szerettek bele Manzielbe, se más QB-ba, de még Clowneyba sem, mert akkor meg nem akarnának cserélni, hanem egyszerűen csak elvinnék 1/1-en, akibe belezúgtak. Tehát én is csak tippelek, semmi több.

több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Stez
tomi-tomi
Sztem meg nem is húz QB-t, max a középső körökben. Megversenyezteti a félvakjait, letrade-el, a szerzett idei pickekkel befoltozza a lyukakat, jövőre pedig okosan elhozza a kész csapatába a két -vélhetően- top15ös pickje segítségével a számára és a csapatába ideális QB-t.
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Igaz is meg nem is.
Mert azt nem tudhatod, hogy az 1/1-es QB-val, vagy a 2/1-es QB-val mekkora lenne a távolság a csapatok között. Viszont ha Clowney tényleg kihozza magából azt, amit láttunk tőle, akkor már lehet, felé billen a mérleg.Stez
Ez a nem tudatosult ellentmondás az egész dologban a számomra érthetetlen.
OK, azt nem tudhatom (btw de, legalább is jól belőhetem), mekkora lenne a távolság irányítók esetében. De Clowney esetében miért tud(hat)om, hogy akár feléjük is billenhet a mérleg? Miért tudom biztosan a Clowney-2/1 DE Gipsz Jakab távolságot?

Az MBB trió összes gyengesége, veszélye unásig ki lett elemezve. Velük szemben áll a hibátlan, soha nem volt-nem lesz true 1/1 Clowney. Akinek akkora motivációs deficitje van, mint egy ház. Nem mellesleg nem túlzottan passzol a Texans védelmébe.

Te is írod, hogy a Texans alapvetően nem egy 1/1-es csapat. Amelynek a védelme az erősebb csapatrésze. Számomra teljesen logikátlan egy ritka erőforrást arra fordítani, hogy az erősebbet tegyem még erősebbé. Egyszerűen nem tudok akkora hatást elérni, mintha a gyengébbnek adnám ezt az erőforrást. Az erőforrás pazarlás duplázása lenne, ha a QB guru edző egy középszert fejlesztene. Jó lesz az, de mit tudna művelni egy jóval!? Vagy egy majdnem kiválóval?!
Papíron rettentően jól fest Watt Clownrey-val. Csak ennek az lesz (lenne) az ára, hogy Fitzpatrick/Keenum/Geno Smith kaliber fog irányítani. Bizonyára velük majd rettentően acélos, morálisan megtörhetetlen csapat lesz a Texans.

Ráadásul az 1/1 és 2/1 közötti minőségi különbséget nem lehet felelősen belőni. 1/1-re azt választok, akit akarok. 2/1-re, aki jut. (A 2011-es draft előtt ki gondolta volna, hogy 1/12-ig kiszalad Ponder, Gabbert és Locker??) Fogalma se lehet BoB-nak, hogy hasonló képességűt hol tud húzni. Olyan meg szerintem nincs, hogy több QB is imádat tárgya lenne. Egyet imádhatok, a többihez már pia kell.

A Texans 2006-ban ugyanezzel a helyzettel szembesült. 1/1, irányító guru HC, soha nem volt pass rusher, (várhatóan) elit QB a Colts-nál. Mariora tettek (távolról sem volt olyan jó QB class), és szereztek egy game manager irányítót. Legközelebb akkor értek PO-ba, amikor Manning új ideget növesztett a karjába.
Clowney választása az ugyanabból még többet problémamegoldási módszer lenne. Ami bizonyos helyzetekben tökéletesen működik. Szerintem ez távolról sem az a helyzet.

(Btw abban biztos vagyok, hogy a Texans már rég tudja, hogy kit fog elvinni. Csak ebben a realityshowban utoljára 2011-ben lőtték le előre a poént. Az meg pénzkiesés.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Igaz is meg nem is.
Mert azt nem tudhatod, hogy az 1/1-es QB-val, vagy a 2/1-es QB-val mekkora lenne a távolság a csapatok között. Viszont ha Clowney tényleg kihozza magából azt, amit láttunk tőle, akkor már lehet, felé billen a mérleg.
Azért, mert van egy 1/1-es picked és egy QB needed, koránt sem biztos, hogy QB-ra KELL ellőnni azt. Vagy akkor most a Browns, meg a Jax meg társaik hülyék voltak, mert tavaly nem vitték el hamarabb Manuelt, vagy Genot?
Szerintem nem voltak hülyék. Ha egy BOB ott van Houstonban, aki 20-30 éve QB guru és azt mondja, hogy egyszerűen nincsen akkora különbség az első körös QB-k és mondjuk Garoppolo/Mettenberger/más között, akkor lehet, hogy igaza van. Mivel a 2/1-en be tud húzni egy szerinte hasonló képességű QB-t, mint 1/1-en tehetné, viszont az 1/1-en meg mellé az utóbbi 10-20 év legtehetségesebb pass rusher talentjét viheti el. Na így már koránt sem biztos, hogy a különbség az 1/1-es QB-val csökken jobban.
Mondom mindezt úgy, hogy tudom, Ti Manzielre nyálaztok és egyébként én is nagyon bírom őt, szerintem király lesz. De azt nem látom, hogy annyira kiemelkedne a mezőnyből, mint ahogyan szerintetek. És nem azért, mert nem annyira jó, hanem mert a többiek is jók.

A KC meccsbe meg szerintem tök fölösleges belemenni. Így alakult és kész. Ha Jamaal nem sérül meg, akkor a KC futkározik, Smith nem dobál --> valszeg nem hozza le élete meccsét --> minden dől.

Egyébként meg pont a Texans van abban a helyzetben, hogy rohadt kényelmesen meghúzhatja azt is, hogy 1/1-re elviszi Clowneyt, aztán ha Teddy vagy Carr bent lesz 1/20 körül, akkor felmennek valamelyikért. És lám, ott van az egyik imádott QB prospectjük, plusz egy ultimate pass rusher prospect. Megtehetik, mert nekik nincsen rossz keretük abszolút. Ha nem sérült volna le tavaly mindenki és esnek szét fejben, ez a roster bőven nem lett volna 1/1 közelében. De ez egy ilyen sport, ilyen apróságok kellenek és a csúcsról a legaljára zuhansz. Ez a szép benne, bármi megtörténhet és meg is történik.
SZUBJEKTÍV VÉLEMÉNYEM, hogy én is Dzsonit vinném 1/1-re, de ahogy már a Houston topikban is kifejtettem, ha BOB nem így tesz és 2/1-re, vagy tradeben visz csak QB-t, akkor neki elhiszem. Hogy ha ő a 20-30 éves QB guru hátterével így cselekszik, én azt neki elhiszem, hogy nincs kiemelkedő QB, aki megéri az 1/1-et.
Hibázik? Kiderül pár év múlva. Most mindenki szimplán rohadt okos és nyögi a saját szubjektív véleményét, amiről azt hiszi, mekkora igazság, semmi több.

Az viszont számomra, Colts és PM fanként is eléggé elgondolkodtató, hogy az utóbbi sok évben kik tudtak gyűrűt nyerni. Nem az elit offensek, hanem inkább, hogy az erősebb védelmek, akik mellé viszont megbízható offense párosult. Kivételek nyilván vannak, de egyre inkább kezd kiderülni, hogy kell a kiegyensúlyozott, jó védelem.

több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
mert egy akarmilyen jo csapat is szembesulni fog azzal a helyzettel, amikor ha nincs kepessegeiben megfelelo qb, akkor elfognak hasalni, mert amikor 50-80 yardot kell haladni a gyoztes/egyenlito FG/TD-ig egy kiszoritott helyzetben, akkor a hajukra kenhetik az elit futojatekot, meg a mindenkit beabalo vedelmet is.MMMS
Na igen. De mégis Peytonékat laposra verte a Seahawks a SBban.

A Chiefs ellen sokat emlegetett híró győzelemnél legbesztebb Andris dobott 3 picket első félidőben. Bizony nem Alex Smith volt. Komoly hátrányba kerültek. Aztán elkezdett dobálni mindenre, ami mozog vagy ami áll. Mákja volt, minden bejött.ulpianus
Amelyik csapatban az idény egyik legjobb irányító teljesítményét vezette elő Wilson. (102 felett a QB PR)

Három picket dobni egy félidő alatt bárki tud. A liga csapatainak 80%-ánál ez tuti vereség. A maradék 20%-nál vannak a(z adott évben) kiemelkedő irányítók. Nem fogják mindig megfordítani, de náluk beszélhetünk egyáltalán érdemi győzelmi esélyekről.
Volt mákos dobása Luck-nak, hogyne. De nem emiatt tudtak nyerni. Luck kiváló QB.

Szerintem pont ezért (is) kell a Texans-nak a számukra lehető legjobb irányítót elvinniük 1/1-re. Mario Williams nem fogta meg Manning-et, Clowney se fogja megállítani Luck-ot. Ha a Colts támadó potenciáljához közelítő Texans Off. lesz, akkor lesz jó esélyük a védelmek közötti javukra billenő különbségből csoportgyőzelmet összehozni.

Szvsz nem megfelelő válasz egy "brutális" offense ellen egy "brutális" védelmet összerakni. S majd Schaub legyalulja a gyengécske Colts védelmet. Inkább csökkentsük a támadók közötti különbséget. Szóval, építsünk kiegyensúlyozott(abb) csapatot.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Elmondom én miképp látom ezt a kérdést:
Minden csapat azt szeretné, ha példánknál maradva, Peyton/Luck irányítana Jamaal Charles futna stb. Ezt nem lehet, így marad a valóság. Azzal főznek ami van. Itt jön a különbség. Akármilyen irányítója van adott csapatnak, kitalálnak rá egy tervet. Beillesztenek mindenkit adott tervbe. Kivéve a QBt. Mert amint új QB jön, magát a tervet szabják rá.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
mert egy akarmilyen jo csapat is szembesulni fog azzal a helyzettel, amikor ha nincs kepessegeiben megfelelo qb, akkor elfognak hasalni, mert amikor 50-80 yardot kell haladni a gyoztes/egyenlito FG/TD-ig egy kiszoritott helyzetben, akkor a hajukra kenhetik az elit futojatekot, meg a mindenkit beabalo vedelmet is.MMMS
Na igen. De mégis Peytonékat laposra verte a Seahawks a SBban.

A Chiefs ellen sokat emlegetett híró győzelemnél legbesztebb Andris dobott 3 picket első félidőben. Bizony nem Alex Smith volt. Komoly hátrányba kerültek. Aztán elkezdett dobálni mindenre, ami mozog vagy ami áll. Mákja volt, minden bejött. Van ilyen, nekem nem gond, jól felismerte a csapat, hogy ez az egyetlen esély, "All in" dobálni.
A sokat idézett vetődős TD volt a kulcspillanat. Elfumblizta a Colts, és nyert a Chiefs védelme ...., ja nem, mert visszapattant Andris kezébe giga mákkal, amivel bevetődött, amiről csodás fotó készült. Nagy pillanat volt. Sok videó jótékonyan a fumbli utáni pillanattól kezdődik, megörökítve, hogy a GW drive mindig nyer. Khhm, nagyjából itt nem értünk mi most egyet. Minden attól függ, mire is emlékszünk, mit honnan nézünk.
És akkor ne menjünk bele, hogy a Chiefs futójátéka azért nem nyert, mert Jamaal Charles kezdésnek lesérült. Aztán is ment a futás valamennyire, de a cseréje is lesérült, és ott volt vége. Nem a futójáték mint olyan hülyeség. Bár még ennek a csere cseréje futónak is volt GW esélye, mikor is egy szimpla passzt elejtett sima TD helyzetben tök üresen. Ha ott Jamaal van, vagy aki elkap egy szimpla passzt védőmentesen: nyer a Chiefs. És mindenki arról beszél, hogy a védelem nyeri a bajnokságot, na ugye. Bár ha Jamaal van, eleve nem is múlt volna ezen semmi, franchise QB ide vagy oda a Coltsnál.

Igenis lehet nyerni elit védelemmel SBt, illetve bárkit meg lehet verni. A "hajukra kenhetik" a QBt, ha fekszik vagy menekül, illetve nincs célpontja. Egyáltalán nem hinném, hogy minden SB győztes QB kora legjobb játékosa. Nem is az extrém Dan Marinora gondolok vagy Dilferre. Russel Wilson sem a legjobb QB a ligában, mégis megérdemelten nyertek SBt. Vagy Flacco, de ha Kapernyicki nyer, ők is, vagy Eli Manning. Mindegy, de nem csak Brady, Rodgers és Peyton nyert itt az elmúlt 15 évben. És ekkor még csak a SBról beszéltem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
JJ Watt Water Balloon Fight 😉
 www.nfl.com/videos/houston-texans/0ap2000000346682/Water-balloon-fight?campaign=Facebook_videos_watt

THIS IS THE WAY
több mint 9 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Gyurma Pappa
bocs, inkabb atrakom, mert ez mar rofos off lenne a falcons topikban. kepletes volt a szam amit irtam.
amit meg irtal a houston qb valasztasara (ha nem ertem rosszul), az meg egy paradoxon. ha azt hiszik h megfelelo iranyitojuk lesz, akkor nincs mire varniuk. ha meg azt is hiszik, meg nem is (aka h ne valasszak ki 1/1kent), akkor valojaban az az ertekiteletuk, h nem megfelelo iranyito, nem vele kepzelnek el a jovot. a legfontosabb poszt igy mukodik, itt nincs mire varni, mert onmagaban kihat az egesz csapat jatekara, ha van kompetens iranyito. bar colts szurkolokent az en latasmodom elegge extrem, alairom, hiszen sajat csapatom jatekan 1x eve azt latom, ha van qb, az a trabant karosszeriabol is kipreseli azt a sebesseget, h letiltson a motorelektronika, de ez ennel azert nyilvan diverzifikaltabb tortenet. csak sztem kozelebb van ehhez az igazsag, mint a csinaljunk csapatot (de nem am akarmilyet), oszt majd beallitunk vmi game managert es kiralyok leszunk scenariohoz. mert egy akarmilyen jo csapat is szembesulni fog azzal a helyzettel, amikor ha nincs kepessegeiben megfelelo qb, akkor elfognak hasalni, mert amikor 50-80 yardot kell haladni a gyoztes/egyenlito FG/TD-ig egy kiszoritott helyzetben, akkor a hajukra kenhetik az elit futojatekot, meg a mindenkit beabalo vedelmet is.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
 www.nationalfootballpost.com/The-NFLs-5-most-trusted-teams.html


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 862 — Deion Sanders for president!
Akkor ide is: draft day lecsekkolva, sajnos ahogy vártam, borzalmas lett, nem is értem hogy adhatja ilyenhez nevét az nfl. Meskó meg csak papíron szerepelhet benne vagy nagyon statisztaként, mert nekem nem tűnt fel egy jelenetben sembaggio
hááát, tényleg nem egy nagy durranás... de azért egy kört megért így most, a draftra hangolódva 😉
 www.moovie.cc/online-filmek/draft-day-online-2014Cardinalis
Remélem azzal a címmel kerül majd magyar forgalmazásba, ami a tartalomnál is van: "Sorozónap"... xDbaggio
ennél jóval valószínűbb a "Napi vázlat" vagy a "Törpenap"sutianap
Csak nehogy Draft Day átok legyen úrrá a Browns-on.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 108 — capitaine du château de Vienne 1487
Akkor ide is: draft day lecsekkolva, sajnos ahogy vártam, borzalmas lett, nem is értem hogy adhatja ilyenhez nevét az nfl. Meskó meg csak papíron szerepelhet benne vagy nagyon statisztaként, mert nekem nem tűnt fel egy jelenetben sembaggio
hááát, tényleg nem egy nagy durranás... de azért egy kört megért így most, a draftra hangolódva 😉
 www.moovie.cc/online-filmek/draft-day-online-2014Cardinalis
Remélem azzal a címmel kerül majd magyar forgalmazásba, ami a tartalomnál is van: "Sorozónap"... xDbaggio
ennél jóval valószínűbb a "Napi vázlat" vagy a "Törpenap"


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Akkor ide is: draft day lecsekkolva, sajnos ahogy vártam, borzalmas lett, nem is értem hogy adhatja ilyenhez nevét az nfl. Meskó meg csak papíron szerepelhet benne vagy nagyon statisztaként, mert nekem nem tűnt fel egy jelenetben sembaggio
hááát, tényleg nem egy nagy durranás... de azért egy kört megért így most, a draftra hangolódva 😉
 www.moovie.cc/online-filmek/draft-day-online-2014Cardinalis
Remélem azzal a címmel kerül majd magyar forgalmazásba, ami a tartalomnál is van: "Sorozónap"... xD


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
Akkor ide is: draft day lecsekkolva, sajnos ahogy vártam, borzalmas lett, nem is értem hogy adhatja ilyenhez nevét az nfl. Meskó meg csak papíron szerepelhet benne vagy nagyon statisztaként, mert nekem nem tűnt fel egy jelenetben sembaggio
hááát, tényleg nem egy nagy durranás... de azért egy kört megért így most, a draftra hangolódva 😉
 www.moovie.cc/online-filmek/draft-day-online-2014

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Nagyon érdekes cikk Robert Klemkótól a futójátékosok helyzetéről az amerikai futball minden szintjén:  mmqb.si.com/2014/04/30/nfl-cleveland-browns-ben-tate-devalued-running-backs/?eref=sihp

Érdemes elolvasni és követni őt!


http://insidehandoff.com/