NFL Draft 2014

25 feliratkozó

több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 998
Csak azt nem értem, miért kell nyíltan kiállni, hogy ő homokos? Most akkor álljon az is nyíltan, aki balkezes?szaba
Én meg azt nem értem, hogy ez miért zavar bárkit is.Csifu
Engem nem zavar, hogy meleg, csak az, hogy ilyen körítés megy miatta.szaba
állj ki te is az utcára, hogy nem vagy meleg.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Csak azt nem értem, miért kell nyíltan kiállni, hogy ő homokos? Most akkor álljon az is nyíltan, aki balkezes?szaba
Volt már erre példa korábban? Gondolom a maga idejében az első balkezes qb elég nagy szám volt (sőt hogy őszinték legyünk, még most is az valamelyest)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Csak azt nem értem, miért kell nyíltan kiállni, hogy ő homokos? Most akkor álljon az is nyíltan, aki balkezes?szaba
Én meg azt nem értem, hogy ez miért zavar bárkit is.Csifu
Engem nem zavar, hogy meleg, csak az, hogy ilyen körítés megy miatta.
több mint 10 éve
Csifu 223
Csak azt nem értem, miért kell nyíltan kiállni, hogy ő homokos? Most akkor álljon az is nyíltan, aki balkezes?szaba
Én meg azt nem értem, hogy ez miért zavar bárkit is. Majd amikor az éppen aktuális Peter King nem ad lehetőséget egy éppen aktuális homofób GM-nek a szintén homofób nézeteinek név nélküli közzétételéhez, mert mindegyikük érzi, hogy egy idióta, akkor már nem lesz ez olyan nagy szám. Pont, mint ha balkezes lenne.
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Mindenesetre ha megéri az 53-as rostert, és eljut addig, biztos, hogy ő örülni fog a pink month-nak.
több mint 10 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Ha a srác QB lenne akkor lehet játszhatna center nélkül 😊

Amúgy meg hatalmas respect neki mert fel merte vállalni

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 10 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Csak azt nem értem, miért kell nyíltan kiállni, hogy ő homokos? Most akkor álljon az is nyíltan, aki balkezes?szaba
Ez egyszerű:
A pletyka rossz reklám, így viszont akár "hero"-ként is kezelhetik.silent7939
Annyiban módosítanám hasonlatomat, hogy a balkezesség az nem természetellenes dolog.szaba
50 evvel ezelott meg ugyanannyira volt (es bizonyos kevesbe nyitott lelkivilagu embereknel meg ma is) "termeszetellenes", mint ahogy ma meg azokat kezelik, akik a genallomanyukbol kifolyolag a sajat nemukhoz vonzodnak. a homoszexualitas nem csak az emberi fajra jellemzo. tudtad pl h a palackorru delfinek 3/4-e homokos ? akkor ez most miben is termeszetellenes ? egyes hugyagyu emberek viselkedese, akik tortenetesen nem heterok, na az a termeszetellenes.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Csak azt nem értem, miért kell nyíltan kiállni, hogy ő homokos? Most akkor álljon az is nyíltan, aki balkezes?szaba
Ez egyszerű:
A pletyka rossz reklám, így viszont akár "hero"-ként is kezelhetik.silent7939
Annyiban módosítanám hasonlatomat, hogy a balkezesség az nem természetellenes dolog.
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Csak azt nem értem, miért kell nyíltan kiállni, hogy ő homokos? Most akkor álljon az is nyíltan, aki balkezes?szaba
Ez egyszerű:
A pletyka rossz reklám, így viszont akár "hero"-ként is kezelhetik.
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Csak azt nem értem, miért kell nyíltan kiállni, hogy ő homokos? Most akkor álljon az is nyíltan, aki balkezes?
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Kétélű fegyver az biztos, vagy garantálja neki a helyet, mert a liga a "melegellenes" blamát nem akarja, vagy bukik rengeteget... sztem utóbbi... megkerülik, hogy hát annyira nem is jó atléta, nincs igazán blablabla...Collapo
Mivel ő az első e tekintetben, így maximum az nfl jövőjét félthetik páran, melegjogi aktivistaként, stb. már olyan bérelt helye van, mint Tebow-nak volt motivációs előadókéntbaggio
miért kéne az nfl jövőjét félteni egy kámingáut miatt?Josszi
Mert mint korábban említette valaki sok a tesztoszteron az öltözőben és mint tudjuk a srácok 90%-a nem az iq-ja miatt van a ligában, ami előrevetíti azt hogy miként viszonyulnak egy ilyen férfias sportban a meleg témához.
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Kétélű fegyver az biztos, vagy garantálja neki a helyet, mert a liga a "melegellenes" blamát nem akarja, vagy bukik rengeteget... sztem utóbbi... megkerülik, hogy hát annyira nem is jó atléta, nincs igazán blablabla...Collapo
Mivel ő az első e tekintetben, így maximum az nfl jövőjét félthetik páran, melegjogi aktivistaként, stb. már olyan bérelt helye van, mint Tebow-nak volt motivációs előadókéntbaggio
miért kéne az nfl jövőjét félteni egy kámingáut miatt?

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Kétélű fegyver az biztos, vagy garantálja neki a helyet, mert a liga a "melegellenes" blamát nem akarja, vagy bukik rengeteget... sztem utóbbi... megkerülik, hogy hát annyira nem is jó atléta, nincs igazán blablabla...Collapo
Mivel ő az első e tekintetben, így maximum az nfl jövőjét félthetik páran, melegjogi aktivistaként, stb. már olyan bérelt helye van, mint Tebow-nak volt motivációs előadóként


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Kétélű fegyver az biztos, vagy garantálja neki a helyet, mert a liga a "melegellenes" blamát nem akarja, vagy bukik rengeteget... sztem utóbbi... megkerülik, hogy hát annyira nem is jó atléta, nincs igazán blablabla...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát igen, mekkora biznisz neki, hogy kevesebb pénzt kap, mert nem viszik el körökig 😀
(vagy majd szépen zsebbe kapja, mi 😀)

több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
most komolyan azt gondolja valaki,hogy a 32 csapat olykor 90 fős keretében nincs homosexualis?
Lényeg,hogy játszik és hogy milyen viszonyt tud kialakítani a csapattársaival...Janek
Az amerikai társadalom (államtól függően) elég nyitott, de egy fociöltözőben még ott is a tesztoszteron és nem az ész az úr.

Mindenesetre ha tényleg már fél éve tudták ezt a csapattársai és állítólag a GM-ek fülébe is eljutott a bejelentést megelőzően, akkor lehet hogy a korai bejelentéssel tett jobbat (ha valamikor be akarta jelenteni).
Mivel így lesznek hónapok, mire lecseng a sztori, és a profi csapata már nem fog akkora médiafigyelemmel szembesülni, mint szembesült volna akkor, ha a draft után jön a hír a semmiből.

Sőt, lehet hogy jobban jár, ha két körrel hátrébb választják ki, mint ha kiválasztaná korábban egy olyan csapat/edző, amely nem lenne képes megfelelően kezelni a helyzetet.atapapa
Akár összeesküvés elméleteket is lehet ebből gyártani. Pl hogy valamelyik csapattal megegyezett hogy behúzzák 4. körben csak jelentse be, hogy senkinek ne kelljen és így fix pick-é válhat. 😀😀😀
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
most komolyan azt gondolja valaki,hogy a 32 csapat olykor 90 fős keretében nincs homosexualis?
Lényeg,hogy játszik és hogy milyen viszonyt tud kialakítani a csapattársaival...Janek
Az amerikai társadalom (államtól függően) elég nyitott, de egy fociöltözőben még ott is a tesztoszteron és nem az ész az úr.

Mindenesetre ha tényleg már fél éve tudták ezt a csapattársai és állítólag a GM-ek fülébe is eljutott a bejelentést megelőzően, akkor lehet hogy a korai bejelentéssel tett jobbat (ha valamikor be akarta jelenteni).
Mivel így lesznek hónapok, mire lecseng a sztori, és a profi csapata már nem fog akkora médiafigyelemmel szembesülni, mint szembesült volna akkor, ha a draft után jön a hír a semmiből.

Sőt, lehet hogy jobban jár, ha két körrel hátrébb választják ki, mint ha kiválasztaná korábban egy olyan csapat/edző/öltöző, amely nem lenne képes megfelelően kezelni a helyzetet.

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
. Mondjuk remélem, hogy ez most egyszer volt hír, nem kell valami pluszt jelzést kitalálni az underclassmenek után a meleg játékosok jelölésérebaggio
Erre gondoltál? :p

több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
most komolyan azt gondolja valaki,hogy a 32 csapat olykor 90 fős keretében nincs homosexualis?
Lényeg,hogy játszik és hogy milyen viszonyt tud kialakítani a csapattársaival...

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
de most mitől ? ha szar, nem kell amúgy se senkinek, azért nem választják ki akkor mindenki mutogathat majd h buzi és azért nem ?
vagy hol válik el ez, hogy meg tudjuk ítélni, hogy miért nem kelt el az előzetesen várt helyén ?gabtsi
Ezt nyilván nehéz megmondani, amikor a draft reggelén konszenzusos első körös emberek is csak másnap kelnek el.
Itt is 2-3. körösnek írták Höriék, Kiper a negyedikre teszi.

Tisztelem azért, amit csinált, de én mindenképpen a draft után időzítettem volna a helyében.atapapa
Nyilatkozta is, hogy a csapaton belül már az augusztusi coming outja előtt is nyílt titok volt. Általában ebben az időszakban szoktak szárnyra kelni az első rosszindulatú pletykák, a draft előtti interjúkon meg egy-két jól informált csapatvezető biztosan rákérdezett volna. Mondjuk remélem, hogy ez most egyszer volt hír, nem kell valami pluszt jelzést kitalálni az underclassmenek után a meleg játékosok jelölésére


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Itt is 2-3. körösnek írták Höriék, Kiper a negyedikre teszi.

Tisztelem azért, amit csinált, de én mindenképpen a draft után időzítettem volna a helyében.atapapa
közelebb van a 4. körhöz tudásban, de a pass rusherekre nagy az igény, viszont a kínálat szerintem nem túl mély.

lehet jót tett volna az értékének, ha a draft után nyilatkozik, de most tud ezzel takarózni, ha csúszik :p

szerintem rosszabb lett volna a sajtója ha május közepén szól, hogy meleg, miután elvitték a 3. körben mondjuk. lehet, hogy a pénztárcájának jobb lett volna, de ez sokkal inkább fair minden vezető felé. és nem az öltöző hangulata miatt, hanem mert kevesen akarnak durva sajtófigyelem mellett dolgozni.

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Mindenesetre ezzel a lépésével az NFL idén komoly teszt előtt áll.iktriad
de most mitől ? ha szar, nem kell amúgy se senkinek, azért nem választják ki akkor mindenki mutogathat majd h buzi és azért nem ?
vagy hol válik el ez, hogy meg tudjuk ítélni, hogy miért nem kelt el az előzetesen várt helyén ?gabtsi
talán azzal hogy nem dughatja a fejét a homokba ha valaki homofób vagy rasszista kijelentéseket tesz..
egy újabb kényelmetlen téma lesz.... mondjuk orosz rugby válogatott tuti nem lesz 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
de most mitől ? ha szar, nem kell amúgy se senkinek, azért nem választják ki akkor mindenki mutogathat majd h buzi és azért nem ?
vagy hol válik el ez, hogy meg tudjuk ítélni, hogy miért nem kelt el az előzetesen várt helyén ?gabtsi
Ezt nyilván nehéz megmondani, amikor a draft reggelén konszenzusos első körös emberek is csak másnap kelnek el.
Itt is 2-3. körösnek írták Höriék, Kiper a negyedikre teszi.

Tisztelem azért, amit csinált, de én mindenképpen a draft után időzítettem volna a helyében.atapapa
lehet úgy akar csapathoz kerülni hogy tudják mire számíthatnak... szerintem a csapattársakkal szemben is fair.. bár a motivációt csak ő tudja mi meg találgathatunk, projektálhatunk.. ki azt hogy így az értékét növeli csökkenti, vagy bízhat a pozitív diszkriminációban azért vagy ...

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ditto.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
de most mitől ? ha szar, nem kell amúgy se senkinek, azért nem választják ki akkor mindenki mutogathat majd h buzi és azért nem ?
vagy hol válik el ez, hogy meg tudjuk ítélni, hogy miért nem kelt el az előzetesen várt helyén ?gabtsi
Ezt nyilván nehéz megmondani, amikor a draft reggelén konszenzusos első körös emberek is csak másnap kelnek el.
Itt is 2-3. körösnek írták Höriék, Kiper a negyedikre teszi.

Tisztelem azért, amit csinált, de én mindenképpen a draft után időzítettem volna a helyében.