NFL Draft 2014

25 feliratkozó

több mint 10 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Kit érdekel, Brady is meleg

De most komolyan, köszönöm szépen, hogy a 2014 es NFL draftról szóló topikban, végigolvashattam a meleg játékos(ok)ról szóló irományokat. Soha nem hittem volna, hogy pont a kis saját"Feliratkozások" menümben 30 üzenet b*zikról fog szólni.

több mint 10 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
csodálkozok hogy senki sem sütött el egy "kit érdekel, Brady is meleg" poént (?)
több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 157 — Duvááááál
bazz, ember, mindenkinek joga van szeretni. az, hogy ennek a tárgya egy focicsapat, egy autómárka, egy nő, gyermek vagy férni ez meg ki**tul mindegy. igencsak kíváncsi lennék, hogy mi lenne, ha minden olyan férfit megvetne a társadalom, aki jobban szeret egy focicsapatot mint az asszonytphylos
Szerinted ha lenne egy felvonulás, hogy szeress jobban egy focicsapatot mint egy nőt minden évben, komoly szinten nem poénből akkor mennyi ellenállás lenne még a sok libsitől is?Toca
Örülök, hogy átment a mondanivalóm lényege.

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
bazz, ember, mindenkinek joga van szeretni. az, hogy ennek a tárgya egy focicsapat, egy autómárka, egy nő, gyermek vagy férni ez meg ki**tul mindegy. igencsak kíváncsi lennék, hogy mi lenne, ha minden olyan férfit megvetne a társadalom, aki jobban szeret egy focicsapatot mint az asszonytphylos
Szerinted ha lenne egy felvonulás, hogy szeress jobban egy focicsapatot mint egy nőt minden évben, komoly szinten nem poénből akkor mennyi ellenállás lenne még a sok libsitől is?Toca
kik azok a libsik?

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 651 — Vikings fan
bazz, ember, mindenkinek joga van szeretni. az, hogy ennek a tárgya egy focicsapat, egy autómárka, egy nő, gyermek vagy férni ez meg ki**tul mindegy. igencsak kíváncsi lennék, hogy mi lenne, ha minden olyan férfit megvetne a társadalom, aki jobban szeret egy focicsapatot mint az asszonytphylos
Szerinted ha lenne egy felvonulás, hogy szeress jobban egy focicsapatot mint egy nőt minden évben, komoly szinten nem poénből akkor mennyi ellenállás lenne még a sok libsitől is?
több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 157 — Duvááááál
bazz, ember, mindenkinek joga van szeretni. az, hogy ennek a tárgya egy focicsapat, egy autómárka, egy nő, gyermek vagy férni ez meg ki**tul mindegy. igencsak kíváncsi lennék, hogy mi lenne, ha minden olyan férfit megvetne a társadalom, aki jobban szeret egy focicsapatot mint az asszonyt

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ez pedig itt a gyűlölködjünk topic... ja, nem!

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
A csecsemőgyilkosság, a vérfertőzés meg a kannibalizmus is előfordul az állatvilágban. Nehogy már ez legyen a mérce! Tüntessük ki az összes kis köcsögöt, ha nyíltan vállalja még jutalmat is nekik. :# Azért kíváncsi lennék ki mit szólna, hogyha a gyereke kirakná egy ilyennek a poszterét a falra? Inkább ahhoz kellene gerinc, hogy befogja a száját; ha már sportoló léttére ilyen elfajzott.gaben
Jézusom, mekkora idióta vagy.
Mi az, hogy elfajzott?
Baszki tényleg úgy érzem, hogy én vagyok az idióta azért, mert nekem az alapfelfogásom, hogy én élek, ahogy akarok, más is éljen úgy, ahogy szeretne, mi közöm van nekem ahhoz, hogy megmondjam neki, hogy hogy éljen?
Egyébként kurucinfo that way ------------------------------------------->tenorx
Én leszarom ki mit csinál otthon a négy fal között okostojás. Viszont ezen a szinten a sportolónak példát kellene mutatnia, ha tetszik ha nem! Vicc, hogy ez egyáltalán vitatéma.gaben
Homofób vagy 😀
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 857 — Deion Sanders for president!
A csecsemőgyilkosság, a vérfertőzés meg a kannibalizmus is előfordul az állatvilágban. Nehogy már ez legyen a mérce! Tüntessük ki az összes kis köcsögöt, ha nyíltan vállalja még jutalmat is nekik. :# Azért kíváncsi lennék ki mit szólna, hogyha a gyereke kirakná egy ilyennek a poszterét a falra? Inkább ahhoz kellene gerinc, hogy befogja a száját; ha már sportoló léttére ilyen elfajzott.gaben
Jézusom, mekkora idióta vagy.
Mi az, hogy elfajzott?
Baszki tényleg úgy érzem, hogy én vagyok az idióta azért, mert nekem az alapfelfogásom, hogy én élek, ahogy akarok, más is éljen úgy, ahogy szeretne, mi közöm van nekem ahhoz, hogy megmondjam neki, hogy hogy éljen?
Egyébként kurucinfo that way ------------------------------------------->tenorx
Én leszarom ki mit csinál otthon a négy fal között okostojás. Viszont ezen a szinten a sportolónak példát kellene mutatnia, ha tetszik ha nem! Vicc, hogy ez egyáltalán vitatéma.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Azért kíváncsi lennék ki mit szólna, hogyha a gyereke kirakná egy ilyennek a poszterét a falra? gaben
"Inkább a fiam legyen meleg, mint a söröm..."

több mint 10 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Csak azt nem értem, miért kell nyíltan kiállni, hogy ő homokos? Most akkor álljon az is nyíltan, aki balkezes?szaba
Ez egyszerű:
A pletyka rossz reklám, így viszont akár "hero"-ként is kezelhetik.silent7939
Annyiban módosítanám hasonlatomat, hogy a balkezesség az nem természetellenes dolog.szaba
50 evvel ezelott meg ugyanannyira volt (es bizonyos kevesbe nyitott lelkivilagu embereknel meg ma is) "termeszetellenes", mint ahogy ma meg azokat kezelik, akik a genallomanyukbol kifolyolag a sajat nemukhoz vonzodnak. a homoszexualitas nem csak az emberi fajra jellemzo. tudtad pl h a palackorru delfinek 3/4-e homokos ? akkor ez most miben is termeszetellenes ? egyes hugyagyu emberek viselkedese, akik tortenetesen nem heterok, na az a termeszetellenes.MMMS
A csecsemőgyilkosság, a vérfertőzés meg a kannibalizmus is előfordul az állatvilágban. Nehogy már ez legyen a mérce! Tüntessük ki az összes kis köcsögöt, ha nyíltan vállalja még jutalmat is nekik. :# Azért kíváncsi lennék ki mit szólna, hogyha a gyereke kirakná egy ilyennek a poszterét a falra? Inkább ahhoz kellene gerinc, hogy befogja a száját; ha már sportoló léttére ilyen elfajzott.gaben
Jézusom, mekkora idióta vagy.
Mi az, hogy elfajzott?
Baszki tényleg úgy érzem, hogy én vagyok az idióta azért, mert nekem az alapfelfogásom, hogy én élek, ahogy akarok, más is éljen úgy, ahogy szeretne, mi közöm van nekem ahhoz, hogy megmondjam neki, hogy hogy éljen?
Egyébként kurucinfo that way ------------------------------------------->
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Bishop Sankey
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
2014-es prospect ismertetők - NFL - Általános témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Szerintem fordítva műkszik majd, mint a R-rule, presztízst csinálnak belőle és így emelkedik az ázsiója


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Tényleg van abban némi furcsaság, h 20 helyet csúszott ma a cbs-nél, de ez sztem amiatt van, h hirtelen sok kedvezőtlen scouting riport látott napvilágot róla az eleddig csendben kuksoló scoutoktól. Ez nem véletlen, az 5 legrosszabbul teljesítő Senior Bowl játékos között simán ott volt a helyszíni jelentések alapján. Rossz coverben, merev a csípője, egysíkú a pass rush-a, előbbi miatt nem jó 34-be, 43-ba meg kicsi, stb. Ilyesmiket tartalmaztak a SB edzésheti beszámolók róla. De ezeket a meccsvideókon is látni. Sokan már ezelőtt is UDFA-nak jósolták. Most legalább tényleg lesz mire kenni...

A sok gyűlölködő/nagyotmondó cikk után egyébként üdítő egy ilyet olvasni róla:
 mattwaldmanrsp.com/2014/02/09/funny-thing-happened-at-the-senior-bowl/Robilluma
tényleg az volt... köszi hogy belinkelted
"Humor is one of the great signs of intelligence. The funniest people I’ve known or have read about often had to contend with some serious shit in life."

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
https://static.www.nfl.com/image/upload/t_editorial_landscape_8_desktop_mobile/t_lazy/f_auto/league/sen1tqocfnivbmtz1ayj.jpg
NFL.com | Official Site of the National Football League
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.


Top50 prospect!?

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
.... merev a csípője. ...Robilluma
Ugyan, ugyan...

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ha már Sam:

2003 óta osztanak a SEC-ben év védője díjat, rögtön az első, Chad Lavalais (LSU, DT) csak 5. körös volt, utána viszont DeMeco Ryans kivételével (2/1) mindenki top20-as választott: Pollack, Willis, Dorsey, Berry, McClain, Fairley, Claiborne, Jarvis Jones, minden bizonnyal Clowney is.

Samnek nehéz lesz. 😊

több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Tényleg van abban némi furcsaság, h 20 helyet csúszott ma a cbs-nél, de ez sztem amiatt van, h hirtelen sok kedvezőtlen scouting riport látott napvilágot róla az eleddig csendben kuksoló scoutoktól. Ez nem véletlen, az 5 legrosszabbul teljesítő Senior Bowl játékos között simán ott volt a helyszíni jelentések alapján. Rossz coverben, merev a csípője, egysíkú a pass rush-a, előbbi miatt nem jó 34-be, 43-ba meg kicsi, stb. Ilyesmiket tartalmaztak a SB edzésheti beszámolók róla. De ezeket a meccsvideókon is látni. Sokan már ezelőtt is UDFA-nak jósolták. Most legalább tényleg lesz mire kenni...

A sok gyűlölködő/nagyotmondó cikk után egyébként üdítő egy ilyet olvasni róla:
 mattwaldmanrsp.com/2014/02/09/funny-thing-happened-at-the-senior-bowl/


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Csak azt nem értem, miért kell nyíltan kiállni, hogy ő homokos? Most akkor álljon az is nyíltan, aki balkezes?szaba
Ez egyszerű:
A pletyka rossz reklám, így viszont akár "hero"-ként is kezelhetik.silent7939
Annyiban módosítanám hasonlatomat, hogy a balkezesség az nem természetellenes dolog.szaba
50 evvel ezelott meg ugyanannyira volt (es bizonyos kevesbe nyitott lelkivilagu embereknel meg ma is) "termeszetellenes", mint ahogy ma meg azokat kezelik, akik a genallomanyukbol kifolyolag a sajat nemukhoz vonzodnak. a homoszexualitas nem csak az emberi fajra jellemzo. tudtad pl h a palackorru delfinek 3/4-e homokos ? akkor ez most miben is termeszetellenes ? egyes hugyagyu emberek viselkedese, akik tortenetesen nem heterok, na az a termeszetellenes.MMMS
A csecsemőgyilkosság, a vérfertőzés meg a kannibalizmus is előfordul az állatvilágban. Nehogy már ez legyen a mérce! Tüntessük ki az összes kis köcsögöt, ha nyíltan vállalja még jutalmat is nekik. :# Azért kíváncsi lennék ki mit szólna, hogyha a gyereke kirakná egy ilyennek a poszterét a falra? Inkább ahhoz kellene gerinc, hogy befogja a száját; ha már sportoló léttére ilyen elfajzott.gaben
és ha kirakná a posztert? egy sportoló lenne kint, nem egy "köcsög"...

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Csak azt nem értem, miért kell nyíltan kiállni, hogy ő homokos? Most akkor álljon az is nyíltan, aki balkezes?szaba
Ez egyszerű:
A pletyka rossz reklám, így viszont akár "hero"-ként is kezelhetik.silent7939
Annyiban módosítanám hasonlatomat, hogy a balkezesség az nem természetellenes dolog.szaba
50 evvel ezelott meg ugyanannyira volt (es bizonyos kevesbe nyitott lelkivilagu embereknel meg ma is) "termeszetellenes", mint ahogy ma meg azokat kezelik, akik a genallomanyukbol kifolyolag a sajat nemukhoz vonzodnak. a homoszexualitas nem csak az emberi fajra jellemzo. tudtad pl h a palackorru delfinek 3/4-e homokos ? akkor ez most miben is termeszetellenes ? egyes hugyagyu emberek viselkedese, akik tortenetesen nem heterok, na az a termeszetellenes.MMMS
A csecsemőgyilkosság, a vérfertőzés meg a kannibalizmus is előfordul az állatvilágban. Nehogy már ez legyen a mérce! Tüntessük ki az összes kis köcsögöt, ha nyíltan vállalja még jutalmat is nekik. :# Azért kíváncsi lennék ki mit szólna, hogyha a gyereke kirakná egy ilyennek a poszterét a falra? Inkább ahhoz kellene gerinc, hogy befogja a száját; ha már sportoló léttére ilyen elfajzott.gaben
Szerintem meg tök cuki.



Sobri Jóska
Képzelem Jacksonvilleben a helyi (idősebb) redneckek mit szólnának ahhoz, ha mondjuk egy meleg fekete srácot draftolnánk, szemben mondjuk tudjukkivel. 😀😀
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Csak azt nem értem, miért kell nyíltan kiállni, hogy ő homokos? Most akkor álljon az is nyíltan, aki balkezes?szaba
Ez egyszerű:
A pletyka rossz reklám, így viszont akár "hero"-ként is kezelhetik.silent7939
Annyiban módosítanám hasonlatomat, hogy a balkezesség az nem természetellenes dolog.szaba
50 evvel ezelott meg ugyanannyira volt (es bizonyos kevesbe nyitott lelkivilagu embereknel meg ma is) "termeszetellenes", mint ahogy ma meg azokat kezelik, akik a genallomanyukbol kifolyolag a sajat nemukhoz vonzodnak. a homoszexualitas nem csak az emberi fajra jellemzo. tudtad pl h a palackorru delfinek 3/4-e homokos ? akkor ez most miben is termeszetellenes ? egyes hugyagyu emberek viselkedese, akik tortenetesen nem heterok, na az a termeszetellenes.MMMS
A csecsemőgyilkosság, a vérfertőzés meg a kannibalizmus is előfordul az állatvilágban. Nehogy már ez legyen a mérce! Tüntessük ki az összes kis köcsögöt, ha nyíltan vállalja még jutalmat is nekik. :# Azért kíváncsi lennék ki mit szólna, hogyha a gyereke kirakná egy ilyennek a poszterét a falra? Inkább ahhoz kellene gerinc, hogy befogja a száját; ha már sportoló léttére ilyen elfajzott.gaben
Szerintem meg tök cuki.




több mint 10 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
A csecsemőgyilkosság, a vérfertőzés meg a kannibalizmus is előfordul az állatvilágban. Nehogy már ez legyen a mérce! Tüntessük ki az összes kis köcsögöt, ha nyíltan vállalja még jutalmat is nekik. :# Azért kíváncsi lennék ki mit szólna, hogyha a gyereke kirakná egy ilyennek a poszterét a falra? Inkább ahhoz kellene gerinc, hogy befogja a száját; ha már sportoló léttére ilyen elfajzott.gaben
Azért nem a pályán akart orgiákat tartani...

több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 857 — Deion Sanders for president!
Csak azt nem értem, miért kell nyíltan kiállni, hogy ő homokos? Most akkor álljon az is nyíltan, aki balkezes?szaba
Ez egyszerű:
A pletyka rossz reklám, így viszont akár "hero"-ként is kezelhetik.silent7939
Annyiban módosítanám hasonlatomat, hogy a balkezesség az nem természetellenes dolog.szaba
50 evvel ezelott meg ugyanannyira volt (es bizonyos kevesbe nyitott lelkivilagu embereknel meg ma is) "termeszetellenes", mint ahogy ma meg azokat kezelik, akik a genallomanyukbol kifolyolag a sajat nemukhoz vonzodnak. a homoszexualitas nem csak az emberi fajra jellemzo. tudtad pl h a palackorru delfinek 3/4-e homokos ? akkor ez most miben is termeszetellenes ? egyes hugyagyu emberek viselkedese, akik tortenetesen nem heterok, na az a termeszetellenes.MMMS
A csecsemőgyilkosság, a vérfertőzés meg a kannibalizmus is előfordul az állatvilágban. Nehogy már ez legyen a mérce! Tüntessük ki az összes kis köcsögöt, ha nyíltan vállalja még jutalmat is nekik. :# Azért kíváncsi lennék ki mit szólna, hogyha a gyereke kirakná egy ilyennek a poszterét a falra? Inkább ahhoz kellene gerinc, hogy befogja a száját; ha már sportoló léttére ilyen elfajzott.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Biztos nem ezért, de Michael Sam ma reggel még a 90. volt a CBS-nél, most már a 110. 😀😀

több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Lehet, hogy sokkal szarabbul jött volna ki, ha véletlenül kitudódik valamelyik kevésbé jóakarója révén a draft után (nem kell persze, hogy így legyen, de így legalább elébe ment, aztán innentől kezdve nem kell „paráznia” azon, hogy vajon mikor derül ki, és mi lesz akkor. Most lecseng, aztán szevasz)