NFL Draft 2014

25 feliratkozó

több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 579
A combine-on résztvevők listája:
 www.cbssports.com/nfl/draft/nfl-draft-scout/24431806/nfl-draft-combine-list-includes-85-underclassmen
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Unofficial combine list has 85 underclassmen,
19 QBs.
Alabama has most total invites w 12, followed by LSU 11, FSU & ND 9, FSU & Stanford 8

több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 579
Új prospect ismertetők:
Davante Adams, WR (Fresno State)
Brandon Thomas, OG (Clemson)
Dee Ford, OLB (Auburn)
Kyle Fuller, CB (Virginia Tech)
több mint 10 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
 www.detroitlionsdraft.com/2014/02/post-super-bowl-mock-draft-2/4/
Egy kis olvasnivaló.
Ha első körben OLB-t húzunk nem leszek boldog.Bazzani
Ez eléggé csak azért se azt írom amit a többi mock lett.

Mindig jövőre!
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 700 — Vikings fan
 www.detroitlionsdraft.com/2014/02/post-super-bowl-mock-draft-2/4/
Egy kis olvasnivaló.
Ha első körben OLB-t húzunk nem leszek boldog.Bazzani
Én se 😀
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 www.detroitlionsdraft.com/2014/02/post-super-bowl-mock-draft-2/4/
Egy kis olvasnivaló.
Ha első körben OLB-t húzunk nem leszek boldog.

több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Telvin Smith SS lesz az NFL-ben, mert 218 fonttal LB-nek vicces lenne?Shilkor
ööö a Super Bowl MVP 6'0 és 228 fontos linebacker, van remény! 😀Höri
Mondjuk Malcolm Smith betegsége miatt nem is tud sokkal nagyobb lenni, sőt, a súly megtartása is nehézséget okoz számára. 😐
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
mérlegelési eredmények  t.co/w1WoXPBDBE

Logan Thomas hete pont úgy kezdődik mint megjövendőltem 😀
Zach Martin az idei év rövidkezű 1. körös OL prospectje. Mondjuk még így is jobb mint Pugh, aki top20-as lettHöri
Telvin Smith SS lesz az NFL-ben, mert 218 fonttal LB-nek vicces lenne?Shilkor
ööö a Super Bowl MVP 6'0 és 228 fontos linebacker, van remény! 😀

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
mai szereplőink:
Ryan Shazier (LB), Morgan Moses (OT) és a bust Seantrel Henderson (OT)

több mint 10 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
mai ismertetőink:
Donte Moncrief WR, Jeremiah Attaochu OLB és a nagyszerű Logan Thomas QBHöri
nem nagyszerű, hanem zseniális!
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
mai ismertetőink:
Donte Moncrief WR, Jeremiah Attaochu OLB és a nagyszerű Logan Thomas QB

több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 589 — Apu ökölbeszorított keze
5 cm+ súlypontemelkedést meg egy hónap alatt össze lehet szedni ha van két egészséges lábad és nem vagy lusta...Janek
Ez fájt

Mert szerencsétlen eddig biztos a kanapén üldögélt és a tv-ben nfl meccseket nézett (de ha még ez igaz is lenne, akkor feltételezhetően mindenki simán "össze tudna szedni" 5+ cm súlypontemelkedést, ergo senki nem nyerne a másikkal szemben egy milimétert sem)baggio
Nyilván igazad van.
Bár ha belegondolsz és esetleg megnézed a kombáj 😀 eredményeket látod,hogy van szórás a súlypontemelkedések közt poszton belül is.
Valaki 95cm-et tud valaki 110et...
És lehet külön is edzeni és szorgalmasan gyakorolni amiből +5 cm összejön még a legjobbakhoz képest is.
Abban meg kár kételkedned,hogy edzéssel nem lehet eredményt elérni gondolom ez nem vita tárgya.
Ha igen akkor majd más vitázik veled erről....


De a lényeget már megkaptam,nem mérvadó a +- 4cm lényeg a mutatott játék.

több mint 10 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Értem én csak azt nem látom,hogy valaki 5 cm-el már magasnak számít,a másik meg alulméretezett.
Akkor az ideálistól +- 2cm a tűrés ?

Én is sportoltam nem igazán tartom ezt jogosnak.

Főleg ha azt nézem micsoda elkapók vannak.... mind 2 méter felé tendál ott már aztán tényleg érdekes,hogy egy 179cm-es vagy egy 184cm-es cb fogja...

Janek
2 méter felé tandáló elkapók? 😀
Gordon, Megatron, Demaryius, Marshall, így hirtelen ők jutottak eszembe az elit elkapók közül akik kiemelkednek magassáukkal a többi közül, de ők is 190-195 között vannak, az átlag még mindig 185 körül vanBigBen7
VJax, AJ Green, Julio, Decker,Jeffery, Nelson, Floyd (Cardsos), Fitzi. Vannak magasak, sőt, több is mint a töpszli, de inkább 190cm, ahogy te is írtad.
Ehhez hozzá jön, hogy felteszik a kezüket 230-240cm környékén vannak + 1méter súlypontemelkedés, akár több, 3 és fél méteren tudják lehúzni a lasztit. Ott meg pont nem oszt az a 2 cm.
Sztem a maddenen kívül még azért is húzzák a szájukat páran az 5'11 alatti cb-ktől, mert a Hoxnál rámentek a magas, 200 font körüli (vagy nagyobb) CB-kre, akik szétjammelik a WR-eket. Be is válik. Ha van egy 190 magas CB-d, nehezebb az ellenfélnek egyértelmű matchupot összehozni ellene. (nyílván ha bűnlassú, akkor a jammel se megy sokra)

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Kérdezem a szakikat,hogy a 6.0 (183cm)Justin Gilbert Magas, végtagjai hosszúak, fizikálisan abszolút NFL-kész cornerback,míg a 5.10 (178cm) Jason Verett Alulméretezett.
ennyit jelentene az az 5 cm?Janek
ilyen esetekben érdemes megnézni mondjuk a pro bowl kereteket, az nem túl bő mintavétel, de rámutat hogy az elit játékosok közül milyen százalékban boldogulnak a kicsik.

idén 10 CB került be, kettő lemondta, Talib 6'1, 205 sérült Sherman 6'3, 195 meg döntőzik.
maradt Cromartie 6'2, 210
Peterson 6'1, 219,
Revis 5'11, 198
Haden 5'11, 190
Grimes 5'10, 190
Verner 5'10, 187
Flowers 5'9, 187
Jennings 5'8, 185

Szóval Gilbert NFL szinten a nagyok közé számítana már.
Verettnek meg ahogy Robi is írja, a tömege tűnik kevésnek.

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
5 cm+ súlypontemelkedést meg egy hónap alatt össze lehet szedni ha van két egészséges lábad és nem vagy lusta...Janek
Ez fájt

Mert szerencsétlen eddig biztos a kanapén üldögélt és a tv-ben nfl meccseket nézett (de ha még ez igaz is lenne, akkor feltételezhetően mindenki simán "össze tudna szedni" 5+ cm súlypontemelkedést, ergo senki nem nyerne a másikkal szemben egy milimétert sem)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
Értem én csak azt nem látom,hogy valaki 5 cm-el már magasnak számít,a másik meg alulméretezett.
Akkor az ideálistól +- 2cm a tűrés ?

Én is sportoltam nem igazán tartom ezt jogosnak.

Főleg ha azt nézem micsoda elkapók vannak.... mind 2 méter felé tendál ott már aztán tényleg érdekes,hogy egy 179cm-es vagy egy 184cm-es cb fogja...

Janek
2 méter felé tandáló elkapók? 😀
Gordon, Megatron, Demaryius, Marshall, így hirtelen ők jutottak eszembe az elit elkapók közül akik kiemelkednek magassáukkal a többi közül, de ők is 190-195 között vannak, az átlag még mindig 185 körül van
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Mondjuk számomra Verrett jobb prospect mint Gilbert... bár többet is láttam játszani.
Nevin Lawsonra én is kíváncsi vagyok 😊

több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 589 — Apu ökölbeszorított keze
Értem én csak azt nem látom,hogy valaki 5 cm-el már magasnak számít,a másik meg alulméretezett.
Akkor az ideálistól +- 2cm a tűrés ?

Én is sportoltam nem igazán tartom ezt jogosnak.

Főleg ha azt nézem micsoda elkapók vannak.... mind 2 méter felé tendál ott már aztán tényleg érdekes,hogy egy 179cm-es vagy egy 184cm-es cb fogja...

5 cm+ súlypontemelkedést meg egy hónap alatt össze lehet szedni ha van két egészséges lábad és nem vagy lusta...

Igazából nagyon érdekel idén a cb és a s class az Eagles miatt azért szúrt szemet

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 714 — Scream and scout
Sokan elfelejtik:
egyszerűbb egy magas CB-t megtanítani focizni, mint egy alacsonyt addig locsolni, míg megnő.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 018
Kérdezem a szakikat,hogy a 6.0 (183cm)Justin Gilbert Magas, végtagjai hosszúak, fizikálisan abszolút NFL-kész cornerback,míg a 5.10 (178cm) Jason Verett Alulméretezett.
ennyit jelentene az az 5 cm?Janek
Ennyit számít, pláne, ha emellé 176 fontra becsülik a súlyát. Ez bőven elég az alulméretezett jelzőhöz. Plusz mostanában néhány remek magas CB miatt hirtelen mindenki fintorog egy 5'11 alatti CB-knél...
Robilluma
sok volt nekik a Madden, azért.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Kérdezem a szakikat,hogy a 6.0 (183cm)Justin Gilbert Magas, végtagjai hosszúak, fizikálisan abszolút NFL-kész cornerback,míg a 5.10 (178cm) Jason Verett Alulméretezett.
ennyit jelentene az az 5 cm?Janek
Ennyit számít, pláne, ha emellé 176 fontra becsülik a súlyát. Ez bőven elég az alulméretezett jelzőhöz. Plusz mostanában néhány remek magas CB miatt hirtelen mindenki fintorog egy 5'11 alatti CB-knél...
De ettől még nem lesz rossz CB valaki. Verrett amúgy is egy zseniális CB, engem nem érdekel hogy mérlegel majd a combine-on, ahogy az alábbi uraknál sem számított:
Tim Jennings méretei
Antoine Winfield méretei
Idén lesznek Verrett mellett is jó kis alulméretezett CB-k: Lamarcus Joyner, Victor Hampton, Nevin Lawson, akik Sherman helyett a Mathieu által kitaposott utat járhatják be sikerrel.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ma falember nap van

Scott Crichton (DE), Travis Swanson (C) és Jack Mewhort (OT) került publikálásra.

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
A Houston választásával kapcsolatban olyan hírek jönnek, h csak pislog az ember 😊 :
Billboards are beginning to sprout up around Houston that proclaim, "Keep Johnny Football in Texas!"
The campaign to urge the Texans to select Texas A&M QB Johnny Manziel No. 1 is the brainchild of attorney and Texas A&M Board of Regents member Tony Buzbee. Interestingly, Buzbee is one of owner Bob McNair's neighbors. In addition, Buzbee created the website  www.draftjohnnymanziel.com , which emphatically states: "Dont' blow it Bob -- Draft Johnny!"rotoworld
Robilluma
Mintha 2006-ot írnánk újra :p (Clowney lesz ebből meglásd 😊)

Kérdezem a szakikat,hogy a 6.0 (183cm)Justin Gilbert Magas, végtagjai hosszúak, fizikálisan abszolút NFL-kész cornerback,míg a 5.10 (178cm) Jason Verett Alulméretezett.
ennyit jelentene az az 5 cm?Janek
A karhosszúságot és a súlypontemelkedést is számold még hozzá


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 589 — Apu ökölbeszorított keze
Kérdezem a szakikat,hogy a 6.0 (183cm)Justin Gilbert Magas, végtagjai hosszúak, fizikálisan abszolút NFL-kész cornerback,míg a 5.10 (178cm) Jason Verett Alulméretezett.
ennyit jelentene az az 5 cm?

több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
A Houston választásával kapcsolatban olyan hírek jönnek, h csak pislog az ember 😊 :
Billboards are beginning to sprout up around Houston that proclaim, "Keep Johnny Football in Texas!"
The campaign to urge the Texans to select Texas A&M QB Johnny Manziel No. 1 is the brainchild of attorney and Texas A&M Board of Regents member Tony Buzbee. Interestingly, Buzbee is one of owner Bob McNair's neighbors. In addition, Buzbee created the website  www.draftjohnnymanziel.com , which emphatically states: "Dont' blow it Bob -- Draft Johnny!"rotoworld
Más. Aki a Senior Bowl edzéseinek közvetítéséről lemaradt, itt megnézheti őket:
 www.dailymotion.com/video/x1a7c9l_2014-senior-bowl-practice-day-1-north-team_sport
 www.dailymotion.com/video/x1a7cc3_2014-senior-bowl-practice-day-2-south-team_sport
 www.dailymotion.com/video/x1a7cb9_2014-senior-bowl-practice-day-2-north-team_sport
 www.dailymotion.com/video/x1a7gma_2014-senior-bowl-practice-day-3-south-team_sport
 www.dailymotion.com/video/x1a7ghp_2014-senior-bowl-practice-day-3-north-team_sport


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!