NFL Draft 2014

25 feliratkozó

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ik nekünk szerencsét hoztál Van Noy-nál úgyhogy legközelebb is odaülhetsz a Lions pickhez. 😊

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egyébként ha már a draftshowról gyűjtünk véleményeket, én mennyire voltam gáz debütánsként?iktriad
a lámpaláz kijött rendesen, sok volt az őőőzés, de nem meglepő, szerintem én se lettem volna jó, meg artikulálni kéne megtanulni 😊 tetszett, hogy rendesen ismerted a 2. osztályú játékosokat, jól felkészültél
Dexxter Tailor
Az őőzés régi probléma, elég meghallgatni a Joeckel utáni telefon-interjút a draft alatt tavalyról.
Az FCS meg kvázi "szakterület", a Jags után arról tudok viszonylag a legtöbbet.
több mint 9 éve
MarioAna 1 997
a 2. nap szerencsére jobb volt a mikrofon is, és a Falcons sapka is zseniális 😊 a Jack Mewhort reakción még most is sírok 😊Dexxter Tailor
Jut eszembe, jövőre felajánlom a Longhorns sapkámat felvételre abból a célból, ha valamelyik ismertebb csapattól nem draftolnak senkit 😀

Burrow > Luck valaha is
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 248 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Egyébként ha már a draftshowról gyűjtünk véleményeket, én mennyire voltam gáz debütánsként?iktriad
a lámpaláz kijött rendesen, sok volt az őőőzés, de nem meglepő, szerintem én se lettem volna jó, meg artikulálni kéne megtanulni 😊 tetszett, hogy rendesen ismerted a 2. osztályú játékosokat, jól felkészültél

nem tom leírtátok-e máshová, de érdekelne kinek mi volt a véleménye az adásunkról, mit kéne jövőre másképp csinálni.Höri
igazából a technikai hiányosságok voltak nagyon zavarók, viszont sokkal oldottabb volt az 1. körben a hangulat mint tavaly, ez empty-n látszott leginkább szerintem. Kristóf meg Fucu azért ilyen visszafogott, mert mindig azok, szóval nem volt ezzel gond, a többiek is jók voltak.
a 2. nap szerencsére jobb volt a mikrofon is, és a Falcons sapka is zseniális 😊 a Jack Mewhort reakción még most is sírok 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egyébként ha már a draftshowról gyűjtünk véleményeket, én mennyire voltam gáz debütánsként?iktriad
Nem voltál gáz, jó arc voltál 😊 De te is visszafogott voltál kicsit...biztos azért, mert a Jax ilyen jól draftolt 😀Chargers LT
Köszi. A Jags needjei és az FCS a "szakterületem", ami igen korlátolt terület -szóval nem véletlenül voltam visszafogott Még szerencse, hogy jelenlétemben vitték Garoppolot, Westet és McKinnont.(meg Archert és Gilmoret, akiket GM Gameben én vittem): 😀


Egyébként ha már a draftshowról gyűjtünk véleményeket, én mennyire voltam gáz debütánsként?iktriad
Visszafogott voltál, de ez az "új" helyzetnek betudható. A végére egészen belejöttél viszont.
MarioAna
Pont a legvégén volt talán a legtöbb olyan prospect, akihez valamelyest érdemben hozzá tudtam szólni. Úgyhogy ott szerencsém is volt.
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
elkelt a két floridás cb
roberson: rams
purifoy: colts- jobb pick mint az egész colts class 😀
több mint 9 éve
MarioAna 1 997
Egyébként ha már a draftshowról gyűjtünk véleményeket, én mennyire voltam gáz debütánsként?iktriad
Visszafogott voltál, de ez az "új" helyzetnek betudható. A végére egészen belejöttél viszont.
(Az én podcastes debütálásomat amúgy sem lehet alulmúlni: késtem is, a webcam is bekapcsolva maradt az elején és még a műsor is megszakadt netproblémák miatt 😀 😀 😀 )

Burrow > Luck valaha is
több mint 9 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 564 — Jedi Master
Egyébként ha már a draftshowról gyűjtünk véleményeket, én mennyire voltam gáz debütánsként?iktriad
Nem voltál gáz, jó arc voltál 😊 De te is visszafogott voltál kicsit...biztos azért, mert a Jax ilyen jól draftolt 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Van olyan oldal ahol név szerint lehet rákeresni, hogy egy UDFA játékos hová írt alá?Bazzani
beírod a twitter keresőmezőbe a nevet és kidobjaHöri
Beírtam, de semmi ilyen hír.Bazzani
ki(ke)t keresel?baggio
Sean Parker safetyt, de (szerintem érthetetlenül) még nincs csapata.Bazzani
Lyerlanak sincs. Nem tudom idén lesz-e pl. nálunk UDFA rookei tryout, ott esetleg próbálkozhatnak. Ha nem, marad a CFL/AFL.
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Van olyan oldal ahol név szerint lehet rákeresni, hogy egy UDFA játékos hová írt alá?Bazzani
beírod a twitter keresőmezőbe a nevet és kidobjaHöri
Beírtam, de semmi ilyen hír.Bazzani
ki(ke)t keresel?baggio
Sean Parker safetyt, de (szerintem érthetetlenül) még nincs csapata.Bazzani
Itt van csapatonként a lista. Ha ctrl + F-el rákeresel tutira kidobja ha aláírt:  www.nepatriotsdraft.com/2014-nfl-undrafted-free-agents
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Van olyan oldal ahol név szerint lehet rákeresni, hogy egy UDFA játékos hová írt alá?Bazzani
beírod a twitter keresőmezőbe a nevet és kidobjaHöri
Beírtam, de semmi ilyen hír.Bazzani
ki(ke)t keresel?baggio
Sean Parker safetyt, de (szerintem érthetetlenül) még nincs csapata.

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Én ittam a Linder pick után | (de kólát, mivel antialkesz vagyok 😀) | .iktriad
off
Ha Super Bowlt nyer a Jaguars valamikor megiszol velem egy sört?😀
onAsbee
Mondok erre egy nagyon biztos talánt.

Egyébként ha már a draftshowról gyűjtünk véleményeket, én mennyire voltam gáz debütánsként?
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 814 — No es importante
Van olyan oldal ahol név szerint lehet rákeresni, hogy egy UDFA játékos hová írt alá?Bazzani
beírod a twitter keresőmezőbe a nevet és kidobjaHöri
Beírtam, de semmi ilyen hír.Bazzani
ki(ke)t keresel?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Én ittam a Linder pick után | (de kólát, mivel antialkesz vagyok 😀) | .iktriad
off
Ha Super Bowlt nyer a Jaguars valamikor megiszol velem egy sört?😀
on


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 9 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 564 — Jedi Master
nem tom leírtátok-e máshová, de érdekelne kinek mi volt a véleménye az adásunkról, mit kéne jövőre másképp csinálni.Höri
Egyértelműen tetszett...nyilván a hanghiba nem tartozik a szakmai/emberi dolgokba, így az nem is számít. Jó volt szinte minden, a hangulat is, voltak vicces pillanatok is....a sapkák kellettek 😀 Jövőre jöhet a Colts sapka 😀

Fucu meg azért lehetett visszafogott, mert amúgy is azt mondta, hogy neki mind1, mit húz az Arizona 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 952 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Van olyan oldal ahol név szerint lehet rákeresni, hogy egy UDFA játékos hová írt alá?Bazzani
A "jobbakat" itt találod meg:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/gi50vvntgdlnmrrb3glb
Top undrafted free agents following 2014 NFL Draft
NFL Media senior analyst Gil Brandt has the position-by-position breakdown of the top undrafted free agents following the 2014 NFL Draft.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Van olyan oldal ahol név szerint lehet rákeresni, hogy egy UDFA játékos hová írt alá?Bazzani
beírod a twitter keresőmezőbe a nevet és kidobjaHöri
Beírtam, de semmi ilyen hír.

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
nem tom leírtátok-e máshová, de érdekelne kinek mi volt a véleménye az adásunkról, mit kéne jövőre másképp csinálni.Höri
Király volt az egész, főleg a pénteki. 😀😀

legnagyobb negatívum: nem volt elég szesz :pNewman
Én ittam a Linder pick után | (de kólát, mivel antialkesz vagyok 😀) | .
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Van olyan oldal ahol név szerint lehet rákeresni, hogy egy UDFA játékos hová írt alá?Bazzani
beírod a twitter keresőmezőbe a nevet és kidobja

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Van olyan oldal ahol név szerint lehet rákeresni, hogy egy UDFA játékos hová írt alá?

több mint 9 éve
MarioAna 1 997
Manziel, Sam, Clowney, Bridgewater, Bortles a sorrend a rookie mezek eladásábanDiamondsHead44
hihetetlen... Sam megéli egyáltalán az 53-at a Ramsnél? 😀

nem tom leírtátok-e máshová, de érdekelne kinek mi volt a véleménye az adásunkról, mit kéne jövőre másképp csinálni.Höri
A mikrofont mindenképpen érzékenyebbre cserélni vagy csíptetős mikrofon alkalmazása annál a 2 személynél akit éppen vesznek és beszél. A külső NFL.com forrást jobban kihangosítani, mert alig lehetett hallani néhány picket. A szakmaiság rendben volt, egyéb panaszom nekem nincs 😀. Az tetszett, hogy próbáltátok azt odaültetni akinek a csapata húzott (kivétel ha épp más dolga volt xD ). Esetleg jövőre meg lehetne csinálni, hogy pár törzs-szurkoló/fórumozó véleményét a húzás után meghallgatni, pl egy skype betelefonálás (vagy hasonló) kihangosításával, pl ha most nem lett volna ott élőben Iktriad akkor őt a Jaxnél, stb.

Burrow > Luck valaha is
több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
alapvetően jó volt mikor höri volt. mikor höri nem volt akkor unalmasabb volt. leginkább az volt a bajom akkor h nem volt gördülékeny a beszélgetés, nem nagyon volt jó hangulat. szakmailag jó volt, szinte minden prospectről képbe voltatok, meg minden ilyesmi rendben volt.
de azért pörgősebb kommunikáció jobb lett volna. kibeszélőbe is említettem amikor Fucu és kristof volt akkor nagyon lagymatag volt az egész, h átváltottam hangilag is nfl networkre.braxa88
szóval srácok, csak hogy ti is megértsétek, röviden:

Sex Rexy is tudta vezetgetni a Redskinst, de azért RG3 még is csak odabasz.

több mint 9 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Manziel, Sam, Clowney, Bridgewater, Bortles a sorrend a rookie mezek eladásában

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 9 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
legnagyobb negatívum: nem volt elég szesz :p

több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
alapvetően jó volt mikor höri volt. mikor höri nem volt akkor unalmasabb volt. leginkább az volt a bajom akkor h nem volt gördülékeny a beszélgetés, nem nagyon volt jó hangulat. szakmailag jó volt, szinte minden prospectről képbe voltatok, meg minden ilyesmi rendben volt.
de azért pörgősebb kommunikáció jobb lett volna. kibeszélőbe is említettem amikor Fucu és kristof volt akkor nagyon lagymatag volt az egész, h átváltottam hangilag is nfl networkre.