NFL Draft 2014

25 feliratkozó

több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 450
 profootballtalk.nbcsports.com/2014/05/13/after-not-being-drafted-by-the-seahawks-adam-muemas-done/
átbaszta a varázsgömbMarioAna
nem tudom, hogy vagytok vele, de én komolyan sajnálom szerencsétlent. őt is, meg Titus Youngot is.deyell
Titust miért? Kijelentette, hogy jobb mint Calvin Johnson, nem akar játszani ha nem kap annyi labdát. Utána mindenkivel verekedett akivel lehetett, majd ráfogta az agyrázkódásokra.MarioAna
azért, mert Young pszichésen sérült, pszichiátriai intézeten kezelik már egy ideje. attól tartok, hogy Muemánál is ez a helyzet.

choose life
több mint 9 éve
MarioAna 1 997
 profootballtalk.nbcsports.com/2014/05/13/after-not-being-drafted-by-the-seahawks-adam-muemas-done/
átbaszta a varázsgömbMarioAna
nem tudom, hogy vagytok vele, de én komolyan sajnálom szerencsétlent. őt is, meg Titus Youngot is.deyell
Titust miért? Kijelentette, hogy jobb mint Calvin Johnson, nem akar játszani ha nem kap annyi labdát. Utána mindenkivel verekedett akivel lehetett, majd ráfogta az agyrázkódásokra.

Burrow > Luck valaha is
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 450
 profootballtalk.nbcsports.com/2014/05/13/after-not-being-drafted-by-the-seahawks-adam-muemas-done/
átbaszta a varázsgömbMarioAna
nem tudom, hogy vagytok vele, de én komolyan sajnálom szerencsétlent. őt is, meg Titus Youngot is.

choose life
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
több mint 9 éve
MarioAna 1 997
 profootballtalk.nbcsports.com/2014/05/13/after-not-being-drafted-by-the-seahawks-adam-muemas-done/
átbaszta a varázsgömb

Burrow > Luck valaha is
több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
A vihogásaimért elnézést, visszahallgatva a sokadik után már tényleg zavaró. Sorry.iktriad
nem volt az gáz, csak a falat csapkodtam mikor vihogtál.

MÁR MEGINT B*MEG MÁR MEGINT CSINÁLJAAAAAAAAAAAA

csak vicc 😀

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nem is vagyok nagydarab 😕shawnka
de csak Hagemanhez képest

több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Neeem, o mas volt. Teged lattalak mar kepen. Akirol beszelek kockas piros ingben van es nem szemuveges.
De ot sem akarom bantani csak ilyenekre azert nem art figyelni.

A hang cucc kellemetlen. Betoltam a hifibe, sokkal jobb is volt, a szomszed azonban atjott a 20 percenkent beadott reklamok miatt, nem orult az ebresztonek. Nekem is majdnem leesett a hajam a hangerotol 😊Delonso_
Az shawnka, de ő már volt tavaly is. De lehet már előtte is.iktriad
nem is vagyok nagydarab 😕shawnka
Colos 😀
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Neeem, o mas volt. Teged lattalak mar kepen. Akirol beszelek kockas piros ingben van es nem szemuveges.
De ot sem akarom bantani csak ilyenekre azert nem art figyelni.

A hang cucc kellemetlen. Betoltam a hifibe, sokkal jobb is volt, a szomszed azonban atjott a 20 percenkent beadott reklamok miatt, nem orult az ebresztonek. Nekem is majdnem leesett a hajam a hangerotol 😊Delonso_
Az shawnka, de ő már volt tavaly is. De lehet már előtte is.iktriad
nem is vagyok nagydarab 😕shawnka
Attól függ, kihez viszonyítunk. Muggsy Bogueshoz képest az vagy.
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 112 — Tyrone Creek
Neeem, o mas volt. Teged lattalak mar kepen. Akirol beszelek kockas piros ingben van es nem szemuveges.
De ot sem akarom bantani csak ilyenekre azert nem art figyelni.

A hang cucc kellemetlen. Betoltam a hifibe, sokkal jobb is volt, a szomszed azonban atjott a 20 percenkent beadott reklamok miatt, nem orult az ebresztonek. Nekem is majdnem leesett a hajam a hangerotol 😊Delonso_
Az shawnka, de ő már volt tavaly is. De lehet már előtte is.iktriad
nem is vagyok nagydarab 😕
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Neeem, o mas volt. Teged lattalak mar kepen. Akirol beszelek kockas piros ingben van es nem szemuveges.
De ot sem akarom bantani csak ilyenekre azert nem art figyelni.

A hang cucc kellemetlen. Betoltam a hifibe, sokkal jobb is volt, a szomszed azonban atjott a 20 percenkent beadott reklamok miatt, nem orult az ebresztonek. Nekem is majdnem leesett a hajam a hangerotol 😊Delonso_
Az shawnka, de ő már volt tavaly is. De lehet már előtte is.
több mint 9 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Neeem, o mas volt. Teged lattalak mar kepen. Akirol beszelek kockas piros ingben van es nem szemuveges.
De ot sem akarom bantani csak ilyenekre azert nem art figyelni.

A hang cucc kellemetlen. Betoltam a hifibe, sokkal jobb is volt, a szomszed azonban atjott a 20 percenkent beadott reklamok miatt, nem orult az ebresztonek. Nekem is majdnem leesett a hajam a hangerotol 😊
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
- Az uj sracnal nagydarab, borostas, jopofa volt nagyon megfigyelheto a mobil folyamatos bezavarasa. Nem biztos hogy az ove, de nala allandoan kijott. Tenyleg nem lehet kikapcsolni adas kozben vagy tavolabb tenni? Ez olyan szinten amator... Arrol nem is beszelve, hogy jo ha buli jellege van a dolognak de a kozvetitesbol kb az o "visszafogott" kacajat lehetett hallani, de azt nagyon.
Delonso_
A nagydarab, borostas új srác én voltam Delonso. 😀😀 Azt a mobilhangot én is hallottam csütörtökön itthon, ami furcsa, mert semmi hasonlót nem hallottam a közvetítés alatt a helyszínen. Be szokott rezegni néha a mobilom, akkor is ha nem keresnek, de nem tapasztaltam ezt péntek éjjel a közvetítés alatt. Ez picit rejtélyes, főleg annak a fényében, hogy tényleg hallani a csütörtöki felvétel alatt ilyet.

A vihogásaimért elnézést, visszahallgatva a sokadik után már tényleg zavaró. Sorry.
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Par dolog ami nem rossz volt, hanem nagyon rossz volt:
- tenyleg nem lehet a hangot letesztelni elotte?Delonso_
a szar hangminőségben sárosak vagyunk, de nem azért mert nem teszteltük le.
vittünk 3 mikrofont is, elindítottuk a streamet és két helyiséggel odébb én füllhallgató nélkül is hibátlanul hallottam. Utána elég váratlanul ért mikor a többség nem így volt vele.

több mint 9 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Szerintem eleg tanulsagos volt a kozvetites.

Par dolog ami nem rossz volt, hanem nagyon rossz volt:
- tenyleg nem lehet a hangot letesztelni elotte? Nem halk volt hanem szinte ertekelhetetlenul halk. Sokadik eve nezem a kozvetiteseket, ez technikailag eddig a leggyengebb.
- Akik odakerulnek a mikrofonhoz igyanak elotte par kavet vagy energia italt, sokkal porgosebb lesz. Azert fel perces szunetek ket szo kozt, ezen a szinten sem kellene hogy beleferjenek ez Horinel nem volt jelen. Nem art ha akit meghivtok beszelni is tud es akar is.
- Az uj sracnal nagydarab, borostas, jopofa volt nagyon megfigyelheto a mobil folyamatos bezavarasa. Nem biztos hogy az ove, de nala allandoan kijott. Tenyleg nem lehet kikapcsolni adas kozben vagy tavolabb tenni? Ez olyan szinten amator... Arrol nem is beszelve, hogy jo ha buli jellege van a dolognak de a kozvetitesbol kb az o "visszafogott" kacajat lehetett hallani, de azt nagyon.

A jo dolgok, Hori nem csak dinamizmust hanem humort is visz a dolgokba. Meg ket ilyen ember lenne, az nem tenne rosszat a musornak.
Par ember tenyleg szepen felkeszult.
Koszi az energiat amit beletesztek, lesz ez jobb is.
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 843 — Chalk Dawk fan
Én azért néztem a bowl.hu-s streamet, mert jól akartam szórakozni, és ez sikerült is - ezt köszönöm.

Ez szerintem pont annak a 150 embernek szólt (második nap csak 60-70en követtük Höriéket), aki itt van a fórumon, nagyjából vágja a prospecteket, nem akarja újra megnézni ugyanazokat a bevágásokat, highlight videókat a játékosokról, amiket már tízszer látott. Nálam párhuzamosan ment két ablakban az nfl.comos és a bowl.hu-s stream.

Jobban tetszett, mint a tavalyi, mert sokkal közvetlenebb volt, és ez nem ment a szakmaiság rovására. Jókat nevettem a reakciókon, bár a Seahawks sapka kicsit elcsépelt lett, azért néhány picknél feleslegesnek éreztem.

Nem vártam profi, "tévés szempontból" kifogástalan műsort, mert szerintem felesleges lett volna ENNEK a közönségnek. Ha mondjuk tízszer ennyien követték volna az egészet, akkor más rétegeket máshogy lehetett volna megszólítani. Ezért nem várom a Sport TV-től sem, hogy hozzám szóljon, mert rengetegen nézik, és nyilván az átlagnál többet tudok a sportról, ezért nem feltétlen nekem szól. A draft közvetítés azonban nekem szólt, és én jól szórakoztam. Jövőre hasonlót várok. Köszi srácok!

több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 332 — #NoStress
nem tom leírtátok-e máshová, de érdekelne kinek mi volt a véleménye az adásunkról, mit kéne jövőre másképp csinálni.Höri
A srácok/szerkesztők/résztvevők szakmaisága fasza, nem is erről lesz szó.
Hanem arról, hogy 2014-ben egy piacvezető sportportál ilyen szintű produkciót nem állíthatna elő.
Teljesen piacidegen, és méltatlan.
Nem arra gondolok, hogy a laptopom jobb képet/hangot közvetít, ha skypeon beszélek, hanem arra, hogy ez egy baráti társaság amatőr próbálkozásának még nagy jóindulattal elmegy, de valódi produktumnak (és még egyszer kiemelem, nem az elhangzott szakmai, focis dolgokról írok) nem. Nagyon nem.
Mivel részt vettem a tavalyi közvetítésben, kiváncsian vártam az ideit, de a látottak teljesen váratlanul értek.
Egyszerűen tévés szempontból minősíthetetlen produkció keletkezett.
Hangban, képben, bejátszók (hiányában), "műsorvezetésben", szerkesztetlenségben, mindenben.
Persze, meg van a bája a készületlenségnek, a sufnifeelingnek, a káosznak is, és ha pár gimnazista összerak egy ilyet hirtelen felindulásból, elnézően mondható, hogy "hát igen, próbálkoznak, aranyosak", de "Magyarország első számú amerikai futball oldalától" nehezen hiszem el, hogy ezt láttam.
Lehet a fenti pár sor kissé markánsra sikeredett, de ha valaki véleményt kér, akkor gondolom nem csak a vállveregetést igényli.
És a válasz a kérdésre, hogy mit kéne jövőre másképp csinálni? Mindent.
A részleteket az érintetteknek pedig úgyis elmondom darts-on, de azt itt is, hogy ez a közösség, az éjszakázók és a másnap/késöbb visszanézők egyaránt ennél igazán többet érdemeltek volna.

több mint 9 éve
Törölt felhasználó
de azért pörgősebb kommunikáció jobb lett volna. kibeszélőbe is említettem amikor Fucu és kristof volt akkor nagyon lagymatag volt az egész, h átváltottam hangilag is nfl networkre.braxa88
visszanéztem az első napot, sajnos ez érthető döntés volt részedről, csak a Cards és az Eagles pick miatt mindketten szerettünk volna bent lenni. nem csak a személyiségünkből kifolyólag, de sajnos az események sem úgy alakultak, hogy rengeteg témát szolgáltattak volna. (bár ennek sem kéne kifogásnak lennie)
jövőre igyekszünk majd a párosításokra is jobban figyelni, köszi a kritikát a többieknek is 😊
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
a Jack Mewhort reakción még most is sírok 😊Dexxter Tailor
Azon én is..csak más okból.dugo1993
Nekem még a Schofield pick reakció is nagyon tetszett, és főleg előtte a nose tackle kinézetű kansasi nő denveri Manning mezben! ("Nem mi vagyunk a parasztok" 😀😀 😀😀 😀😀)
több mint 9 éve
xrace77 Denver Broncos 4 462
hol találom a draft közvetítős felvételetek?
valahogy el van rejtve 😊sapka
 www.ustream.tv/channel/bowl-hu-draft-show-2014
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
hol találom a draft közvetítős felvételetek?
valahogy el van rejtve 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 068
a Jack Mewhort reakción még most is sírok 😊Dexxter Tailor
Azon én is..csak más okból.

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jövőre jöhet a Colts sapka 😀Chargers LT
alap.
már megszületett az ötlet harmadik napon.
Panthers-sapka az egzotikus nevűeknek (Silatolu, Kugbila, Benwikere), Jets-sapka az afrikaiaknak, Colts sapka pedig ha az egész class úgy szar ahogy van.Höri
És Jags sapka azoknak, akik jó választásnak tűnnek a draft napján, de azért jó eséllyel bust lesz belőlük.

Ik nekünk szerencsét hoztál Van Noy-nál úgyhogy legközelebb is odaülhetsz a Lions pickhez. 😊Bazzani
😊
Jövőre jöhet a Colts sapka 😀Chargers LT
alap.
már megszületett az ötlet harmadik napon.
Panthers-sapka az egzotikus nevűeknek (Silatolu, Kugbila, Benwikere), Jets-sapka az afrikaiaknak, Colts sapka pedig ha az egész class úgy szar ahogy van.Höri
Eagles sapka a homereknek? rózsaszín meg a homároknakShawn84
Az csak akkor, ha lesz megint openly gay prospect.
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
Jövőre jöhet a Colts sapka 😀Chargers LT
alap.
már megszületett az ötlet harmadik napon.
Panthers-sapka az egzotikus nevűeknek (Silatolu, Kugbila, Benwikere), Jets-sapka az afrikaiaknak, Colts sapka pedig ha az egész class úgy szar ahogy van.Höri
Eagles sapka a homereknek? rózsaszín meg a homároknak
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Jövőre jöhet a Colts sapka 😀Chargers LT
alap.
már megszületett az ötlet harmadik napon.
Panthers-sapka az egzotikus nevűeknek (Silatolu, Kugbila, Benwikere), Jets-sapka az afrikaiaknak, Colts sapka pedig ha az egész class úgy szar ahogy van.