NFL Draft 2014

25 feliratkozó

több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Casey Pachall -> Toronto Argonauts, 3 évredeyell
Ó. Én meg 6. körben draftoltam gm játékban. How to lose pick xDano92
van CFL GM játék? coolHöri
keretem fele oda való, jó lenne tehát 😀

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Casey Pachall -> Toronto Argonauts, 3 évredeyell
Ó. Én meg 6. körben draftoltam gm játékban. How to lose pick xDano92
van CFL GM játék? cool

több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Casey Pachall -> Toronto Argonauts, 3 évredeyell
Ó. Én meg 6. körben draftoltam gm játékban. How to lose pick xD

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Casey Pachall -> Toronto Argonauts, 3 évredeyell
így akkor eldőlt, hogy McCarron a 2. legtetováltabb QB a ligában.

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Casey Pachall -> Toronto Argonauts, 3 évredeyell
na ott jó helyen lesz, mást se lehet ott téli éjszakákon csinálni, mint inni😊Pari
nem Fargo-ba ment, hanem Toronto-babaggio
Akkor meg Rob Ford tárt karokkal fogja majd várni a drogos partijaira. 😀😀
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
Casey Pachall -> Toronto Argonauts, 3 évredeyell
na ott jó helyen lesz, mást se lehet ott téli éjszakákon csinálni, mint inni😊Pari
nem Fargo-ba ment, hanem Toronto-ba


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 621 — Rise My Nation!
Casey Pachall -> Toronto Argonauts, 3 évredeyell
na ott jó helyen lesz, mást se lehet ott téli éjszakákon csinálni, mint inni😊
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 415
Casey Pachall -> Toronto Argonauts, 3 évre

choose life
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ha már telefon"prüttyögés": az idei Colts draft után szerintem senki nem lepődött volna meg, ha Höri telefonja megcsörren draft alatt... 😀MarioAna
csörgött az többször is, hívott Schneider is meg Belichick, de kinyomtam. Fene akar a hidegben játszani. Inkább a szegedi bitumen.

több mint 9 éve
MarioAna 1 997
Ha már telefon"prüttyögés": az idei Colts draft után szerintem senki nem lepődött volna meg, ha Höri telefonja megcsörren draft alatt... 😀

Burrow > Luck valaha is
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Marqise Leet pont a 39. helyen húztuk. 😀iktriad
mondanám, hogy véletlen, de nem akarok hazudni

több mint 9 éve
cescf4 New England Patriots 8
A mobilos berezgésről elképzelésünk sincs, hogy mi lehetett, egyszer nem csörgött egyikőnk telefonja se.
empty taxi
én már többször tapasztaltam, hogy ha a mobilt pl hangfal közelébe teszek akkor függetlenül attól hogy hívnak-e, kapok-e sms-t, néha előfordul, hogy "magától" berezonál

ha megoldható, akkor legközelebb mindenki tegye ki a telóját a másik szobában
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Marqise Leet pont a 39. helyen húztuk. 😀
több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
(Uhh pedig ez a bigboard nagyon érdekelt volna.)Bébé
itt az enyém, kereken 1 hónapja írtam fel

Höri
Minden olyan board kuka, ahol Savage nincs top10 ben. sry. :d

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
(Uhh pedig ez a bigboard nagyon érdekelt volna.)Bébé
itt az enyém, kereken 1 hónapja írtam fel

1. Jadeveon Clowney
2. Greg Robinson
3. Sammy Watkins
4. Mike Evans
5. Jake Matthews
6. Khalil Mack
7. Ryan Shazier
8. Aaron Donald
9. Taylor Lewan
10. CJ Mosley
11. Eric Ebron
12. Teddy Bridgewater
13. Blake Bortles
14. Johnny Manziel
15. Darqueze Dennard
16. Brandin Cooks
17. Dee Ford
18. Bradley Roby
19. HaHa Clinton-Dix
20. Justin Gilbert
21. Anthony Barr
22. Zack Martin
23. Jason Verrett
24. Odell Beckham Jr
25. Jace Amaro
26. Kyle Van Noy
27. Calvin Pryor
28. Kyle Fuller
29. Kelvin Benjamin
30. Cyrus Kouandjio
31. Xavier Su'a-Filo
32. Brandon Thomas
33. Troy Niklas
34. Tré Mason
35. Louis Nix
36. Jimmy Garoppolo
37. Jordan Matthews
38. Kony Ealy
39. Marqise Lee
40. Austin Seferian-Jenkins
41. Morgan Moses
42. Jeremy Hill
43. Carlos Hyde
44. Lamarcus Joyner
45. Derek Carr
46. Timmy Jernigan
47. Scott Crichton
48. Telvin Smith
49. Ra'Shede Hageman
50. Stephon Tuitt

több mint 9 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Podcast: élőben ha 200 ember hallgatja az már sok, és az este 8-kor van, nem éjjel 2-kor.empty taxi
Jó csak, hogy azt még utólag is le lehetett volna tölteni a draft előtt.
Bár nem tudom, hogy meg tudjátok-e nézni, hogy hányan töltik le az adott adást utólag.
Erre van vmi stat?

(Uhh pedig ez a bigboard nagyon érdekelt volna.)
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
jopofa volt nagyon megfigyelheto a mobil folyamatos bezavarasa. Nem biztos hogy az ove, de nala allandoan kijott. Tenyleg nem lehet kikapcsolni adas kozben vagy tavolabb tenni? Ez olyan szinten amator...

Delonso_
ebben az a parám amúgy mindössze, hogy a telefonom egy másik szobában volt kint töltőn, miközben mondtam a faszságaimat.

hozom is a geiger-müller számlálót.
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Podcast: élőben ha 200 ember hallgatja az már sok, és az este 8-kor van, nem éjjel 2-kor.
Gondolkodtunk idén is profi stúdióban, de sajnos túl drága lett volna a bérlés.
Egy prospectes podcast talán mehetett volna idén is, de tekintettel arra, hogy akartunk csinálni egy konszenzus bowl.hu-s big boardot és arra is csak 2 szerkesztőnek volt kapacitása, hogy megírja azok után vhol sztem érthető, hogy idén ez elmaradt, elnézést érte. Ugyanakkor prospect ismertetőt idén is szép számmal termeltünk, ami szvsz mérvadóbb egy prospect megismerése szempontjából, mint egy podcast.
A mobilos berezgésről elképzelésünk sincs, hogy mi lehetett, egyszer nem csörgött egyikőnk telefonja se.
Ha jövőre találunk megfizethető áron egy stúdiót valszeg visszatérünk arra a formátumra, illetve az idei gátja volt, hogy a kiváló minőségű céges mikrofonunk nem volt elérhető.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
nos igen, az idei draft műsor kicsit olyan volt mint az első 😊

a tavalyi profibb körülmények között készült műsor viszont sztem nagyon jó volt, úgy gondolom abba az irányba kéne indulni (persze érhető hogy ha ez nem mindig lehetséges), csak egy kicsit kötetlenebb módon, láthatóan tavaly nem voltak olyan "kirohanások" mint két éve, vagy idén, amik azért még mindig elég viccesek, viszont színvonalban az eddigek közül szvsz egyértelműen a tavalyi viszi a pálmát 😊
több mint 9 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Én is ilyesmire emlékszem.empty taxi
Bocs, hogy kis OFF, bár már úgyse aktuális a topik címe. 😀

A podcastokat hányan szokták meghallgatni (youtube-on a megtekintések számát nem írja ki)?

Csak, hogy idén "nem veszett-e el" sok infó a prospectekről?
Sajnos nem tudtam élőben követni a draftot utólag csak visszanéztem Marcus Smith választását, hogy mit mondtatok róla.
A lényeg, amire ki akarok lyukadni, hogy idén nem volt draft előtti podcast, mivel, hogy majd adásban elmondjátok meg a felvezetőben, hogy kiről mit gondoltok. Azonban így összesen kb. jó esetben 60-70 ember, ha meghallgatta mindkét adást. (Nem hiszem, hogy utólag olyan sok ember visszanézte a 2 napot, hogy ez a szám pl 200 fölé menjen. )

Csak magamból kiindulva úgy vagyok vele, hogy draft előtti podcastot nagyon szívesen meghallgattam volna még ha 5 órásat is dobtok össze. (sőt minél több, annál jobb 😀 ) Érdekelt volna, hogy mit gondoltok Clowney-ről, Gilbert-ről, Justin Ellis-ről, de így, hogy egyik se került az Eagles-höz, már egyáltalán nem érdekel mi róluk a véleményetek (Eagles fanság>>>>>>>>>>>NFL fanság) És lehet, hogy ezzel több fórumozó, hallgató így van.
Ergo lehet jobb lett volna, ha összedobtok draft előtt egy podcastot és a felvezető műsor meg pl csak lett volna 10-15 perces.
Persze mindennek, csak akkor van értelme, ha a podcastokat 200 fölött hallgatják meg és, ha utólag tényleg nagyon kevesen pótolják be a draft-adásotokat.

Amúgy kicsit én is csalódtam most a közvetítésben és nagyon remélem, hogy nem azokra a hsz-okra fogtok hallgatni, amelyek dicsérnek benneteket. Mert igen vagytok olyan jók, hogy akár ezt a szintet 10 évig is megtartjátok és 100%, hogy még 10 év után is fogtok kapni olyan hsz-okat, hogy "Fiúk, jajj de jók vagytok, köszönjük szépen! Hihetetlenül jók voltatok!" És én is így fogom gondolni 10 év múlva is, azzal a különbséggel, hogy már egyáltalán nem fogom nézni a közvetítéseket. Ne legyetek SportTV, akik (kívülről nézve) megelégedtek azzal amit elértek 5-6 éve és azóta semmi előrelépés nincs a színvonalban. Mert pl. idén hsz-okból ítélve (mivel még1x mondom, összesen 10 percet néztem belőle) semmi előrelépést nem mutattatok fel, sőt (lehet) még gyengültetek is.
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 839 — Chalk Dawk fan
Hányan követték élőben az első és a második napot? (bowl.hu stream)
Csak mert vhol olvastam, hogy az első nap 120, 2.nap: 60-70, de most már nem találom, hogy hol olvastam ezt. Szóval vki meg tudná erősíteni vagy cáfolni ezt a számot?Bébé
Én írtam, de nem figyeltem folyton a számokat, csak néha odapillantottam, szóval nem biztos, hogy valid információ. Én így emlékszem

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Hányan követték élőben az első és a második napot? (bowl.hu stream)
Csak mert vhol olvastam, hogy az első nap 120, 2.nap: 60-70, de most már nem találom, hogy hol olvastam ezt. Szóval vki meg tudná erősíteni vagy cáfolni ezt a számot?Bébé
Én is ilyesmire emlékszem.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Hányan követték élőben az első és a második napot? (bowl.hu stream)
Csak mert vhol olvastam, hogy az első nap 120, 2.nap: 60-70, de most már nem találom, hogy hol olvastam ezt. Szóval vki meg tudná erősíteni vagy cáfolni ezt a számot?
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Nekem ez volt az első alkalom, hogy hallgattam a közvetítést, és személy szerint nagyon tetszett 😊 A hanggal persze jó lenne valamit kezdeni, de igazából lehetett technikai megoldást találni rá, szóval nem volt olyan gáz. A legjobban az nem tetszett, hogy Höri ült bent talán a legkevesebbet, pedig, ahogy előttem is írták, azért te dobod fel magasan a legjobban az egészet, szerintem jobb lenne, ha te ülnél a kamera előtt a legtöbbet, olyankor mindig sokkal jobban szórakoztam. De gratuláció mindenkinek, fasza kis műsor volt!
több mint 9 éve
cescf4 New England Patriots 8
Én azért néztem a bowl.hu-s streamet, mert jól akartam szórakozni, és ez sikerült is - ezt köszönöm.

Ez szerintem pont annak a 150 embernek szólt (második nap csak 60-70en követtük Höriéket), aki itt van a fórumon, nagyjából vágja a prospecteket, nem akarja újra megnézni ugyanazokat a bevágásokat, highlight videókat a játékosokról, amiket már tízszer látott. Nálam párhuzamosan ment két ablakban az nfl.comos és a bowl.hu-s stream.

Jobban tetszett, mint a tavalyi, mert sokkal közvetlenebb volt, és ez nem ment a szakmaiság rovására. Jókat nevettem a reakciókon, bár a Seahawks sapka kicsit elcsépelt lett, azért néhány picknél feleslegesnek éreztem.

Nem vártam profi, "tévés szempontból" kifogástalan műsort, mert szerintem felesleges lett volna ENNEK a közönségnek. Ha mondjuk tízszer ennyien követték volna az egészet, akkor más rétegeket máshogy lehetett volna megszólítani. Ezért nem várom a Sport TV-től sem, hogy hozzám szóljon, mert rengetegen nézik, és nyilván az átlagnál többet tudok a sportról, ezért nem feltétlen nekem szól. A draft közvetítés azonban nekem szólt, és én jól szórakoztam. Jövőre hasonlót várok. Köszi srácok!mustaine
Teljesen egyetértek, sztem sem kell a tavalyihoz hasonló "profi" TV-s közvetítés, legalább is sztem ez nagyon sokad rangú, ha úgy alakul, nem nagy fáradtság és összehozható akkor legyen stúdió(legfőképpen azért mert talán jobb technikával tudtok dolgozni), de nekem a nappaliban "összejövünk a srácokkal" bőven megteszi.
Negatívumként én is a technikai részt emelném ki, nekem a telefonos berezonálások voltak iszonyatosan zavaróak emellett sikerült párszor a mikrofont is erősebben megmozdítottátok, maxra felhúzott hangerő mellet ez a megszokottnál is jobban zavarta a fülemet. A "szíhóksz-spakát" tényleg kicsit túlhasználtátok, sokkal jobb volt anno Tavon Wilsonnál vagy a bizonyos jax-es punter picknél, belátom hogy ezen a drafton alig akadt olyan pillanat, de majd ha lesz akkor jobban fog ütni a poén, mint most hogy az első körben már vagy 4-5ször(saccra) ellőttétek.
Ha Höri mellé (humorban) fel tudna javulni 1-2 ember, akkor sírva röhögős lenne az egész első két nap (tudom ez a legnehezebb).

Szakmailag 10/10, számomra aki nem mindennapi NCAA követő, a prospect ismertetőkkel karöltve (külön köszönet érte!!), maximálisan kielégítettétek az információ éhségemet.

Visszatérve a közvetítés technikai részére:
Nem tudom hogy más is észrevette de miután konstatáltam, hogy laptopon iszonyatosan halk a stream, iPad-re letöltöttem a Ustream alkalmazást és azon keresztül követtem, messze nem volt annyira halk, 60-75%-os hangerőn már normálisan lehetett hallani a közvetítést, nem tudom ennek mi lehet a technikai háttere, csak gondoltam szólok a későbbiekben hátha ez újra előfordulna