NFL Draft 2014

25 feliratkozó

több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Szerintem is jó volt az ide, különöseb a második napon a hageman,mewhort,bromley picknél visìtottam 😀 amúgy nem akarok senkit megbántani, de jót tesz a műsornak höri ha te folyamatosan jelen vagy. Nyìlván a rutinból meg személyiségből is fakad de ilyenkor sokkal gördüléjenyebbnek tűnt az adásmenet. Empty viszont fejlődött tavalyhoz képest 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
nem tom leírtátok-e máshová, de érdekelne kinek mi volt a véleménye az adásunkról, mit kéne jövőre másképp csinálni.Höri
Sztem zsííír volt. Talán egy kicsit komolyabb érzékenységű mikrofon jól jött volna, de ezt leszámítva rendben volt.
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nem tom leírtátok-e máshová, de érdekelne kinek mi volt a véleménye az adásunkról, mit kéne jövőre másképp csinálni.

több mint 9 éve
MarioAna 1 997
2011-2012 között is ilyen kegyetlen pontatlan volt egyébként Boyd, mint idén, vagy csak most felejtett el pontosan passzolni? 😊MarioAna
folyamatosan javult.
68.5 volt tavaly.
jobb mint Mettenberger, McCarron, Savage vagy Bortles.Höri
pontosságát arra értettem, hogy a passzok sokszor a WR mögé/elé jönnek. A sok kicsi hiba, hogy ha belső vállra fordul és a külsőre dobja, ezek tűntek fel nálam. Ball placement, amire én gondolok, hogy az nála rettentően rossz 😊.

Burrow > Luck valaha is
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
2011-2012 között is ilyen kegyetlen pontatlan volt egyébként Boyd, mint idén, vagy csak most felejtett el pontosan passzolni? 😊MarioAna
folyamatosan javult.
68.5 volt tavaly.
jobb mint Mettenberger, McCarron, Savage vagy Bortles.

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Draft értékelés mikorra várható?Dodó
a szokásos 8 csapatos formátumba az elkövetkezendő 4 hétben

több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 539 — Apu ökölbeszorított keze
Ezzel azért most érdekes lehet összenézni...

https://bowl.hu/images/cache/uploads/8bbf4a669b937d32861e092bd4e3d06e.jpg
2014 Mock Draft Game értékelés | Bowl.hu
Keveseket érint, de a közösség mindennél fontosabb.

több mint 9 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Draft értékelés mikorra várható?Dodó
Relevánsnak mondható kb. 2,5-3 év múlva.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 9 éve
Dodó Pittsburgh Steelers 251
Draft értékelés mikorra várható?
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 415
"Fürdősó" alatt a dizájner drogokat érti a laikus média, ami elég széles kört fed le -> A klasszikus kábítószerek molekulaláncát megváltoztatják laboratóriumi körülmények között, az így kapott új anyag pedig nem szerepel a droglistákon, tehát nem illegális (bár pl nálunk már 2012. áprilisától A listás szernek minősül és 3 évet lehet kapni a terjesztéséért), cserébe lehetetlen megmondani h mik lesznek a hatás/mellékhatásai, (a cikkben említett Mefedronnak (Kati) azonban nem ismertek súlyos mellékhatásai -rövid távon).
Szal embert talán nem fog enni 😀 bár sok észre nem vall h olyan anyagot használ, aminek nem ismertek a hatásai, meg úgy általában sem bírom felfogni h valaki minek vágja maga alatt a fát, amikor milliókat kereshetne...Általános Doktor
jegyezzük meg, hogy megtett mindent, miután lebukott, hogy ne vágja maga alatt a fát, vállalta, hogy beáll rendőrségi informátornak, csak ne tartóztassák le, maradjon titokban az egész. nem is tették, de pechére eljutott a médiához az eset, az is, hogy elkapták fürdősóval és az is, hogy spicli lett, előbbi miatt lett UDFA valszeg, utóbbi miatt pedig nem valószínű, hogy túlságosan népszerű lesz az öltözőben.

choose life
több mint 9 éve
MarioAna 1 997
Csak az érdekesség kedvéért - a Sports Illustrated első 2014-es mockja, néhány nappal a 2013-as draft után:
 nfl.si.com/2013/04/30/2014-nfl-mock-draft/

A 32 első körösből 11-et találtak el, hat lett UDFA, míg hárman nem jelentkeztek a draftra.vassadi
Az a Boyd 1/3 elég erős, a Florida CB-k meg nem tehetséghiány miatt csúsztak (bár Roberson még most is érthetetlen számomra).
2011-2012 között is ilyen kegyetlen pontatlan volt egyébként Boyd, mint idén, vagy csak most felejtett el pontosan passzolni? 😊

Burrow > Luck valaha is
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 563
Csak az érdekesség kedvéért - a Sports Illustrated első 2014-es mockja, néhány nappal a 2013-as draft után:
 nfl.si.com/2013/04/30/2014-nfl-mock-draft/

A 32 első körösből 11-et találtak el, hat lett UDFA, míg hárman nem jelentkeztek a draftra.
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 951 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Azt valaki meg tudná mondani h a két Florida CB-vel (Marcus Roberson, Loucheiz Purifoy) h eshetett meg az a szégyen h (eddig) még UDFA-ként sem keltek el sehova | főleg úgy h az egyetemi cseréjük 4/1-en kiment... | ?
Értem én h lassúak voltak a Combineon, meg h gyenge volt a pro dayük és valószínűleg még bent kellett volna maradniuk egy évet, de basszus, volt olyan mock, ahol a második körben mind2őt kivitték...Általános Doktor
Purifoy esetében túl valószínű, hogy le fog bukni fűvel vagy mással, ő nem akkora meglepetés, hogy vörös zászlót kapott.Höri
a fű még hagyján. fürdősóval bukott le, ami már önmagában megér egy UDFA státuszt

 nepszava.com/2012/05/amerika/furdoso-drogtol-valhatott-zombiva.htmldeyell
"Fürdősó" alatt a dizájner drogokat érti a laikus média, ami elég széles kört fed le -> A klasszikus kábítószerek molekulaláncát megváltoztatják laboratóriumi körülmények között, az így kapott új anyag pedig nem szerepel a droglistákon, tehát nem illegális (bár pl nálunk már 2012. áprilisától A listás szernek minősül és 3 évet lehet kapni a terjesztéséért), cserébe lehetetlen megmondani h mik lesznek a hatás/mellékhatásai, (a cikkben említett Mefedronnak (Kati) azonban nem ismertek súlyos mellékhatásai -rövid távon).
Szal embert talán nem fog enni 😀 bár sok észre nem vall h olyan anyagot használ, aminek nem ismertek a hatásai, meg úgy általában sem bírom felfogni h valaki minek vágja maga alatt a fát, amikor milliókat kereshetne...

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 415
Azt valaki meg tudná mondani h a két Florida CB-vel (Marcus Roberson, Loucheiz Purifoy) h eshetett meg az a szégyen h (eddig) még UDFA-ként sem keltek el sehova | főleg úgy h az egyetemi cseréjük 4/1-en kiment... | ?
Értem én h lassúak voltak a Combineon, meg h gyenge volt a pro dayük és valószínűleg még bent kellett volna maradniuk egy évet, de basszus, volt olyan mock, ahol a második körben mind2őt kivitték...Általános Doktor
Purifoy esetében túl valószínű, hogy le fog bukni fűvel vagy mással, ő nem akkora meglepetés, hogy vörös zászlót kapott.Höri
a fű még hagyján. fürdősóval bukott le, ami már önmagában megér egy UDFA státuszt

 nepszava.com/2012/05/amerika/furdoso-drogtol-valhatott-zombiva.html

choose life
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
Azt valaki meg tudná mondani h a két Florida CB-vel (Marcus Roberson, Loucheiz Purifoy) h eshetett meg az a szégyen h (eddig) még UDFA-ként sem keltek el sehova | főleg úgy h az egyetemi cseréjük 4/1-en kiment... | ?
Értem én h lassúak voltak a Combineon, meg h gyenge volt a pro dayük és valószínűleg még bent kellett volna maradniuk egy évet, de basszus, volt olyan mock, ahol a második körben mind2őt kivitték...Általános Doktor
 www.alligatorarmy.com/2014/5/11/5707056/loucheiz-purifoy-marcus-roberson-undrafted-udfa-2014-nfl-draft

"The short answer is that we don't know for sure. The long answer is that NFL teams surely do."

érdemes elolvasni a cikket, nagyon tanulságos lehet azoknak is, akiket nem csak ezen két CB sorsa izgat

ez a rész egyenesen zseniális: It's easier to sell fans on passing on Teddy Bridgewater, a prolific, winning, and often breathtaking college quarterback who happens to be black, because he had an unusually poor Pro Day, or because he's skinny, or because he has smallish hands, or because you wonder if he can be the "face of a franchise," than it is to say "We passed on Teddy Bridgewater because we were worried about a black kid from a poor part of Miami being our most notable player."


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Azt valaki meg tudná mondani h a két Florida CB-vel (Marcus Roberson, Loucheiz Purifoy) h eshetett meg az a szégyen h (eddig) még UDFA-ként sem keltek el sehova | főleg úgy h az egyetemi cseréjük 4/1-en kiment... | ?
Értem én h lassúak voltak a Combineon, meg h gyenge volt a pro dayük és valószínűleg még bent kellett volna maradniuk egy évet, de basszus, volt olyan mock, ahol a második körben mind2őt kivitték...Általános Doktor
Purifoy esetében túl valószínű, hogy le fog bukni fűvel vagy mással, ő nem akkora meglepetés, hogy vörös zászlót kapott.
Robersont nem vágom.

több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 951 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Azt valaki meg tudná mondani h a két Florida CB-vel (Marcus Roberson, Loucheiz Purifoy) h eshetett meg az a szégyen h (eddig) még UDFA-ként sem keltek el sehova | főleg úgy h az egyetemi cseréjük 4/1-en kiment... | ?
Értem én h lassúak voltak a Combineon, meg h gyenge volt a pro dayük és valószínűleg még bent kellett volna maradniuk egy évet, de basszus, volt olyan mock, ahol a második körben mind2őt kivitték...

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Rookie minicampek időpontjáról van vkinek infója?Beki
van  www.cbssports.com/nfl/eye-on-football/24512523/nfl-announces-2014-offseason-workout-schedule-for-all-teams

több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
off
Valami warn vagy ban mehetne már sobrinak, mert ez már megint kezd túl sok lenni...
on

És hogy a topic témájához szóljak hozzá, itt vannak a Giants választásai, illetve egy rövid bemutató róluk:

1/12: Odell Beckham Jr., WR
2/43: Weston Richburg, C
3/74: Jay Bromley, DT
4/113: Andre Williams, RB
5/152: Nat Berhe, S
*5/174: Devon Kennard, LB
6/187: Bennett Jackson, CB


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
lol, ti tudtátok hogy Michael Sam meleg? @)BigBen7
hivatalos forrás? 8-) amivel alá tudod támasztani a kijelentésedet 8-)ano92
iróniára is rákereshettél volna 😀BigBen7
hasonlót ajánlok visszafelé is 😀

több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Rookie minicampek időpontjáról van vkinek infója?
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 307 — #NoStress
Asbee Sam-fejtegetéséhez annyit tennék hozzá, hogy nekem a Johnny Football-cécóból van kurvára elegem. Lehet, hogy tud mondjuk irányítani, sőt talán tényleg a rég várt megmentő érkezett a Brownshoz, de a tököm tele van, hogy mindenhol ennek a nagypofájú kisköcsögnek minden fingását kell olvasnom. ESPN-en majdhogynem vezető hír, hogy bement a törzshelyére, és a bent lévő száz embernek fizette a piáját. Ó, istenem. Akkor már Michael Sam, az legalább csak röhejes lesz, mikor bust-tá válik és elfelejtik, de ez már a Tebow-mániánál is rosszabb. És még pályára sem lépett, baszki. A homofóbia mintájára javaslom a "johnnyfóbia", mint fogalom bevezetését, vállalom.berger90
7. körben nincs bust.
Ezt illene tudni pár év NFL-nézés után.
Manziel meg olyan, mint egy igazi leader, eképp is viselkedik, soha senkinek nem ártott, nem köcsögösködött.
A média meg igazán tudhatod miképp működik.
Őszintén nem értem ezt a hsz-edet.Sobri Jóska
De Sam nem feltétlenül volt hetedik körre predesztinálva. Kimehetett volna előbb is, most ezért vagy azért nem, az mindegy (maga Sam is mondta, hogy a hetedik körnél azért jobbra számított. ha így vesszük, "ön-bust" még lehet belőle.)

Hogy Manziel a Texasnál leader volt, az vitathatatlan, de én csak így önmagában nem bírom, ha valaki egy nyomorult percet nem játszott, de máris valami kibaszott félistennek tartják, meg mondjuk iszik is, mint egy állat (kedves homofóbok, amúgy én ezt nem mutogatnám: félalkoholista, nagypofájú sportoló. Nesze neked, Play60 kampány)

Neked nem kell magyaráznom, mekkora kárt okozhat egy amúgy tehetséges fiatal srác játékában és önértékelésében a túlzott médiafigyelem. Tim Tebow volt ilyen utoljára, a végeredményt ismerjük.berger90
Sokan lettek UDFA-ak, akik 1-6 körre voltak írva. Van ez így.

Clowney játszott? Vagy elötte Luck? Vagy Russel? esetleg Manning?
A hype már csak ilyen.

Tebow-nak semmit se ártott a hype.
Neki a bizalom hiánya és a képessébéli határok "okoztak kárt".


Nem lehetne, hogy ne erről veszekedjetek itt?
Kurvára nem érdekel a draft topicban.tenorx
Beszélgetünk.
Szörnyen sajnálom.

több mint 9 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
lol, ti tudtátok hogy Michael Sam meleg? @)BigBen7
hivatalos forrás? 8-) amivel alá tudod támasztani a kijelentésedet 8-)ano92
iróniára is rákereshettél volna 😀
több mint 9 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Nem lehetne, hogy ne erről veszekedjetek itt?
Kurvára nem érdekel a draft topicban.
több mint 9 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
A nemzetiség arra jó párhuzam, hogy Sam pont annyira tehet arról, hogy meleg, mint én arról, hogy magyar vagyok, Hunt meg arról, hogy észt.
A hype az első "draft elött vállaltan meleg játékosnak" szólt, akit rendesen (még ha csak a 7.körben is, de) draftoltak.
Ha majd lesz női kicker, vagy vak NT, és draftolják, ugyanekkora, ha nem nagyobb hype-ot fog kapni, mert az egész NFL egy óriási biznisz, aminek egyik alapeleme a média kiszolgálása, mondhatni tematizálása.Sobri Jóska
Igen, csak azt írtad, h ugyanúgy veled lenne tele a média ha magyarként draftolnának. Ez az eddigi nem Egyesült Államokból származó draftoltak alapján nem igaz.
Abban egyetértünk, h a szóban forgó hype az újdonság miatt van inkább, meg abban is h alapvető szerepe van a médiának az nfl-ben.