NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

NFL Draft 2014

25 feliratkozó

több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Asbee Sam-fejtegetéséhez annyit tennék hozzá, hogy nekem a Johnny Football-cécóból van kurvára elegem. Lehet, hogy tud mondjuk irányítani, sőt talán tényleg a rég várt megmentő érkezett a Brownshoz, de a tököm tele van, hogy mindenhol ennek a nagypofájú kisköcsögnek minden fingását kell olvasnom. ESPN-en majdhogynem vezető hír, hogy bement a törzshelyére, és a bent lévő száz embernek fizette a piáját. Ó, istenem. Akkor már Michael Sam, az legalább csak röhejes lesz, mikor bust-tá válik és elfelejtik, de ez már a Tebow-mániánál is rosszabb. És még pályára sem lépett, baszki. A homofóbia mintájára javaslom a "johnnyfóbia", mint fogalom bevezetését, vállalom.berger90
7. körben nincs bust.
Ezt illene tudni pár év NFL-nézés után.
Manziel meg olyan, mint egy igazi leader, eképp is viselkedik, soha senkinek nem ártott, nem köcsögösködött.
A média meg igazán tudhatod miképp működik.
Őszintén nem értem ezt a hsz-edet.Sobri Jóska
De Sam nem feltétlenül volt hetedik körre predesztinálva. Kimehetett volna előbb is, most ezért vagy azért nem, az mindegy (maga Sam is mondta, hogy a hetedik körnél azért jobbra számított. ha így vesszük, "ön-bust" még lehet belőle.)

Hogy Manziel a Texasnál leader volt, az vitathatatlan, de én csak így önmagában nem bírom, ha valaki egy nyomorult percet nem játszott, de máris valami kibaszott félistennek tartják, meg mondjuk iszik is, mint egy állat (kedves homofóbok, amúgy én ezt nem mutogatnám: félalkoholista, nagypofájú sportoló. Nesze neked, Play60 kampány)

Neked nem kell magyaráznom, mekkora kárt okozhat egy amúgy tehetséges fiatal srác játékában és önértékelésében a túlzott médiafigyelem. Tim Tebow volt ilyen utoljára, a végeredményt ismerjük.

Mindig jövőre
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Asbee Sam-fejtegetéséhez annyit tennék hozzá, hogy nekem a Johnny Football-cécóból van kurvára elegem. Lehet, hogy tud mondjuk irányítani, sőt talán tényleg a rég várt megmentő érkezett a Brownshoz, de a tököm tele van, hogy mindenhol ennek a nagypofájú kisköcsögnek minden fingását kell olvasnom. ESPN-en majdhogynem vezető hír, hogy bement a törzshelyére, és a bent lévő száz embernek fizette a piáját. Ó, istenem. Akkor már Michael Sam, az legalább csak röhejes lesz, mikor bust-tá válik és elfelejtik, de ez már a Tebow-mániánál is rosszabb. És még pályára sem lépett, baszki. A homofóbia mintájára javaslom a "johnnyfóbia", mint fogalom bevezetését, vállalom.berger90
7. körben nincs bust.
Ezt illene tudni pár év NFL-nézés után.
Manziel meg olyan, mint egy igazi leader, eképp is viselkedik, soha senkinek nem ártott, nem köcsögösködött.
A média meg igazán tudhatod miképp működik.
Őszintén nem értem ezt a hsz-edet.

több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Azért ebből a Michael Sam imádatból kezd már elegem lenni. Oké, korábban bevallotta, hogy buzi, jár neki a respekt és ennyi. De hogy mindenki az ő seggét nyalja (óóó azért ő igencsak örülne ennek), mert draftolták a 7. kör 249. választottjaként ez nekem kicsit sok. Más játékosnak miért nem gratulálnak ugyanígy? Miért kell az hogyha felmegyek az nfl.com-ra a főoldalon is egyből ő köszönjön vissza rám. Könyörgöm egy 7. körös játékos, aki igencsak nagy bust eséllyel rendelkezik. De most ő a sztár, mert nem a lányokat szereti. Nem a hozzá hasonlóakkal van a bajom, sőt legyenek inkább meleg sportolók és egyéb elismert és megbecsült hírességek akik melegek és nemcsak évente egyszer undorító módon a kamionon rázzák magukat, majd csodálkoznak ha ebből a jó érzésű embereknek elegük van. Anno Sam is elmondta, hogy azt szeretné, ha ő lenne Michael Sam a futballjátékos és nem Michael Sam a meleg futballjátékos. A (közösségi) média ehhez képest igencsak ellenkezően viselkedik. Biztos néhányan félreértik majd a hozzászólásom, nincs bajom azzal ha valaki "más", de mikor egy ehhez hasonló "tulajdonság" miatt pozitív diszkriminációban részesítik az adott embert az szerintem kissé gáz és nem is biztos, hogy az illetőnek az érdekében cselekednek.Asbee
Sam meleg. Tehet róla? Nem.
Én magyar vagyok. Tehetek róla? Nem.
Mégis, ha a 7.kör 249. választottjaként draftolnának lenne nagy meglepetés, mindenki a seggemet nyalná, velem lenne tele a média, és még sorolhatnám, pusztán azért, hogy egy hátrányos helyzet, egy különleges aspektus dacára drafton bekerültem az NFL-be. Aztán, hogy ott mi történik már lényegtelen, 7.körben nincs bust, a lényeg a sztori.
Saját homofóbiád mögül ha kitekintenél látnád, hogy az egész NFL a média miatt létezik, és minden ilyen sztori remekül beleilleszkedik az NFL pénzcsináló gépezetébe, a médiába.
Ha majd az első nőt, kínait vagy vak játékost draftolják, akár az utolsó körben, az ugyanilyen médiahypeot fog indukálni a dolog természetéből adódóan.
Lehet tévedek, de tudtommal Sam az első focista, aki még a draft elött felvállalta meleg mivoltát, ez most ettől olyan nagy kaland. Valójában lényegtelen innentől, hogy probowler szezont fut, vagy a rostert se éri meg, bár ha film készül belőle, az elöbbi jobban néz majd ki a moziban.Sobri Jóska
Margus Hunt észt, Markus Kuhn meg német. Hirtelen ők jutottak eszembe. Egyikük draftolásakor sem volt közel ekkora hype, szóval a nemzetiség nem feltétlenül jó párhuzam.
Az viszont igaz, h az NFL-nek szerves része a média, amiből lehet sztorit csinálnak, meg "hype-olnak".Szsziszka
A nemzetiség arra jó párhuzam, hogy Sam pont annyira tehet arról, hogy meleg, mint én arról, hogy magyar vagyok, Hunt meg arról, hogy észt.
A hype az első "draft elött vállaltan meleg játékosnak" szólt, akit rendesen (még ha csak a 7.körben is, de) draftoltak.
Ha majd lesz női kicker, vagy vak NT, és draftolják, ugyanekkora, ha nem nagyobb hype-ot fog kapni, mert az egész NFL egy óriási biznisz, aminek egyik alapeleme a média kiszolgálása, mondhatni tematizálása.



Csak erős idegzetűeknek!
 www.nfl.com/videos/nfl-draft/0ap2000000349399/Sam-reacts-to-getting-drafted?campaign=Facebook_videos_samShawn84
Szánalmas.gaben
Szerintem minimális empátiával aranyos, kicsit többel meg örömteli.
Ha pedig elképzeled az ő életüket, küzdelmeiket, gyötrődéseiket onnantól, hogy tizeniksz évesen szembesül azzal, hogy a férfiakhoz vonzódik, odáig, hogy ezt felvállalja, kockáztatva ezzel a késöbbi megélhetését, munkavállalását, majd ennek dacára egy igazán férfias munkahelyre kiválasztják, akkor még azt is mondhatnám némileg patetikusan, hogy felemelő.
Egyébként ahogy a soccerben, úgy a fociban is sok vállaltan meleg játékos ügyködik, nem is beszélve azokról, akik a sok agyhalott homofób miatt titokban kénytelenek ezt tartani. Sam bevállalta, brávó.

Arra gondoltál, hogy ha pl. az anális vagy orális szex lenne így kirekesztve, ahogy bizonyos korokban, helyszíneken bizony eléggé szankcionálták, esetleg a nagy mellű nők iránti vágyat akarnák önjelölt cenzorok beszabályozni, attól még ugyanúgy csinálnád, vagy bejönnének, max. arra kényszerülnél, hogy titokban tartsd, és szégyenkezz miatta, stb.
Neked lenne vér a pucádban egy olyan társadalomban kiállni a szopatás mellett, pusztán mert neked erre van belső késztetésed, ahol ezért megbélyegeznek?

több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Asbee Sam-fejtegetéséhez annyit tennék hozzá, hogy nekem a Johnny Football-cécóból van kurvára elegem. Lehet, hogy tud mondjuk irányítani, sőt talán tényleg a rég várt megmentő érkezett a Brownshoz, de a tököm tele van, hogy mindenhol ennek a nagypofájú kisköcsögnek minden fingását kell olvasnom. ESPN-en majdhogynem vezető hír, hogy bement a törzshelyére, és a bent lévő száz embernek fizette a piáját. Ó, istenem. Akkor már Michael Sam, az legalább csak röhejes lesz, mikor bust-tá válik és elfelejtik, de ez már a Tebow-mániánál is rosszabb. És még pályára sem lépett, baszki. A homofóbia mintájára javaslom a "johnnyfóbia", mint fogalom bevezetését, vállalom.

Mindig jövőre
több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
lol, ti tudtátok hogy Michael Sam meleg? @)BigBen7
Ezt még én is tudtam, pedig most kerestem rá a wikin ki az a Tebow XD


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
lol, ti tudtátok hogy Michael Sam meleg? @)BigBen7
hivatalos forrás? 8-) amivel alá tudod támasztani a kijelentésedet 8-)

több mint 9 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
lol, ti tudtátok hogy Michael Sam meleg? @)
több mint 9 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Azért ebből a Michael Sam imádatból kezd már elegem lenni. Oké, korábban bevallotta, hogy buzi, jár neki a respekt és ennyi. De hogy mindenki az ő seggét nyalja (óóó azért ő igencsak örülne ennek), mert draftolták a 7. kör 249. választottjaként ez nekem kicsit sok. Más játékosnak miért nem gratulálnak ugyanígy? Miért kell az hogyha felmegyek az nfl.com-ra a főoldalon is egyből ő köszönjön vissza rám. Könyörgöm egy 7. körös játékos, aki igencsak nagy bust eséllyel rendelkezik. De most ő a sztár, mert nem a lányokat szereti. Nem a hozzá hasonlóakkal van a bajom, sőt legyenek inkább meleg sportolók és egyéb elismert és megbecsült hírességek akik melegek és nemcsak évente egyszer undorító módon a kamionon rázzák magukat, majd csodálkoznak ha ebből a jó érzésű embereknek elegük van. Anno Sam is elmondta, hogy azt szeretné, ha ő lenne Michael Sam a futballjátékos és nem Michael Sam a meleg futballjátékos. A (közösségi) média ehhez képest igencsak ellenkezően viselkedik. Biztos néhányan félreértik majd a hozzászólásom, nincs bajom azzal ha valaki "más", de mikor egy ehhez hasonló "tulajdonság" miatt pozitív diszkriminációban részesítik az adott embert az szerintem kissé gáz és nem is biztos, hogy az illetőnek az érdekében cselekednek.Asbee
Sam meleg. Tehet róla? Nem.
Én magyar vagyok. Tehetek róla? Nem.
Mégis, ha a 7.kör 249. választottjaként draftolnának lenne nagy meglepetés, mindenki a seggemet nyalná, velem lenne tele a média, és még sorolhatnám, pusztán azért, hogy egy hátrányos helyzet, egy különleges aspektus dacára drafton bekerültem az NFL-be. Aztán, hogy ott mi történik már lényegtelen, 7.körben nincs bust, a lényeg a sztori.
Saját homofóbiád mögül ha kitekintenél látnád, hogy az egész NFL a média miatt létezik, és minden ilyen sztori remekül beleilleszkedik az NFL pénzcsináló gépezetébe, a médiába.
Ha majd az első nőt, kínait vagy vak játékost draftolják, akár az utolsó körben, az ugyanilyen médiahypeot fog indukálni a dolog természetéből adódóan.
Lehet tévedek, de tudtommal Sam az első focista, aki még a draft elött felvállalta meleg mivoltát, ez most ettől olyan nagy kaland. Valójában lényegtelen innentől, hogy probowler szezont fut, vagy a rostert se éri meg, bár ha film készül belőle, az elöbbi jobban néz majd ki a moziban.Sobri Jóska
Margus Hunt észt, Markus Kuhn meg német. Hirtelen ők jutottak eszembe. Egyikük draftolásakor sem volt közel ekkora hype, szóval a nemzetiség nem feltétlenül jó párhuzam.
Az viszont igaz, h az NFL-nek szerves része a média, amiből lehet sztorit csinálnak, meg "hype-olnak".
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 857 — Deion Sanders for president!
Csak erős idegzetűeknek!
 www.nfl.com/videos/nfl-draft/0ap2000000349399/Sam-reacts-to-getting-drafted?campaign=Facebook_videos_samShawn84
Szánalmas.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Annyira bizom benne,hogy meg van vegre az uj franchise QB-nk! 😀

egy uj Culpepper? :-P
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
14 irányítót választottak ki idén. Ennyi a rekord is, legutóbb 2005-ben lelt gazdára ezen a poszton ennyi játékos. Abból a classból Rodgers, Alex Smith és Fitzpatrick emelhető ki, de ebben az évben jött ki Kyle Orton, Matt Cassel vagy Jason Campbell is. Kíváncsi vagyok lesz-e legalább ennyire sikeres a mostani felhozatal.shawnka
ez jó, de tegyük egymás mellé sorban a neveket 😊

Alex Smith = Blake Bortles
Aaron Rodgers = Johnny Manziel
Jason Campbell = Teddy Bridgewater
Charlie Frye = Derek Carr
Andrew Walter = Jimmy Garoppolo
David Greene = Logan Thomas
Kyle Orton = Tom Savage
Stefan LeFors = Aaron Murray
Dan Orlovsky = AJ McCarron
Adrian McPherson = Zach Mettenberger
Derek Anderson = David Fales
James Kilian = Keith Wenning
Matt Cassel = Tajh Boyd
Ryan Fitzpatrick = Garrett Gilbert


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Teddy mindenkepp! 😀 8-)
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 128 — Tyrone Creek
14 irányítót választottak ki idén. Ennyi a rekord is, legutóbb 2005-ben lelt gazdára ezen a poszton ennyi játékos. Abból a classból Rodgers, Alex Smith és Fitzpatrick emelhető ki, de ebben az évben jött ki Kyle Orton, Matt Cassel vagy Jason Campbell is. Kíváncsi vagyok lesz-e legalább ennyire sikeres a mostani felhozatal.
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Azért ebből a Michael Sam imádatból kezd már elegem lenni. Oké, korábban bevallotta, hogy buzi, jár neki a respekt és ennyi. De hogy mindenki az ő seggét nyalja (óóó azért ő igencsak örülne ennek), mert draftolták a 7. kör 249. választottjaként ez nekem kicsit sok. Más játékosnak miért nem gratulálnak ugyanígy? Miért kell az hogyha felmegyek az nfl.com-ra a főoldalon is egyből ő köszönjön vissza rám. Könyörgöm egy 7. körös játékos, aki igencsak nagy bust eséllyel rendelkezik. De most ő a sztár, mert nem a lányokat szereti. Nem a hozzá hasonlóakkal van a bajom, sőt legyenek inkább meleg sportolók és egyéb elismert és megbecsült hírességek akik melegek és nemcsak évente egyszer undorító módon a kamionon rázzák magukat, majd csodálkoznak ha ebből a jó érzésű embereknek elegük van. Anno Sam is elmondta, hogy azt szeretné, ha ő lenne Michael Sam a futballjátékos és nem Michael Sam a meleg futballjátékos. A (közösségi) média ehhez képest igencsak ellenkezően viselkedik. Biztos néhányan félreértik majd a hozzászólásom, nincs bajom azzal ha valaki "más", de mikor egy ehhez hasonló "tulajdonság" miatt pozitív diszkriminációban részesítik az adott embert az szerintem kissé gáz és nem is biztos, hogy az illetőnek az érdekében cselekednek.Asbee
Sam meleg. Tehet róla? Nem.
Én magyar vagyok. Tehetek róla? Nem.
Mégis, ha a 7.kör 249. választottjaként draftolnának lenne nagy meglepetés, mindenki a seggemet nyalná, velem lenne tele a média, és még sorolhatnám, pusztán azért, hogy egy hátrányos helyzet, egy különleges aspektus dacára drafton bekerültem az NFL-be. Aztán, hogy ott mi történik már lényegtelen, 7.körben nincs bust, a lényeg a sztori.
Saját homofóbiád mögül ha kitekintenél látnád, hogy az egész NFL a média miatt létezik, és minden ilyen sztori remekül beleilleszkedik az NFL pénzcsináló gépezetébe, a médiába.
Ha majd az első nőt, kínait vagy vak játékost draftolják, akár az utolsó körben, az ugyanilyen médiahypeot fog indukálni a dolog természetéből adódóan.
Lehet tévedek, de tudtommal Sam az első focista, aki még a draft elött felvállalta meleg mivoltát, ez most ettől olyan nagy kaland. Valójában lényegtelen innentől, hogy probowler szezont fut, vagy a rostert se éri meg, bár ha film készül belőle, az elöbbi jobban néz majd ki a moziban.

több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Csak erős idegzetűeknek!
 www.nfl.com/videos/nfl-draft/0ap2000000349399/Sam-reacts-to-getting-drafted?campaign=Facebook_videos_sam
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A Jags ott folytatta, ahol a drafton abbahagyta. Úgy tűnik leigazoltuk Christian Jonest, Craig Lostont, Rashaad Reynoldst, Marcel Jensent, Damian Copelandet és 4(!) Miamist köztük Stephen Morrist.iktriad
igen igen jó kis névsorAsbee
Enyhén szólva.iktriad
Ha Bortles beválik, még lehet ebből valami szép is 😊Chargers LT
Ja. Mondjuk azóta Loston és Jones is úgy tűnik máshova írt alá. De helyettük érkezhet a Calból DeAndre Coleman.iktriad
Fele nem lett igaz. 😊

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Jags ott folytatta, ahol a drafton abbahagyta. Úgy tűnik leigazoltuk Christian Jonest, Craig Lostont, Rashaad Reynoldst, Marcel Jensent, Damian Copelandet és 4(!) Miamist köztük Stephen Morrist.iktriad
igen igen jó kis névsorAsbee
Enyhén szólva.iktriad
Ha Bortles beválik, még lehet ebből valami szép is 😊Chargers LT
Ja. Mondjuk azóta Loston és Jones is úgy tűnik máshova írt alá. De helyettük érkezhet a Calból DeAndre Coleman.
több mint 9 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
A Jags ott folytatta, ahol a drafton abbahagyta. Úgy tűnik leigazoltuk Christian Jonest, Craig Lostont, Rashaad Reynoldst, Marcel Jensent, Damian Copelandet és 4(!) Miamist köztük Stephen Morrist.iktriad
igen igen jó kis névsorAsbee
Enyhén szólva.iktriad
Ha Bortles beválik, még lehet ebből valami szép is 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Jags ott folytatta, ahol a drafton abbahagyta. Úgy tűnik leigazoltuk Christian Jonest, Craig Lostont, Rashaad Reynoldst, Marcel Jensent, Damian Copelandet és 4(!) Miamist köztük Stephen Morrist.iktriad
igen igen jó kis névsorAsbee
Enyhén szólva.
több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
A Jags ott folytatta, ahol a drafton abbahagyta. Úgy tűnik leigazoltuk Christian Jonest, Craig Lostont, Rashaad Reynoldst, Marcel Jensent, Damian Copelandet és 4(!) Miamist köztük Stephen Morrist.iktriad
igen igen jó kis névsor


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Jags ott folytatta, ahol a drafton abbahagyta. Úgy tűnik leigazoltuk Christian Jonest, Craig Lostont, Rashaad Reynoldst, Marcel Jensent, Damian Copelandet és 4(!) Miamist köztük Stephen Morrist.
több mint 9 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
Cleveland gyorsan lecsapott 3 WR-re is UDFA-n 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Azért ebből a Michael Sam imádatból kezd már elegem lenni. Oké, korábban bevallotta, hogy buzi, jár neki a respekt és ennyi. De hogy mindenki az ő seggét nyalja (óóó azért ő igencsak örülne ennek), mert draftolták a 7. kör 249. választottjaként ez nekem kicsit sok. Más játékosnak miért nem gratulálnak ugyanígy? Miért kell az hogyha felmegyek az nfl.com-ra a főoldalon is egyből ő köszönjön vissza rám. Könyörgöm egy 7. körös játékos, aki igencsak nagy bust eséllyel rendelkezik. De most ő a sztár, mert nem a lányokat szereti. Nem a hozzá hasonlóakkal van a bajom, sőt legyenek inkább meleg sportolók és egyéb elismert és megbecsült hírességek akik melegek és nemcsak évente egyszer undorító módon a kamionon rázzák magukat, majd csodálkoznak ha ebből a jó érzésű embereknek elegük van. Anno Sam is elmondta, hogy azt szeretné, ha ő lenne Michael Sam a futballjátékos és nem Michael Sam a meleg futballjátékos. A (közösségi) média ehhez képest igencsak ellenkezően viselkedik. Biztos néhányan félreértik majd a hozzászólásom, nincs bajom azzal ha valaki "más", de mikor egy ehhez hasonló "tulajdonság" miatt pozitív diszkriminációban részesítik az adott embert az szerintem kissé gáz és nem is biztos, hogy az illetőnek az érdekében cselekednek.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
Az underclassmanek kevesebb mint kétharmadát draftolták, 98-ból 61 játékost.vassadi
wow, a usc-nél pl. 5-ből 3 udfa lett, és a másik 2 is csúszott azért (Lee és Martin)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Az underclassmanek kevesebb mint kétharmadát draftolták, 98-ból 61 játékost.