NFL Draft 2014

25 feliratkozó

több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 423
ez a támadófal elég erős ebben az összeállításban szerintemsapka
tehetségre a CB páros a legjobb, kár, hogy sérültek.

choose life
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
ez a támadófal elég erős ebben az összeállításban szerintem

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
An All-American team of players still available after three rounds


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Mingo Cleveland Browns 444 — Nagyon lufi..
..Browns.. Ha 2. körben visznek valami fasza WR-t Gordon mellé, akkor nálam kb. már most a draft legnagyobb győztesei között vannak.Stez
Na, ezt egy napon belül amolyan klívlendesen megoldottuk. 2/0. 😀😀
😀😀 😀😀

több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
És akkor mi nyitjuk a mai napot...

QB?

:dJanek
Trade
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
https://bowl.hu/images/cache/uploads/7b954e7c42820949c868d5be13a163bf.jpg
NFL Draft 2014 - Második nap | Bowl.hu
A draft második és harmadik körének krónikája, percről percre.
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 541 — Apu ökölbeszorított keze
És akkor mi nyitjuk a mai napot...

QB?

:d

több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
A Southern Miss hivatalos Twitter oldala kedvelte a Khyri Thornton draftolásáról kitett tweetünket. 😊
 twitter.com/Bowlhu/status/464957157998616577
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
"The combined ESPN/NFLNet Draft coverage averaged a record 12.4 M viewers, ranking as most-watched 1st rd ever topping (2010, 8.3M)"
nem meglepő szerintem, mégis kevés meglepő húzás voltDexxter Tailor
Ezek után remélem, hogy Roger úr elgondolkozik a pick/napos felosztásban az első körben. Így 32 nap lenne az első kör, és mondjuk további 2-3 a maradék. 😀
Biztos boldog lenne az a fan, aki egy hetet vár a csapata pickjére, majd az kitradel a körből. 😀

több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 249 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
"The combined ESPN/NFLNet Draft coverage averaged a record 12.4 M viewers, ranking as most-watched 1st rd ever topping (2010, 8.3M)"
nem meglepő szerintem, mégis kevés meglepő húzás volt


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
szorosan ott van mögöttük a második helyen JaWuan James 1/19-es kiválasztása vassadi
Reggel én is így gondolkoztam, aztán árnyalódott a kép.
Plug and play RT. Nehéz vele vitatkozni, hogy kell egy. Akkor meg miért ne ő? Nincs posztváltás, teljesen egészséges, jó jellemű játékos. Biztos választásnak tűnik, és ha az biztos erősítés. Nem érezték úgy hogy másodikban bent lesz, trade partner valószínűleg nem volt. Inkább húzzuk be azt akit szeretnénk ott ahol tudunk - főleg hogy talán csak Cooks lett volna nagy fogás - mint hogy húzzunk valakit aki kisebb százalékkal válik be, a posztja nem is hiány, és később sincs akkora szakadék a posztján amiből baj lehetne.
Talán az ILB és az S pozicíó még az ahol a második körben már nem találni instant upgrade potenciállal bíró játékost. Mosley a sérüléseivel nem minden évben lehetne a legjobb prospect, nem is baj hogy nem kellett gondolkozni rajta. Pryor is kiment előttünk.
Más posztra nem is tudom lehetett-e volna költeni a cetlit. WR hátrébb is akad olyan aki már idén is villanhat, jövőre kezdhet, logikai sorrendben nem most jönne, de védelembe CB szintén. TE nem akkora need, ha csúszik egy Safarian-Jenkins, bent van egy Niklas akkor majd jön a második körben. Futót első körben nem szokás már. Mi van még támadóoldalon? Manziel/Bridgewater/G húzás? Ne már.
Nézzük a védelmet! DE nem kell, köszünjük, van. DT szintén, ha Donald bent lett volna akkor talán azt mondom megértem ha jön. OLB érdekes, de szóljon aki itt értékén húzott volna valakit.
Azt hiszem már csak ST posztok maradtak.

Igen, elfogadom hogy James nem BPA választás, de viszont nem hiszem hogy nem elfogadható húzás Hickeytől - mint ahogy ő szereti mondani - Best Dolphins Value alapon.

Mindig jövőre!
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Én imádom Watkinst, de ez a Billstől még nekem is meredek volt.
Nem azért, mert felmentek Watkinsért és nem is azért, mert úgy gondolom, hogy Sammy ne lenne majd sikeres. Egyszerűen egy jövőévi első kört 5 helyért ennél a Billsnél, amikor kb. minden évben standard top10-ben van a pickjük, szerintem kurva felelőtlen dolog odaadni.
Az meg plusz egy, hogy ha valóban igazak a megmondóemberek elszólásai, miszerint a Raidersnél Mack volt a #1 target és társai, így valóban sanszos, hogy 1/9-nél is bent lett volna vagy Watkins, vagy Evans. Nyilván Watkins volt a nagy szerelmük és nem akarták, hogy leesen nekik valaki, hanem ők akartak választani a két WR között, de ez akkor is butaság volt. Mindezt úgy, hogy már ez a tavalyi Manuel első kör is egy baromság volt, idén kb. el is dőlhet, hogy bust lesz, akkor pedig az a jövőévi top10-es pick nem feltétlenül jönne rosszul egy Mariota, Hundley, Winston QB classnál.
Oké, nyilván bizakodóak a Billsnél, hogy Manuel be fog válni meg király lesz, stb, de na, jó vicc. 😊
Tény, a Bills nem tudhatta, hogy a Raiders mindenképp Macket vinné, beparáztak, nagyon kellett nekik Sammy, a Browns meg ezt kihasználta. Ha 2. körben visznek valami fasza WR-t Gordon mellé, akkor nálam kb. már most a draft legnagyobb győztesei között vannak.

több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Trent Richardsonba es a 3/19be került a franchise arca. Azert az nem rossz bolt.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Igazatok van, az árat nem vettem figyelembe amikor ezt írtam.

ettől függetlenül Manuel tavaly annyira nem villogott, egy top WR ezen sokat segíthet, márpedig Manuel az új rezsim első embere, szóval jól festene ha jól is játszana. Szóval maga az, h a lehető legjobb WR-t hozták neki, az a lépés tetszik. Watkinsért fel kellett menni 1/4-be efelől nincs kétségem, h 1/9-ben mennyivel kaptak volna kevesebbet az majd kiderül.

Az igazsághoz hozzátartozik, h ha a Broncos csinálja ugyanezt, leheth őrjöngenék magamban, de így h semleges csapat amivel kicsit szimpatizálok, így tetszik a kockázatvállalás, ha bejön akkor minden OK lesz, ha nem, akkor elég nekem a Broncos és majd pár év múlva egy haosnló helyzetben újra megszavazom oda a bizalmat egy ilyen megosztó trade/pick után, hátha akkor jól sül el...

A Browns ezúttal tényleg úgy tűnik ügyesen sáfárkodott. Meg van a QB, akit 1/4ben írtak hozzájuk, 1/22-ben , meg van egy jó CBjük, és extra pick jövőre. De önmagában az extra pick csak annyira jó amennyire használod.
Majd kiderül többet ér-e az a pick mint a Watkins és Beckham/Cooks/Benjamin közti különbség.

btw én nagyobb WR runra számítottam, bár a 2. kör elején még megtörténhet...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Bmeg Vassadi 😀

több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
1/4 Buffalo (from Cleveland) Sammy Watkins, WR, Clemson
Az első igazán izgalmas fordulat számomra a Bills feltrade-je. win-win, Cleveland kap extra picket, a Bills meg a legjobb WR-t a classból miután tavaly hoztak QB-t, most jött célpont. Ez meglepően logikus építkezés.Black_Adder
Csak erre reagálnék, én messze nem így látom ezt. Ha egy Megatron-felépítésű ÉS -képességű elkapóról lenne szó, akkor talán elfogadnám, de minden más esetben egy elkapóért egy top 10-es pick+1. kör (ami nem feltétlenül lesz túl magas szerintem) veszettül sok. Nem hiszem, hogy ennyit hozzá tudna tenni értékben, ennél a cserénél (meg úgy egyébként az egész 1. körben) a Cleveland a nyertes, a Bills pedig túl sokat adott.

De legalább az észlény elmászott a divízióból, ennyi előnye már volt 😊

több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
1/4 Buffalo (from Cleveland) Sammy Watkins, WR, Clemson
Az első igazán izgalmas fordulat számomra a Bills feltrade-je. win-win, Cleveland kap extra picket, a Bills meg a legjobb WR-t a classból miután tavaly hoztak QB-t, most jött célpont. Ez meglepően logikus építkezés.Black_Adder
Ha ezt a Billsre értetted, akkor én épp ellenkezőleg gondolom. A draftoltak személyét, fel- és letrade-eket, mindent figyelembe véve az első nap legrosszabb döntését szerintem a buffalói front office hozta meg azzal, hogy elkapóért tradeltek fel (szorosan ott van mögöttük a második helyen JaWuan James 1/19-es kiválasztása). Ilyen WR class mellett szerintem hiba volt egy ilyen volumenű feltrade-et tető alá hozni egy elkapóért. Ha nem húzzák ezt meg, lehet, hogy Evans is elérhető lett volna még 1/9-nél, nálam Beckham éppúgy megér egy top 10-es picket, szóval szinte teljes biztossággal állítható, hogy az eredeti draftpozíciójukban is el tudták volna vinni valamelyik elit WR prospectet, esetleg onnan megpróbálhattak volna letradelni, és később behúzni például Cookst. Azt pedig már korábban is említettem, hogy egyáltalán nem vagyok meggyőződve arról, hogy Watkins can't miss top 5-ös prospect, hogy az idei WR class tagjai közül neki lesz a legeredményesebb NFL-pályafutása, stb. Ilyen körülmények között áldozta be a jövő évi 1. körös draftjogát a csapat a trade keretében, és - a Bills-szimpatizánsok most átkozni fognak, de - könnyen el tudom képzelni, hogy ez a csere nagyban hozzájárul majd a franchise közeljövőbeli sikertelenségének megalapozásához. Lehet velem egyet nem érteni, de én továbbra sem hiszem, hogy Manuelből valaha franchise QB lesz, hogy vele a Bills ki tudna emelkedni abból a gödörből, amiben már hosszú évek óta vergődik a franchise. A jövő évi első körös pick szerintem nagyon fog még hiányozni a csapatnak, Watkins pedig szerintem nem bír majd annyival nagyobb impacttel a többi felsorolt WR-hez képest, ami kompenzálná ennek az elvesztését. (Azt már csak zárójelben jegyzem meg, hogy szerintem nem is olyan típusú elkapóra van leginkább szükség ebben a WR corpsban, mint amilyen Watkins, továbbá én 1/9-re sem feltétlenül elkapót draftoltam volna; például egy olyan forgatókönyvet, hogy Lewan 1/9 + feltrade első kör végére mondjuk Kelvin Benjaminért, sokkal ésszerűbbnek találtam volna a Bills esetében.)
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 423
itt a teljes report:
 www.brobible.com/sports/article/johnny-manziel-scouting-report-new-england-patriots/

szerk.: természetesen sokan egyből írták, hogy fake, de ha ez tényleg eredeti cucc, akkor a nyakamat rá, hogy Lombarditól van xDbaggio
én el tudom képzelni, hogy ez egy igazi scout műve. olvastam számos scouting reportot a neten, amelyeket különböző draftnikek írtak, de egyik sem volt ilyen részletes, mint ez. a családjáról írtakkal sem találkoztam eddig, pedig született pár cikk ebben a témában is.

choose life
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
xD



itt a teljes report:
 www.brobible.com/sports/article/johnny-manziel-scouting-report-new-england-patriots/

szerk.: természetesen sokan egyből írták, hogy fake, de ha ez tényleg eredeti cucc, akkor a nyakamat rá, hogy Lombarditól van xD


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Ilyen is van:
https://bowl.hu/images/cache/uploads/7b954e7c42820949c868d5be13a163bf.jpg
TOP 50 játékos a 2. napra | Bowl.hu
Nézzük kik azok a játékosok, akinek ma illene elkelnie.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Lesz ma Bowlos közvetítés? Ha igen mikortól?
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ebron BPA volt a Lions boardján.
Watkins után a 2. legjobb offense játékos volt a listán.

több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 423
1/16 Dallas Zach Martin OG, Notre Dame
Hmmm *allas, igen nincs benen DOG. Biztos nagyon BPA volt náluk, kíváncsi vagyok megint kiszivárog-e a Dallas boardja, hogy hogyan jött nekik ki Martin 1/16-ra...Black_Adder
Jerry Jones confirms the Cowboys were targeting four players: Barr, Donald, Shazier and Martin. (Matt Mosley)

choose life
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 839 — Chalk Dawk fan
1/16 Dallas Zach Martin OG, Notre Dame
Hmmm *allas, igen nincs benen DOG. Biztos nagyon BPA volt náluk, kíváncsi vagyok megint kiszivárog-e a Dallas boardja, hogy hogyan jött nekik ki Martin 1/16-ra...Black_Adder
én azt olvastam, hogy Shaziert akarták, már meg is írták a cetlit, amikor a Steelers kihúzta előlük, gondolom ő volt utána a BPA, ezért lett így

több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Hajnalban vízszintesben néztem, úgyh nem volt kedvem gépelgetnem, de pár gondolat a pickekről, vitaidnítónak míg kezd a második kör. Figyelem szubjektív vélemények következnek...

1/1 Houston, Jadevon Clowney, DE, South Carolina
Nincs rajta sok magyarázni való, BPA. Ha Bridgewater nem megy ki 1/32-ben tökéletes lehetne a szájíz, így ki kell még várni hogyan alakul a második nap.

1/2 St. Louis, Greg Robinson, OT, Auburn
ez eléggé szalon pick. Nekem annyira nem tetszik, Robinson inkább run blokker mint pass protector.

1/3 Jacksonville, Blake Bortles, QB, Central Florid
Ha őt tartották a legjobb QB-nak, akkor ez is no brainer. Látva hol ment ki Manci és hídvíz kicsit drágábbnak tűnik, de QB kellett idei, az meg ha beválik minden picket megér.

1/4 Buffalo (from Cleveland) Sammy Watkins, WR, Clemson
Az első igazán izgalmas fordulat számomra a Bills feltrade-je. win-win, Cleveland kap extra picket, a Bills meg a legjobb WR-t a classból miután tavaly hoztak QB-t, most jött célpont. Ez meglepően logikus építkezés.

1/5 Oakland Khalil Mack, LB, Buffalo
Szegény ember Von Millere 😛, bár nem annyira fürge inkább erős. Ahhoz képest h sok mock már Clowney elé írta, egyenesen 1/1-nek nagyon elégedettek lehetnek h 1/5-ben berántották. Ahogy az irányító helyzet alakul a divízióban, MVP formában játszó Manning, feltámadó Rivers, és a végére nagyon belejövő Smith mellé talán passzsiettető jobban is kell, mint passzoló. Meglepően jó pick.

1/6 Atlanta, Jake Matthews, OT, Texas A&M
szvsz Robinson jobb 1/2-ben mint Matthews 1/6-ban, de azért ő is évekre megoldja

1/7 Tampa Bay, Mike Evans, WR, Texas A&M
Egyfelől a második legjobb WR a classban, aki simán megéri az 1/7-et, másfelől viszont Vincent Jacksonhoz hasonlítják. Na most 2 VJ-nél lehet jobb 2 hasonlóan jó, de más típusú WR. Persze ez eléggé 1st world proplemnek hangzik így leírva... 😊 Az ellenfeleknek már annál nagyobb gondot okozhat a helyzet...

1/8 Cleveland (from Minesota), Justin Gilbert CB, Oklahoma State
Nem igazán vágom miért kellett felmenni érte. Sok CB volt bent hasonló képességekkel mégha Gilbertet viszik is. Emellett én nem is Gilbertet gondoltam volna legjobbnak a posztján, ez perzse semmit nem jelent, én egyiket se láttam élőben, és ha láttam volan se jelentene semmit...

1/9 Minesota, (from Cleveland from Buffalo), Anthony Barr, LB, UCLA
Ezt nagyon magasnak érzem Barrért, és nem is fogja pótolni Allent.

1/10 Detroit, Eric Ebron TE, North Carolina
Ez is kicsit meglepő volt számomra. Nem gondolnám olyan neednek ezt a posztot, h top10 picket áldozzanak rá, ha az nem akkor viszont BPA volt náluk. Azonnal hasznát tudják venni, és javára válik majd az offense-nek, majd kiderül megérte-e a top10-et...

1/11 Tennessee, Taylor Lewan, OT, Michigan
Árérték szempontjából jónak tűnik, egyébként meg nem sokat tudok róla, nálam sajnos periférián kívül volt...

1/12 NY Giants, Odell Beckham WR, LSU
Töretlen a bizalom Eli felé, vetélytárs helyett egy remek célpontot kapott szélre. Jó pick.

1/13 St. Louis Aaron Donald, DT, PIttsburgh
Hogy mit keresett még bent Donald azt nem tudom, de a Rams nagyon jól járt vele. Sémába is illik, dominálni fogja az ellenfél falát, az egyébként is nagyon jó védelem ezzel új szintre léphet.

1/14 Chicago, Kyle Fuller, CB, Virginia Tech
Az egyik kedvenc prospectem.. Szerintem ő a class legjobb CB-je, és cover 2-ben is jó lesz, és még szükség is volt rá a szeles városban. Ez így tökéletes pick nekik imho.

1/15 Pittsburgh Steelers, Ryan Shazier, LB, Ohio State
A másik kedvenc prospectem. Top kívánságom volt Broncosba 4-3 MLB-nek, hogy a Steelers D-be hogyan illeszkedik arról kevesebbet tudok írni, gondolom ILB lesz.

1/16 Dallas Zach Martin OG, Notre Dame
Hmmm *allas, igen nincs benen DOG. Biztos nagyon BPA volt náluk, kíváncsi vagyok megint kiszivárog-e a Dallas boardja, hogy hogyan jött nekik ki Martin 1/16-ra...

1/17 Baltimore CJ Mosley LB, Alabama
Komoly fenntartásaim vannak a Bama prospektekkel szemben, dehát ő is tisztalappal indul

1/18 NY Jets, Calvin Pryor S Louisville
Én egyáltalán nem érzem túl jónak a S classt. Van kb 4 ember, akinek S kell azok közül kell húzni, nem lehet taktikázni. Jetsre így külső szemmel inkább ráfért volna az erősítés offense oldalon, de ha kellett safety nem várhattak vele a 2. körig.

1/19 Miami Ja'Wuan James OT Tennessee
A poszt elég egyértelmű, a poszton belüli választáshoz meg ők rendelkeztek a legtöbb információval.

1/20 New Orleans (from Arizona) Brandin Cooks WR, Oregon State
Brees szeretné visszaszerezni a passing recordot. Nagyon mély az idei WR class, és eddig nem is volt nagy run belőlük, ez itt nagyon jó pick.

1/21 Green Bay HaHa Clinton Dix S Alabama
Need posztra a kevés jó S-ből az egyik. Nincs ezen mit magyarázni..

1/22 Cleveland (from Philadelphia) Johnny Manziel QB Texas A&M
Ő még akár a Cleveland átkot is képes megtörni, van elég jó jáétkos körülötte, Shanny ki is tudja használni a képességeit. Felültem a bandwagonra.

1/23 Kansas City Dee Ford DE Auburn
Elsőre meglepő pick, én offensere számítottam, de a szezon végére igazából az Offense összeállt, a D# viszont szétesett, elsősorban Hali és Houston sérülései miatt. 3 pass rusher meg egyáltalán nem túlzás manapság. Minél többet emésztem ezt a picket annál jobbnak tűnik...

1/24 Cincinnati Darqueze Dennard CB Mithcigan
A CB class is elég mély idén, és itt se volt idáig nagy run. Dennard nálam a 2. legjobb CB, 1/24-ben nagyon jó value. Rá is fér a fiatalítás erre a posztra.

1/25 San Diego Jason Verrett CB TCU
Na itt is a CB run, Verrett még mindig jó value.

1/26 Philadelphia (from Cleveland) Marcus Smith LB Louisville
Hmm, előbb Barr aztán Marcus Smith. Passrush-párti vagoyk mégis úgy tűnik alulbecsültem egy-két passrushert

1/27 Arizona (from New Orleans) Deone Buccanon S Washington State
Aki S-t akar az nem várhat imho. Jó pick külön jó, h hátra trade után is megtudták szerezni.

1/28 carolina Kelvin Benjamin WR Florida State
Nem a kedvencem. Nagynak nagy, ami előny egy WR-nél, de itt véget is ér amit el tudok mondani róla. Persze Bay-Bay se tudott route-ot futni amikor kijött a draftra...

1/29 New England Dominique Easley DT Florida
És a 3. kedvencem is kiment. Persze térdek nélkül abban bíztam bent lehet 2/31-ben, de sérülések nélkül Donalddal versenyeztetnék a mockerek. 1 gap penetrátor, a belső passrush nagoyn fontos, Patsnek kell is ide ember. Ha egészséges lesz és jól játszik, mindenki elfelejti, h hol jött

1/30 San Francisco Jimmie Ward S Norhen Illionis
Itt már azért visszaüt a S class vékonysága. Ward imho nem első körös prospect, de másodikban már nem lett volna meg. A korábbi S-t húzó csapatok jobban jártak.

1/31 Denver Bradley Roby CB Ohio State
Az egyike az első körös CB prospecteknek. Nehéz köztük különbséget tenni, úgyh egyáltalán nem biztos h kevésbé lesz jó, mint mondjuk Verrett Dennard vagy Fuller. Jó pick ez itt...

1/32 Minesota from Seattle Teddy Bridgewater QB Louisville
Hihetetlen h idáig csúszott. Ami ahhoz kell, h jó QB legyen, abban jó, a többi meg kit érdekel. Szeon végére kezdő irányító lesz, ő a draft stealje. Johnny Footballt jobban birom, de nála elfogadhatóbb, h 1/22. Bridgewaternek top 10 picknek kellett volna lennie szerintem.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear