NFL Draft 2017

32 feliratkozó

több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Közben sikerült megoldani, hogy legyen 2017es fül a prospect ismertetőknél, valamint sorrendbe is pakolja most már az oldal őket, így bárki megtalálhatja a Draft>Prospect ismertetők fül alatt az eddig elkészült emberkéket.
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Draft prospect ismertetők | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 175
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 403 — Colts fan
És a 2. kör számai:
 pbs.twimg.com/media/DTwrj7PVQAATbIZ.jpg:large
Klaci79
@LLamorandier: #Lions rookie CB Teez Tabor played 119 coverage snaps this year. He allowed a TOTAL of 93-yards against him.

That's 0.78 yards given up per snap-- the best yds/snap ratio on the team and 3rd best in the #NFL for all rookies with over 100-snaps.

#OnePride @_31Flavorz  twitter.com/LLamorandier/status/954762204947066880/photo/1

Tabor jó lesz, csak az év elején alig kapott szerepet. Nyílván okkal.
Bazzani
Öcsém, én meg lehúztam egy általam kreált classban, mert év elején hallottam róla csak, azóta meg semmi upgrade-et. Erre itt van e.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
És a 2. kör számai:
 pbs.twimg.com/media/DTwrj7PVQAATbIZ.jpg:large
Klaci79
@LLamorandier: #Lions rookie CB Teez Tabor played 119 coverage snaps this year. He allowed a TOTAL of 93-yards against him.

That's 0.78 yards given up per snap-- the best yds/snap ratio on the team and 3rd best in the #NFL for all rookies with over 100-snaps.

#OnePride @_31Flavorz  twitter.com/LLamorandier/status/954762204947066880/photo/1

Tabor jó lesz, csak az év elején alig kapott szerepet. Nyílván okkal.

több mint 6 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
És a 2. kör számai:
 pbs.twimg.com/media/DTwrj7PVQAATbIZ.jpg:large
Klaci79
Azért én a jax támadófalat jobban szeretem Robinsonnal mint nélküle, konkrét statot nem mondanék, de szarabbul néz ki a futójáték, ha ő nincs.

több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 818
És a 2. kör számai:
 pbs.twimg.com/media/DTwrj7PVQAATbIZ.jpg:large
Klaci79
Az a durva, hogy majd a játékosok fele nem játszott szinte semmit se. 2. körben a legtöbb csapat azért még kezdő/sokat használt játékost kíván draftolni. Nyilván ezt a kört sok sérülés tizedelte.
alatriste
Durva az is, hogy M. Williamsre ebből a szezonból, az utcsó megmozdulàsàra fognak emlékezni rengetegen. Pedig itt is làtszik mennyire kiemelkedő éve volt.

több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 175
És a 2. kör számai:
 pbs.twimg.com/media/DTwrj7PVQAATbIZ.jpg:large
Klaci79
Az a durva, hogy majd a játékosok fele nem játszott szinte semmit se. 2. körben a legtöbb csapat azért még kezdő/sokat használt játékost kíván draftolni. Nyilván ezt a kört sok sérülés tizedelte.
alatriste
Igen, van néhány tehetséges srác, akikre kíváncsi lennék...de pl már Cook is azért bizonyított...nem eleget, de elég komoly meccsei voltak
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
És a 2. kör számai:
 pbs.twimg.com/media/DTwrj7PVQAATbIZ.jpg:large
Klaci79
Az a durva, hogy majd a játékosok fele nem játszott szinte semmit se. 2. körben a legtöbb csapat azért még kezdő/sokat használt játékost kíván draftolni. Nyilván ezt a kört sok sérülés tizedelte.

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 175
És a 2. kör számai:
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Engramnél:

Led all TEs in drops (11)
40th/43 TEs in drop rate (11/75 catchable passes)
72nd/74 TEs in run blocking (35.4)

Szvsz azt mindenki tudta, hogy a blokkolás nem az erőssége, nyilván egy DE-t nem fog megfogni egy az egyben, de az érkező LB-t nem egyszer kivette a játékból. Az is szembetűnő volt, hogy ilyen sok dropot hozott össze. Ez nála valószínűleg koncentráció, hiszen láttunk olyat is mikor emberrel a nyakán mutatott egy kezes elkapást. Összességében igen jó számokat hozott és hiába tartják jó páran egy "túlméretes" WR-nek, TE szerepkörben kellett helytállnia és simán megvan az esélye arra, hogy az egyik legjobb legyen a posztján az elkapásokban.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Aha, értem. Tehát CMC az ötödik legjobb volt az első körben, Watson meg a legszarabb QB. Nyami.
gabokocka
Nekem többek között az szúrt szemet, hogy Njoku nagyobb számot kapott, mint Howard meg Engram
mustaine
sőt Engram és Howard a legrosszabb az egész körben. a blokkolás sokat levont úgynézki
Ross amugy hogy lehet 20 fölött?
braxa88
Pedig Njoku blokkolasban bun rossz volt...

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Highest grade nem a legnagyobbat jelenti?
gabokocka
Az szerintem White-ra vonatkozik, mert ő kapta a legnagyobb rétinget
mustaine
Igen, mindkettőnél a highest grade-nél a legjobbat emelték ki, csak ez így tényleg elég félreérthető lett 😊

több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 682 — Keep pounding
Aha, értem. Tehát CMC az ötödik legjobb volt az első körben, Watson meg a legszarabb QB. Nyami.
gabokocka
Nekem többek között az szúrt szemet, hogy Njoku nagyobb számot kapott, mint Howard meg Engram
mustaine
sőt Engram és Howard a legrosszabb az egész körben. a blokkolás sokat levont úgynézki
Ross amugy hogy lehet 20 fölött?
braxa88
Ahhoz, hogy Ross alá lehúzza nem elbaszni kell a blokkolást, hanem megcsinálni a tacklet a csapattárson....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Aha, értem. Tehát CMC az ötödik legjobb volt az első körben, Watson meg a legszarabb QB. Nyami.
gabokocka
Nekem többek között az szúrt szemet, hogy Njoku nagyobb számot kapott, mint Howard meg Engram
mustaine
sőt Engram és Howard a legrosszabb az egész körben. a blokkolás sokat levont úgynézki
Ross amugy hogy lehet 20 fölött?

Szerkesztette: braxa88
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 835 — Chalk Dawk fan
Aha, értem. Tehát CMC az ötödik legjobb volt az első körben, Watson meg a legszarabb QB. Nyami.
gabokocka
Nekem többek között az szúrt szemet, hogy Njoku nagyobb számot kapott, mint Howard meg Engram

több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 682 — Keep pounding
Aha, értem. Tehát CMC az ötödik legjobb volt az első körben, Watson meg a legszarabb QB. Nyami.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 835 — Chalk Dawk fan
Highest grade nem a legnagyobbat jelenti?
gabokocka
Az szerintem White-ra vonatkozik, mert ő kapta a legnagyobb rétinget

több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 682 — Keep pounding
Highest grade nem a legnagyobbat jelenti?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez nem átlag, hanem a legjobb teljesítmény. Mondjuk úgy is nevetséges, de na....
gabokocka
Nem a legjobb teljesítmény, hanem az egész éves teljesítményük a szezonban 😊

több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 682 — Keep pounding
Ez nem átlag, hanem a legjobb teljesítmény. Mondjuk úgy is nevetséges, de na....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 835 — Chalk Dawk fan
 pbs.twimg.com/media/DTHXvX0WkAA27dm.jpg:large
Klaci79
Nem kívánok flamelni, de azért nem hagyhatom szó nélkül, hogy

Trubisky > Watson 😀
Höri
Watsonnál biztos 0-val írták be a kihagyott meccseket, az lehúzza az átlagot.
somoskovig
Trubiskynál meg a Passer Ratinget írták be véletlenül a pff osztályzat helyett

több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 736 — 49ers GM
 pbs.twimg.com/media/DTHXvX0WkAA27dm.jpg:large
Klaci79
Nem kívánok flamelni, de azért nem hagyhatom szó nélkül, hogy

Trubisky > Watson 😀
Höri
Watsonnál biztos 0-val írták be a kihagyott meccseket, az lehúzza az átlagot.

több mint 6 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
 pbs.twimg.com/media/DTHXvX0WkAA27dm.jpg:large
Klaci79
Nem kívánok flamelni, de azért nem hagyhatom szó nélkül, hogy

Trubisky > Watson 😀

több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 175
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 175
Eddig tartott az újonc K.D. Cannon udfa-kalandja a 49ers-nél... Mondjuk két napért a 40e garantált nem rossz pénz, pláne dollárban
baggio
2 napért nem, de egy álomért?...
Sobri Jóska
Az álom még(!) nem ért véget:
Jets claimed WR KD Cannon off waivers from the 49ers.