NFL Draft 2023

28 feliratkozó

több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Todd McShit, aki úgy várta anno Blaine Gabbertöt mint a Messiást.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 190 — Colts Fan
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 20 750 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Egyébként Dorian Thompson-Robinsonról lehet tudni miért nem szerepel egyik oldal draft prospectjei között sem? 5. szezonját húzta le csak nem mehet vissza az egyetemre. Statisztikaival nagyon erős szezonja volt, annál jobb kéne, hogy legyen, mint hogy a CBS-en a 12be nem fér bele.
Sixo
PFF-nél 13.
Profootballnetwork-ön kilencedik
nflmockdraftdatabase-nél 10.
a QB-k rangsorában.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 029 — LIGHTS OUT!
Egyébként Dorian Thompson-Robinsonról lehet tudni miért nem szerepel egyik oldal draft prospectjei között sem? 5. szezonját húzta le csak nem mehet vissza az egyetemre. Statisztikaival nagyon erős szezonja volt, annál jobb kéne, hogy legyen, mint hogy a CBS-en a 12be nem fér bele.

több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 655 — Kinek mit intézett a kormánya
Höri is megkezdte a készülést, a QB poszttal


Szerkesztette: zacknorb
több mint 1 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nem hinném, hogy ez megtörténne, de Fieldsről nagyon áldozati bárány kép alakult ki, valamint a futásai eltorzítják azt, aki valójában.

Én egyébként személy szerint nem cserélném el, nem azért mert el lennék ragadtatva tőle, sőt én vagyok itt talán a leginkább kritikus a játékával kapcsolatban. De mutatott fejlődést mint passer, valamint tényleg egy remek srác, harmadrészt nem látom egyik QB jelöltet sem feltétlen kihagyhatatlannak.

Ettől függetlenül nem látom benne mint passer, hogy valaha is a liga elitjében emlegetnéd. 2023ban már reményeink szerint nem lesz kifogás a környezet és elvalik, hogy neki mi a plafon. Ha kiderül az, hogy nem a körülmények miatt korlátolt, akkor lesz baj.

Viszont tény, hogy Poles most dönthet szabadon. S ha bárhogy is dönt és rossz lesz, akkor az ő karrierje, mint GM hamar véget fog érni. Azonban az egyszerűbb és jelenleg kevésbé kritizálható döntés az, hogy Fields mellé teszi le a voksát.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 655 — Kinek mit intézett a kormánya
Az más kérdés, hogyha Poles úgy gondolja hogy hosszútávon pl. Young >>> Fields akkor mi van?
tüsi91
Olvastam/hallottam olyat, hogy Bears 1/1 Young és Fields trade, bár jó kérdés az ellenérték.
több mint 1 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Az más kérdés, hogyha Poles úgy gondolja hogy hosszútávon pl. Young >>> Fields akkor mi van?

Szerkesztette: tüsi91
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 655 — Kinek mit intézett a kormánya
Szerintetek elboltolja a Bears az 1/1-et?

Szerintem jó esély van rá. Olyan rengeteg 1/1 csere nem volt azért:

 www.espn.com/nfl/story/_/id/35429888/nfl-draft-no-1-pick-trade-history-1967-every-top-selection-changed-teams
warr_b
Én mernék rá rakni nagyobb pénzt, főleg hogy vannak QB needes csapatok és nem kutya a nr. 1 QB
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 20 750 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Szerintetek elboltolja a Bears az 1/1-et?

Szerintem jó esély van rá. Olyan rengeteg 1/1 csere nem volt azért:

https://a1.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2023%2F0228%2Fr1137794_1296x729_16-9.jpg
The history of trades for the No. 1 pick in the NFL draft: Chicago becomes the 13th since 1967
Friday's trade was the 13th time the top pick has been dealt prior to the draft since 1967. Let's take a look at all the trades and how they worked out.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 350 — Wrath of Khan
Lusta vagyok utáacsekkolni, hátha tudja valaki: tavaly, vagy az elmúlt években melyiknek a boardja volt végül a legközelebb a valós draftsorrendhez? PFF, Profootballnetwork, nflmockdraftdatabase, valaki más?
warr_b
Szerintem ennél sokkal érdekesebb az, hogy melyik board végülis pontosabb olyan szempontból, hogy kik váltak be?

Érted, ha egy csapat felül a hypera, és azt húzza mint amit a mainstream média sugall, akkor itt magasan lesz, mert ők is azt mockolták.

De ha valaki végül 5. körös beváló prospecteket rakott előre az számomra értékesebb, akkor is ha mock/draft szempontból nem lett pontos.
több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
Lusta vagyok utáacsekkolni, hátha tudja valaki: tavaly, vagy az elmúlt években melyiknek a boardja volt végül a legközelebb a valós draftsorrendhez? PFF, Profootballnetwork, nflmockdraftdatabase, valaki más?
warr_b
Van erre egy külön oldal

 thehuddlereport.com/top100.scores.shtml


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 20 750 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Lusta vagyok utáacsekkolni, hátha tudja valaki: tavaly, vagy az elmúlt években melyiknek a boardja volt végül a legközelebb a valós draftsorrendhez? PFF, Profootballnetwork, nflmockdraftdatabase, valaki más?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Úgy látom eléggé átvariálta a big boardját a pff egyik napról a másikra így a Super Bowl-t követően...
warr_b
látod, ennyit számít, ki nyeri az SBt.
csebi
Értem, de pl a CB Deonte Banks 55-60 környékéről 23. helyre ugrott, a G Steve Avila 80-90 környékéről 41., CB Tyrique Stevenson 70-80. helyről 39., C Luke Wypler 80-90 körülről 47., C Joe Tippmann 110 körülről 62., CB Darius Rush 160 környékéről 80.... másik irányba CB Cam Smith 35. körülről 70-re, CB Kelee Ringo 50 magasságából 75, OT Darnell Wright 45 körülről 71
Elég hirtelen és nagy ugrások szerintem
warr_b
Legtöbb felfelé mozgó a Senior és a Shrine Bowl edzéseken nagyot ment január végén. Illetve januárig, a college szezon alatt csak 1-1 regional scout nézi az egyes prospecteket, ilyenkor kezdődik el a cross-checking, amikor több scout összesített listája alapján véglegesedik a big board. Legalábbis TDN-nél biztosan így van, szerintem PFF-nél is ez lehet a módszer.
dancogo
ráadásul ettől lesz "érdekes", hogy van valami változás, onnan már Banks-et is lehet reacheltetni top15be stb ilyenek
hosszú az offseason nekik meg kellenek a kattok
több mint 1 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 905 — Big Penix Energy
Úgy látom eléggé átvariálta a big boardját a pff egyik napról a másikra így a Super Bowl-t követően...
warr_b
látod, ennyit számít, ki nyeri az SBt.
csebi
Értem, de pl a CB Deonte Banks 55-60 környékéről 23. helyre ugrott, a G Steve Avila 80-90 környékéről 41., CB Tyrique Stevenson 70-80. helyről 39., C Luke Wypler 80-90 körülről 47., C Joe Tippmann 110 körülről 62., CB Darius Rush 160 környékéről 80.... másik irányba CB Cam Smith 35. körülről 70-re, CB Kelee Ringo 50 magasságából 75, OT Darnell Wright 45 körülről 71
Elég hirtelen és nagy ugrások szerintem
warr_b
Legtöbb felfelé mozgó a Senior és a Shrine Bowl edzéseken nagyot ment január végén. Illetve januárig, a college szezon alatt csak 1-1 regional scout nézi az egyes prospecteket, ilyenkor kezdődik el a cross-checking, amikor több scout összesített listája alapján véglegesedik a big board. Legalábbis TDN-nél biztosan így van, szerintem PFF-nél is ez lehet a módszer.

több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 655 — Kinek mit intézett a kormánya
Úgy látom eléggé átvariálta a big boardját a pff egyik napról a másikra így a Super Bowl-t követően...
warr_b
látod, ennyit számít, ki nyeri az SBt.
csebi
Értem, de pl a CB Deonte Banks 55-60 környékéről 23. helyre ugrott, a G Steve Avila 80-90 környékéről 41., CB Tyrique Stevenson 70-80. helyről 39., C Luke Wypler 80-90 körülről 47., C Joe Tippmann 110 körülről 62., CB Darius Rush 160 környékéről 80.... másik irányba CB Cam Smith 35. körülről 70-re, CB Kelee Ringo 50 magasságából 75, OT Darnell Wright 45 körülről 71
Elég hirtelen és nagy ugrások szerintem
warr_b
Úgy, hogy Ringo meg Smith sztem fix első kör, de inkább top 15-20
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 20 750 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Úgy látom eléggé átvariálta a big boardját a pff egyik napról a másikra így a Super Bowl-t követően...
warr_b
látod, ennyit számít, ki nyeri az SBt.
csebi
Értem, de pl a CB Deonte Banks 55-60 környékéről 23. helyre ugrott, a G Steve Avila 80-90 környékéről 41., CB Tyrique Stevenson 70-80. helyről 39., C Luke Wypler 80-90 körülről 47., C Joe Tippmann 110 körülről 62., CB Darius Rush 160 környékéről 80.... másik irányba CB Cam Smith 35. körülről 70-re, CB Kelee Ringo 50 magasságából 75, OT Darnell Wright 45 körülről 71
Elég hirtelen és nagy ugrások szerintem


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 011 — Lucas Scott
Úgy látom eléggé átvariálta a big boardját a pff egyik napról a másikra így a Super Bowl-t követően...
warr_b
látod, ennyit számít, ki nyeri az SBt.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 20 750 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Úgy látom eléggé átvariálta a big boardját a pff egyik napról a másikra így a Super Bowl-t követően...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
Nah akkor kezdődik végre az érdekes rész, jöhetnek a mockok 😁
warr_b
nem. először az jön, hogy ezek hülyék, az nem ér annyit. ja szerintem se, max évi 3 millával kevesebbet adtam vóna nöki de csak 4 évre...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 20 750 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nah akkor kezdődik végre az érdekes rész, jöhetnek a mockok 😁


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Josh Downs a North Carolina WR-re is megy a draftra
Ahogy Isaiah Foskey is...két első körös prospect
Klaci79
Amúgy Foskeyban mi az, ami ennyire megfogja az embereket? Oké, patika méretei vannak az edge poszthoz, de én a meccstapek végignézése után a következőket jegyzeteltem fel.

Eléggé sémafit ő is méretileg (Bears), ráadásul azt mondják cefet nagy leader is. Számomra elképesztő mód túlértékelt. Abban nem igen kételkedek, hogy korrekt NFL karrierje lesz, de hogy ő miért is 1. körös prospect? Nincs extra ereje, nincs extra hajlékonysága, nincs extra sebessége, nincs extra robbanékonysága. Olyan jó erős prospect látszólagos hiányosságok nélkül. Az Ohio State elleni meccse meglehetősen szarul nézett ki két magasan draftolandó OT ellen. Neki is megvan az értéke és ha azt mondják, hogy 60-80. pick közt kiviszed akkor oké. Kellenek a korrekt munkások.
több mint 1 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Karl Brooks DL, Bowling Green

MAC konferencia én elfogadom, de a csávó eszméletlen match tapeket hozott össze 2022-ben. 6-3, 300 fonthoz képest gyors, robbanékony, erős, rendkívül jó kézhasználat. Az is oké, hogy 5-7 technikán játszott, az NFL-ben ezt nem fogja tudni és kérdés, hogy belül mire megy. Nálam top20 pick.
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 513 — Így remélem megfelelek nektek.....
Idén valahogy nem lett nagy fenèk kerítve a dolognak, (kb nem is tudtam, hogy van) de azèrt itt egy összefoglaló:

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/qalaqgirphmhukjsfjsc
2023 NFL Draft: Five takeaways from National's 27-10 win over American in Senior Bowl
Fresno State quarterback Jake Haener earned MVP honors after leading the National team to a 27-10 win over the American squad in the Senior Bowl. Eric Edholm provides five takeaways from the all-star game.


Elèggè csendesnek tűnik ez a class a legtöbb poszton, de lehet csak èrzèkelem rosszul vagy mèg inkább a SB-l vagyok elfoglalva😊
több mint 1 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Szó volt róla, hogy benne inkább safetyt látnak az NFL-ben.